Clasament Copa Sudamericana
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Barcelona | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Montevideo Wanderers | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Metropolitanos FC | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FBC Melgar | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Racing Club | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Cuiabá EC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 |
4 | River Plate (URU) | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Union La Calera | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Santos | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Universidad Catolica Quito | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
4 | Club Atletico Banfield | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Everton | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Ayacucho | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
4 | Jorge Wilstermann | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guairena | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | +1 |
2 | Internacional | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | 9 de Octubre | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Independiente Medellín | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Goianiense | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | LDU de Quito | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
3 | Defensa y Justicia | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
4 | Antofagasta | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Independiente | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:2 | +7 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 |
4 | General Caballero | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:9 | -8 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Union de Santa Fe | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Atlético Junior | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Fluminense | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | -9 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 18 | 10 | 9 | 0 | 1 | 24:4 | +20 |
2 | Sao Paulo | 16 | 13 | 9 | 1 | 3 | 25:13 | +12 |
3 | Atletico Goianiense | 13 | 12 | 8 | 1 | 3 | 20:10 | +10 |
4 | Independiente | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | +9 |
5 | Union de Santa Fe | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:6 | +5 |
6 | Internacional | 12 | 10 | 4 | 5 | 1 | 16:8 | +8 |
7 | FBC Melgar | 12 | 14 | 6 | 4 | 4 | 14:14 | 0 |
8 | Racing Club | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:5 | +2 |
9 | Fluminense | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:5 | +10 |
10 | Everton | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
11 | Lanus | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8:6 | +2 |
12 | LDU de Quito | 11 | 8 | 4 | 3 | 1 | 14:10 | +4 |
13 | Santos | 11 | 8 | 3 | 4 | 1 | 9:7 | +2 |
14 | Union La Calera | 11 | 8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | +3 |
15 | Atlético Junior | 10 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | +4 |
16 | Guairena | 10 | 8 | 3 | 5 | 0 | 11:8 | +3 |
17 | Barcelona | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | +1 |
18 | Montevideo Wanderers | 8 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:8 | +1 |
19 | Cuiabá EC | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | -3 |
20 | River Plate (URU) | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 8:8 | 0 |
21 | Antofagasta | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 8:13 | -5 |
22 | Universidad Catolica Quito | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
23 | Club Atletico Banfield | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 |
24 | Independiente Medellín | 5 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:14 | -3 |
25 | Ayacucho | 4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 |
26 | Defensa y Justicia | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:11 | -3 |
27 | 9 de Octubre | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:16 | -4 |
28 | General Caballero | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:16 | -9 |
29 | Metropolitanos FC | 3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:6 | +3 |
30 | Jorge Wilstermann | 2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 |
31 | Deportivo La Guaira | 1 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4:15 | -11 |
32 | América de Cali | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
33 | Atletico Nublense | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
34 | Cerro Largo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
35 | Cienciano Cuzco | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
36 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
37 | Delfin Manta | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
38 | Deportive Cali | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
39 | Deportivo Táchira | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 |
40 | Estudiantes FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
41 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
42 | Hermanos Colmenares | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
43 | Independiente José Terán | 0 | 7 | 6 | 1 | 0 | 15:2 | +13 |
44 | La Equidad | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
45 | Liverpool Montevideo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
46 | Mushuc Runa | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
47 | Club Nacional | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
48 | Nacional Asunción | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
49 | Olimpia Asunción | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
50 | Royal Pari | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
51 | Sol de América | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
52 | Sport Boys | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
53 | The Strongest La Paz | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
54 | Unión Espaňola | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
55 | Universidad Católica | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 |
56 | Oriente Petrolero | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 9:25 | -16 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Lanus | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Montevideo Wanderers | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Metropolitanos FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FBC Melgar | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Cuiabá EC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
3 | Racing Club | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | River Plate (URU) | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Union La Calera | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Universidad Catolica Quito | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Santos | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Club Atletico Banfield | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Sao Paulo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Ayacucho | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Jorge Wilstermann | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guairena | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | 9 de Octubre | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Independiente Medellín | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Goianiense | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Antofagasta | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
3 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Independiente | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | General Caballero | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 |
4 | Deportivo La Guaira | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Union de Santa Fe | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Atlético Junior | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
2 | Atletico Goianiense | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Sao Paulo | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
4 | FBC Melgar | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | Internacional | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
6 | Union La Calera | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
7 | Santos | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
8 | Barcelona | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Fluminense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Atlético Junior | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
11 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
12 | Lanus | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
13 | Racing Club | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | LDU de Quito | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
15 | Guairena | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:0 | +5 |
16 | Union de Santa Fe | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
17 | Everton | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | 9 de Octubre | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
19 | Independiente Medellín | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Universidad Catolica Quito | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
21 | Club Atletico Banfield | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Cuiabá EC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Antofagasta | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
24 | Metropolitanos FC | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
25 | Montevideo Wanderers | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Ayacucho | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | General Caballero | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Independiente José Terán | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
29 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
30 | Jorge Wilstermann | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | River Plate (URU) | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Deportivo La Guaira | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
33 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Sport Boys | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | América de Cali | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Colo Colo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Hermanos Colmenares | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Club Nacional | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Olimpia Asunción | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Royal Pari | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Defensa y Justicia | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | The Strongest La Paz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Unión Espaňola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Atletico Nublense | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
49 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Deportive Cali | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Estudiantes FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | La Equidad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Mushuc Runa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | Sol de América | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Montevideo Wanderers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Metropolitanos FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Barcelona | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | FBC Melgar | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | River Plate (URU) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Cuiabá EC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | Union La Calera | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Universidad Catolica Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Club Atletico Banfield | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Ayacucho | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Jorge Wilstermann | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Everton | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Independiente Medellín | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Guairena | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | 9 de Octubre | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
2 | Defensa y Justicia | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Atletico Goianiense | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Antofagasta | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
2 | Ceará | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | General Caballero | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Junior | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Union de Santa Fe | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Oriente Petrolero | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
4 | Fluminense | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Sao Paulo | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 15:10 | +5 |
3 | Union de Santa Fe | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
4 | LDU de Quito | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
5 | Montevideo Wanderers | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
6 | River Plate (URU) | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
7 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
8 | Everton | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
9 | Racing Club | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
10 | Guairena | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
11 | Internacional | 5 | 5 | 1 | 3 | 0 | 8:5 | +3 |
12 | Lanus | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
13 | Defensa y Justicia | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
14 | Fluminense | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
15 | Atlético Junior | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
16 | Santos | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
17 | Atletico Goianiense | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
18 | Union La Calera | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 |
19 | General Caballero | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
20 | Antofagasta | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
21 | FBC Melgar | 3 | 7 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | +2 |
22 | Ayacucho | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
23 | Cuiabá EC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
24 | Jorge Wilstermann | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 8:7 | +1 |
25 | Barcelona | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
26 | Independiente Medellín | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10:10 | 0 |
27 | Deportivo La Guaira | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6:10 | -4 |
28 | Universidad Catolica Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
29 | Metropolitanos FC | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
30 | Club Atletico Banfield | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
31 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 19:9 | +10 |
32 | 9 de Octubre | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
33 | Independiente José Terán | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
34 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
35 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
36 | Sol de América | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
37 | Club Nacional | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
38 | Royal Pari | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
39 | Mushuc Runa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
40 | Unión Espaňola | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Estudiantes FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
42 | The Strongest La Paz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
43 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
44 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | Sport Boys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
46 | Colo Colo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
47 | La Equidad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
48 | Atletico Nublense | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
49 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
50 | Deportive Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
51 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
52 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
53 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
55 | Hermanos Colmenares | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
56 | Olimpia Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare