Babruisk Belshyna
Clasament Vysheyshaya Liga
Championship Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 71 | 32 | 20 | 11 | 1 | 68:21 | +47 |
2 | Dynamo Minsk | 61 | 32 | 18 | 7 | 7 | 44:21 | +23 |
3 | Shakhtsyor Salihorsk | 50 | 32 | 14 | 8 | 10 | 35:28 | +7 |
4 | Torpedo Zhodzina | 50 | 32 | 13 | 11 | 8 | 38:30 | +8 |
5 | Naftan Novopolock | 43 | 32 | 11 | 10 | 11 | 40:43 | -3 |
6 | Gomel FC | 38 | 32 | 10 | 8 | 14 | 29:41 | -12 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 51 | 22 | 15 | 6 | 1 | 46:12 | +34 |
2 | Dynamo Minsk | 49 | 22 | 15 | 4 | 3 | 33:8 | +25 |
3 | Naftan Novopolock | 37 | 22 | 10 | 7 | 5 | 30:20 | +10 |
4 | Shakhtsyor Salihorsk | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 20:20 | 0 |
5 | Gomel FC | 32 | 22 | 8 | 8 | 6 | 21:21 | 0 |
6 | Torpedo Zhodzina | 31 | 22 | 8 | 7 | 7 | 21:20 | +1 |
7 | Nyoman-Belcard Hrodna | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 25:24 | +1 |
8 | Minsk FK | 26 | 22 | 8 | 2 | 12 | 23:26 | -3 |
9 | Slutsk | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 15:26 | -11 |
10 | Dynamo Brest | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 23:52 | -29 |
11 | Babruisk Belshyna | 18 | 22 | 4 | 6 | 12 | 28:38 | -10 |
12 | Dněpr Mogilev | 12 | 22 | 1 | 9 | 12 | 11:29 | -18 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Minsk FK | 52 | 32 | 16 | 4 | 12 | 45:36 | +9 |
2 | Nyoman-Belcard Hrodna | 42 | 32 | 11 | 9 | 12 | 41:36 | +5 |
3 | Slutsk | 40 | 32 | 11 | 7 | 14 | 26:34 | -8 |
4 | Babruisk Belshyna | 32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 42:56 | -14 |
5 | Dynamo Brest | 26 | 32 | 7 | 5 | 20 | 29:68 | -39 |
6 | Dněpr Mogilev | 20 | 32 | 2 | 14 | 16 | 19:42 | -23 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 71 | 32 | 20 | 11 | 1 | 68:21 | +47 |
2 | Dynamo Minsk | 61 | 32 | 18 | 7 | 7 | 44:21 | +23 |
3 | Minsk FK | 52 | 32 | 16 | 4 | 12 | 45:36 | +9 |
4 | Shakhtsyor Salihorsk | 50 | 32 | 14 | 8 | 10 | 35:28 | +7 |
5 | Torpedo Zhodzina | 50 | 32 | 13 | 11 | 8 | 38:30 | +8 |
6 | Naftan Novopolock | 43 | 32 | 11 | 10 | 11 | 40:43 | -3 |
7 | Nyoman-Belcard Hrodna | 42 | 32 | 11 | 9 | 12 | 41:36 | +5 |
8 | Slutsk | 40 | 32 | 11 | 7 | 14 | 26:34 | -8 |
9 | Gomel FC | 38 | 32 | 10 | 8 | 14 | 29:41 | -12 |
10 | Babruisk Belshyna | 32 | 32 | 8 | 8 | 16 | 42:56 | -14 |
11 | Dynamo Brest | 26 | 32 | 7 | 5 | 20 | 29:68 | -39 |
12 | Dněpr Mogilev | 20 | 32 | 2 | 14 | 16 | 19:42 | -23 |
Championship Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 32 | 16 | 8 | 8 | 0 | 30:6 | +24 |
2 | Dynamo Minsk | 32 | 16 | 10 | 2 | 4 | 27:14 | +13 |
3 | Torpedo Zhodzina | 30 | 16 | 9 | 3 | 4 | 22:16 | +6 |
4 | Shakhtsyor Salihorsk | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 22:13 | +9 |
5 | Naftan Novopolock | 25 | 16 | 6 | 7 | 3 | 21:19 | +2 |
6 | Gomel FC | 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 18:19 | -1 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Minsk | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:5 | +17 |
2 | Bate Barysau | 23 | 11 | 6 | 5 | 0 | 20:4 | +16 |
3 | Shakhtsyor Salihorsk | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:7 | +8 |
4 | Torpedo Zhodzina | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:9 | +4 |
5 | Naftan Novopolock | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 12:10 | +2 |
6 | Gomel FC | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:13 | +1 |
7 | Slutsk | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 8:8 | 0 |
8 | Dynamo Brest | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:23 | -10 |
9 | Minsk FK | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 10:13 | -3 |
10 | Nyoman-Belcard Hrodna | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:12 | -1 |
11 | Babruisk Belshyna | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:17 | -1 |
12 | Dněpr Mogilev | 4 | 11 | 0 | 4 | 7 | 6:15 | -9 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slutsk | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 15:11 | +4 |
2 | Minsk FK | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 20:18 | +2 |
3 | Nyoman-Belcard Hrodna | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 21:20 | +1 |
4 | Babruisk Belshyna | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 23:25 | -2 |
5 | Dynamo Brest | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 15:30 | -15 |
6 | Dněpr Mogilev | 9 | 16 | 1 | 6 | 9 | 10:21 | -11 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 32 | 16 | 8 | 8 | 0 | 30:0 | +30 |
2 | Dynamo Minsk | 32 | 16 | 10 | 2 | 0 | 27:0 | +27 |
3 | Torpedo Zhodzina | 30 | 16 | 9 | 3 | 0 | 22:0 | +22 |
4 | Shakhtsyor Salihorsk | 27 | 16 | 8 | 3 | 0 | 22:0 | +22 |
5 | Slutsk | 26 | 16 | 7 | 5 | 0 | 15:0 | +15 |
6 | Naftan Novopolock | 25 | 16 | 6 | 7 | 0 | 21:0 | +21 |
7 | Minsk FK | 24 | 16 | 7 | 3 | 0 | 20:0 | +20 |
8 | Gomel FC | 21 | 16 | 6 | 3 | 0 | 18:0 | +18 |
9 | Nyoman-Belcard Hrodna | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 21:0 | +21 |
10 | Babruisk Belshyna | 15 | 16 | 4 | 3 | 0 | 23:0 | +23 |
11 | Dynamo Brest | 15 | 16 | 4 | 3 | 0 | 15:0 | +15 |
12 | Dněpr Mogilev | 9 | 16 | 1 | 6 | 0 | 10:0 | +10 |
Championship Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 39 | 16 | 12 | 3 | 1 | 38:15 | +23 |
2 | Dynamo Minsk | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 17:7 | +10 |
3 | Shakhtsyor Salihorsk | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 13:15 | -2 |
4 | Torpedo Zhodzina | 20 | 16 | 4 | 8 | 4 | 16:14 | +2 |
5 | Naftan Novopolock | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 19:24 | -5 |
6 | Gomel FC | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 11:22 | -11 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 26:8 | +18 |
2 | Dynamo Minsk | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 11:3 | +8 |
3 | Naftan Novopolock | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:10 | +8 |
4 | Nyoman-Belcard Hrodna | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:12 | +2 |
5 | Gomel FC | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 7:8 | -1 |
6 | Minsk FK | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:13 | 0 |
7 | Shakhtsyor Salihorsk | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 5:13 | -8 |
8 | Torpedo Zhodzina | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 8:11 | -3 |
9 | Babruisk Belshyna | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 12:21 | -9 |
10 | Slutsk | 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | 7:18 | -11 |
11 | Dynamo Brest | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:29 | -19 |
12 | Dněpr Mogilev | 8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 5:14 | -9 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Minsk FK | 28 | 16 | 9 | 1 | 6 | 25:18 | +7 |
2 | Nyoman-Belcard Hrodna | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 20:16 | +4 |
3 | Babruisk Belshyna | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 19:31 | -12 |
4 | Slutsk | 14 | 16 | 4 | 2 | 10 | 11:23 | -12 |
5 | Dynamo Brest | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:38 | -24 |
6 | Dněpr Mogilev | 11 | 16 | 1 | 8 | 7 | 9:21 | -12 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bate Barysau | 39 | 16 | 12 | 3 | 0 | 44:15 | +29 |
2 | Dynamo Minsk | 29 | 16 | 8 | 5 | 0 | 31:7 | +24 |
3 | Minsk FK | 28 | 16 | 9 | 1 | 0 | 43:18 | +25 |
4 | Nyoman-Belcard Hrodna | 25 | 16 | 7 | 4 | 0 | 40:16 | +24 |
5 | Shakhtsyor Salihorsk | 23 | 16 | 6 | 5 | 0 | 26:15 | +11 |
6 | Torpedo Zhodzina | 20 | 16 | 4 | 8 | 0 | 32:14 | +18 |
7 | Naftan Novopolock | 18 | 16 | 5 | 3 | 0 | 38:24 | +14 |
8 | Babruisk Belshyna | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 44:31 | +13 |
9 | Gomel FC | 17 | 16 | 4 | 5 | 0 | 30:22 | +8 |
10 | Slutsk | 14 | 16 | 4 | 2 | 0 | 22:23 | -1 |
11 | Dynamo Brest | 11 | 16 | 3 | 2 | 0 | 44:38 | +6 |
12 | Dněpr Mogilev | 11 | 16 | 1 | 8 | 0 | 30:21 | +9 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Babruisk Belshyna din Vysheyshaya Liga
Aici vei găsi statistici pentru echipa Babruisk Belshyna din sezonul Vysheyshaya Liga 2014. Poți verifica poziția și punctele echipei Babruisk Belshyna în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Babruisk Belshyna
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Babruisk Belshyna pe această pagină pentru sezonul 2014. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Vysheyshaya Liga, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Babruisk Belshyna
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Vysheyshaya Liga. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.