Montrose
Clasament League Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ayr. United | 12 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Stirling Albion | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
3 | St. Johnstone | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
4 | Stenhousehuir | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
5 | Alloa Athletic FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkirk FC | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
2 | Partick Thistle | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Dundee Utd. | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
4 | The Spartans FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
5 | Peterhead | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Livingston | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Hamilton | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
3 | Cove Rangers | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 11:11 | 0 |
4 | Brechin | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
5 | Clyde FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Greenock Morton | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | +7 |
2 | Ross County | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13:7 | +6 |
3 | Kelty Hearts | 9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 12:9 | +3 |
4 | Stranraer FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
5 | Edinburgh City | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:14 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Airdrieonians | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Dundee United FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Dumbarton | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Caledonian Thistle | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
5 | Bonnyrigg Rose | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raith Rovers | 10 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | Kilmarnock FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
3 | Dunfermline | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | +5 |
4 | Albion Rovers | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
5 | Annan Athletic | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:12 | -9 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motherwell FC | 12 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | East Fife | 9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Queen of the South | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
4 | Queen's Park FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6:4 | +2 |
5 | Elgin City FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Mirren | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:1 | +8 |
2 | Forfar Athletic FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | Arbroath | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | Montrose | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
5 | Cowdenbeath | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Glasgow Rangers | - | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
- | Aberdeen FC | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Hearts of Midlothian | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
- | Celtic Glasgow | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Hibernian | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
1 | Ayr. United | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:4 | +7 |
2 | Motherwell FC | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | +6 |
3 | Airdrieonians | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
4 | Raith Rovers | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | +3 |
5 | Livingston | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:6 | +6 |
6 | St. Mirren | 9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:5 | +7 |
7 | Greenock Morton | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:6 | +6 |
8 | Ross County | 9 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18:12 | +6 |
9 | Kilmarnock FC | 9 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | +5 |
10 | Stirling Albion | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | +4 |
11 | Falkirk FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
12 | Kelty Hearts | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:9 | +3 |
13 | Hamilton | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
14 | Dundee United FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
15 | Partick Thistle | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 |
16 | East Fife | 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
17 | Cove Rangers | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:11 | 0 |
18 | Forfar Athletic FC | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
19 | Dunfermline | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | +5 |
20 | Dundee Utd. | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:3 | +2 |
21 | Queen of the South | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:6 | +1 |
22 | The Spartans FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
23 | Arbroath | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 |
24 | Dumbarton | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
25 | Montrose | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
26 | Queen's Park FC | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:4 | +2 |
27 | Caledonian Thistle | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
28 | St. Johnstone | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
29 | Stenhousehuir | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
30 | Brechin | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
31 | Albion Rovers | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
32 | Stranraer FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
33 | Alloa Athletic FC | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
39 | Cowdenbeath | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 |
40 | Bonnyrigg Rose | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:5 | -4 |
41 | Clyde FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | -7 |
42 | Edinburgh City | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:14 | -8 |
43 | Peterhead | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | -8 |
44 | Annan Athletic | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:12 | -9 |
45 | Elgin City FC | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ayr. United | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Stirling Albion | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
3 | Stenhousehuir | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
5 | Alloa Athletic FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Partick Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
2 | Falkirk FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Dundee Utd. | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | The Spartans FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Peterhead | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cove Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:7 | -2 |
2 | Hamilton | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
3 | Livingston | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Brechin | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
5 | Clyde FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Greenock Morton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Ross County | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
3 | Stranraer FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
4 | Kelty Hearts | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
5 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Dumbarton | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Airdrieonians | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Caledonian Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
5 | Bonnyrigg Rose | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raith Rovers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Kilmarnock FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
5 | Albion Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | East Fife | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Motherwell FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Queen's Park FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
4 | Queen of the South | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
5 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Mirren | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
2 | Arbroath | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Forfar Athletic FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Montrose | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Cowdenbeath | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St. Mirren | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Greenock Morton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
3 | Ayr. United | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Airdrieonians | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
5 | Arbroath | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
6 | Dundee United FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
7 | East Fife | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
8 | Forfar Athletic FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
9 | Motherwell FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
10 | Dumbarton | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
11 | Raith Rovers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
12 | Kilmarnock FC | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
13 | Ross County | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
14 | Queen's Park FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
15 | Cove Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
16 | Stirling Albion | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
17 | Partick Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
18 | Caledonian Thistle | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
19 | Livingston | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
20 | Falkirk FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
21 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
22 | Dundee Utd. | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
23 | Stranraer FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
24 | Kelty Hearts | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
25 | Hamilton | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
26 | Stenhousehuir | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
27 | The Spartans FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
28 | Montrose | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
29 | Glasgow Rangers | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
30 | Hibernian | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
31 | Hearts of Midlothian | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
32 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
33 | Queen of the South | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:5 | -2 |
34 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
35 | Brechin | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
36 | Clyde FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
37 | Peterhead | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
38 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
39 | Alloa Athletic FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
40 | Albion Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
41 | Cowdenbeath | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
42 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
43 | Bonnyrigg Rose | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
44 | Aberdeen FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Celtic Glasgow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stirling Albion | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Ayr. United | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | St. Johnstone | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:1 | +3 |
4 | Alloa Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:7 | -4 |
5 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falkirk FC | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Partick Thistle | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | The Spartans FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Dundee Utd. | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
5 | Peterhead | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Livingston | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
2 | Cove Rangers | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
3 | Hamilton | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
4 | Brechin | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Clyde FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kelty Hearts | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
2 | Ross County | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
3 | Greenock Morton | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
5 | Stranraer FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Airdrieonians | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Dundee United FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
3 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Caledonian Thistle | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
5 | Bonnyrigg Rose | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raith Rovers | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
2 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Dunfermline | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Albion Rovers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motherwell FC | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Queen of the South | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | East Fife | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
4 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
5 | Queen's Park FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Forfar Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
2 | Montrose | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | St. Mirren | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
4 | Arbroath | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
5 | Cowdenbeath | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ross County | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | Kelty Hearts | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
3 | Livingston | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
4 | Raith Rovers | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
5 | Motherwell FC | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
6 | Cove Rangers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
7 | Stirling Albion | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
8 | Falkirk FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
9 | Hamilton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
10 | Partick Thistle | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
11 | Ayr. United | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
12 | Airdrieonians | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
13 | Kilmarnock FC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
14 | Queen of the South | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
15 | Dunfermline | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
16 | Greenock Morton | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
17 | St. Johnstone | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
18 | Alloa Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:7 | -4 |
19 | St. Mirren | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
20 | The Spartans FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
21 | Forfar Athletic FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
22 | Montrose | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
23 | Albion Rovers | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
24 | Brechin | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
25 | East Fife | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
26 | Dundee United FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
27 | Dundee Utd. | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
28 | Aberdeen FC | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
29 | Glasgow Rangers | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
30 | Clyde FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
31 | Edinburgh City | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
32 | Hearts of Midlothian | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
33 | Elgin City FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:8 | -7 |
34 | Arbroath | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
35 | Peterhead | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
36 | Dumbarton | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
37 | Caledonian Thistle | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
38 | Stenhousehuir | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
39 | Cowdenbeath | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
40 | Bonnyrigg Rose | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
41 | Annan Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
42 | Stranraer FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
43 | Queen's Park FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
44 | Celtic Glasgow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
45 | Hibernian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Montrose din League Cup
Aici vei găsi statistici pentru echipa Montrose din sezonul League Cup 2023/2024. Poți verifica poziția și punctele echipei Montrose în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Montrose
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Montrose pe această pagină pentru sezonul 2023/2024. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga League Cup, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Montrose
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din League Cup. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.