Fola Esch CS
Clasament Europa League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mönchengladbach | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:4 | +10 |
2 | Villarreal | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:7 | +8 |
3 | FC Zürich | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | -4 |
4 | Appolon Limassol | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:18 | -14 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Torino | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | HJK Helsinki | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:11 | -6 |
4 | FC København | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | -8 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besiktas | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | +6 |
2 | Tottenham | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | Asteras Tripolis | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:10 | -3 |
4 | Partizan Belgrad | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1:9 | -8 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21:8 | +13 |
2 | Celtic Glasgow | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:11 | -1 |
3 | Dinamo Zagreb | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:15 | -3 |
4 | Astra Giurgiu | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:15 | -9 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moskva | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 |
3 | Estoril | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
4 | Panathinaikos Athena | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter Milano | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | SC Dnipro-1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | -1 |
3 | Qarabag FK | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | St. Etienne | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
2 | Sevilla | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | +3 |
3 | HNK Rijeka | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:8 | -1 |
4 | Standard Liege | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:3 | +7 |
2 | Wolfsburg | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:10 | +4 |
3 | FK Krasnodar | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:12 | -5 |
4 | Lille | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3:9 | -6 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:3 | +8 |
2 | Young Boys Bern | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | +6 |
3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | +5 |
4 | Slovan Bratislava | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:20 | -19 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Kyiv | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12:4 | +8 |
2 | Aalborg BK | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:10 | -5 |
3 | FCSB | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:9 | +2 |
4 | Rio Ave | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | -5 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:4 | +7 |
2 | Guingamp | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | PAOK Saloniki | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:7 | +3 |
4 | Dynamo Minsk | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:14 | -11 |
Grupa L
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
2 | Trabzonspor | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | +2 |
3 | Lokeren KSC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:4 | 0 |
4 | Metalist Kharkiv | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:10 | -7 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Hull City | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Ajax Amsterdam | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:1 | +4 |
- | Nacional | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Rapid Wien | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Grasshoppers Zürich | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Liverpool | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Chornomorets Odesa | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Atromitos Athinon FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Bilbao | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Real Sociedad | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
- | AS Roma | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 |
- | Sporting Lisabon | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Viktoria Plzeň | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Mainz | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Anderlecht | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Lech Poznan | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:2 | +1 |
- | Serif Tiraspol | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Lyon | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
- | Zwolle FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Twente Enschede | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Debreceni VSC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Brøndby IF | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Maccabi Tel Aviv | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Karabukspor | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Atromitos Piraeus | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Limassol AEL | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Ironi Kiriat Shmona | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Aktobe FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Ermis Aradippos | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Rostselmash Rostov | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Lokomotiv Moskva | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Zenit St. Petersburg | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | +4 |
- | Midtjylland FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
1 | Aberdeen FC | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | +6 |
1 | FC Dynamo Moskva | 18 | 14 | 9 | 4 | 1 | 20:12 | +8 |
2 | Aberystwyth Town | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
2 | RB Salzburg | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 23:13 | +10 |
3 | AIK Stockholm | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
3 | Dynamo Kyiv | 15 | 12 | 7 | 1 | 4 | 23:14 | +9 |
4 | Legia | 15 | 10 | 7 | 0 | 3 | 10:6 | +4 |
4 | Airbus UK FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | FC Astana | 0 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:10 | +3 |
5 | Napoli | 13 | 14 | 8 | 4 | 2 | 26:9 | +17 |
6 | Fiorentina | 13 | 14 | 7 | 4 | 3 | 21:12 | +9 |
7 | Atlantas Klaipeda | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
7 | Mönchengladbach | 12 | 10 | 5 | 3 | 2 | 26:10 | +16 |
8 | Club Brugge | 12 | 16 | 11 | 4 | 1 | 29:7 | +22 |
8 | Banga Gargzdai | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
9 | Bangor City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
9 | Young Boys Bern | 12 | 12 | 7 | 1 | 4 | 21:15 | +6 |
10 | Birkirkara Luxol | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
10 | Besiktas | 12 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | +3 |
11 | Botev Plovdiv | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
11 | Feyenoord | 12 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | +4 |
12 | Brommapojkarna | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 |
12 | Inter Milano | 12 | 12 | 6 | 4 | 2 | 21:10 | +11 |
13 | Buducnost Podgorica | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
13 | Villarreal | 11 | 12 | 7 | 2 | 3 | 29:14 | +15 |
14 | Bursaspor | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
14 | Everton | 11 | 10 | 6 | 2 | 2 | 21:11 | +10 |
15 | Celik Niksic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
15 | Torino | 11 | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:9 | +14 |
16 | Tottenham | 11 | 10 | 5 | 3 | 2 | 15:8 | +7 |
16 | CFR Cluj | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
17 | College Europa | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
17 | Sevilla | 11 | 15 | 11 | 3 | 1 | 29:14 | +15 |
18 | Trabzonspor | 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 |
18 | Crusaders Belfast | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 |
19 | Lokeren KSC | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 6:6 | 0 |
19 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
20 | Čukarički Belgrad | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
20 | Sparta Praha | 10 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:8 | +7 |
21 | Wolfsburg | 10 | 12 | 6 | 3 | 3 | 24:18 | +6 |
21 | Daugava Daugavpils | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
22 | Guingamp | 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:10 | 0 |
22 | Jurmala FK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
23 | Derry City | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
23 | Aalborg BK | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 6:16 | -10 |
24 | PSV Eindhoven | 8 | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 | +1 |
24 | Differdange FC 03 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
25 | Diósgyőri VTK | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:12 | -2 |
25 | Celtic Glasgow | 8 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:15 | -2 |
26 | Dundalk FC | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
26 | PAOK Saloniki | 7 | 8 | 3 | 1 | 4 | 14:8 | +6 |
27 | FCSB | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:9 | +2 |
28 | Ekranas Panevezys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
28 | HNK Rijeka | 7 | 12 | 8 | 1 | 3 | 23:10 | +13 |
29 | Elfsborg Boras IF | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:6 | +2 |
29 | SC Dnipro-1 | 7 | 17 | 7 | 5 | 5 | 16:13 | +3 |
30 | Esbjerg FB | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | +1 |
30 | FC Zürich | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:16 | -2 |
31 | Qarabag FK | 6 | 8 | 1 | 5 | 2 | 4:6 | -2 |
31 | Ferencváros Budapest | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
32 | Flamurtari Vlorë | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
32 | Dinamo Zagreb | 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 17:17 | 0 |
33 | Asteras Tripolis | 6 | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:18 | 0 |
33 | Fola Esch CS | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
34 | Folgore | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
34 | FK Krasnodar | 6 | 12 | 6 | 3 | 3 | 27:14 | +13 |
35 | Fram Reykjaík | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
35 | HJK Helsinki | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:15 | -5 |
36 | Fuglafjordur IF | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
36 | Estoril | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 |
37 | St. Etienne | 5 | 8 | 1 | 5 | 2 | 3:4 | -1 |
37 | Gilan Qabala | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
38 | Glenavon Lurgan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
38 | Rio Ave | 4 | 10 | 3 | 2 | 5 | 8:12 | -4 |
39 | Gorica Nova Gorica | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
39 | Standard Liege | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 |
40 | Grödig SV | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | +3 |
40 | Lille | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3:9 | -6 |
41 | FC København | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | -8 |
41 | Groningen | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
42 | Astra Giurgiu | 4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:19 | -5 |
42 | Hafnarfjordur FH | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:8 | +4 |
43 | Hajduk Split | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:8 | +1 |
43 | Dynamo Minsk | 4 | 12 | 6 | 2 | 4 | 14:16 | -2 |
44 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
44 | Appolon Limassol | 3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:20 | -11 |
45 | Panathinaikos Athena | 2 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:13 | -1 |
45 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
46 | Partizan Belgrad | 2 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:12 | -6 |
46 | Haugar Haugesund | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
47 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | -7 |
49 | Honka Espoo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
50 | Chikhura Sachkhere | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | +2 |
51 | IFK Göteborg | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:2 | +3 |
52 | Inter Baku | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
53 | Jagodina | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
54 | Jelgava RAF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
55 | Jeunesse Esch | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
56 | Kairat Almaty | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 |
57 | Kalev Sillamae | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:12 | -9 |
58 | Kalju Nomme JK | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
59 | FC Koper | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:3 | +8 |
60 | Košice FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
62 | Kukesi KS | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
63 | Laci SK | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | -4 |
65 | Slovan Liberec | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 |
66 | Libertas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
67 | Linfield Belfast | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
68 | Lovcen Cetinje | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
69 | Loveč Liteks | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
70 | FC Luzern | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
71 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
72 | Metalurg Skopje | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 |
73 | MIKA Ashtarak | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
74 | Mladá Boleslav | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | +1 |
75 | Molde FK | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
76 | Motherwell FC | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
77 | MyPa Myllykoski | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
78 | Neftci Baku | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 |
79 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
80 | Omonia Nikósia | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | +5 |
81 | Petrolul Ploiesti | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
82 | Pyunik Yerevan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
83 | Raba ETO Győr | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
84 | Rosenborg Trondheim | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | +7 |
85 | Rovaniemi RoPS | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
86 | Rudar Velenje | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
87 | Ruch Chorzów | 0 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6:5 | +1 |
88 | Sankt Poelten | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 |
89 | Sarajevo FK | 0 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:15 | -7 |
90 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:8 | +5 |
91 | Shirak Gyumri | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
92 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
93 | Sioni Bolnissi | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
94 | Siroki Brijeg NK | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 |
95 | Sliema Wanderers | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
96 | Sligo Rovers | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
97 | Split NK | 0 | 8 | 3 | 4 | 1 | 7:3 | +4 |
98 | St. Johnstone | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | -1 |
99 | Stjarnan Gardabae | 0 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:14 | 0 |
100 | Šachťor Karaganda | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | +7 |
101 | Tartu Santos | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 |
102 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
103 | Tiraspol FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
104 | Trencín | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
105 | Trnava | 0 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:8 | +9 |
106 | Tromsö | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 14:3 | +11 |
107 | Turnovo FK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
108 | UE Santa Coloma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
109 | Vaasa VPS | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
110 | FC Vaduz | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
111 | Veris Singerei | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
112 | Vikingur Gotu | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:12 | -6 |
113 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
114 | Zulte Waregem | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:9 | 0 |
115 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
116 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | +1 |
117 | Zestafoni FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
118 | Zimbru Chișinău | 0 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | -2 |
119 | Zorya Luhansk | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:8 | +4 |
194 | Metalist Kharkiv | 0 | 8 | 0 | 2 | 6 | 4:11 | -7 |
195 | Slovan Bratislava | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:20 | -19 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Mönchengladbach | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | FC Zürich | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
4 | Appolon Limassol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torino | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | HJK Helsinki | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Club Brugge | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | FC København | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Besiktas | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Asteras Tripolis | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Partizan Belgrad | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:4 | -4 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:5 | +6 |
2 | Dinamo Zagreb | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:9 | +1 |
3 | Celtic Glasgow | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | Astra Giurgiu | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moskva | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Estoril | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Panathinaikos Athena | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter Milano | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | St. Etienne | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | SC Dnipro-1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 |
4 | Qarabag FK | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Sevilla | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
3 | HNK Rijeka | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
4 | Standard Liege | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
2 | Wolfsburg | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | FK Krasnodar | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 |
4 | Lille | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | -3 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Young Boys Bern | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
3 | Sparta Praha | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
4 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Kyiv | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Aalborg BK | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
4 | Rio Ave | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guingamp | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Fiorentina | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | PAOK Saloniki | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:4 | +3 |
4 | Dynamo Minsk | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa L Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Lokeren KSC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Trabzonspor | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
4 | Metalist Kharkiv | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Kyiv | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:0 | +16 |
2 | Napoli | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Young Boys Bern | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
4 | Sevilla | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
5 | Feyenoord | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
6 | FC Dynamo Moskva | 9 | 7 | 4 | 3 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Legia | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
8 | Aalborg BK | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Mönchengladbach | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 18:0 | +18 |
10 | Villarreal | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
11 | HNK Rijeka | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
12 | RB Salzburg | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
13 | Inter Milano | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
14 | Torino | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
15 | Tottenham | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
16 | Sparta Praha | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
17 | FC Zürich | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
18 | Besiktas | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
19 | Lokeren KSC | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
20 | Everton | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
21 | Dinamo Zagreb | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
22 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
23 | Trabzonspor | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
24 | Guingamp | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | Celtic Glasgow | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
26 | HJK Helsinki | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
27 | Club Brugge | 5 | 8 | 5 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
28 | Asteras Tripolis | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
29 | Wolfsburg | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
30 | Fiorentina | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
31 | Estoril | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
32 | Astra Giurgiu | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
33 | Rio Ave | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
34 | PSV Eindhoven | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
35 | Standard Liege | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | PAOK Saloniki | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
37 | SC Dnipro-1 | 3 | 9 | 6 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
38 | Appolon Limassol | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | St. Etienne | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | FC København | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | FK Krasnodar | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
42 | Partizan Belgrad | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
43 | Qarabag FK | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Lille | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Panathinaikos Athena | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
46 | Dynamo Minsk | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
48 | Trnava | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
49 | Stjarnan Gardabae | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
50 | Zenit St. Petersburg | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
51 | Aberdeen FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
52 | Hafnarfjordur FH | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
53 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
54 | Tromsö | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
55 | FC Astana | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
56 | Botev Plovdiv | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
57 | Brommapojkarna | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
58 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
59 | Chikhura Sachkhere | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
60 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
61 | Split NK | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
62 | Slovan Liberec | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
63 | Molde FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
64 | Sligo Rovers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
65 | Hull City | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Čukarički Belgrad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | Derry City | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | Diósgyőri VTK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Hajduk Split | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
71 | FC Koper | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
72 | Omonia Nikósia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
73 | Petrolul Ploiesti | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
74 | Sankt Poelten | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
75 | Trencín | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
76 | Zulte Waregem | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
77 | Zorya Luhansk | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
78 | Rapid Wien | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Real Sociedad | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Lyon | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Maccabi Tel Aviv | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Atlantas Klaipeda | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Dundalk FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
86 | Esbjerg FB | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
87 | Ferencváros Budapest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
88 | Haugar Haugesund | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
89 | Inter Baku | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
90 | Kalju Nomme JK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
91 | Loveč Liteks | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
92 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
93 | Ruch Chorzów | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
94 | Sarajevo FK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
95 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
96 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
97 | FC Vaduz | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
98 | Vikingur Gotu | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
99 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
100 | Zimbru Chișinău | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
101 | Ajax Amsterdam | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | Bilbao | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Olympiakos Piraeus | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
105 | AIK Stockholm | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
106 | Flamurtari Vlorë | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
107 | Glenavon Lurgan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
108 | Grödig SV | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Honka Espoo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
111 | Kairat Almaty | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
112 | Kalev Sillamae | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
113 | Laci SK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
114 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
115 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
116 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
117 | Neftci Baku | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
118 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
119 | Sioni Bolnissi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
120 | Tiraspol FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
121 | Vaasa VPS | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
122 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
123 | Metalist Kharkiv | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
124 | Grasshoppers Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Liverpool | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | AS Roma | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | Viktoria Plzeň | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Mainz | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Zwolle FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
131 | Twente Enschede | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Karabukspor | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Limassol AEL | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Ironi Kiriat Shmona | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Lokomotiv Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Airbus UK FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
139 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
140 | Daugava Daugavpils | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
141 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
142 | Ekranas Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
143 | Folgore | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
144 | Gorica Nova Gorica | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
145 | Groningen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
146 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | MyPa Myllykoski | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Pyunik Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
152 | Rovaniemi RoPS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
153 | Rudar Velenje | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
154 | Shirak Gyumri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
155 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
156 | Thorshavn B36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
157 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
158 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
159 | Chornomorets Odesa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Sporting Lisabon | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Anderlecht | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Serif Tiraspol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | Brøndby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Atromitos Piraeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Aktobe FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | Ermis Aradippos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Rostselmash Rostov | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | Aberystwyth Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Banga Gargzdai | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Bangor City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Bursaspor | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | Celik Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | CFR Cluj | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Jurmala FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Fola Esch CS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Fram Reykjaík | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Fuglafjordur IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Gilan Qabala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
182 | IFK Göteborg | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
183 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
184 | Jelgava RAF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
185 | Jeunesse Esch | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
186 | Košice FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
187 | Kukesi KS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
188 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
189 | Lovcen Cetinje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
190 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
191 | Raba ETO Győr | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
192 | Tartu Santos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
193 | Turnovo FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
194 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
195 | Veris Singerei | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
196 | Zestafoni FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mönchengladbach | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Villarreal | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | FC Zürich | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
4 | Appolon Limassol | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:12 | -11 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Torino | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | FC København | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | HJK Helsinki | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besiktas | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Tottenham | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Asteras Tripolis | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:6 | -4 |
4 | Partizan Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Celtic Glasgow | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
3 | Astra Giurgiu | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 |
4 | Dinamo Zagreb | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dynamo Moskva | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | PSV Eindhoven | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | Panathinaikos Athena | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | Estoril | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Inter Milano | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | SC Dnipro-1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Qarabag FK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | St. Etienne | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
2 | Sevilla | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
4 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wolfsburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
2 | Everton | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | FK Krasnodar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
4 | Lille | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | Young Boys Bern | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
3 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Kyiv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | FCSB | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
3 | Rio Ave | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
4 | Aalborg BK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | -10 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | PAOK Saloniki | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Guingamp | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Dynamo Minsk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
Grupa L Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
2 | Trabzonspor | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Lokeren KSC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
4 | Metalist Kharkiv | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RB Salzburg | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 19:5 | +14 |
2 | Fiorentina | 9 | 7 | 4 | 2 | 0 | 17:6 | +11 |
3 | FC Dynamo Moskva | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 15:7 | +8 |
4 | Club Brugge | 7 | 8 | 6 | 1 | 0 | 20:4 | +16 |
5 | Wolfsburg | 6 | 6 | 3 | 2 | 0 | 21:9 | +12 |
6 | Dynamo Kyiv | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 12:9 | +3 |
7 | Legia | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
8 | Everton | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
9 | Besiktas | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 13:6 | +7 |
10 | Inter Milano | 5 | 6 | 2 | 3 | 0 | 12:7 | +5 |
11 | Mönchengladbach | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 | 12:6 | +6 |
12 | Villarreal | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 19:7 | +12 |
13 | FK Krasnodar | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 18:8 | +10 |
14 | Napoli | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 15:4 | +11 |
15 | PSV Eindhoven | 4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 14:11 | +3 |
16 | Torino | 4 | 7 | 3 | 2 | 0 | 14:7 | +7 |
17 | SC Dnipro-1 | 4 | 8 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | +5 |
18 | Trabzonspor | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | +4 |
19 | Tottenham | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
20 | PAOK Saloniki | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
21 | Guingamp | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
22 | Qarabag FK | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
23 | Dynamo Minsk | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 13:11 | +2 |
24 | Young Boys Bern | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 12:10 | +2 |
25 | Feyenoord | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 12:7 | +5 |
26 | Sparta Praha | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
27 | Lokeren KSC | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
28 | Sevilla | 2 | 8 | 4 | 3 | 0 | 18:11 | +7 |
29 | Celtic Glasgow | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 13:8 | +5 |
30 | Asteras Tripolis | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 | 11:11 | 0 |
31 | Lille | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
32 | St. Etienne | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
33 | Panathinaikos Athena | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11:6 | +5 |
34 | FC København | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
35 | FCSB | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
36 | Estoril | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
37 | Dinamo Zagreb | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15:7 | +8 |
38 | Diósgyőri VTK | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 14:4 | +10 |
39 | HNK Rijeka | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 13:7 | +6 |
40 | Astra Giurgiu | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 12:15 | -3 |
41 | Appolon Limassol | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12:13 | -1 |
42 | Petrolul Ploiesti | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
43 | FC Zürich | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11:11 | 0 |
44 | Sarajevo FK | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:9 | +2 |
45 | Stjarnan Gardabae | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 11:8 | +3 |
46 | FC Astana | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
47 | Neftci Baku | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
48 | Zorya Luhansk | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
49 | Trnava | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | +7 |
50 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
51 | Zulte Waregem | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
52 | HJK Helsinki | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
53 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
54 | Tromsö | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
55 | Partizan Belgrad | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
56 | Vikingur Gotu | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
57 | FC Koper | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
58 | Grödig SV | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
59 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8:12 | -4 |
60 | Rio Ave | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
61 | Tartu Santos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
62 | Flamurtari Vlorë | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
63 | Aberdeen FC | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
64 | Lyon | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
65 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
66 | Hajduk Split | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
67 | Derry City | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
68 | AS Roma | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
69 | Omonia Nikósia | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
70 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
71 | Dundalk FC | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
72 | IFK Göteborg | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
73 | Hafnarfjordur FH | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
74 | Kalev Sillamae | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
75 | Metalist Kharkiv | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
76 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
77 | Laci SK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
78 | Inter Baku | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
79 | Čukarički Belgrad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
80 | Haugar Haugesund | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
81 | Zimbru Chișinău | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:8 | -3 |
82 | Brommapojkarna | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
83 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
84 | Aberystwyth Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
85 | Celik Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
86 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
87 | Bilbao | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
88 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
89 | Molde FK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
90 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
91 | Viktoria Plzeň | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
92 | Lokomotiv Moskva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
93 | Sioni Bolnissi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
94 | Sligo Rovers | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
95 | Chikhura Sachkhere | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
96 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
97 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
98 | Bangor City | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
99 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
100 | Zenit St. Petersburg | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
101 | Slovan Liberec | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
102 | Motherwell FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
103 | Ruch Chorzów | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:3 | +1 |
104 | Sankt Poelten | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
105 | Tiraspol FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
106 | Rapid Wien | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
107 | AIK Stockholm | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
108 | Ferencváros Budapest | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
109 | Pyunik Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
110 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
111 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
112 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
113 | Loveč Liteks | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
114 | Raba ETO Győr | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
115 | Aalborg BK | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3:13 | -10 |
116 | Real Sociedad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
117 | Jurmala FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
118 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
119 | Rovaniemi RoPS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
120 | Ekranas Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
121 | Glenavon Lurgan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
122 | Jeunesse Esch | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
123 | Kalju Nomme JK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
124 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
125 | FC Vaduz | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
126 | Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
127 | Botev Plovdiv | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
128 | Fram Reykjaík | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
129 | UE Santa Coloma | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
130 | Ajax Amsterdam | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
131 | Serif Tiraspol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
132 | Ironi Kiriat Shmona | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
133 | CFR Cluj | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
134 | Esbjerg FB | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
135 | Thorshavn B36 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
136 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
137 | Gorica Nova Gorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
138 | Jelgava RAF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
139 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
140 | Shirak Gyumri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
141 | Zwolle FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
142 | Brøndby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
143 | Limassol AEL | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
144 | Folgore | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
145 | Gilan Qabala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
146 | Turnovo FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
147 | Olympiakos Piraeus | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
148 | Airbus UK FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
149 | Daugava Daugavpils | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
150 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
151 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
152 | Rudar Velenje | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
153 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
154 | Split NK | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 |
155 | Hull City | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
156 | Grasshoppers Zürich | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
157 | Ermis Aradippos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
158 | Fola Esch CS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
159 | Groningen | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
160 | Trencín | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
161 | Atlantas Klaipeda | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
162 | Mainz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
163 | Anderlecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
164 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
165 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
166 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
167 | Košice FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
168 | Maccabi Tel Aviv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
169 | Karabukspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
170 | Aktobe FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
171 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
172 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
173 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
174 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
175 | Vaasa VPS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
176 | Kairat Almaty | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
177 | Twente Enschede | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
178 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
179 | Jagodina | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
180 | Lovcen Cetinje | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
181 | Banga Gargzdai | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
182 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
183 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
184 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
185 | MyPa Myllykoski | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:3 | -3 |
186 | Veris Singerei | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
187 | Zestafoni FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
188 | Chornomorets Odesa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
189 | Sporting Lisabon | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
190 | Lech Poznan | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
191 | Rostselmash Rostov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
192 | Liverpool | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
193 | Bursaspor | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
194 | Fuglafjordur IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
195 | Kukesi KS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
196 | Atromitos Piraeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Fola Esch CS din Europa League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Fola Esch CS din sezonul Europa League 2014/2015. Poți verifica poziția și punctele echipei Fola Esch CS în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Fola Esch CS
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Fola Esch CS pe această pagină pentru sezonul 2014/2015. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Europa League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Fola Esch CS
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Europa League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.