Liverpool Montevideo
Clasament Copa Sudamericana
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Barcelona | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Montevideo Wanderers | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Metropolitanos FC | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FBC Melgar | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Racing Club | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Cuiabá EC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 |
4 | River Plate (URU) | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Union La Calera | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Santos | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Universidad Catolica Quito | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
4 | Club Atletico Banfield | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Everton | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Ayacucho | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
4 | Jorge Wilstermann | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guairena | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | +1 |
2 | Internacional | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | 9 de Octubre | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Independiente Medellín | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Goianiense | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | LDU de Quito | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
3 | Defensa y Justicia | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
4 | Antofagasta | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Independiente | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:2 | +7 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | -7 |
4 | General Caballero | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:9 | -8 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Union de Santa Fe | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Atlético Junior | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Fluminense | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | -9 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 18 | 10 | 9 | 0 | 1 | 24:4 | +20 |
2 | Sao Paulo | 16 | 13 | 9 | 1 | 3 | 25:13 | +12 |
3 | Atletico Goianiense | 13 | 12 | 8 | 1 | 3 | 20:10 | +10 |
4 | Independiente | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | +9 |
5 | Union de Santa Fe | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:6 | +5 |
6 | Internacional | 12 | 10 | 4 | 5 | 1 | 16:8 | +8 |
7 | FBC Melgar | 12 | 14 | 6 | 4 | 4 | 14:14 | 0 |
8 | Racing Club | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:5 | +2 |
9 | Fluminense | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:5 | +10 |
10 | Everton | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
11 | Lanus | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8:6 | +2 |
12 | LDU de Quito | 11 | 8 | 4 | 3 | 1 | 14:10 | +4 |
13 | Santos | 11 | 8 | 3 | 4 | 1 | 9:7 | +2 |
14 | Union La Calera | 11 | 8 | 4 | 3 | 1 | 8:5 | +3 |
15 | Atlético Junior | 10 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | +4 |
16 | Guairena | 10 | 8 | 3 | 5 | 0 | 11:8 | +3 |
17 | Barcelona | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | +1 |
18 | Montevideo Wanderers | 8 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:8 | +1 |
19 | Cuiabá EC | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | -3 |
20 | River Plate (URU) | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 8:8 | 0 |
21 | Antofagasta | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 8:13 | -5 |
22 | Universidad Catolica Quito | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
23 | Club Atletico Banfield | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 |
24 | Independiente Medellín | 5 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:14 | -3 |
25 | Ayacucho | 4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | -2 |
26 | Defensa y Justicia | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:11 | -3 |
27 | 9 de Octubre | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:16 | -4 |
28 | General Caballero | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:16 | -9 |
29 | Metropolitanos FC | 3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:6 | +3 |
30 | Jorge Wilstermann | 2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 |
31 | Deportivo La Guaira | 1 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4:15 | -11 |
32 | América de Cali | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
33 | Atletico Nublense | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
34 | Cerro Largo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
35 | Cienciano Cuzco | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
36 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
37 | Delfin Manta | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
38 | Deportive Cali | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
39 | Deportivo Táchira | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 |
40 | Estudiantes FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
41 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
42 | Hermanos Colmenares | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
43 | Independiente José Terán | 0 | 7 | 6 | 1 | 0 | 15:2 | +13 |
44 | La Equidad | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
45 | Liverpool Montevideo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
46 | Mushuc Runa | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
47 | Club Nacional | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
48 | Nacional Asunción | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
49 | Olimpia Asunción | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
50 | Royal Pari | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
51 | Sol de América | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
52 | Sport Boys | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
53 | The Strongest La Paz | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
54 | Unión Espaňola | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
55 | Universidad Católica | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 |
56 | Oriente Petrolero | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 9:25 | -16 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Lanus | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Montevideo Wanderers | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Metropolitanos FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FBC Melgar | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Cuiabá EC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
3 | Racing Club | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | River Plate (URU) | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Union La Calera | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Universidad Catolica Quito | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | +1 |
3 | Santos | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Club Atletico Banfield | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Sao Paulo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Ayacucho | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Jorge Wilstermann | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guairena | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | 9 de Octubre | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Independiente Medellín | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Internacional | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Goianiense | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Antofagasta | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
3 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
4 | Defensa y Justicia | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Independiente | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | General Caballero | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 |
4 | Deportivo La Guaira | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fluminense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Union de Santa Fe | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Atlético Junior | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
2 | Atletico Goianiense | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Sao Paulo | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
4 | FBC Melgar | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | Internacional | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
6 | Union La Calera | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
7 | Santos | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
8 | Barcelona | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Fluminense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Atlético Junior | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
11 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
12 | Lanus | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
13 | Racing Club | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | LDU de Quito | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
15 | Guairena | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:0 | +5 |
16 | Union de Santa Fe | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
17 | Everton | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | 9 de Octubre | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
19 | Independiente Medellín | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
20 | Universidad Catolica Quito | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
21 | Club Atletico Banfield | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Cuiabá EC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Antofagasta | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
24 | Metropolitanos FC | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
25 | Montevideo Wanderers | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Ayacucho | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | General Caballero | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | Independiente José Terán | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
29 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
30 | Jorge Wilstermann | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | River Plate (URU) | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Deportivo La Guaira | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
33 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Sport Boys | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | América de Cali | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Colo Colo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Hermanos Colmenares | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
38 | Club Nacional | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Olimpia Asunción | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
40 | Royal Pari | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
41 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Defensa y Justicia | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | The Strongest La Paz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Unión Espaňola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Atletico Nublense | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
49 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Deportive Cali | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Estudiantes FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | La Equidad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Mushuc Runa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | Sol de América | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Montevideo Wanderers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Metropolitanos FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Barcelona | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Club | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | FBC Melgar | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | River Plate (URU) | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Cuiabá EC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Santos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | Union La Calera | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Universidad Catolica Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Club Atletico Banfield | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Ayacucho | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Jorge Wilstermann | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Everton | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Internacional | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Independiente Medellín | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Guairena | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | 9 de Octubre | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
2 | Defensa y Justicia | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Atletico Goianiense | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Antofagasta | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
2 | Ceará | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Deportivo La Guaira | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | General Caballero | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Junior | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Union de Santa Fe | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Oriente Petrolero | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
4 | Fluminense | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ceará | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Sao Paulo | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 15:10 | +5 |
3 | Union de Santa Fe | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
4 | LDU de Quito | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
5 | Montevideo Wanderers | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
6 | River Plate (URU) | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
7 | Independiente | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
8 | Everton | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
9 | Racing Club | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
10 | Guairena | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
11 | Internacional | 5 | 5 | 1 | 3 | 0 | 8:5 | +3 |
12 | Lanus | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
13 | Defensa y Justicia | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
14 | Fluminense | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
15 | Atlético Junior | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
16 | Santos | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
17 | Atletico Goianiense | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
18 | Union La Calera | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 |
19 | General Caballero | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
20 | Antofagasta | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
21 | FBC Melgar | 3 | 7 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | +2 |
22 | Ayacucho | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
23 | Cuiabá EC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
24 | Jorge Wilstermann | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 8:7 | +1 |
25 | Barcelona | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
26 | Independiente Medellín | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10:10 | 0 |
27 | Deportivo La Guaira | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6:10 | -4 |
28 | Universidad Catolica Quito | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
29 | Metropolitanos FC | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
30 | Club Atletico Banfield | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
31 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 19:9 | +10 |
32 | 9 de Octubre | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
33 | Independiente José Terán | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
34 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
35 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
36 | Sol de América | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
37 | Club Nacional | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
38 | Royal Pari | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
39 | Mushuc Runa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
40 | Unión Espaňola | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Estudiantes FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
42 | The Strongest La Paz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
43 | América de Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
44 | Cerro Largo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | Sport Boys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
46 | Colo Colo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
47 | La Equidad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
48 | Atletico Nublense | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
49 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
50 | Deportive Cali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
51 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
52 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
53 | Nacional Asunción | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
55 | Hermanos Colmenares | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
56 | Olimpia Asunción | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Liverpool Montevideo din Copa Sudamericana
Aici vei găsi statistici pentru echipa Liverpool Montevideo din sezonul Copa Sudamericana 2022. Poți verifica poziția și punctele echipei Liverpool Montevideo în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Liverpool Montevideo
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Liverpool Montevideo pe această pagină pentru sezonul 2022. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Copa Sudamericana, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Liverpool Montevideo
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Copa Sudamericana. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.