Torpedo-ZIL Moskva
Clasament Cupa Rusiei
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Krasnodar | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | +6 |
2 | Lokomotiv Moskva | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | +6 |
3 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | +1 |
4 | Khimki FK | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3:16 | -13 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moskva | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
2 | Krylya Sovetov Samara | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | +3 |
3 | Zenit St. Petersburg | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
4 | Fakel Voronezh | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | -10 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostselmash Rostov | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:11 | +1 |
2 | Gazovik Orenburg | 9 | 6 | 2 | 0 | 3 | 13:13 | 0 |
3 | FC Dynamo Moskva | 9 | 6 | 3 | 0 | 2 | 9:9 | 0 |
4 | Terek Groznyj | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:12 | -1 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 15 | 6 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
2 | CSKA Moskva | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
3 | Torpedo-ZIL Moskva | 6 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 |
4 | Sochi PFC | 3 | 6 | 0 | 0 | 5 | 7:13 | -6 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Akron Togliatii | - | 5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
- | Zvezda Sint Petersburg | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Ufa FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Volga Ulyanovsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 15 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:15 | +4 |
2 | FK Krasnodar | 12 | 14 | 10 | 1 | 3 | 24:13 | +11 |
3 | Spartak Moskva | 12 | 11 | 6 | 2 | 3 | 19:11 | +8 |
4 | Krylya Sovetov Samara | 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:12 | +2 |
5 | Lokomotiv Moskva | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 15:13 | +2 |
6 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 12 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 |
7 | Zenit St. Petersburg | 12 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | +1 |
8 | CSKA Moskva | 12 | 13 | 7 | 4 | 2 | 19:11 | +8 |
9 | Rostselmash Rostov | 9 | 10 | 4 | 1 | 5 | 16:16 | 0 |
10 | Gazovik Orenburg | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13:13 | 0 |
11 | FC Dynamo Moskva | 9 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:14 | -1 |
12 | Terek Groznyj | 9 | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:16 | -3 |
13 | Torpedo-ZIL Moskva | 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:9 | -3 |
14 | Sochi PFC | 3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:13 | -7 |
19 | Fakel Voronezh | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | -10 |
20 | Khimki FK | 0 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:15 | -11 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moskva | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | FK Krasnodar | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
3 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Khimki FK | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moskva | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Krylya Sovetov Samara | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Zenit St. Petersburg | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Fakel Voronezh | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gazovik Orenburg | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
2 | Terek Groznyj | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
3 | Rostselmash Rostov | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
4 | FC Dynamo Moskva | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | CSKA Moskva | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Sochi PFC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
4 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Krasnodar | 9 | 9 | 8 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Spartak Moskva | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
3 | Gazovik Orenburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
4 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
5 | Krylya Sovetov Samara | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
6 | Rostselmash Rostov | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
7 | Terek Groznyj | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
8 | Lokomotiv Moskva | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
9 | FC Dynamo Moskva | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | Zenit St. Petersburg | 9 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
11 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 9 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
12 | CSKA Moskva | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
13 | Akron Togliatii | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
14 | Sochi PFC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | Torpedo-ZIL Moskva | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
16 | Ufa FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
17 | Fakel Voronezh | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
18 | Khimki FK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
19 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20 | Volga Ulyanovsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moskva | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
2 | FK Krasnodar | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Khimki FK | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moskva | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
2 | Zenit St. Petersburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
3 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Fakel Voronezh | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostselmash Rostov | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
2 | Terek Groznyj | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
3 | FC Dynamo Moskva | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
4 | Gazovik Orenburg | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | CSKA Moskva | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Torpedo-ZIL Moskva | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Sochi PFC | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ural Sverdlovskaya Oblast | 6 | 7 | 2 | 3 | 0 | 14:10 | +4 |
2 | CSKA Moskva | 6 | 7 | 3 | 3 | 0 | 14:7 | +7 |
3 | Torpedo-ZIL Moskva | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
4 | FK Krasnodar | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 14:7 | +7 |
5 | Lokomotiv Moskva | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 12:9 | +3 |
6 | Sochi PFC | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11:5 | +6 |
7 | Spartak Moskva | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 9:8 | +1 |
8 | Krylya Sovetov Samara | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 9:8 | +1 |
9 | FC Pari Nizhniy Novgorod | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
10 | Zenit St. Petersburg | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
11 | Terek Groznyj | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11:10 | +1 |
12 | Khimki FK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11:7 | +4 |
13 | FC Dynamo Moskva | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
14 | Rostselmash Rostov | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 9:14 | -5 |
15 | Gazovik Orenburg | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
16 | Fakel Voronezh | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
17 | Akron Togliatii | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
18 | Zvezda Sint Petersburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
19 | Ufa FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
20 | Volga Ulyanovsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Torpedo-ZIL Moskva din Cupa Rusiei
Aici vei găsi statistici pentru echipa Torpedo-ZIL Moskva din sezonul Cupa Rusiei 2022/2023. Poți verifica poziția și punctele echipei Torpedo-ZIL Moskva în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Torpedo-ZIL Moskva
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Torpedo-ZIL Moskva pe această pagină pentru sezonul 2022/2023. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Cupa Rusiei, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Torpedo-ZIL Moskva
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Cupa Rusiei. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.