San Lorenzo de Almagro
Clasament Copa Sudamericana
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosario Central | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:3 | +7 |
2 | Huachipato | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:10 | -6 |
3 | San Lorenzo de Almagro | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | +1 |
4 | 12 de Octubre Itaugua | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | +6 |
2 | Montevideo City Torque | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:7 | +8 |
3 | Bahia | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | +3 |
4 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:18 | -17 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal de Sarandí | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Ceará | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Bolívar | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Jorge Wilstermann | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | -5 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 8:1 | +7 |
2 | FBC Melgar | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:5 | +2 |
3 | Aucas | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:11 | -4 |
4 | Metropolitanos FC | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peňarol | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:3 | +12 |
2 | River Plate Asuncion | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:10 | -4 |
3 | Sport Huancayo | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:17 | -14 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Atletico Goianiense | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Newell's Old Boys | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 |
4 | Palestino | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:9 | -7 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
2 | Emelec Guayaquil | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:8 | +1 |
3 | Talleres | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
4 | Deportes Tolima | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:8 | -4 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:5 | +16 |
2 | Lanus | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | +2 |
3 | La Equidad | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | -3 |
4 | Aragua FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Atletico Palmaflor | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Montevideo Wanderers | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | LDU de Quito | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
- | Academia Puerto Cabello | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Deportivo Táchira | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Mineros de Guayana | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Macará | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Nacional Asunción | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Antofagasta | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Cerro Largo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
- | Independiente José Terán | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Carlos Manucci | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
- | Nacional Potosi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
- | Cajamarca | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Guayaquil City | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Guairena | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
- | Club Nacional | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Fénix | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Santos | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Atlético Junior | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Cobresal | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Deportivo Pasto | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Sporting Cristal | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
- | América de Cali | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Deportive Cali | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
1 | Gremio | 16 | 8 | 6 | 1 | 1 | 23:7 | +16 |
2 | Atlético Paranaense | 15 | 13 | 11 | 0 | 2 | 22:6 | +16 |
3 | Independiente | 14 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12:7 | +5 |
4 | Peňarol | 13 | 14 | 8 | 2 | 4 | 28:13 | +15 |
5 | Libertad | 13 | 12 | 6 | 1 | 5 | 16:15 | +1 |
6 | Bragantino | 12 | 13 | 9 | 1 | 3 | 20:12 | +8 |
7 | Montevideo City Torque | 11 | 7 | 4 | 2 | 1 | 17:7 | +10 |
8 | Rosario Central | 11 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16:10 | +6 |
9 | Arsenal de Sarandí | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:7 | +4 |
10 | Corinthians | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | +6 |
11 | Atletico Goianiense | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 4:2 | +2 |
12 | FBC Melgar | 10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
13 | Lanus | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | +2 |
14 | Emelec Guayaquil | 10 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:10 | +3 |
15 | River Plate Asuncion | 10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:13 | -1 |
16 | Ceará | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:2 | +3 |
17 | Bahia | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:8 | +3 |
18 | Talleres | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
19 | Newell's Old Boys | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 |
20 | Huachipato | 8 | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:10 | -2 |
21 | San Lorenzo de Almagro | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | +1 |
22 | La Equidad | 7 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:11 | -2 |
23 | 12 de Octubre Itaugua | 6 | 8 | 2 | 4 | 2 | 4:5 | -1 |
24 | Bolívar | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
25 | Aucas | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12:12 | 0 |
26 | Jorge Wilstermann | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:12 | -3 |
27 | Metropolitanos FC | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:10 | -2 |
28 | Deportes Tolima | 3 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:8 | -1 |
29 | Palestino | 1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:10 | -6 |
30 | Sport Huancayo | 1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:17 | -9 |
31 | Aragua FC | 1 | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:21 | -15 |
56 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 7:20 | -13 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosario Central | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | 12 de Octubre Itaugua | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Huachipato | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | San Lorenzo de Almagro | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Montevideo City Torque | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
3 | Bahia | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
4 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal de Sarandí | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Ceará | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Bolívar | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
4 | Jorge Wilstermann | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | FBC Melgar | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Aucas | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
4 | Metropolitanos FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peňarol | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | River Plate Asuncion | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Sport Huancayo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
2 | Newell's Old Boys | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Atletico Goianiense | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Palestino | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emelec Guayaquil | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Bragantino | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Deportes Tolima | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Talleres | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Lanus | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | La Equidad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Aragua FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peňarol | 9 | 7 | 5 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
2 | Atlético Paranaense | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
3 | Gremio | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
4 | Independiente | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
5 | Rosario Central | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
6 | River Plate Asuncion | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
7 | Arsenal de Sarandí | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
8 | FBC Melgar | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Ceará | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Corinthians | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
11 | Bragantino | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
12 | Emelec Guayaquil | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
13 | Aucas | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Libertad | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Montevideo City Torque | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
16 | Bolívar | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
17 | Bahia | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
18 | Lanus | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
19 | Newell's Old Boys | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Jorge Wilstermann | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | La Equidad | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
22 | Metropolitanos FC | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
23 | 12 de Octubre Itaugua | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
24 | Atletico Goianiense | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:0 | 0 |
25 | Deportes Tolima | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
26 | Huachipato | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Sport Huancayo | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
28 | San Lorenzo de Almagro | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Talleres | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
30 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | Santos | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Atlético Junior | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
33 | Sporting Cristal | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Palestino | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | Aragua FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Macará | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Atletico Palmaflor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | LDU de Quito | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Mineros de Guayana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Carlos Manucci | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Nacional Potosi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Guairena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Club Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Montevideo Wanderers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Academia Puerto Cabello | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
49 | Antofagasta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Independiente José Terán | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Cajamarca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | Guayaquil City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Fénix | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | Deportivo Pasto | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
57 | Deportive Cali | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Lorenzo de Almagro | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Huachipato | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
3 | Rosario Central | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | 12 de Octubre Itaugua | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montevideo City Torque | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
2 | Independiente | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | +2 |
3 | Bahia | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | -10 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal de Sarandí | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Ceará | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | Jorge Wilstermann | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
4 | Bolívar | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Paranaense | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
2 | FBC Melgar | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
3 | Metropolitanos FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 |
4 | Aucas | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peňarol | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
2 | River Plate Asuncion | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | -6 |
3 | Sport Huancayo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Atletico Goianiense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Newell's Old Boys | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
4 | Palestino | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talleres | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Bragantino | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Emelec Guayaquil | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Deportes Tolima | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gremio | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Lanus | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | La Equidad | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Aragua FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:10 | -9 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
2 | Gremio | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:3 | +10 |
3 | Talleres | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
4 | Atletico Goianiense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
5 | Bragantino | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 15:9 | +6 |
6 | Montevideo City Torque | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13:5 | +8 |
7 | San Lorenzo de Almagro | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
8 | Huachipato | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
9 | Atlético Paranaense | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
10 | Lanus | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
11 | Independiente | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
12 | Peňarol | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 15:8 | +7 |
13 | Rosario Central | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | +3 |
14 | Emelec Guayaquil | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | +3 |
15 | Bahia | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
16 | Arsenal de Sarandí | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
17 | Newell's Old Boys | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
18 | Corinthians | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
19 | La Equidad | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
20 | River Plate Asuncion | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:9 | -1 |
21 | FBC Melgar | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
22 | 12 de Octubre Itaugua | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:1 | +5 |
23 | Ceará | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
24 | Aragua FC | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 13:11 | +2 |
25 | Jorge Wilstermann | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:9 | -1 |
26 | Metropolitanos FC | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
27 | Palestino | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
28 | Deportes Tolima | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
29 | Bolívar | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
30 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11:11 | 0 |
31 | Sport Huancayo | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:12 | -4 |
32 | Aucas | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:9 | -1 |
33 | LDU de Quito | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
34 | Sporting Cristal | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
35 | Atlético Junior | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
36 | Guairena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
37 | Carlos Manucci | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
38 | Guayaquil City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
39 | Deportivo Pasto | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
40 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
41 | Nacional Potosi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
42 | Atletico Palmaflor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
43 | Independiente José Terán | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
44 | Mineros de Guayana | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
45 | Club Nacional | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
46 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
47 | Macará | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
48 | Santos | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
49 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
50 | Fénix | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
51 | Cajamarca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
52 | Antofagasta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
53 | Academia Puerto Cabello | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
54 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
55 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Deportive Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
57 | Montevideo Wanderers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici San Lorenzo de Almagro din Copa Sudamericana
Aici vei găsi statistici pentru echipa San Lorenzo de Almagro din sezonul Copa Sudamericana 2021. Poți verifica poziția și punctele echipei San Lorenzo de Almagro în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate San Lorenzo de Almagro
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru San Lorenzo de Almagro pe această pagină pentru sezonul 2021. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Copa Sudamericana, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații San Lorenzo de Almagro
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Copa Sudamericana. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.