Cowdenbeath
Clasament League Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peterhead | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | East Fife | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Dundee United FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 15:6 | +9 |
4 | Forfar Athletic FC | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 |
5 | Dumbarton | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7:15 | -8 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Johnstone | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Falkirk FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
3 | Stirling Albion | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Brechin | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
5 | Elgin City FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee Utd. | 12 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:3 | +9 |
2 | Caledonian Thistle | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 15:4 | +11 |
3 | Dunfermline | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Cowdenbeath | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
5 | Arbroath | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | -13 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alloa Athletic FC | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Raith Rovers | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Ross County | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 11:5 | +6 |
4 | Cove Rangers | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
5 | Montrose | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partick Thistle | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Queen of the South | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Airdrieonians | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Queen's Park FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
5 | Stenhousehuir | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Motherwell FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Stranraer FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Annan Athletic | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
5 | East Stirling | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:11 | -10 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
2 | Ayr. United | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | St. Mirren | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
4 | Livingston | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
5 | Edinburgh City | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | -9 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Greenock Morton | 12 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Clyde FC | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
3 | Albion Rovers | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Kilmarnock FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
5 | Berwick | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Celtic Glasgow | - | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
- | Aberdeen FC | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Hibernian | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Hearts of Midlothian | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
1 | Glasgow Rangers | 12 | 7 | 6 | 0 | 1 | 20:1 | +19 |
2 | Dundee Utd. | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | +10 |
3 | Alloa Athletic FC | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | +7 |
4 | Partick Thistle | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:5 | +5 |
5 | Greenock Morton | 12 | 7 | 6 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
6 | Caledonian Thistle | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:5 | +10 |
7 | St. Johnstone | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:6 | +8 |
8 | Motherwell FC | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | +1 |
9 | Hamilton | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:7 | +4 |
10 | Queen of the South | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | +1 |
11 | Peterhead | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:11 | -2 |
12 | Ayr. United | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:4 | +2 |
13 | St. Mirren | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
14 | East Fife | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
15 | Raith Rovers | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
16 | Dundee United FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15:6 | +9 |
17 | Ross County | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:5 | +6 |
18 | Falkirk FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
19 | Dunfermline | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
20 | Clyde FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
21 | Albion Rovers | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
22 | Airdrieonians | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
23 | Stirling Albion | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
24 | Kilmarnock FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
25 | Brechin | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
26 | Stranraer FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
27 | Forfar Athletic FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:11 | -6 |
28 | Livingston | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | -1 |
29 | Queen's Park FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 |
30 | Annan Athletic | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
31 | Elgin City FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | -6 |
32 | Cowdenbeath | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
33 | Cove Rangers | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
38 | Berwick | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 |
39 | Stenhousehuir | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 |
40 | Montrose | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 |
41 | Dumbarton | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:15 | -8 |
42 | Edinburgh City | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | -9 |
43 | East Stirling | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:11 | -10 |
44 | Arbroath | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:14 | -13 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | Forfar Athletic FC | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | East Fife | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Peterhead | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
5 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Johnstone | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Stirling Albion | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Falkirk FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
4 | Brechin | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
5 | Elgin City FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee Utd. | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Caledonian Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
3 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Cowdenbeath | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
5 | Arbroath | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alloa Athletic FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
3 | Cove Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Raith Rovers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Montrose | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partick Thistle | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Queen of the South | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Airdrieonians | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Queen's Park FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
5 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Stranraer FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Motherwell FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | East Stirling | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | St. Mirren | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Ayr. United | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
5 | Livingston | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Greenock Morton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Clyde FC | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Berwick | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Albion Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
5 | Kilmarnock FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
2 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
3 | Dundee Utd. | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
4 | St. Johnstone | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
5 | Alloa Athletic FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
6 | Hamilton | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
7 | Greenock Morton | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
8 | Falkirk FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | Stirling Albion | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Forfar Athletic FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
11 | Partick Thistle | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Peterhead | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Ayr. United | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | St. Mirren | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | East Fife | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
16 | Brechin | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
17 | Queen of the South | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | Caledonian Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
19 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
20 | Elgin City FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
21 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
22 | Cove Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Motherwell FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Clyde FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Stranraer FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Raith Rovers | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Airdrieonians | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Celtic Glasgow | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
29 | Queen's Park FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
30 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
31 | Livingston | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Berwick | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Aberdeen FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
36 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
37 | Albion Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | Cowdenbeath | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
39 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Arbroath | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Hearts of Midlothian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
42 | Kilmarnock FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Montrose | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | East Stirling | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peterhead | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
2 | East Fife | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:9 | -5 |
4 | Dundee United FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
5 | Forfar Athletic FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Johnstone | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Brechin | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
3 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
4 | Stirling Albion | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
5 | Falkirk FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caledonian Thistle | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Dundee Utd. | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Cowdenbeath | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
4 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
5 | Arbroath | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | -10 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raith Rovers | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Alloa Athletic FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Montrose | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
5 | Cove Rangers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partick Thistle | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Airdrieonians | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Queen of the South | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | Queen's Park FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motherwell FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Glasgow Rangers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Stranraer FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Annan Athletic | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | East Stirling | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Livingston | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | St. Mirren | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Ayr. United | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
5 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Greenock Morton | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Albion Rovers | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | Clyde FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Berwick | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caledonian Thistle | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Motherwell FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
4 | Greenock Morton | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
5 | Dundee Utd. | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
6 | Partick Thistle | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
7 | Raith Rovers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
8 | Glasgow Rangers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Alloa Athletic FC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
10 | Albion Rovers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
11 | Livingston | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
12 | Cowdenbeath | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
13 | Hamilton | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
14 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
15 | Queen's Park FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
16 | Annan Athletic | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
17 | Peterhead | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:10 | -4 |
18 | Queen of the South | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
19 | Airdrieonians | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
20 | St. Johnstone | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
21 | Stranraer FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
22 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
23 | Clyde FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
24 | Ayr. United | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
25 | East Fife | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
26 | St. Mirren | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
27 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:9 | +1 |
28 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
29 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
30 | Aberdeen FC | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
31 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
32 | East Stirling | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
33 | Berwick | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
34 | Arbroath | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:10 | -6 |
35 | Brechin | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
36 | Montrose | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
37 | Dundee United FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
38 | Celtic Glasgow | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | Hibernian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
40 | Cove Rangers | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:11 | -9 |
41 | Forfar Athletic FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:9 | -7 |
42 | Stirling Albion | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
43 | Hearts of Midlothian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
44 | Falkirk FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Cowdenbeath din League Cup
Aici vei găsi statistici pentru echipa Cowdenbeath din sezonul League Cup 2016/2017. Poți verifica poziția și punctele echipei Cowdenbeath în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Cowdenbeath
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Cowdenbeath pe această pagină pentru sezonul 2016/2017. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga League Cup, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Cowdenbeath
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din League Cup. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.