Elfsborg Boras IF
Clasament Europa League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | +2 |
2 | Makhachkala Anzhi | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:5 | +2 |
3 | Young Boys Bern | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:13 | +1 |
4 | Udinese | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:4 | +7 |
2 | Atletico Madrid | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | +3 |
3 | Coimbra | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
4 | Hapoel Tel Aviv | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:11 | -7 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | +3 |
2 | Mönchengladbach | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | +5 |
3 | Marseille | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 |
4 | Limassol AEL | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bordeaux | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | +5 |
2 | Newcastle | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Marítimo | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Club Brugge | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:11 | -5 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCSB | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:9 | 0 |
2 | Stuttgart | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:6 | +3 |
3 | FC København | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Molde FK | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:8 | -2 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Dnipro-1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | +8 |
2 | Napoli | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:12 | 0 |
3 | PSV Eindhoven | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | +1 |
4 | AIK Stockholm | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | FC Basel | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Fehérvár | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:8 | -2 |
4 | Sporting Lisabon | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:10 | -6 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Inter Milano | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:9 | +2 |
3 | Neftci Baku | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:8 | -4 |
4 | Partizan Belgrad | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:8 | +6 |
2 | Sparta Praha | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:6 | +3 |
3 | Bilbao | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 |
4 | Ironi Kiriat Shmona | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SS Lazio | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Tottenham | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:4 | +4 |
3 | Panathinaikos Athena | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 |
4 | Maribor Branik NK | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | -4 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metalist Kharkiv | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:3 | +6 |
2 | Leverkusen | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:2 | +7 |
3 | Rosenborg Trondheim | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | -3 |
4 | Rapid Wien | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:14 | -10 |
Grupa L
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannover 96 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:8 | +3 |
2 | Levante | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | +5 |
3 | Helsingborg | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:12 | -3 |
4 | Twente Enschede | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | CFR Cluj | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Benfica Lisabon | - | 9 | 6 | 1 | 2 | 15:9 | +6 |
- | Zenit St. Petersburg | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Chelsea | - | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:10 | +7 |
- | Bate Barysau | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Dynamo Kyiv | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Ajax Amsterdam | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
1 | Lyon | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:11 | +5 |
2 | SC Dnipro-1 | 15 | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:15 | +8 |
3 | FC Rubin Kazan | 14 | 12 | 6 | 4 | 2 | 18:11 | +7 |
4 | Metalist Kharkiv | 13 | 10 | 6 | 2 | 2 | 13:5 | +8 |
5 | Leverkusen | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:5 | +5 |
6 | Viktoria Plzeň | 13 | 16 | 11 | 2 | 3 | 31:9 | +22 |
7 | Bordeaux | 13 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:12 | +5 |
8 | Fenerbahce | 13 | 14 | 8 | 4 | 2 | 18:12 | +6 |
9 | SS Lazio | 12 | 14 | 8 | 5 | 1 | 25:10 | +15 |
10 | KRC Genk | 12 | 12 | 6 | 4 | 2 | 17:11 | +6 |
11 | Hannover 96 | 12 | 12 | 7 | 4 | 1 | 28:16 | +12 |
12 | Atletico Madrid | 12 | 8 | 5 | 0 | 3 | 8:6 | +2 |
13 | Mönchengladbach | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:11 | +3 |
14 | Levante | 11 | 12 | 7 | 4 | 1 | 19:7 | +12 |
15 | Inter Milano | 11 | 14 | 8 | 3 | 3 | 26:16 | +10 |
16 | FCSB | 11 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:15 | +6 |
17 | Liverpool | 10 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:13 | +7 |
18 | Makhachkala Anzhi | 10 | 16 | 10 | 3 | 3 | 26:8 | +18 |
19 | Young Boys Bern | 10 | 12 | 6 | 1 | 5 | 21:17 | +4 |
20 | Tottenham | 10 | 12 | 4 | 7 | 1 | 19:14 | +5 |
21 | Sparta Praha | 9 | 12 | 4 | 6 | 2 | 18:12 | +6 |
22 | FC Basel | 9 | 14 | 4 | 6 | 4 | 19:16 | +3 |
23 | Newcastle | 9 | 14 | 5 | 7 | 2 | 13:10 | +3 |
24 | Napoli | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12:17 | -5 |
25 | Stuttgart | 8 | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:13 | +3 |
26 | FC København | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
27 | PSV Eindhoven | 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 22:7 | +15 |
28 | Molde FK | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 10:9 | +1 |
29 | Fehérvár | 6 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12:10 | +2 |
29 | Bursaspor | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:5 | +5 |
30 | Marítimo | 6 | 10 | 3 | 5 | 2 | 8:7 | +1 |
31 | Rosenborg Trondheim | 6 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | +3 |
32 | Tromsö | 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | +1 |
32 | Marseille | 5 | 10 | 3 | 4 | 3 | 15:13 | +2 |
33 | Bilbao | 5 | 10 | 3 | 3 | 4 | 20:15 | +5 |
33 | Lokeren KSC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
34 | Coimbra | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
35 | Sporting Lisabon | 5 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:11 | -1 |
35 | FC Luzern | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
36 | Panathinaikos Athena | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:11 | -7 |
36 | Midtjylland FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
37 | Helsingborg | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:12 | -3 |
37 | CSKA Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
38 | PAOK Saloniki | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
38 | Twente Enschede | 4 | 14 | 6 | 5 | 3 | 28:15 | +13 |
39 | Trabzonspor | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
39 | Maribor Branik NK | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | -4 |
40 | Steaua Roșie Belgrad | 1 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9:9 | 0 |
40 | Udinese | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | -5 |
41 | Club Brugge | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:12 | +1 |
41 | Legia | 1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13:9 | +4 |
42 | Limassol AEL | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 |
42 | Atromitos Athinon FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
43 | Hearts of Midlothian | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
43 | Hapoel Tel Aviv | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:12 | -1 |
44 | Serif Tiraspol | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
44 | AIK Stockholm | 4 | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:17 | -5 |
45 | Slovan Liberec | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 |
45 | Neftci Baku | 3 | 8 | 1 | 4 | 3 | 8:10 | -2 |
46 | Partizan Belgrad | 3 | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:11 | -5 |
46 | Apoel Nikósia | 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
47 | Rapid Wien | 3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:18 | -7 |
47 | Feyenoord | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
48 | Vaslui FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
48 | Ironi Kiriat Shmona | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:13 | -7 |
49 | FC Dynamo Moskva | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | +3 |
50 | Horsens | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:9 | -4 |
51 | HJK Helsinki | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:9 | -6 |
52 | Aalesund | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:4 | +3 |
53 | Aarhus AGF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
54 | Admira/Wacker Mödling | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | +2 |
55 | Aktobe FC | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 |
56 | Anorthosis Famagusta | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
57 | Vitesse Arnheim | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | -2 |
58 | Arsenal Kyjev | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
59 | Asteras Tripolis | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 0 |
61 | Baku FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
62 | Bangor City | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
63 | Birkirkara Luxol | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
64 | Bnei Yehuda | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
65 | Bohemians Dublin | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
66 | Borac Banja Luka | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
67 | MTK Budapest | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
68 | Celik Niksic | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:14 | -9 |
69 | NK Celje | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
70 | Cliftonville | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
72 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
73 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
74 | Dacia Chișinău | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
75 | Daugava Daugavpils | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
76 | Differdange FC 03 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
77 | Dundee Utd. | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 |
78 | Elfsborg Boras IF | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:5 | +12 |
79 | Eschen-Mauren USV | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
80 | Eskisehirspor | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
81 | Flamurtari Vlorë | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
82 | Floriana La Valetta | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:12 | -12 |
83 | Gandzasar Kapan | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
84 | KAA Gent | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
85 | Gomel FC | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:5 | +7 |
86 | Grevenmacher CS | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
87 | Hafnarfjordur FH | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
88 | Hajduk Split | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
89 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6:9 | -3 |
90 | NK Osijek | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
91 | Chazar Lankaran | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
92 | Inter Baku | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | +7 |
93 | Inter Turku FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 |
94 | Jagodina | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
95 | Jeunesse Esch | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
96 | JJK Jyväskylä | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 |
97 | Kalju Nomme JK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
98 | Kalmar FF | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | +6 |
99 | Kareda Siauliai | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
100 | Honvéd FC | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
101 | KuPS Kuopio | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:10 | -4 |
102 | La Fiorita | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
103 | Lech Poznan | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | +1 |
104 | Levadia Tallin | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
106 | Levski Sofia | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
107 | Libertas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
108 | Llanelli AFC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
109 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
111 | Maccabi Netanya | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
112 | Metalurg Doněck | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:4 | +8 |
113 | Metalurg Skopje | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 |
114 | Metalurgs Liepaja | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | +2 |
115 | Milsami Orhei | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
116 | Mladá Boleslav | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
117 | MyPa Myllykoski | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
118 | Naftan Novopolock | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6:7 | -1 |
120 | Narva Trans | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
121 | Newi Cefn Druids | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | -5 |
122 | Rustavi FC | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
123 | Olimpija Ljubljana | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | +6 |
124 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
125 | Ordabasy Shymkent | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
126 | Portadown FC | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:11 | -7 |
127 | Pyunik Yerevan | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
128 | Rapid Bucuresti | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
129 | Renova FK | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:2 | +7 |
130 | SV Ried | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
132 | Rudar Plevlja | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
133 | Ruch Chorzów | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
134 | Runavik NSI | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
135 | Santa Coloma FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
136 | Sarajevo FK | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:10 | +4 |
137 | Senica SH | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
138 | Servette Genf | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
139 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
140 | Shirak Gyumri | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
141 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
142 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
143 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
144 | Slaven Belupo | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:6 | +7 |
145 | Sligo Rovers | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
146 | Slovan Bratislava | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
147 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
148 | St. Patrick's Athletic | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 |
149 | Stabaek | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
150 | Streymur Eidi EB | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
151 | Suduva Marijampole | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 |
152 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
153 | Tirana SK | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:6 | -3 |
154 | T | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
155 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
157 | Trnava | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
158 | UE Santa Coloma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
159 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
160 | Vikingur Gotu | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | -10 |
161 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
162 | Zimbru Chișinău | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
163 | Žalgiris Vilnius | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 |
164 | Žetisu Taldy-Kurgan | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
175 | Dinamo Bucuresti | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
176 | Heerenveen | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:5 | 0 |
177 | Dila Gori | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:6 | +2 |
178 | Motherwell FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
179 | Mura Murska Sobota | 0 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | -1 |
180 | Ekranas Panevezys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
181 | Slask Wroclaw | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:10 | -6 |
182 | Debreceni VSC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
183 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
184 | Alkmaar AZ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
185 | Zeta Golubovci | 0 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9:21 | -12 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makhachkala Anzhi | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Young Boys Bern | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | Liverpool | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
4 | Udinese | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Atletico Madrid | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Coimbra | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mönchengladbach | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Marseille | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Fenerbahce | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Limassol AEL | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:1 | +2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bordeaux | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Newcastle | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Marítimo | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Club Brugge | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
2 | FC København | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Molde FK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
4 | Stuttgart | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Dnipro-1 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Napoli | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
3 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | AIK Stockholm | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | KRC Genk | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Fehérvár | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
4 | Sporting Lisabon | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Inter Milano | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Partizan Belgrad | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Neftci Baku | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Sparta Praha | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
3 | Bilbao | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Ironi Kiriat Shmona | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | SS Lazio | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Panathinaikos Athena | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Maribor Branik NK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metalist Kharkiv | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Leverkusen | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Rosenborg Trondheim | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Rapid Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa L Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levante | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Hannover 96 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Twente Enschede | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Helsingborg | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 9 | 8 | 7 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
2 | SC Dnipro-1 | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
3 | Bordeaux | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
4 | Makhachkala Anzhi | 9 | 8 | 7 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
5 | FC Rubin Kazan | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
6 | Metalist Kharkiv | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
7 | Lyon | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
8 | Atletico Madrid | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
9 | FC Basel | 7 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
10 | SS Lazio | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
11 | Hannover 96 | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
12 | Tottenham | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
13 | Sparta Praha | 7 | 6 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
14 | Levante | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
15 | KRC Genk | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
16 | Newcastle | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
17 | Leverkusen | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
18 | Young Boys Bern | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
19 | FCSB | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Mönchengladbach | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
21 | Napoli | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
22 | Fehérvár | 6 | 6 | 3 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
23 | Inter Milano | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
24 | Sporting Lisabon | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
25 | Marítimo | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4:0 | +4 |
26 | Coimbra | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Panathinaikos Athena | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
28 | PSV Eindhoven | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
29 | Liverpool | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
30 | Marseille | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
31 | Fenerbahce | 4 | 7 | 4 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
32 | Club Brugge | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
33 | Maribor Branik NK | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
34 | FC København | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | Limassol AEL | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
36 | Bursaspor | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
37 | Rosenborg Trondheim | 3 | 7 | 3 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
38 | AIK Stockholm | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
39 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
40 | Rapid Wien | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
41 | Molde FK | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | PAOK Saloniki | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
43 | Tromsö | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
44 | Lokeren KSC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
45 | FC Luzern | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
46 | Twente Enschede | 2 | 7 | 3 | 3 | 0 | 15:0 | +15 |
47 | Bilbao | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
48 | Stuttgart | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 | 5:0 | +5 |
49 | Partizan Belgrad | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
50 | Legia | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
51 | FC Dynamo Moskva | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
52 | Helsingborg | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
53 | Ironi Kiriat Shmona | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
54 | Steaua Roșie Belgrad | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:0 | +3 |
55 | Udinese | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
56 | Neftci Baku | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
57 | HJK Helsinki | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
58 | Slovan Liberec | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
59 | Feyenoord | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
60 | Horsens | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
61 | Atromitos Athinon FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
62 | Trabzonspor | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Chelsea | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
64 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
65 | Sarajevo FK | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
66 | Benfica Lisabon | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
67 | Kalmar FF | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
68 | Slaven Belupo | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
69 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
70 | Rustavi FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
71 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
72 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
73 | Aalesund | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
74 | Admira/Wacker Mödling | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
75 | Aktobe FC | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
76 | JJK Jyväskylä | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
77 | MyPa Myllykoski | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
78 | T | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
79 | Heerenveen | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
80 | Gomel FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
81 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
82 | NK Osijek | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
83 | Lech Poznan | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
84 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
85 | Milsami Orhei | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
86 | Portadown FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
87 | Rapid Bucuresti | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
88 | Renova FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
89 | Zenit St. Petersburg | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
90 | Anorthosis Famagusta | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
91 | Vitesse Arnheim | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
92 | Asteras Tripolis | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
93 | Celik Niksic | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
94 | Differdange FC 03 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
95 | Eskisehirspor | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
96 | Gandzasar Kapan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
97 | KAA Gent | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
98 | Chazar Lankaran | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
99 | Inter Baku | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
100 | KuPS Kuopio | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
101 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
102 | Naftan Novopolock | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
103 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
104 | Ruch Chorzów | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
105 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
106 | St. Patrick's Athletic | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
107 | Stabaek | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
108 | Streymur Eidi EB | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
109 | Tirana SK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
110 | Trnava | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
111 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
112 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
113 | Dila Gori | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
114 | Slask Wroclaw | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
115 | Zeta Golubovci | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
116 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
117 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
118 | Bnei Yehuda | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
119 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
120 | Dacia Chișinău | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
121 | Daugava Daugavpils | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
122 | Dundee Utd. | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
123 | Hafnarfjordur FH | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
124 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
125 | Kareda Siauliai | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
126 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
127 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
128 | SV Ried | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
129 | Senica SH | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
130 | Mura Murska Sobota | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
131 | Dynamo Kyiv | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Serif Tiraspol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | MTK Budapest | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Cliftonville | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Levski Sofia | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Llanelli AFC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
139 | Maccabi Netanya | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
140 | Ordabasy Shymkent | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
141 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
142 | Shirak Gyumri | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
143 | Siroki Brijeg NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
144 | Skonto Riga | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
145 | Sligo Rovers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
146 | Slovan Bratislava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | St. Johnstone | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Žetisu Taldy-Kurgan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
152 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
153 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Olympiakos Piraeus | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
156 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
157 | CSKA Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
158 | Hearts of Midlothian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Vaslui FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Arsenal Kyjev | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Baku FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Bangor City | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | Bohemians Dublin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Crusaders Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Eschen-Mauren USV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | Flamurtari Vlorë | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Floriana La Valetta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | Grevenmacher CS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Jeunesse Esch | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Newi Cefn Druids | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Omonia Nikósia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Pyunik Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | Rudar Plevlja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
182 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
183 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
184 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
185 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
186 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
187 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
188 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
189 | Dinamo Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
190 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
191 | Ekranas Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
192 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
193 | Alkmaar AZ | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Young Boys Bern | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Udinese | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Makhachkala Anzhi | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Atletico Madrid | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
3 | Hapoel Tel Aviv | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 |
4 | Coimbra | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Mönchengladbach | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Marseille | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
4 | Limassol AEL | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bordeaux | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
2 | Newcastle | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Marítimo | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Club Brugge | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stuttgart | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
2 | FCSB | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | FC København | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Molde FK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Dnipro-1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
2 | Napoli | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
3 | PSV Eindhoven | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | AIK Stockholm | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | FC Basel | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Sporting Lisabon | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
4 | Fehérvár | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter Milano | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | FC Rubin Kazan | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Neftci Baku | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Partizan Belgrad | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
2 | Bilbao | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
3 | Sparta Praha | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Ironi Kiriat Shmona | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SS Lazio | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Tottenham | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Panathinaikos Athena | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
4 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Metalist Kharkiv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Rosenborg Trondheim | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Rapid Wien | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
Grupa L Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannover 96 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
2 | Levante | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Helsingborg | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
4 | Twente Enschede | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 7 | 4 | 2 | 0 | 15:6 | +9 |
2 | Lyon | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:8 | +4 |
3 | Inter Milano | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 22:8 | +14 |
4 | Stuttgart | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 17:7 | +10 |
5 | Liverpool | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 15:6 | +9 |
6 | SC Dnipro-1 | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 13:11 | +2 |
7 | Leverkusen | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
8 | Hannover 96 | 5 | 6 | 3 | 2 | 0 | 20:11 | +9 |
9 | FCSB | 5 | 7 | 3 | 2 | 0 | 17:9 | +8 |
10 | SS Lazio | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 15:7 | +8 |
11 | KRC Genk | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 12:7 | +5 |
12 | Mönchengladbach | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 12:4 | +8 |
13 | FC Rubin Kazan | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
14 | Young Boys Bern | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 17:8 | +9 |
15 | Viktoria Plzeň | 4 | 8 | 4 | 2 | 0 | 15:7 | +8 |
16 | Bordeaux | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | +2 |
17 | Levante | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | +4 |
18 | Metalist Kharkiv | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
19 | FC København | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
20 | Rosenborg Trondheim | 3 | 7 | 3 | 2 | 0 | 18:8 | +10 |
21 | Bilbao | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
22 | Helsingborg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
23 | Napoli | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11:9 | +2 |
24 | PSV Eindhoven | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11:4 | +7 |
25 | Tottenham | 3 | 6 | 0 | 5 | 0 | 10:9 | +1 |
26 | Udinese | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
27 | Molde FK | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
28 | Atletico Madrid | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
29 | Midtjylland FC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
30 | CSKA Moskva | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Twente Enschede | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 20:8 | +12 |
32 | Sparta Praha | 2 | 6 | 1 | 4 | 0 | 13:6 | +7 |
33 | FC Basel | 2 | 7 | 0 | 4 | 0 | 11:9 | +2 |
34 | Neftci Baku | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 11:4 | +7 |
35 | Newcastle | 2 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:8 | -1 |
36 | Makhachkala Anzhi | 1 | 8 | 3 | 2 | 0 | 15:7 | +8 |
37 | AIK Stockholm | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 11:10 | +1 |
38 | Marseille | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:9 | 0 |
39 | Hapoel Tel Aviv | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
40 | Ironi Kiriat Shmona | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
41 | Partizan Belgrad | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
42 | Apoel Nikósia | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
43 | Marítimo | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
44 | Vaslui FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
45 | Hearts of Midlothian | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
46 | Serif Tiraspol | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
47 | Trabzonspor | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
48 | Zeta Golubovci | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 13:14 | -1 |
49 | Rapid Wien | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10:12 | -2 |
50 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
51 | Chelsea | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
52 | Gomel FC | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
53 | Club Brugge | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
54 | Benfica Lisabon | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
55 | Mura Murska Sobota | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
56 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
57 | Dila Gori | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
58 | Sarajevo FK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
59 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
60 | Celik Niksic | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:9 | -2 |
61 | Fehérvár | 0 | 6 | 1 | 2 | 0 | 7:7 | 0 |
62 | Legia | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
63 | Vitesse Arnheim | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
64 | Naftan Novopolock | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
65 | Inter Baku | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
66 | Rustavi FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
67 | Anorthosis Famagusta | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
68 | Renova FK | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
69 | Aktobe FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
70 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
71 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
72 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
73 | Ruch Chorzów | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
74 | Slaven Belupo | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
75 | Slask Wroclaw | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
76 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
77 | Admira/Wacker Mödling | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
78 | Differdange FC 03 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
79 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
80 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
81 | KAA Gent | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
82 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
83 | Trnava | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
84 | KuPS Kuopio | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:8 | -3 |
85 | Horsens | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
86 | Portadown FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
87 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
88 | St. Patrick's Athletic | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
89 | NK Osijek | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
90 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
91 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
92 | Ordabasy Shymkent | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
93 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
94 | Chazar Lankaran | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
95 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
96 | Pyunik Yerevan | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
97 | Alkmaar AZ | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
98 | Arsenal Kyjev | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
99 | Sporting Lisabon | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:9 | -5 |
100 | Floriana La Valetta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
101 | Coimbra | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
102 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
103 | Gandzasar Kapan | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
104 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
105 | Slovan Liberec | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
106 | Bnei Yehuda | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
107 | JJK Jyväskylä | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
108 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
109 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
110 | PAOK Saloniki | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
111 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
112 | Tromsö | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
113 | Hafnarfjordur FH | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
114 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
115 | Daugava Daugavpils | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
116 | Panathinaikos Athena | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:9 | -6 |
117 | HJK Helsinki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
118 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
119 | Kalmar FF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
120 | FC Dynamo Moskva | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
121 | Rapid Bucuresti | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
122 | SV Ried | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
123 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
124 | Aalesund | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
125 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
126 | Jeunesse Esch | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
127 | MyPa Myllykoski | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
128 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
129 | Senica SH | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
130 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
131 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
132 | Shirak Gyumri | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
133 | Dinamo Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
134 | Asteras Tripolis | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
135 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
136 | Crusaders Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
137 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
138 | Maccabi Netanya | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
139 | Limassol AEL | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:9 | -7 |
140 | Dundee Utd. | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
141 | Lech Poznan | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2:5 | -3 |
142 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
143 | Bursaspor | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
144 | Eskisehirspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
145 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
146 | Milsami Orhei | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
147 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
148 | Sligo Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
149 | T | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
150 | Heerenveen | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
151 | Ekranas Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
152 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
153 | MTK Budapest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
154 | Eschen-Mauren USV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
155 | Llanelli AFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
156 | Siroki Brijeg NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
157 | Stabaek | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
158 | Rudar Plevlja | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
159 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
160 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
161 | Zenit St. Petersburg | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
162 | Bohemians Dublin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
163 | Tirana SK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
164 | Olympiakos Piraeus | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
165 | Levski Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
166 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
167 | Bangor City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
168 | Dacia Chișinău | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
169 | Flamurtari Vlorë | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
170 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
171 | St. Johnstone | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
172 | Streymur Eidi EB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
173 | Žetisu Taldy-Kurgan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
174 | Dynamo Kyiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
175 | Lokeren KSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
176 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
177 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
178 | Kareda Siauliai | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
179 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
180 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
181 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
182 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
183 | Omonia Nikósia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
184 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
185 | Slovan Bratislava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
186 | Newi Cefn Druids | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
187 | Cliftonville | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
188 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
189 | Baku FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
190 | Grevenmacher CS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
191 | Skonto Riga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
192 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
193 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Elfsborg Boras IF din Europa League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Elfsborg Boras IF din sezonul Europa League 2012/2013. Poți verifica poziția și punctele echipei Elfsborg Boras IF în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Elfsborg Boras IF
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Elfsborg Boras IF pe această pagină pentru sezonul 2012/2013. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Europa League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Elfsborg Boras IF
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Europa League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.