Klatovy
Clasament Cupa Cehie
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Třeboň | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Kolín Mogul | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Libuš | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Krč | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Čelákovice | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
- | Břevnov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Ždírec n. Doubr. | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | Chrudim AFK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Kohoutovice | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Bystrc | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
- | Poštorná | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Morkovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Drnovice | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
- | Vyšehrad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Admira Praha FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | FC Silon Táborsko | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Vejprnice | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Strakonice | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Klatovy | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Bohemians Praha | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Týniště n. Orlicí | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | Hradec Králové | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
- | Náchod | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
- | Semily | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Choceň | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 |
- | Letohrad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Velim | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Bystřice p.H. | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Hulín | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:10 | -7 |
- | SK Sigma Olomouc | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
- | Slavia Praha | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | SFC Opava | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
- | Baník Ostrava | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
- | České Budějovice | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Žižkov Viktoria | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
- | Zlín | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:2 | +8 |
- | FK Příbram | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Teplice | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Viktoria Plzeň | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Jablonec | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:2 | +5 |
- | Blšany | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 |
- | Sparta Praha | - | 6 | 6 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
- | Znojmo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Lipník | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Hranice SK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Králová | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Uničov | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
- | Zábřeh | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Horka na Moravě | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Prostějov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Mokré Lazce | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Hlučín | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Město Albrechtice | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Rýmařov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Třebíč Slavia | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Dolní Benešov | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
- | Tábor FK | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
- | Slovácko 1. FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Vacenovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Břeclav | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Uherský Brod | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:9 | 0 |
- | Brumov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Velké Losiny | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | -4 |
- | Velké Karlovice | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
- | Valašské Meziříčí | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | -6 |
- | Vítkovice - nemocnice | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
- | Orlová | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Hořovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | Bohemians Praha (původní) | - | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
- | Doubravka | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Brno | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 15:2 | +13 |
- | Bystřice pod Pernštejnem | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Český Dub | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
- | Slovan Liberec | - | 5 | 4 | 0 | 1 | 13:3 | +10 |
- | Stříbrná Skalice | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Lokomotiva Vltavín | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Trstěnice | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Cheb Union | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Nový Bydžov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Předměřice nad Labem | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Stolany | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Pardubice FK | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | -3 |
- | Rumburk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Nový Bor | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Pěnčín | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Kladno SK | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
- | Dobrovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
- | Karlovy Vary Slavia | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Frýdek-Místek VP | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Benešov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Rakovník | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Ovčáry | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
- | Roudnice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Chomutov | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Blšany B | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:7 | -4 |
- | Ústí n. Labem | - | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:4 | +8 |
- | Litvínov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Varnsdorf | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
- | Český Těšín | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Třinec | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Kamenný Újezd | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Albrechtice Baník | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Mladá Boleslav | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:1 | +5 |
- | Mutěnice | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:10 | -5 |
- | Kroměříž | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Vyškov | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Kyjov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Bludov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
1 | Most | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Olomouc HFK | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Prachatice | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Xaverov | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
5 | Vítkovice | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
6 | Jihlava | 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:3 | +10 |
7 | Pardubice FK AS | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
8 | Kunovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
117 | Slavičín | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
118 | Dětmarovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
119 | Ústí n. Orlicí | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
120 | Lipová | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
121 | Chanovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
122 | Sibřina | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
123 | Kadaň | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
124 | 1. Valašský FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uherský Brod | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Velké Karlovice | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
3 | Choceň | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Bludov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Čelákovice | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
6 | Český Dub | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
7 | Sparta Praha | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
8 | Ústí n. Labem | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | Mutěnice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Baník Ostrava | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Trstěnice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Nový Bydžov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Rumburk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | Jihlava | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | Třeboň | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Hulín | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | FK Příbram | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | Uničov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | Mokré Lazce | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
20 | Město Albrechtice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
21 | Vítkovice - nemocnice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
22 | Blšany B | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Vyškov | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Slavičín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Bystrc | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | Drnovice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Třebíč Slavia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Tábor FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Břeclav | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Slovan Liberec | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Stříbrná Skalice | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Pardubice FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Karlovy Vary Slavia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Rakovník | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Český Těšín | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Albrechtice Baník | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Ždírec n. Doubr. | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | Kohoutovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
39 | Morkovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Vejprnice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Strakonice | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Klatovy | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Týniště n. Orlicí | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Náchod | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Velim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Zábřeh | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Dolní Benešov | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Vacenovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Hořovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Doubravka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Pěnčín | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Ovčáry | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Litvínov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Varnsdorf | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Prachatice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Ústí n. Orlicí | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
57 | Kolín Mogul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58 | Libuš | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Krč | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Břevnov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Chrudim AFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Poštorná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Vyšehrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Admira Praha FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | FC Silon Táborsko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Bohemians Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | Hradec Králové | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Semily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Letohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Bystřice p.H. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | SK Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Slavia Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | SFC Opava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | České Budějovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Žižkov Viktoria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Zlín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Teplice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Viktoria Plzeň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Jablonec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Blšany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Znojmo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Lipník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Hranice SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Králová | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Horka na Moravě | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Prostějov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Hlučín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Rýmařov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Slovácko 1. FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Brumov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Velké Losiny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Valašské Meziříčí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Orlová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Bohemians Praha (původní) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Brno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Bystřice pod Pernštejnem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97 | Lokomotiva Vltavín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98 | Cheb Union | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99 | Předměřice nad Labem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100 | Stolany | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101 | Nový Bor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102 | Kladno SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
103 | Dobrovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104 | Frýdek-Místek VP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105 | Benešov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106 | Roudnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107 | Chomutov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108 | Třinec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
109 | Kamenný Újezd | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
110 | Mladá Boleslav | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
111 | Kroměříž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
112 | Kyjov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
113 | Most | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
114 | Olomouc HFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
115 | Xaverov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
116 | Vítkovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
117 | Pardubice FK AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
118 | Kunovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
119 | Dětmarovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
120 | Lipová | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
121 | Chanovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
122 | Sibřina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
123 | Kadaň | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
124 | 1. Valašský FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Xaverov | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Jihlava | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
3 | Vítkovice | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
4 | Olomouc HFK | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
5 | Prachatice | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
6 | Most | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
7 | Kunovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
8 | Pardubice FK AS | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
9 | Brno | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 15:2 | +13 |
10 | Slovan Liberec | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
11 | Hradec Králové | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
12 | SK Sigma Olomouc | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
13 | Drnovice | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
14 | Zlín | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
15 | Sparta Praha | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
16 | Uničov | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
17 | Hulín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
18 | Pardubice FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
19 | Mutěnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Chomutov | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
21 | Ústí n. Labem | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
22 | Český Dub | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
23 | Tábor FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Uherský Brod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
25 | Jablonec | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
26 | Blšany | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
27 | Bohemians Praha (původní) | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
28 | Prostějov | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
29 | Baník Ostrava | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
30 | Velim | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
31 | Rakovník | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
32 | Blšany B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
33 | Mladá Boleslav | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
34 | Lipová | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
35 | Kohoutovice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
36 | Ždírec n. Doubr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
37 | Týniště n. Orlicí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
38 | FK Příbram | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
39 | Dolní Benešov | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
40 | Hořovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Dobrovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | Žižkov Viktoria | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
43 | Teplice | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
44 | Viktoria Plzeň | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
45 | SFC Opava | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
46 | Strakonice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
47 | Zábřeh | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
48 | Břeclav | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
49 | Varnsdorf | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
50 | Choceň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | Králová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Horka na Moravě | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
53 | Město Albrechtice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
54 | Bystřice pod Pernštejnem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
55 | Rumburk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Bludov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Slovácko 1. FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
58 | Bohemians Praha | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
59 | Kladno SK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
60 | Krč | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
61 | Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Morkovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
63 | Náchod | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
64 | Třebíč Slavia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
65 | Nový Bydžov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Český Těšín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Slavičín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | Kadaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | 1. Valašský FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Benešov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
71 | Klatovy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | Mokré Lazce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Velké Karlovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Doubravka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Stříbrná Skalice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Trstěnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Stolany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | Karlovy Vary Slavia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Kamenný Újezd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Albrechtice Baník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Vyškov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Ústí n. Orlicí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Chanovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Sibřina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Velké Losiny | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
86 | Admira Praha FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
87 | Předměřice nad Labem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
88 | Orlová | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
89 | Slavia Praha | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
90 | Třeboň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Libuš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Vejprnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Vacenovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | Vítkovice - nemocnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Pěnčín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Litvínov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Dětmarovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | Valašské Meziříčí | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
99 | Kolín Mogul | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
100 | Brumov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
101 | Kyjov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
102 | FC Silon Táborsko | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
103 | Letohrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
104 | Nový Bor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
105 | Břevnov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
106 | Semily | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
107 | Lipník | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
108 | Lokomotiva Vltavín | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
109 | Vyšehrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | České Budějovice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Ovčáry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Bystřice p.H. | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
113 | Hlučín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
114 | Rýmařov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
115 | Cheb Union | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
116 | Poštorná | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
117 | Frýdek-Místek VP | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
118 | Třinec | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
119 | Chrudim AFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
120 | Bystrc | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
121 | Znojmo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
122 | Hranice SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
123 | Roudnice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
124 | Kroměříž | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Klatovy din Cupa Cehie
Aici vei găsi statistici pentru echipa Klatovy din sezonul Cupa Cehie 2003/2004. Poți verifica poziția și punctele echipei Klatovy în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Klatovy
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Klatovy pe această pagină pentru sezonul 2003/2004. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Cupa Cehie, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Klatovy
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Cupa Cehie. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.