Bregalnica Shtip
Clasament First League
Championship Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 69 | 32 | 20 | 9 | 3 | 56:21 | +35 |
2 | Rabotnički | 66 | 32 | 20 | 6 | 6 | 55:30 | +25 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 59 | 32 | 18 | 5 | 9 | 58:31 | +27 |
4 | Renova FK | 48 | 32 | 13 | 9 | 10 | 41:39 | +2 |
5 | Sileks Krakovo | 41 | 32 | 10 | 11 | 11 | 33:42 | -9 |
6 | Metalurg Skopje | 33 | 32 | 8 | 9 | 15 | 34:42 | -8 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 61 | 27 | 18 | 7 | 2 | 46:15 | +31 |
2 | Rabotnički | 55 | 27 | 17 | 4 | 6 | 43:23 | +20 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 47 | 27 | 14 | 5 | 8 | 49:27 | +22 |
4 | Renova FK | 44 | 27 | 12 | 8 | 7 | 34:27 | +7 |
5 | Sileks Krakovo | 34 | 27 | 8 | 10 | 9 | 26:34 | -8 |
6 | Metalurg Skopje | 33 | 27 | 8 | 9 | 10 | 31:31 | 0 |
7 | Bregalnica Shtip | 30 | 27 | 7 | 9 | 11 | 22:28 | -6 |
8 | Turnovo FK | 30 | 27 | 7 | 9 | 11 | 21:30 | -9 |
9 | Pelister Bitola | 23 | 27 | 5 | 8 | 14 | 16:28 | -12 |
10 | Teteks Tetovo | 11 | 27 | 2 | 5 | 20 | 17:62 | -45 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bregalnica Shtip | 48 | 33 | 13 | 9 | 11 | 33:29 | +4 |
2 | Turnovo FK | 36 | 33 | 9 | 9 | 15 | 26:37 | -11 |
3 | Pelister Bitola | 30 | 33 | 7 | 9 | 17 | 21:35 | -14 |
4 | Teteks Tetovo | 15 | 33 | 3 | 6 | 24 | 22:73 | -51 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 69 | 32 | 20 | 9 | 3 | 56:21 | +35 |
2 | Rabotnički | 66 | 32 | 20 | 6 | 6 | 55:30 | +25 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 59 | 32 | 18 | 5 | 9 | 58:31 | +27 |
4 | Renova FK | 48 | 32 | 13 | 9 | 10 | 41:39 | +2 |
5 | Bregalnica Shtip | 48 | 33 | 13 | 9 | 11 | 33:29 | +4 |
6 | Sileks Krakovo | 41 | 32 | 10 | 11 | 11 | 33:42 | -9 |
7 | Turnovo FK | 36 | 33 | 9 | 9 | 15 | 26:37 | -11 |
8 | Metalurg Skopje | 33 | 32 | 8 | 9 | 15 | 34:42 | -8 |
9 | Pelister Bitola | 30 | 33 | 7 | 9 | 17 | 21:35 | -14 |
10 | Teteks Tetovo | 15 | 33 | 3 | 6 | 24 | 22:73 | -51 |
Championship Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 41 | 17 | 12 | 5 | 0 | 32:7 | +25 |
2 | Rabotnički | 39 | 17 | 12 | 3 | 2 | 29:12 | +17 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 35 | 17 | 11 | 2 | 4 | 38:18 | +20 |
4 | Renova FK | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 26:17 | +9 |
5 | Sileks Krakovo | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 17:21 | -4 |
6 | Metalurg Skopje | 18 | 15 | 4 | 6 | 5 | 17:16 | +1 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 34 | 14 | 10 | 4 | 0 | 24:4 | +20 |
2 | Rabotnički | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 22:10 | +12 |
3 | Renova FK | 28 | 14 | 8 | 4 | 2 | 23:13 | +10 |
4 | Shkendija 79 Tetovo | 26 | 14 | 8 | 2 | 4 | 32:16 | +16 |
5 | Sileks Krakovo | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 15:17 | -2 |
6 | Metalurg Skopje | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 15:11 | +4 |
7 | Bregalnica Shtip | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:11 | +3 |
8 | Turnovo FK | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 7:13 | -6 |
9 | Pelister Bitola | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:11 | -2 |
10 | Teteks Tetovo | 3 | 13 | 0 | 3 | 10 | 9:29 | -20 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bregalnica Shtip | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 19:12 | +7 |
2 | Turnovo FK | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 9:15 | -6 |
3 | Pelister Bitola | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:16 | -5 |
4 | Teteks Tetovo | 6 | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:35 | -23 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 41 | 17 | 12 | 5 | 0 | 32:0 | +32 |
2 | Rabotnički | 39 | 17 | 12 | 3 | 0 | 29:0 | +29 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 35 | 17 | 11 | 2 | 0 | 38:0 | +38 |
4 | Renova FK | 29 | 16 | 8 | 5 | 0 | 26:0 | +26 |
5 | Bregalnica Shtip | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 19:0 | +19 |
6 | Sileks Krakovo | 22 | 16 | 6 | 4 | 0 | 17:0 | +17 |
7 | Metalurg Skopje | 18 | 15 | 4 | 6 | 0 | 17:0 | +17 |
8 | Turnovo FK | 16 | 16 | 4 | 4 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Pelister Bitola | 13 | 16 | 3 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
10 | Teteks Tetovo | 6 | 16 | 1 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
Championship Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 24:14 | +10 |
2 | Rabotnički | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 26:18 | +8 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 20:13 | +7 |
4 | Sileks Krakovo | 19 | 16 | 4 | 7 | 5 | 16:21 | -5 |
5 | Renova FK | 19 | 16 | 5 | 4 | 7 | 15:22 | -7 |
6 | Metalurg Skopje | 15 | 17 | 4 | 3 | 10 | 17:26 | -9 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 22:11 | +11 |
2 | Rabotnički | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 21:13 | +8 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 17:11 | +6 |
4 | Turnovo FK | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 14:17 | -3 |
5 | Renova FK | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 11:14 | -3 |
6 | Metalurg Skopje | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 16:20 | -4 |
7 | Sileks Krakovo | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 11:17 | -6 |
8 | Bregalnica Shtip | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 8:17 | -9 |
9 | Pelister Bitola | 11 | 14 | 2 | 5 | 7 | 7:17 | -10 |
10 | Teteks Tetovo | 8 | 14 | 2 | 2 | 10 | 8:33 | -25 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bregalnica Shtip | 22 | 17 | 6 | 4 | 7 | 14:17 | -3 |
2 | Turnovo FK | 20 | 17 | 5 | 5 | 7 | 17:22 | -5 |
3 | Pelister Bitola | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 10:19 | -9 |
4 | Teteks Tetovo | 9 | 17 | 2 | 3 | 12 | 10:38 | -28 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vardar Skopje | 28 | 15 | 8 | 4 | 0 | 31:14 | +17 |
2 | Rabotnički | 27 | 15 | 8 | 3 | 0 | 38:18 | +20 |
3 | Shkendija 79 Tetovo | 24 | 15 | 7 | 3 | 0 | 38:13 | +25 |
4 | Bregalnica Shtip | 22 | 17 | 6 | 4 | 0 | 26:17 | +9 |
5 | Turnovo FK | 20 | 17 | 5 | 5 | 0 | 32:22 | +10 |
6 | Sileks Krakovo | 19 | 16 | 4 | 7 | 0 | 37:21 | +16 |
7 | Renova FK | 19 | 16 | 5 | 4 | 0 | 32:22 | +10 |
8 | Pelister Bitola | 17 | 17 | 4 | 5 | 0 | 26:19 | +7 |
9 | Metalurg Skopje | 15 | 17 | 4 | 3 | 0 | 33:26 | +7 |
10 | Teteks Tetovo | 9 | 17 | 2 | 3 | 0 | 45:38 | +7 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Bregalnica Shtip din First League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Bregalnica Shtip din sezonul First League 2014/2015. Poți verifica poziția și punctele echipei Bregalnica Shtip în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Bregalnica Shtip
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Bregalnica Shtip pe această pagină pentru sezonul 2014/2015. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga First League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Bregalnica Shtip
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din First League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.