Chazar Lankaran
Clasament Europa League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valencia FC | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
2 | Swansea | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:4 | +2 |
3 | Kuban Krasnodar | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | St. Gallen | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:13 | -7 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Chornomorets Odesa | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
3 | PSV Eindhoven | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
4 | Dinamo Zagreb | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Esbjerg FB | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:8 | 0 |
3 | Elfsborg Boras IF | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
4 | Standard Liege | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:13 | -7 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | +10 |
2 | Maribor Branik NK | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 |
3 | Zulte Waregem | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:10 | -6 |
4 | Wigan Athletic | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | +9 |
2 | SC Dnipro-1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | +6 |
3 | Ferreira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1:8 | -7 |
4 | Pandurii Lignitul | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eintracht Frankfurt | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:4 | +9 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Apoel Nikósia | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:8 | -5 |
4 | Bordeaux | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | -6 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
2 | Dynamo Kyiv | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | +4 |
3 | Rapid Wien | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:10 | -2 |
4 | FC Thun | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:10 | -7 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Slovan Liberec | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | +1 |
3 | Freiburg | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Estoril | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Betis Sevilla | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Vitoria Guimaraes SC | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | +1 |
4 | HNK Rijeka | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trabzonspor | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | +7 |
2 | SS Lazio | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | +4 |
3 | Appolon Limassol | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
4 | Legia | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | -6 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | +13 |
2 | Makhachkala Anzhi | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:7 | -3 |
3 | Serif Tiraspol | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Tromsö | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:10 | -9 |
Grupa L
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | PAOK Saloniki | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
3 | Maccabi Haifa | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
4 | Šachťor Karaganda | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:10 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Partizan Belgrad | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Benfica Lisabon | - | 9 | 6 | 3 | 0 | 15:5 | +10 |
- | Skenderbeu Korca | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Viktoria Plzeň | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Molde FK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Juventus | - | 8 | 5 | 2 | 1 | 10:4 | +6 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
- | Grasshoppers Zürich | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | FC Basel | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 |
- | Hafnarfjordur FH | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
- | Shakhtar Donetsk | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | FC Porto | - | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:11 | -1 |
- | Napoli | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Ajax Amsterdam | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Nordsjalland FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Kalju Nomme JK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
1 | Tottenham | 18 | 12 | 9 | 1 | 2 | 29:9 | +20 |
2 | RB Salzburg | 18 | 12 | 10 | 1 | 1 | 29:6 | +23 |
3 | Fiorentina | 16 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:9 | +10 |
4 | Ludogorets Razgrad | 16 | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:9 | +6 |
5 | Eintracht Frankfurt | 15 | 10 | 7 | 2 | 1 | 22:10 | +12 |
6 | FC Rubin Kazan | 14 | 14 | 10 | 3 | 1 | 28:10 | +18 |
6 | Aalborg BK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
7 | Trabzonspor | 14 | 14 | 9 | 3 | 2 | 26:13 | +13 |
7 | Airbus UK FC | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
8 | KRC Genk | 14 | 10 | 6 | 3 | 1 | 17:9 | +8 |
8 | Aktobe FC | 0 | 8 | 4 | 0 | 4 | 10:12 | -2 |
9 | Valencia FC | 13 | 14 | 9 | 2 | 3 | 24:13 | +11 |
10 | Alkmaar AZ | 12 | 14 | 6 | 5 | 3 | 14:11 | +3 |
10 | Anorthosis Famagusta | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
11 | PAOK Saloniki | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 10:16 | -6 |
12 | SC Dnipro-1 | 12 | 10 | 7 | 0 | 3 | 18:9 | +9 |
12 | Vitesse Arnheim | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
13 | FC Astana | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
13 | Sevilla | 12 | 19 | 11 | 5 | 3 | 41:17 | +24 |
14 | Besiktas | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
14 | SS Lazio | 12 | 8 | 3 | 4 | 1 | 11:8 | +3 |
14 | Asteras Tripolis | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
15 | Astra Giurgiu FC | 0 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12:8 | +4 |
15 | Lyon | 12 | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:9 | +4 |
16 | Atromitos Athinon FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
16 | Esbjerg FB | 12 | 10 | 6 | 1 | 3 | 15:15 | 0 |
17 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13:8 | +5 |
17 | Bala Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
18 | Beroe Stara Zagora | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
18 | Dynamo Kyiv | 10 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:12 | +7 |
19 | Chornomorets Odesa | 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 14:11 | +3 |
20 | Slovan Liberec | 9 | 14 | 6 | 5 | 3 | 20:16 | +4 |
21 | Botev Plovdiv | 0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:2 | +8 |
21 | Betis Sevilla | 9 | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:6 | +10 |
22 | Swansea | 8 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:10 | +7 |
22 | Braga | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
23 | Bursaspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
23 | Makhachkala Anzhi | 8 | 10 | 3 | 4 | 3 | 6:8 | -2 |
24 | Maribor Branik NK | 7 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:16 | -4 |
24 | Celik Niksic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 |
25 | NK Celje | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
25 | Zulte Waregem | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:12 | -5 |
26 | PSV Eindhoven | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
26 | Club Brugge | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
27 | Kuban Krasnodar | 6 | 10 | 5 | 3 | 2 | 13:8 | +5 |
27 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
28 | St. Gallen | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:16 | -5 |
28 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
29 | Linfield Belfast | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:1 | +5 |
29 | FC Zürich | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
30 | Serif Tiraspol | 6 | 8 | 2 | 4 | 2 | 8:8 | 0 |
31 | Rapid Wien | 6 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16:12 | +4 |
31 | Dacia Chișinău | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
32 | Debreceni VSC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
32 | Freiburg | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
33 | Vitoria Guimaraes SC | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | +1 |
33 | Derry City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
34 | Wigan Athletic | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | -1 |
34 | Differdange FC 03 | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
35 | Maccabi Haifa | 5 | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:10 | +12 |
35 | Dila Gori | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5:4 | +1 |
36 | Apoel Nikósia | 5 | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:11 | -6 |
37 | Domzale | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
37 | Breidablik | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:1 | +5 |
38 | Drogheda United | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
38 | Inter Baku | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
39 | Appolon Limassol | 4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:11 | -4 |
39 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
40 | Elfsborg Boras IF | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:11 | -4 |
41 | HNK Rijeka | 4 | 12 | 4 | 6 | 2 | 17:12 | +5 |
41 | Dynamo Minsk | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
42 | Estoril | 3 | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:9 | +1 |
43 | Bordeaux | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | -6 |
44 | Feyenoord | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
44 | Legia | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:8 | -6 |
45 | FC Thun | 3 | 12 | 6 | 0 | 6 | 14:13 | +1 |
46 | Flora Tallin | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
46 | Ferreira | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1:8 | -7 |
47 | Šachťor Karaganda | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:10 | -5 |
48 | Pandurii Lignitul | 2 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:14 | -3 |
49 | IFK Mariehamn | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
49 | Gandzasar Kapan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
50 | Qarabag FK | 0 | 8 | 5 | 0 | 3 | 9:7 | +2 |
50 | Santa Coloma FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
51 | Standard Liege | 1 | 12 | 6 | 1 | 5 | 21:18 | +3 |
51 | Gefle IF | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:7 | +5 |
52 | Dinamo Zagreb | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 |
53 | Glentoran Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
53 | Tromsö | 1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 9:17 | -8 |
55 | BK Häcken | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
56 | Hajduk Split | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
57 | Hapoel Ramat-Gan | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
58 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | +2 |
59 | Hibernian | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
60 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
62 | Hödd | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
63 | Honka Espoo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
64 | Chazar Lankaran | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:11 | -9 |
65 | Chikhura Sachkhere | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 |
66 | IFK Göteborg | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
67 | Inter Turku FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
68 | Irtyš Pavlodar | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
69 | Jablonec | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
70 | Jagodina | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
71 | Jeunesse Esch | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
72 | Honvéd FC | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:6 | +8 |
73 | Kruoja Pakruojis | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
75 | Kukesi KS | 0 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:9 | -2 |
76 | La Fiorita | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
77 | La Valetta FC | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
78 | Laci SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
80 | Lech Poznan | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
81 | Levadia Tallin | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
82 | Levski Sofia | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
84 | Libertas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
85 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
88 | Malmö FF | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 |
89 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
90 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
91 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
92 | MIKA Ashtarak | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
93 | Milsami Orhei | 0 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:9 | -5 |
94 | Minsk FK | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | -2 |
95 | Titograd Podgorica OFK | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 |
96 | Motherwell FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
97 | Narva Trans | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
98 | Nice | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
99 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
100 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
102 | Pasching FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
103 | Petrolul Ploiesti | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:8 | +5 |
104 | Piast Gliwice | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
105 | Prestatyn Town | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
106 | Pyunik Yerevan | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
107 | Randers Freja | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
109 | Reykjavík KR | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
110 | Rosenborg Trondheim | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 |
112 | Rudar Plevlja | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:7 | -3 |
113 | Sarajevo FK | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
114 | Senica SH | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
116 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
117 | Siroki Brijeg NK | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 |
118 | Skonto Riga | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
119 | Slask Wroclaw | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:14 | -3 |
120 | Sliema Wanderers | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
121 | Sparta Praha | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
122 | Spartak Moskva | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
123 | St. Etienne | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 |
125 | St. Johnstone | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
126 | St. Patrick's Athletic | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
128 | Stromsgodset | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
129 | Sturm Graz | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
130 | Stuttgart | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 |
131 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
133 | Teteks Tetovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
134 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
135 | Thorshavn HB | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
137 | Tiraspol FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
138 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
140 | TPS Turku | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
142 | Trencín | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
144 | Turnovo FK | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 7:8 | -1 |
145 | Udinese | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | +4 |
146 | UE Santa Coloma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
147 | Utrecht | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
148 | FC Vaduz | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
150 | Ventspils FK | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | +1 |
151 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
152 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
153 | Vikingur Gotu | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
154 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 8 | 5 | 2 | 1 | 19:9 | +10 |
156 | Xanthi | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | -2 |
157 | Zrinjski Mostar | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
158 | Žalgiris Vilnius | 0 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:13 | -4 |
159 | Žilina | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | +2 |
192 | Fuglafjordur IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Gallen | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Valencia FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Kuban Krasnodar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Swansea | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Chornomorets Odesa | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | PSV Eindhoven | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Dinamo Zagreb | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Esbjerg FB | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Elfsborg Boras IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Wigan Athletic | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Maribor Branik NK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Zulte Waregem | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | SC Dnipro-1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | +4 |
3 | Ferreira | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Pandurii Lignitul | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eintracht Frankfurt | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Apoel Nikósia | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Bordeaux | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Dynamo Kyiv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Rapid Wien | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
4 | FC Thun | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Slovan Liberec | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Freiburg | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Estoril | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Betis Sevilla | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Vitoria Guimaraes SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
4 | HNK Rijeka | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trabzonspor | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | SS Lazio | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Appolon Limassol | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Legia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Makhachkala Anzhi | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Serif Tiraspol | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Tromsö | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa L Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
2 | Alkmaar AZ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Maccabi Haifa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Šachťor Karaganda | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
2 | Tottenham | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Eintracht Frankfurt | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | Fiorentina | 9 | 6 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
5 | Trabzonspor | 7 | 7 | 4 | 2 | 0 | 16:0 | +16 |
6 | FC Rubin Kazan | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
7 | KRC Genk | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
8 | Ludogorets Razgrad | 7 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Lyon | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
11 | PAOK Saloniki | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
12 | Alkmaar AZ | 7 | 7 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
13 | SS Lazio | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | Dynamo Kyiv | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
15 | SC Dnipro-1 | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
16 | Esbjerg FB | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | St. Gallen | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
18 | Sevilla | 5 | 10 | 6 | 3 | 0 | 20:0 | +20 |
19 | Rapid Wien | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Betis Sevilla | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
21 | Valencia FC | 4 | 7 | 4 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
22 | Swansea | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
23 | Maccabi Haifa | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Slovan Liberec | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
25 | Kuban Krasnodar | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
26 | Wigan Athletic | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
27 | Serif Tiraspol | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
28 | Apoel Nikósia | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
29 | Makhachkala Anzhi | 4 | 5 | 1 | 3 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | HNK Rijeka | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
31 | Chornomorets Odesa | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
32 | FC Thun | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
33 | Maribor Branik NK | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
34 | Vitoria Guimaraes SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
35 | Breidablik | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
36 | Linfield Belfast | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
37 | Bordeaux | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
38 | PSV Eindhoven | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
39 | Freiburg | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Šachťor Karaganda | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Ferreira | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Tromsö | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
43 | Pandurii Lignitul | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Estoril | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
45 | Appolon Limassol | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
46 | Elfsborg Boras IF | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
47 | Zulte Waregem | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
48 | Inter Baku | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
49 | Dinamo Zagreb | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
50 | Santa Coloma FC | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Standard Liege | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
52 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
53 | Benfica Lisabon | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
54 | Gefle IF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
55 | Botev Plovdiv | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
56 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
57 | Aktobe FC | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
58 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
59 | FC Basel | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
60 | Astra Giurgiu FC | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:0 | +6 |
61 | Dynamo Minsk | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
62 | Petrolul Ploiesti | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
63 | Žilina | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
64 | Juventus | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
65 | Napoli | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
66 | Differdange FC 03 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
67 | Irtyš Pavlodar | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
68 | Kukesi KS | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
69 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
70 | Udinese | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
71 | Žalgiris Vilnius | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
72 | FC Porto | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
73 | Dacia Chișinău | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
74 | Dila Gori | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
75 | Qarabag FK | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
76 | Lech Poznan | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
77 | Malmö FF | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
78 | Titograd Podgorica OFK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
79 | Turnovo FK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
80 | Viktoria Plzeň | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Jablonec | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Jeunesse Esch | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
86 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
87 | Milsami Orhei | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
88 | Olimpija Ljubljana | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
89 | Rudar Plevlja | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
90 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
91 | St. Etienne | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
92 | Stromsgodset | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
93 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
94 | Trencín | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
95 | Utrecht | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
96 | Besiktas | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | BK Häcken | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | La Valetta FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | Minsk FK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Piast Gliwice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
105 | Pyunik Yerevan | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
106 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
107 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
108 | Spartak Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Stuttgart | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Suduva Marijampole | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
111 | TPS Turku | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
112 | Fehérvár | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
113 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
114 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Skenderbeu Korca | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Grasshoppers Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Shakhtar Donetsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | Airbus UK FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Vitesse Arnheim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Asteras Tripolis | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Bala Town | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Beroe Stara Zagora | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Celik Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | Crusaders Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | FC Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Gandzasar Kapan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
131 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Hödd | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Chazar Lankaran | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Chikhura Sachkhere | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Metalurg Doněck | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Metalurgs Liepaja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
139 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
140 | Nice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
141 | Omonia Nikósia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
142 | Pasching FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
143 | Prestatyn Town | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
144 | Randers Freja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
145 | Reykjavík KR | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
146 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Teteks Tetovo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
152 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
153 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
154 | Ventspils FK | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
155 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
156 | Vikingur Gotu | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
157 | Xanthi | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
158 | Molde FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Hafnarfjordur FH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Nordsjalland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | Aalborg BK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | FC Astana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Braga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Bursaspor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | Derry City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Domzale | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Drogheda United | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | Legia | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | IFK Mariehamn | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Hapoel Ramat-Gan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Kruoja Pakruojis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
182 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
183 | Levski Sofia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
184 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
185 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
186 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
187 | Senica SH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
188 | Sturm Graz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
189 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
190 | Tiraspol FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
191 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
192 | Fuglafjordur IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valencia FC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Swansea | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Kuban Krasnodar | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | St. Gallen | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Chornomorets Odesa | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Dinamo Zagreb | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Esbjerg FB | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Elfsborg Boras IF | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Standard Liege | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Rubin Kazan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Zulte Waregem | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
3 | Maribor Branik NK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
4 | Wigan Athletic | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | SC Dnipro-1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Pandurii Lignitul | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
4 | Ferreira | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eintracht Frankfurt | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Apoel Nikósia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
4 | Bordeaux | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRC Genk | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Dynamo Kyiv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Rapid Wien | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | FC Thun | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Slovan Liberec | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Estoril | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Betis Sevilla | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Vitoria Guimaraes SC | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | HNK Rijeka | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trabzonspor | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | SS Lazio | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Appolon Limassol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Legia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Makhachkala Anzhi | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Serif Tiraspol | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Tromsö | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 |
Grupa L Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | PAOK Saloniki | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Maccabi Haifa | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 6 | 4 | 1 | 0 | 19:3 | +16 |
2 | Valencia FC | 9 | 7 | 5 | 0 | 0 | 17:7 | +10 |
3 | RB Salzburg | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:2 | +13 |
4 | Ludogorets Razgrad | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
5 | Sevilla | 7 | 9 | 5 | 2 | 0 | 28:9 | +19 |
6 | Trabzonspor | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 20:3 | +17 |
7 | FC Rubin Kazan | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19:7 | +12 |
8 | Fiorentina | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:5 | +9 |
9 | KRC Genk | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:2 | +11 |
10 | Chornomorets Odesa | 7 | 7 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
11 | Esbjerg FB | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 15:6 | +9 |
12 | Eintracht Frankfurt | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 14:6 | +8 |
13 | SC Dnipro-1 | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
14 | Zulte Waregem | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
15 | Slovan Liberec | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 19:9 | +10 |
16 | Alkmaar AZ | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 13:6 | +7 |
17 | PAOK Saloniki | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 12:7 | +5 |
18 | SS Lazio | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 10:6 | +4 |
19 | Lyon | 5 | 6 | 1 | 3 | 0 | 8:6 | +2 |
20 | Maribor Branik NK | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 15:7 | +8 |
21 | Dynamo Kyiv | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
22 | Betis Sevilla | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
23 | Swansea | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 9:7 | +2 |
24 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
25 | Makhachkala Anzhi | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
26 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
27 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
28 | Elfsborg Boras IF | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
29 | Appolon Limassol | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
30 | Legia | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
31 | Linfield Belfast | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Inter Baku | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
33 | Estoril | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
34 | Kuban Krasnodar | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | +4 |
35 | Serif Tiraspol | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
36 | Vitoria Guimaraes SC | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
37 | Standard Liege | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 21:7 | +14 |
38 | Maccabi Haifa | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 15:8 | +7 |
39 | Rapid Wien | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 12:6 | +6 |
40 | Pandurii Lignitul | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 10:9 | +1 |
41 | HNK Rijeka | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | +2 |
42 | Apoel Nikósia | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
43 | Wigan Athletic | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
44 | Ferreira | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
45 | IFK Mariehamn | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
46 | Breidablik | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
47 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 16:4 | +12 |
48 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 11:9 | +2 |
49 | FC Thun | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
50 | Titograd Podgorica OFK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
51 | Astra Giurgiu FC | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
52 | St. Gallen | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:12 | -3 |
53 | Tromsö | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 9:10 | -1 |
54 | Petrolul Ploiesti | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
55 | Žilina | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
56 | Chazar Lankaran | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
57 | Dynamo Minsk | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
58 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:2 | +7 |
59 | Stromsgodset | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
60 | FC Porto | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8:9 | -1 |
61 | Žalgiris Vilnius | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:9 | -1 |
62 | Qarabag FK | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
63 | Benfica Lisabon | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:2 | +6 |
64 | Aktobe FC | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
65 | Prestatyn Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
66 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
67 | Malmö FF | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
68 | St. Etienne | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
69 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
70 | Reykjavík KR | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
71 | Juventus | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
72 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
73 | Udinese | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
74 | Jablonec | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
75 | Kukesi KS | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
76 | Differdange FC 03 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
77 | Gefle IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
78 | Minsk FK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
79 | Turnovo FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
80 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
81 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
82 | Vikingur Gotu | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
83 | Beroe Stara Zagora | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
84 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
85 | Trencín | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
86 | Dinamo Zagreb | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
87 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
88 | Bordeaux | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
89 | Viktoria Plzeň | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
90 | Ventspils FK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
91 | Derry City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
92 | Milsami Orhei | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
93 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
94 | Jeunesse Esch | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
95 | Bursaspor | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
96 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
97 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
98 | Xanthi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
99 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
100 | Spartak Moskva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
101 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
102 | Celik Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:9 | -5 |
103 | Crusaders Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
104 | Hafnarfjordur FH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
105 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
106 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
107 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
108 | BK Häcken | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
109 | Chikhura Sachkhere | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
110 | Stuttgart | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
111 | Suduva Marijampole | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
112 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
113 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
114 | La Valetta FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
115 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
116 | Utrecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
117 | NK Celje | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
118 | Dila Gori | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
119 | Metalurgs Liepaja | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
120 | St. Johnstone | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
121 | Kruoja Pakruojis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
122 | Rudar Plevlja | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
123 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
124 | FC Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
125 | Gandzasar Kapan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
126 | Hajduk Split | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
127 | Senica SH | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
128 | Shakhtar Donetsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
129 | Napoli | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
130 | Vitesse Arnheim | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
131 | Botev Plovdiv | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
132 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
133 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
134 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
135 | Omonia Nikósia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
136 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
137 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
138 | Grasshoppers Zürich | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
139 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
140 | Dacia Chișinău | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
141 | FC Basel | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
142 | Molde FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
143 | Asteras Tripolis | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
144 | Pyunik Yerevan | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
145 | Fuglafjordur IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
146 | Irtyš Pavlodar | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
147 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
148 | Pasching FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
149 | Piast Gliwice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
150 | Randers Freja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
151 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
152 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
153 | Nordsjalland FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
154 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
155 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
156 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
157 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
158 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
159 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
160 | Braga | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
161 | Tiraspol FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
162 | FC Astana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
163 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
164 | Bala Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
165 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
166 | Besiktas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
167 | Domzale | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
168 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
169 | Olimpija Ljubljana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
170 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
171 | TPS Turku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
172 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
173 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
174 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
175 | Teteks Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
176 | Fehérvár | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
177 | Airbus UK FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
178 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
179 | Hapoel Ramat-Gan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
180 | Sturm Graz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
181 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
182 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
183 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
184 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
185 | Aalborg BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
186 | Drogheda United | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
187 | Hödd | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
188 | Levski Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
189 | Metalurg Doněck | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
190 | Nice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
191 | Skenderbeu Korca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
192 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Chazar Lankaran din Europa League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Chazar Lankaran din sezonul Europa League 2013/2014. Poți verifica poziția și punctele echipei Chazar Lankaran în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Chazar Lankaran
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Chazar Lankaran pe această pagină pentru sezonul 2013/2014. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Europa League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Chazar Lankaran
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Europa League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.