Olimpija Ljubljana
Clasament Europa League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | +8 |
2 | Young Boys Bern | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 |
3 | CFR Cluj | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:10 | -6 |
4 | CSKA Sofia | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20:5 | +15 |
2 | Molde FK | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | -2 |
3 | Rapid Wien | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 |
4 | Dundalk FC | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8:19 | -11 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | +13 |
2 | Slavia Praha | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:10 | +1 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:13 | -6 |
4 | Nice | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:16 | -8 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
2 | Benfica Lisabon | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 18:9 | +9 |
3 | Standard Liege | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 |
4 | Lech Poznan | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PSV Eindhoven | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | +3 |
2 | Granada | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | PAOK Saloniki | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | +1 |
4 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | -7 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | +3 |
2 | Real Sociedad | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Alkmaar AZ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
4 | HNK Rijeka | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leicester City | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | +9 |
2 | Braga | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | +4 |
3 | Zorya Luhansk | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:11 | -5 |
4 | Athens AEK | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Milan | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
2 | Lille | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | +6 |
3 | Sparta Praha | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:12 | -2 |
4 | Celtic Glasgow | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:19 | -9 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14:5 | +9 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
3 | Sivasspor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:11 | -2 |
4 | Qarabag FK | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | Antwerp | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:5 | +3 |
3 | LASK Linz | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:12 | -1 |
4 | Ludogorets Razgrad | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:19 | -12 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Zagreb | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Wolfsberger AC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
3 | Feyenoord | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 |
4 | CSKA Moskva | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa L
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffenheim | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:2 | +15 |
2 | Steaua Roșie Belgrad | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | Slovan Liberec | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:13 | -9 |
4 | KAA Gent | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:15 | -11 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Bala Town | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Thorshavn B36 | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:11 | -1 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 |
- | Inter Baku | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Vikingur Reykjavik | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | FC København | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
- | Aarhus AGF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Partizan Belgrad | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
- | Beitar Jerusalem | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Dunajská Streda | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:12 | -5 |
- | Glentoran Belfast | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Shkendija 79 Tetovo | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Laci SK | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Alanyaspor | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Dinamo Bender | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Zeta Golubovci | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Renova FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Linfield Belfast | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Pétange CS | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Lokomotiv Tbilisi | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Buducnost Podgorica | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Desna Chernihiv | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | TSV Hartberg | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Tirana SK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | La Fiorita | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Shirak Gyumri | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Maccabi Haifa | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:10 | -1 |
- | Apoel Nikósia | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
- | FC Astana | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | La Valetta FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Legia | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Manchester United | - | 9 | 5 | 3 | 1 | 20:8 | +12 |
- | Serif Tiraspol | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Klakksvik KI | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
- | Runavik NSI | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | -2 |
- | Anorthosis Famagusta | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Teuta Durrës | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Rio Ave | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
- | Ajax Amsterdam | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | +6 |
- | Sporting Lisabon | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Honvéd FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Connah's Quay | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Barry Town | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
- | The New Saints FC | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:6 | 0 |
- | Coleraine Belfast | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Sileks Krakovo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Breidablik | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Kaisar Kzyl-Orda | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | St Joseph's | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FC Riga | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Shkupi Skopje | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Iskra Danilovgrad | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Petrocub Sarata-Galbena | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Kolos Kovalivka | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Alashkert FC | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Dynamo Batumi | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Progres Niedercom | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Pristina | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Drita | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Engordany UE | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Sumgayet Khazar | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Noah | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Sirens | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Gjilani | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
- | Inter d'Escaldes CM | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Riteriai | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
- | Saburtalo Tbilisi | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Ararat-Armenia | - | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Bačka Topola | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
- | Kauno Žalgiris | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | College Europa | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Puskás Akadémia | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Ilves Tampere | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | FK Krasnodar | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Kalju Nomme JK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
- | FC Botosani | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Neftci Baku | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Differdange FC 03 | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Vojvodina Nový Sad | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Kairat Almaty | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Flora Paide | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Rigas Futbola skola | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Sfintul Gheorghe | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Lincoln Red Imps | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Kukesi KS | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Ordabasy Shymkent | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Floriana La Valetta | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
- | Fola Esch CS | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Appolon Limassol | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Tre Penne | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Lokomotiva Zagreb | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Tre Fiori | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Thorshavn HB | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | FCSB | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:8 | +1 |
- | NK Osijek | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | St. Gallen | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Servette Genf | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
- | FC Basel | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Dynamo Kyiv | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Shakhtar Donetsk | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Willem Tilburg | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Wolfsburg | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
- | KuPS Kuopio | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Fehérvár | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Hibernians Paola | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
- | RB Salzburg | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | FC Vaduz | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Jablonec | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
- | Viktoria Plzeň | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
- | Shamrock Rovers | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Maribor Branik NK | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Olimpija Ljubljana | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Mura Murska Sobota | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
- | NK Celje | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Ružomberok | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Žilina | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Slovan Bratislava | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Sutjeska Niksic | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Reykjavík KR | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Hafnarfjordur FH | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Bohemians Dublin | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Derry City | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | IF Djurgarden | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Malmö FF | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
- | Hammarby | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Suduva Marijampole | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Žalgiris Vilnius | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | IFK Göteborg | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FC Dynamo Moskva | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Rostselmash Rostov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Ventspils FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
- | Rosenborg Trondheim | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
- | Flora Tallin | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Honka Espoo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Inter Turku FC | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Valmiera FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Dynamo Brest | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Shakhtsyor Salihorsk | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Bate Barysau | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Dynamo Minsk | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Viking Stavanger | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Bodo Glimt | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:5 | +6 |
- | Levadia Tallin | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Club Brugge | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Reims | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
- | OFI Crete | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
- | Santa Coloma FC | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Lokomotiv Plovdiv | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Zrinjski Mostar | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
- | Borac Banja Luka | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Universitatea Craiova | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Piast Gliwice | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Cracovia Kraków | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Sonderjyll | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Slavia Sofia | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Besiktas | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Aris Saloniki | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Zeljeznicar Sarajevo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Charleroi | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Motherwell FC | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
- | Aberdeen FC | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:1 | +7 |
- | Galatasaray | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
- | Hajduk Split | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Sarajevo FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
1 | Arsenal | 18 | 14 | 9 | 3 | 2 | 33:13 | +20 |
2 | Hoffenheim | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 20:7 | +13 |
3 | Leverkusen | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 24:14 | +10 |
4 | Dinamo Zagreb | 14 | 13 | 8 | 2 | 3 | 19:9 | +10 |
5 | Glasgow Rangers | 14 | 13 | 9 | 3 | 1 | 34:16 | +18 |
6 | Braga | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:15 | 0 |
7 | Tottenham | 13 | 13 | 10 | 1 | 2 | 37:12 | +25 |
8 | Leicester City | 13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:7 | +7 |
9 | Villarreal | 13 | 14 | 11 | 3 | 0 | 29:10 | +19 |
10 | AS Roma | 13 | 14 | 10 | 2 | 2 | 31:17 | +14 |
11 | AC Milan | 13 | 13 | 6 | 5 | 2 | 23:16 | +7 |
12 | Benfica Lisabon | 12 | 8 | 3 | 4 | 1 | 21:13 | +8 |
13 | PSV Eindhoven | 12 | 10 | 7 | 0 | 3 | 23:15 | +8 |
14 | Antwerp | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:14 | -1 |
15 | Slavia Praha | 12 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:16 | +1 |
16 | Lille | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:12 | +4 |
17 | Steaua Roșie Belgrad | 11 | 9 | 4 | 4 | 1 | 14:8 | +6 |
18 | Napoli | 11 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | +2 |
19 | Granada | 11 | 15 | 8 | 2 | 5 | 21:12 | +9 |
20 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:10 | -4 |
21 | Young Boys Bern | 10 | 11 | 6 | 1 | 4 | 18:15 | +3 |
22 | Wolfsberger AC | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:14 | -6 |
23 | LASK Linz | 10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:13 | +9 |
24 | Molde FK | 10 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:17 | -1 |
25 | Real Sociedad | 9 | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:8 | -3 |
26 | Alkmaar AZ | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:5 | +2 |
27 | Rapid Wien | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 |
28 | Slovan Liberec | 7 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12:14 | -2 |
29 | PAOK Saloniki | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | +1 |
30 | Sparta Praha | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:12 | -2 |
31 | Sivasspor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:11 | -2 |
32 | Zorya Luhansk | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:11 | -5 |
33 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16:14 | +2 |
34 | CFR Cluj | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:11 | -3 |
35 | CSKA Sofia | 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | +3 |
36 | Feyenoord | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 |
37 | HNK Rijeka | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:14 | -5 |
38 | Standard Liege | 4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:17 | -3 |
39 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | -7 |
40 | Celtic Glasgow | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:19 | -7 |
41 | CSKA Moskva | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:8 | -5 |
42 | Nice | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:16 | -8 |
43 | Athens AEK | 3 | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:16 | -6 |
44 | Lech Poznan | 3 | 10 | 5 | 0 | 5 | 19:15 | +4 |
45 | Qarabag FK | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:10 | -3 |
211 | Dundalk FC | 0 | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:21 | -8 |
212 | KAA Gent | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:15 | -11 |
213 | Ludogorets Razgrad | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9:19 | -10 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Young Boys Bern | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | CSKA Sofia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | CFR Cluj | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Molde FK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Rapid Wien | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 0 |
4 | Dundalk FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:9 | -5 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:3 | +11 |
2 | Slavia Praha | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Nice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benfica Lisabon | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Glasgow Rangers | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
3 | Standard Liege | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Lech Poznan | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
2 | PAOK Saloniki | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Granada | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Omonia Nikósia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Real Sociedad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Napoli | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | HNK Rijeka | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leicester City | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Braga | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
3 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
4 | Athens AEK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Milan | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Lille | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 |
3 | Celtic Glasgow | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
4 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Villarreal | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
3 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
4 | Qarabag FK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Antwerp | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | LASK Linz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
4 | Ludogorets Razgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Zagreb | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Wolfsberger AC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Feyenoord | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | CSKA Moskva | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa L Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffenheim | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Steaua Roșie Belgrad | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Slovan Liberec | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
4 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
2 | Arsenal | 9 | 7 | 4 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
3 | Leverkusen | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
4 | Hoffenheim | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | Leicester City | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
6 | Slavia Praha | 9 | 6 | 3 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
7 | AS Roma | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 18:0 | +18 |
8 | Glasgow Rangers | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
9 | Benfica Lisabon | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
10 | Dinamo Zagreb | 7 | 7 | 5 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
11 | Steaua Roșie Belgrad | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
12 | Braga | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
13 | Maccabi Tel Aviv | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
14 | Villarreal | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:0 | +19 |
15 | Young Boys Bern | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
16 | Hapoel Beer Sheva | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
17 | AC Milan | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | PSV Eindhoven | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
19 | Molde FK | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
20 | Antwerp | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
21 | Lille | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | PAOK Saloniki | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
24 | LASK Linz | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
25 | Standard Liege | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
26 | Granada | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
27 | Rapid Wien | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
28 | Napoli | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | Wolfsberger AC | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Real Sociedad | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Slovan Liberec | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | CSKA Sofia | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
33 | Lech Poznan | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
34 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
35 | HNK Rijeka | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
36 | Celtic Glasgow | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
37 | Feyenoord | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
38 | Nice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Omonia Nikósia | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
42 | CFR Cluj | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
43 | CSKA Moskva | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | Qarabag FK | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
45 | Manchester United | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
46 | Bodo Glimt | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
47 | Malmö FF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
48 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
49 | Dundalk FC | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
50 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
51 | Ajax Amsterdam | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
52 | Ararat-Armenia | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
53 | Bačka Topola | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
54 | Aberdeen FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
55 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
58 | Runavik NSI | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
59 | Lincoln Red Imps | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
60 | Appolon Limassol | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
61 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
62 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
63 | Motherwell FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
64 | Athens AEK | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
65 | Lokomotiv Tbilisi | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Riteriai | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Kairat Almaty | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | FC Basel | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | KuPS Kuopio | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
71 | Mura Murska Sobota | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
72 | FC København | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Apoel Nikósia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Coleraine Belfast | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Progres Niedercom | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Neftci Baku | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Viktoria Plzeň | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Hammarby | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Ventspils FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Zrinjski Mostar | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
86 | Piast Gliwice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
87 | Charleroi | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
88 | Ludogorets Razgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
89 | Legia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
90 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Rio Ave | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Sporting Lisabon | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Honvéd FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | FK Krasnodar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Kukesi KS | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Wolfsburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | IF Djurgarden | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Flora Tallin | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | Galatasaray | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
105 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
106 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
107 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
108 | Serif Tiraspol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
109 | Kaisar Kzyl-Orda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | St Joseph's | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | FC Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Engordany UE | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Ordabasy Shymkent | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | NK Osijek | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Maribor Branik NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | Rostselmash Rostov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Borac Banja Luka | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Besiktas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Bala Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
125 | Dynamo Tbilisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
126 | Inter Baku | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
127 | Vikingur Reykjavik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
128 | Beitar Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
129 | Alanyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
130 | Dinamo Bender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
131 | Zeta Golubovci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Renova FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
133 | Linfield Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
134 | Pétange CS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
135 | Buducnost Podgorica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
136 | Desna Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
137 | TSV Hartberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
138 | Tirana SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
139 | La Fiorita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
140 | Shirak Gyumri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
141 | FC Astana | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
142 | La Valetta FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
143 | Anorthosis Famagusta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
144 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
145 | Barry Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
146 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
147 | Breidablik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
148 | Shkupi Skopje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
149 | Iskra Danilovgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
150 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
151 | Kolos Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
152 | Alashkert FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
153 | Dynamo Batumi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Pristina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Drita | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
156 | Sumgayet Khazar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
157 | Noah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
158 | Sirens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Gjilani | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Saburtalo Tbilisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Kauno Žalgiris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | College Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | Puskás Akadémia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Ilves Tampere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Kalju Nomme JK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | FC Botosani | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Differdange FC 03 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Flora Paide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Rigas Futbola skola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | Floriana La Valetta | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | Fola Esch CS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Tre Fiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Thorshavn HB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | St. Gallen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Willem Tilburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
182 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
183 | Jablonec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
184 | NK Celje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
185 | Ružomberok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
186 | Žilina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
187 | Slovan Bratislava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
188 | Sutjeska Niksic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
189 | Reykjavík KR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
190 | Hafnarfjordur FH | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
191 | Bohemians Dublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
192 | Derry City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
193 | Suduva Marijampole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
194 | FC Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
195 | Honka Espoo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
196 | Inter Turku FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
197 | Valmiera FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
198 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
199 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
200 | Bate Barysau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
201 | Dynamo Minsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
202 | Viking Stavanger | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
203 | Levadia Tallin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
204 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
205 | Reims | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
206 | OFI Crete | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
207 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
208 | Universitatea Craiova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
209 | Cracovia Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
210 | Sonderjyll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
211 | Slavia Sofia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
212 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
213 | Hajduk Split | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Young Boys Bern | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | CFR Cluj | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
4 | CSKA Sofia | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:3 | -3 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Molde FK | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
3 | Rapid Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Dundalk FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Slavia Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
3 | Nice | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
4 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Benfica Lisabon | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
4 | Lech Poznan | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granada | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | PAOK Saloniki | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Omonia Nikósia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Napoli | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Real Sociedad | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Alkmaar AZ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | HNK Rijeka | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Braga | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
2 | Leicester City | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
3 | Athens AEK | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Milan | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Lille | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
3 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Celtic Glasgow | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
3 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | Qarabag FK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Antwerp | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Tottenham | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Ludogorets Razgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Zagreb | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Wolfsberger AC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Feyenoord | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | CSKA Moskva | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
Grupa L Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoffenheim | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Steaua Roșie Belgrad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Slovan Liberec | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:11 | -8 |
4 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 24:7 | +17 |
2 | Glasgow Rangers | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 30:7 | +23 |
3 | AC Milan | 7 | 7 | 3 | 4 | 0 | 22:7 | +15 |
4 | Granada | 7 | 8 | 4 | 1 | 0 | 17:8 | +9 |
5 | Villarreal | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17:2 | +15 |
6 | Dinamo Zagreb | 7 | 6 | 3 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
7 | Hoffenheim | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:4 | +8 |
8 | Napoli | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
9 | AS Roma | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 18:12 | +6 |
10 | PSV Eindhoven | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 18:10 | +8 |
11 | Lille | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 16:6 | +10 |
12 | LASK Linz | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
13 | Leverkusen | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 15:9 | +6 |
14 | Wolfsberger AC | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 13:6 | +7 |
15 | Braga | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:10 | +2 |
16 | Antwerp | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
17 | Benfica Lisabon | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 14:9 | +5 |
18 | Real Sociedad | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 9:1 | +8 |
19 | Tottenham | 4 | 7 | 4 | 1 | 0 | 17:10 | +7 |
20 | Molde FK | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 15:9 | +6 |
21 | Young Boys Bern | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 13:7 | +6 |
22 | Steaua Roșie Belgrad | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
23 | Leicester City | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | +2 |
24 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
25 | Slavia Praha | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
26 | Athens AEK | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 15:6 | +9 |
27 | Slovan Liberec | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 12:12 | 0 |
28 | Rapid Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
29 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
30 | Sivasspor | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
31 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
32 | CFR Cluj | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
33 | Alkmaar AZ | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
34 | CSKA Sofia | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | +5 |
35 | Feyenoord | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7:1 | +6 |
36 | Celtic Glasgow | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 16:10 | +6 |
37 | HNK Rijeka | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
38 | Omonia Nikósia | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
39 | PAOK Saloniki | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
40 | CSKA Moskva | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:7 | -3 |
41 | Lech Poznan | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 18:8 | +10 |
42 | Dundalk FC | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 17:11 | +6 |
43 | Ludogorets Razgrad | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14:11 | +3 |
44 | Manchester United | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 13:5 | +8 |
45 | Nice | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
46 | Standard Liege | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10:9 | +1 |
47 | KAA Gent | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
48 | Qarabag FK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
49 | FCSB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
50 | Rosenborg Trondheim | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
51 | Bačka Topola | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
52 | Willem Tilburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
53 | Mura Murska Sobota | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
54 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 8:9 | -1 |
55 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
56 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
57 | Ajax Amsterdam | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
58 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
59 | Rio Ave | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
60 | FC Basel | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
61 | Riteriai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
62 | Appolon Limassol | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
63 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
64 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
65 | Ventspils FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
66 | Dunajská Streda | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
67 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
68 | Wolfsburg | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
69 | Coleraine Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
70 | Gjilani | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
71 | Progres Niedercom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
72 | Ararat-Armenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
73 | Lincoln Red Imps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
74 | Kukesi KS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
75 | Malmö FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
76 | Motherwell FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
77 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
78 | Bodo Glimt | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
79 | Piast Gliwice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
80 | Galatasaray | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
81 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
82 | Teuta Durrës | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
83 | Sporting Lisabon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
84 | Kaisar Kzyl-Orda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
85 | Kalju Nomme JK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
86 | Neftci Baku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
87 | Shamrock Rovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
88 | Olimpija Ljubljana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
89 | Jablonec | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
90 | Zeta Golubovci | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
91 | Fola Esch CS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
92 | Levadia Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
93 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
94 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
95 | Flora Tallin | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
96 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
97 | FC København | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
98 | FK Krasnodar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
99 | FC Botosani | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
100 | Laci SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
101 | Legia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
102 | Honvéd FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
103 | Engordany UE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
104 | Tre Penne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
105 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
106 | Hammarby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
107 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
108 | Charleroi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
109 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
110 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
111 | Breidablik | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
112 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
113 | TSV Hartberg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
114 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
115 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
116 | Kolos Kovalivka | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
117 | Ilves Tampere | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
118 | KuPS Kuopio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
119 | Derry City | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
120 | Partizan Belgrad | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
121 | Lokomotiv Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
122 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
123 | Drita | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
124 | Kairat Almaty | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
125 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
126 | Aberdeen FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
127 | Renova FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
128 | Serif Tiraspol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
129 | Sileks Krakovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
130 | St Joseph's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
131 | Iskra Danilovgrad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
132 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
133 | Sumgayet Khazar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
134 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
135 | Ordabasy Shymkent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
136 | Floriana La Valetta | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
137 | NK Osijek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
138 | FC Vaduz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
139 | Maribor Branik NK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
140 | Hafnarfjordur FH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
141 | IF Djurgarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
142 | IFK Göteborg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
143 | Rostselmash Rostov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
144 | Dynamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
145 | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
146 | Viking Stavanger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
147 | Borac Banja Luka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
148 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
149 | Aris Saloniki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
150 | Sarajevo FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
151 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
152 | Kauno Žalgiris | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
153 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
154 | Barry Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
155 | Saburtalo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
156 | Noah | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
157 | Žilina | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
158 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
159 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
160 | Bala Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
161 | Vikingur Reykjavik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
162 | Dinamo Bender | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
163 | Shkupi Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
164 | Sirens | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
165 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
166 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
167 | Slovan Bratislava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
168 | Reykjavík KR | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
169 | Bohemians Dublin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
170 | FC Dynamo Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
171 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
172 | Universitatea Craiova | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
173 | Slavia Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
174 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
175 | Reims | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
176 | Inter Baku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
177 | Linfield Belfast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
178 | FC Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
179 | La Valetta FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
180 | Connah's Quay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
181 | FC Riga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
182 | Alashkert FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
183 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
184 | St. Gallen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
185 | Servette Genf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
186 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
187 | OFI Crete | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
188 | Santa Coloma FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
189 | Lokomotiva Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
190 | Tirana SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
191 | Shirak Gyumri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
192 | Dynamo Batumi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
193 | Pristina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
194 | Puskás Akadémia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
195 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
196 | Ružomberok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
197 | Valmiera FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
198 | Sonderjyll | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
199 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
200 | Pétange CS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
201 | Desna Chernihiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
202 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
203 | Suduva Marijampole | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
204 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
205 | Cracovia Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
206 | Alanyaspor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
207 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
208 | Rigas Futbola skola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
209 | Tre Fiori | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
210 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
211 | Viktoria Plzeň | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
212 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
213 | Sutjeska Niksic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Olimpija Ljubljana din Europa League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Olimpija Ljubljana din sezonul Europa League 2020/2021. Poți verifica poziția și punctele echipei Olimpija Ljubljana în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Olimpija Ljubljana
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Olimpija Ljubljana pe această pagină pentru sezonul 2020/2021. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Europa League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Olimpija Ljubljana
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Europa League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.