Barcelona
Clasament Copa Sudamericana
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Botafogo | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 10:5 | +5 |
3 | Magallanes Deportivo | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8:13 | -5 |
4 | Cesar Vallejo | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:16 | -8 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guarani | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | +2 |
2 | Emelec Guayaquil | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | Danubio | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 |
4 | Huracán | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21:3 | +18 |
2 | Estudiantes de La Plata | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:1 | +13 |
3 | Tacuary Asunción | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:21 | -13 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:20 | -18 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
2 | Tigre Victoria | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Deportes Tolima | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | Academia Puerto Cabello | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | -12 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
2 | Audax Italiano | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Santos | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 |
4 | Blooming Santa Cruz | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:8 | +7 |
2 | América Mineiro | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
3 | Millonarios | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | +3 |
4 | Peňarol | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:18 | -14 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Goiás | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Universitario de Deportes | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
3 | Independiente Santa Fe | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | -1 |
4 | Club de Gimnasia L.P. | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:6 | -4 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17:5 | +12 |
2 | San Lorenzo de Almagro | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Palestino | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Estudiantes FC | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | -13 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 16 | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:3 | +14 |
2 | Newell's Old Boys | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:6 | +6 |
3 | Fortaleza EC | 15 | 13 | 9 | 3 | 1 | 28:10 | +18 |
4 | Defensa y Justicia | 15 | 12 | 8 | 2 | 2 | 21:14 | +7 |
5 | Bragantino | 14 | 8 | 4 | 3 | 1 | 25:8 | +17 |
6 | Estudiantes de La Plata | 14 | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:4 | +21 |
7 | LDU de Quito | 12 | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | +15 |
8 | Goiás | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:8 | -1 |
9 | Audax Italiano | 11 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
10 | Guarani | 11 | 9 | 4 | 3 | 2 | 13:10 | +3 |
11 | Botafogo | 10 | 12 | 4 | 7 | 1 | 17:10 | +7 |
12 | América Mineiro | 10 | 12 | 5 | 2 | 5 | 25:20 | +5 |
13 | Millonarios | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | +3 |
14 | Tigre Victoria | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:9 | -1 |
15 | Universitario de Deportes | 10 | 9 | 4 | 1 | 4 | 9:8 | +1 |
16 | Emelec Guayaquil | 9 | 11 | 4 | 4 | 3 | 11:11 | 0 |
17 | San Lorenzo de Almagro | 8 | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | +3 |
18 | Palestino | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
19 | Deportes Tolima | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:8 | -1 |
20 | Danubio | 7 | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
21 | Independiente Santa Fe | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7:7 | 0 |
22 | Tacuary Asunción | 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:24 | -13 |
23 | Huracán | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
24 | Santos | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 |
25 | Club de Gimnasia L.P. | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:6 | -4 |
26 | Magallanes Deportivo | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8:13 | -5 |
27 | Cesar Vallejo | 4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:17 | -6 |
28 | Estudiantes FC | 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:19 | -13 |
29 | Blooming Santa Cruz | 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:11 | -2 |
30 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
31 | Atlético Junior | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
32 | Atletico Nublense | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
33 | Atletico Palmaflor | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
34 | Barcelona | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
35 | Binacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
36 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
37 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
38 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
39 | Colo Colo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
40 | Corinthians | 0 | 8 | 4 | 2 | 2 | 7:6 | +1 |
41 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
42 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
43 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
44 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
45 | General Caballero | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
46 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
47 | Independiente Medellín | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
48 | Libertad | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
49 | Patronato Parana | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
50 | River Plate (URU) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
51 | Sporting Cristal | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
52 | Sportivo Ameliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
53 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
54 | Academia Puerto Cabello | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:14 | -11 |
55 | Peňarol | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8:18 | -10 |
56 | Oriente Petrolero | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:20 | -17 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDU de Quito | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Botafogo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Cesar Vallejo | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Magallanes Deportivo | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guarani | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Emelec Guayaquil | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Danubio | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | Huracán | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | +3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Estudiantes de La Plata | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Tacuary Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Tigre Victoria | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Academia Puerto Cabello | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:7 | -7 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Audax Italiano | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Santos | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | Blooming Santa Cruz | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Millonarios | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | América Mineiro | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universitario de Deportes | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Independiente Santa Fe | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Goiás | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Club de Gimnasia L.P. | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
2 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Palestino | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Estudiantes FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:0 | +19 |
2 | Sao Paulo | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
3 | Defensa y Justicia | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | LDU de Quito | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 18:0 | +18 |
5 | Estudiantes de La Plata | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
6 | Bragantino | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
7 | Guarani | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
8 | Universitario de Deportes | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
9 | Millonarios | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | Emelec Guayaquil | 7 | 6 | 3 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
11 | Newell's Old Boys | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | América Mineiro | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
13 | Audax Italiano | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Independiente Santa Fe | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
15 | Danubio | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Botafogo | 5 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | Huracán | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
18 | Goiás | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
19 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
20 | Deportes Tolima | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
21 | Tigre Victoria | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
22 | Palestino | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
23 | Cesar Vallejo | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Tacuary Asunción | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | Magallanes Deportivo | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Estudiantes FC | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Club de Gimnasia L.P. | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
28 | Santos | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
29 | Blooming Santa Cruz | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
30 | Corinthians | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | Barcelona | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Colo Colo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Libertad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
36 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Atlético Junior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
38 | Atletico Nublense | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
39 | Atletico Palmaflor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
40 | Binacional | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
41 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
42 | Cienciano Cuzco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Delfin Manta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46 | Deportivo Cuenca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Deportivo Táchira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48 | General Caballero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
49 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Independiente Medellín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Patronato Parana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | River Plate (URU) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Sportivo Ameliano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
55 | Universidad Católica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
56 | Academia Puerto Cabello | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Botafogo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | LDU de Quito | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Magallanes Deportivo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
4 | Cesar Vallejo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | -7 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guarani | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | Emelec Guayaquil | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | Danubio | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Huracán | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bragantino | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Estudiantes de La Plata | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Tacuary Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:12 | -8 |
4 | Oriente Petrolero | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:12 | -11 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Paulo | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Tigre Victoria | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | Academia Puerto Cabello | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Audax Italiano | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Santos | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Blooming Santa Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Defensa y Justicia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | América Mineiro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Peňarol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Goiás | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Universitario de Deportes | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
3 | Club de Gimnasia L.P. | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Independiente Santa Fe | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fortaleza EC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
2 | Palestino | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Estudiantes FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | -9 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newell's Old Boys | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Bragantino | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 15:3 | +12 |
3 | Estudiantes de La Plata | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
4 | Goiás | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
5 | Sao Paulo | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
6 | Fortaleza EC | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 15:4 | +11 |
7 | Defensa y Justicia | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
8 | Tigre Victoria | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
9 | Botafogo | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
10 | LDU de Quito | 5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 9:4 | +5 |
11 | Audax Italiano | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:2 | +6 |
12 | América Mineiro | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 19:11 | +8 |
13 | Guarani | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:7 | +1 |
14 | Palestino | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
15 | San Lorenzo de Almagro | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
16 | Deportes Tolima | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
17 | Tacuary Asunción | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15:12 | +3 |
18 | Millonarios | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
19 | Universitario de Deportes | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
20 | Santos | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
21 | Emelec Guayaquil | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | +3 |
22 | Cesar Vallejo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
23 | Magallanes Deportivo | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
24 | Danubio | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
25 | Blooming Santa Cruz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
26 | Independiente Santa Fe | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
27 | Club de Gimnasia L.P. | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
28 | Peňarol | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14:11 | +3 |
29 | Oriente Petrolero | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:12 | -2 |
30 | Academia Puerto Cabello | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
31 | Estudiantes FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9:11 | -2 |
32 | Atletico Nublense | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
33 | Huracán | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
34 | Corinthians | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
35 | Libertad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
36 | River Plate (URU) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
37 | Patronato Parana | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
38 | Colo Colo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
39 | General Caballero | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
40 | Universidad Católica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
41 | Aguilas Doradas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
42 | Barcelona | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
43 | Binacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
44 | Sportivo Ameliano | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
45 | Deportivo Cuenca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
46 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
47 | Independiente Medellín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
48 | Caracas FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Cobresal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Defensor Sporting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Guabirá Santa Cruz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Atletico Palmaflor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:6 | -6 |
54 | Delfin Manta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
55 | Cienciano Cuzco | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
56 | Atlético Junior | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Barcelona din Copa Sudamericana
Aici vei găsi statistici pentru echipa Barcelona din sezonul Copa Sudamericana 2023. Poți verifica poziția și punctele echipei Barcelona în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Barcelona
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Barcelona pe această pagină pentru sezonul 2023. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Copa Sudamericana, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Barcelona
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Copa Sudamericana. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.