Dynamo Brest
Clasament Vysheyshaya Liga
Championship Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 67 | 32 | 21 | 4 | 7 | 61:25 | +36 |
2 | Shakhtsyor Salihorsk | 58 | 32 | 17 | 7 | 8 | 44:26 | +18 |
3 | Dynamo Minsk | 54 | 32 | 15 | 9 | 8 | 44:33 | +11 |
4 | Nyoman-Belcard Hrodna | 47 | 32 | 13 | 8 | 11 | 34:30 | +4 |
5 | Torpedo Zhodzina | 42 | 32 | 12 | 6 | 14 | 33:38 | -5 |
6 | Gomel FC | 40 | 32 | 11 | 7 | 14 | 34:40 | -6 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shakhtsyor Salihorsk | 49 | 22 | 15 | 4 | 3 | 35:13 | +22 |
2 | Bate Barysau | 48 | 22 | 15 | 3 | 4 | 46:17 | +29 |
3 | Dynamo Minsk | 34 | 22 | 9 | 7 | 6 | 30:26 | +4 |
4 | Gomel FC | 34 | 22 | 9 | 7 | 6 | 25:20 | +5 |
5 | Nyoman-Belcard Hrodna | 30 | 22 | 8 | 6 | 8 | 23:23 | 0 |
6 | Torpedo Zhodzina | 28 | 22 | 8 | 4 | 10 | 26:28 | -2 |
7 | Babruisk Belshyna | 28 | 22 | 7 | 7 | 8 | 24:28 | -4 |
8 | Minsk FK | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 21:27 | -6 |
9 | Dynamo Brest | 24 | 22 | 6 | 6 | 10 | 18:30 | -12 |
10 | Dněpr Mogilev | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 20:29 | -9 |
11 | Naftan Novopolock | 21 | 22 | 4 | 9 | 9 | 19:29 | -10 |
12 | Slavia Mozyr | 16 | 22 | 3 | 7 | 12 | 16:33 | -17 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Babruisk Belshyna | 53 | 32 | 15 | 8 | 9 | 42:38 | +4 |
2 | Dynamo Brest | 40 | 32 | 11 | 7 | 14 | 32:41 | -9 |
3 | Minsk FK | 38 | 32 | 10 | 8 | 14 | 36:40 | -4 |
4 | Naftan Novopolock | 37 | 32 | 9 | 10 | 13 | 29:41 | -12 |
5 | Dněpr Mogilev | 33 | 32 | 9 | 6 | 17 | 28:42 | -14 |
6 | Slavia Mozyr | 23 | 32 | 5 | 8 | 19 | 24:47 | -23 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 67 | 32 | 21 | 4 | 7 | 61:25 | +36 |
2 | Shakhtsyor Salihorsk | 58 | 32 | 17 | 7 | 8 | 44:26 | +18 |
3 | Dynamo Minsk | 54 | 32 | 15 | 9 | 8 | 44:33 | +11 |
4 | Babruisk Belshyna | 53 | 32 | 15 | 8 | 9 | 42:38 | +4 |
5 | Nyoman-Belcard Hrodna | 47 | 32 | 13 | 8 | 11 | 34:30 | +4 |
6 | Torpedo Zhodzina | 42 | 32 | 12 | 6 | 14 | 33:38 | -5 |
7 | Gomel FC | 40 | 32 | 11 | 7 | 14 | 34:40 | -6 |
8 | Dynamo Brest | 40 | 32 | 11 | 7 | 14 | 32:41 | -9 |
9 | Minsk FK | 38 | 32 | 10 | 8 | 14 | 36:40 | -4 |
10 | Naftan Novopolock | 37 | 32 | 9 | 10 | 13 | 29:41 | -12 |
11 | Dněpr Mogilev | 33 | 32 | 9 | 6 | 17 | 28:42 | -14 |
12 | Slavia Mozyr | 23 | 32 | 5 | 8 | 19 | 24:47 | -23 |
Championship Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 36:12 | +24 |
2 | Nyoman-Belcard Hrodna | 32 | 16 | 10 | 2 | 4 | 23:12 | +11 |
3 | Shakhtsyor Salihorsk | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 26:11 | +15 |
4 | Dynamo Minsk | 28 | 16 | 8 | 4 | 4 | 22:15 | +7 |
5 | Gomel FC | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 17:21 | -4 |
6 | Torpedo Zhodzina | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 13:24 | -11 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 29:8 | +21 |
2 | Shakhtsyor Salihorsk | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 23:5 | +18 |
3 | Nyoman-Belcard Hrodna | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:8 | +8 |
4 | Dněpr Mogilev | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:12 | +3 |
5 | Dynamo Brest | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 11:8 | +3 |
6 | Dynamo Minsk | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 15:11 | +4 |
7 | Gomel FC | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:10 | +4 |
8 | Babruisk Belshyna | 15 | 11 | 3 | 6 | 2 | 13:12 | +1 |
9 | Minsk FK | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 9:8 | +1 |
10 | Torpedo Zhodzina | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 9:19 | -10 |
11 | Slavia Mozyr | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9:16 | -7 |
12 | Naftan Novopolock | 9 | 11 | 1 | 6 | 4 | 8:15 | -7 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dněpr Mogilev | 26 | 16 | 8 | 2 | 6 | 20:20 | 0 |
2 | Dynamo Brest | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 16:12 | +4 |
3 | Babruisk Belshyna | 25 | 16 | 6 | 7 | 3 | 20:19 | +1 |
4 | Minsk FK | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 20:13 | +7 |
5 | Naftan Novopolock | 18 | 16 | 4 | 6 | 6 | 14:21 | -7 |
6 | Slavia Mozyr | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 12:22 | -10 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 38 | 16 | 12 | 2 | 0 | 36:0 | +36 |
2 | Nyoman-Belcard Hrodna | 32 | 16 | 10 | 2 | 0 | 23:0 | +23 |
3 | Shakhtsyor Salihorsk | 31 | 16 | 9 | 4 | 0 | 26:0 | +26 |
4 | Dynamo Minsk | 28 | 16 | 8 | 4 | 0 | 22:0 | +22 |
5 | Dněpr Mogilev | 26 | 16 | 8 | 2 | 0 | 20:0 | +20 |
6 | Dynamo Brest | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 16:0 | +16 |
7 | Babruisk Belshyna | 25 | 16 | 6 | 7 | 0 | 20:0 | +20 |
8 | Minsk FK | 25 | 16 | 7 | 4 | 0 | 20:0 | +20 |
9 | Gomel FC | 18 | 16 | 5 | 3 | 0 | 17:0 | +17 |
10 | Naftan Novopolock | 18 | 16 | 4 | 6 | 0 | 14:0 | +14 |
11 | Torpedo Zhodzina | 17 | 16 | 5 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
12 | Slavia Mozyr | 12 | 16 | 3 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
Championship Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 25:13 | +12 |
2 | Shakhtsyor Salihorsk | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 18:15 | +3 |
3 | Dynamo Minsk | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 22:18 | +4 |
4 | Torpedo Zhodzina | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 20:14 | +6 |
5 | Gomel FC | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 17:19 | -2 |
6 | Nyoman-Belcard Hrodna | 15 | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:18 | -7 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shakhtsyor Salihorsk | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 12:8 | +4 |
2 | Bate Barysau | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 17:9 | +8 |
3 | Torpedo Zhodzina | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 17:9 | +8 |
4 | Dynamo Minsk | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 15:15 | 0 |
5 | Gomel FC | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 11:10 | +1 |
6 | Babruisk Belshyna | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 11:16 | -5 |
7 | Naftan Novopolock | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:14 | -3 |
8 | Minsk FK | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 12:19 | -7 |
9 | Slavia Mozyr | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 7:17 | -10 |
10 | Nyoman-Belcard Hrodna | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 7:15 | -8 |
11 | Dynamo Brest | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:22 | -15 |
12 | Dněpr Mogilev | 3 | 11 | 0 | 3 | 8 | 5:17 | -12 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Babruisk Belshyna | 28 | 16 | 9 | 1 | 6 | 22:19 | +3 |
2 | Naftan Novopolock | 19 | 16 | 5 | 4 | 7 | 15:20 | -5 |
3 | Dynamo Brest | 14 | 16 | 4 | 2 | 10 | 16:29 | -13 |
4 | Minsk FK | 13 | 16 | 3 | 4 | 9 | 16:27 | -11 |
5 | Slavia Mozyr | 11 | 16 | 2 | 5 | 9 | 12:25 | -13 |
6 | Dněpr Mogilev | 7 | 16 | 1 | 4 | 11 | 8:22 | -14 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 29 | 16 | 9 | 2 | 0 | 37:13 | +24 |
2 | Babruisk Belshyna | 28 | 16 | 9 | 1 | 0 | 41:19 | +22 |
3 | Shakhtsyor Salihorsk | 27 | 16 | 8 | 3 | 0 | 29:15 | +14 |
4 | Dynamo Minsk | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 37:18 | +19 |
5 | Torpedo Zhodzina | 25 | 16 | 7 | 4 | 0 | 44:14 | +30 |
6 | Gomel FC | 22 | 16 | 6 | 4 | 0 | 38:19 | +19 |
7 | Naftan Novopolock | 19 | 16 | 5 | 4 | 0 | 36:20 | +16 |
8 | Nyoman-Belcard Hrodna | 15 | 16 | 3 | 6 | 0 | 23:18 | +5 |
9 | Dynamo Brest | 14 | 16 | 4 | 2 | 0 | 28:29 | -1 |
10 | Minsk FK | 13 | 16 | 3 | 4 | 0 | 29:27 | +2 |
11 | Slavia Mozyr | 11 | 16 | 2 | 5 | 0 | 34:25 | +9 |
12 | Dněpr Mogilev | 7 | 16 | 1 | 4 | 0 | 28:22 | +6 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Dynamo Brest din Vysheyshaya Liga
Aici vei găsi statistici pentru echipa Dynamo Brest din sezonul Vysheyshaya Liga 2013. Poți verifica poziția și punctele echipei Dynamo Brest în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Dynamo Brest
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Dynamo Brest pe această pagină pentru sezonul 2013. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Vysheyshaya Liga, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Dynamo Brest
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Vysheyshaya Liga. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.