Lechia Gdaňsk
Clasament Cupa Poloniei
Grupa 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisla Kraków | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17:1 | +16 |
2 | Koszarawa Żywiec | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:8 | -3 |
3 | Szczakowianka Jaworzno | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 12:10 | +2 |
4 | Tloki Gorzyce | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 |
Grupa 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogon Szczecin | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:5 | +12 |
2 | Legia | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | +2 |
3 | Nowy Dwór | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:11 | -7 |
4 | Mazowsze Grójec | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:13 | -7 |
Grupa 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amica Wronki | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:5 | +10 |
2 | Zaglebie Lubin | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:8 | +8 |
3 | Górnik Polkowice | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:11 | -3 |
4 | Kotwica Kołobrzeg | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:22 | -15 |
Grupa 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groclin Dyskobolia | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:5 | +10 |
2 | Belchatów | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21:5 | +16 |
3 | Olimpia Sztum | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:23 | -14 |
4 | Piast Gliwice | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:16 | -12 |
Grupa 5
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisla Plock | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:8 | +7 |
2 | Odra Wodzislaw | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 10:4 | +6 |
3 | Lódz LKS | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:11 | +1 |
4 | Kujawiak Włocławek | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:20 | -14 |
Grupa 6
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostrowiec Świętokrzyski | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Lech Poznan | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:4 | +7 |
3 | Arka Gdynia | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 |
4 | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | -5 |
Grupa 7
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Zabrze | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:6 | +9 |
2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:8 | +6 |
3 | Katowice GKS | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:8 | +3 |
4 | Skalnik Gracze | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:22 | -18 |
Grupa 8
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Kielce | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:8 | +8 |
2 | Polonia Warszawa | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 |
3 | Bogdanka Leczna | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Stal Mielec | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | MG MZKS Kozienice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
- | Wisla II Kraków | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Zawisza Bydgoszcz | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Przebój Wolbrom | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Stal Kraśnik | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | RKS Radomsko | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Warta | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Polar Wroclaw | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Cracovia Kraków | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Łada Biłgoraj | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Odra Chojna | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Promień Żary | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
- | Lechia Gdaňsk | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Jagiellonia Bialystok | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Sleza Wroclaw | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Rakow Czestochowa | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Ruch Chorzów | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Sparta Świdnica | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Widzew Lódz | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Konin | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Victoria Wrzesnia | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
- | Warmia Grajewo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
1 | Wisla Kraków | 18 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27:6 | +21 |
2 | Groclin Dyskobolia | 16 | 14 | 9 | 4 | 1 | 32:17 | +15 |
3 | Amica Wronki | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:8 | +9 |
4 | Górnik Zabrze | 15 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17:9 | +8 |
5 | Wisla Plock | 14 | 10 | 6 | 3 | 1 | 20:13 | +7 |
6 | Belchatów | 13 | 9 | 5 | 1 | 3 | 25:11 | +14 |
7 | Korona Kielce | 13 | 11 | 5 | 4 | 2 | 27:20 | +7 |
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 13 | 9 | 5 | 2 | 2 | 19:10 | +9 |
9 | Pogon Szczecin | 12 | 11 | 6 | 2 | 3 | 22:9 | +13 |
10 | Legia | 12 | 12 | 6 | 4 | 2 | 19:15 | +4 |
11 | Polonia Warszawa | 11 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | +2 |
12 | Ostrowiec Świętokrzyski | 11 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
13 | Zaglebie Lubin | 10 | 15 | 8 | 3 | 4 | 29:16 | +13 |
14 | Lech Poznan | 10 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:8 | +7 |
15 | Odra Wodzislaw | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:8 | +4 |
16 | Bogdanka Leczna | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 |
17 | Koszarawa Żywiec | 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 |
18 | Katowice GKS | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:8 | +3 |
19 | Lódz LKS | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 17:11 | +6 |
20 | Szczakowianka Jaworzno | 6 | 7 | 1 | 4 | 2 | 15:13 | +2 |
21 | Arka Gdynia | 6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:8 | -2 |
22 | Nowy Dwór | 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 8:11 | -3 |
23 | Mazowsze Grójec | 6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:15 | -7 |
24 | Górnik Polkowice | 5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12:12 | 0 |
25 | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 |
26 | Olimpia Sztum | 4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:23 | -12 |
27 | Kotwica Kołobrzeg | 3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:22 | -11 |
28 | Stal Mielec | 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:16 | -10 |
29 | Piast Gliwice | 1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 6:18 | -12 |
30 | Kujawiak Włocławek | 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8:21 | -13 |
31 | Tloki Gorzyce | 1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 5:20 | -15 |
54 | Skalnik Gracze | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6:23 | -17 |
Grupa 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisla Kraków | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Szczakowianka Jaworzno | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10:4 | +6 |
3 | Koszarawa Żywiec | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Tloki Gorzyce | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogon Szczecin | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:1 | +13 |
2 | Legia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | Mazowsze Grójec | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Nowy Dwór | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 |
Grupa 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amica Wronki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Zaglebie Lubin | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Kotwica Kołobrzeg | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
4 | Górnik Polkowice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
Grupa 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groclin Dyskobolia | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Belchatów | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:4 | +8 |
3 | Olimpia Sztum | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | -5 |
4 | Piast Gliwice | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 |
Grupa 5 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odra Wodzislaw | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Wisla Plock | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
3 | Lódz LKS | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:6 | +2 |
4 | Kujawiak Włocławek | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | -7 |
Grupa 6 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lech Poznan | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Ostrowiec Świętokrzyski | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Arka Gdynia | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
Grupa 7 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Zabrze | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
3 | Katowice GKS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
4 | Skalnik Gracze | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | -11 |
Grupa 8 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Kielce | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Polonia Warszawa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Bogdanka Leczna | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Stal Mielec | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisla Kraków | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Pogon Szczecin | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
3 | Lech Poznan | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
4 | Górnik Zabrze | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
5 | Groclin Dyskobolia | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 | 17:0 | +17 |
6 | Wisla Plock | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Amica Wronki | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Odra Wodzislaw | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Ostrowiec Świętokrzyski | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
11 | Belchatów | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
12 | Legia | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
13 | Mazowsze Grójec | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Nowy Dwór | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
15 | Arka Gdynia | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Zaglebie Lubin | 4 | 7 | 5 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
17 | Korona Kielce | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
18 | Szczakowianka Jaworzno | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
19 | Koszarawa Żywiec | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
20 | Lódz LKS | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
21 | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
22 | Polonia Warszawa | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | Bogdanka Leczna | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
24 | Olimpia Sztum | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | Katowice GKS | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Kotwica Kołobrzeg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
27 | Górnik Polkowice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
28 | Kujawiak Włocławek | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Tloki Gorzyce | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Piast Gliwice | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
31 | Stal Mielec | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Skalnik Gracze | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
33 | Lechia Gdaňsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Łada Biłgoraj | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Rakow Czestochowa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Sparta Świdnica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Wisla II Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | Przebój Wolbrom | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
39 | Stal Kraśnik | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Sleza Wroclaw | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Warmia Grajewo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | MG MZKS Kozienice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
43 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
44 | RKS Radomsko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
45 | Warta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
46 | Polar Wroclaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
47 | Cracovia Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
48 | Odra Chojna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
49 | Promień Żary | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
50 | Jagiellonia Bialystok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
51 | Ruch Chorzów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
52 | Widzew Lódz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
53 | Konin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
54 | Victoria Wrzesnia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisla Kraków | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Koszarawa Żywiec | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
3 | Szczakowianka Jaworzno | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:6 | -4 |
4 | Tloki Gorzyce | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | -11 |
Grupa 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
2 | Pogon Szczecin | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Nowy Dwór | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
4 | Mazowsze Grójec | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
Grupa 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amica Wronki | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Zaglebie Lubin | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Górnik Polkowice | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 |
4 | Kotwica Kołobrzeg | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | -11 |
Grupa 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groclin Dyskobolia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Belchatów | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
3 | Olimpia Sztum | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:13 | -9 |
4 | Piast Gliwice | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
Grupa 5 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisla Plock | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Lódz LKS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
3 | Odra Wodzislaw | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Kujawiak Włocławek | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 |
Grupa 6 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostrowiec Świętokrzyski | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
2 | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
3 | Arka Gdynia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Lech Poznan | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa 7 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Zabrze | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Katowice GKS | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
4 | Skalnik Gracze | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Grupa 8 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Kielce | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Polonia Warszawa | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
3 | Bogdanka Leczna | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Stal Mielec | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Kielce | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 23:7 | +16 |
2 | Groclin Dyskobolia | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 22:7 | +15 |
3 | Amica Wronki | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
4 | Wisla Kraków | 9 | 6 | 3 | 2 | 0 | 10:6 | +4 |
5 | Belchatów | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 18:6 | +12 |
6 | Wisla Plock | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 16:7 | +9 |
7 | Polonia Warszawa | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 16:7 | +9 |
8 | Zaglebie Lubin | 6 | 8 | 3 | 2 | 0 | 20:10 | +10 |
9 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 15:5 | +10 |
10 | Górnik Zabrze | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
11 | Legia | 6 | 6 | 2 | 3 | 0 | 10:10 | 0 |
12 | Katowice GKS | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
13 | Koszarawa Żywiec | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:7 | +1 |
14 | Ostrowiec Świętokrzyski | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
15 | Bogdanka Leczna | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
16 | Lódz LKS | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 15:5 | +10 |
17 | Pogon Szczecin | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
18 | Odra Wodzislaw | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
19 | Górnik Polkowice | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
20 | Szczakowianka Jaworzno | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 10:9 | +1 |
21 | Olimpia Sztum | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 14:13 | +1 |
22 | Stal Mielec | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11:7 | +4 |
23 | Drweca Nowe Miasto Lubawskie | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:8 | -3 |
24 | Arka Gdynia | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
25 | Lech Poznan | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4:6 | -2 |
26 | Skalnik Gracze | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16:9 | +7 |
27 | Kotwica Kołobrzeg | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15:13 | +2 |
28 | Kujawiak Włocławek | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 15:12 | +3 |
29 | Piast Gliwice | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 13:11 | +2 |
30 | Tloki Gorzyce | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 10:14 | -4 |
31 | Nowy Dwór | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6:10 | -4 |
32 | Mazowsze Grójec | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:10 | -5 |
33 | Warta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
34 | MG MZKS Kozienice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
35 | Przebój Wolbrom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
36 | Promień Żary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
37 | Lechia Gdaňsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
38 | Victoria Wrzesnia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | Warmia Grajewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
40 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
41 | Łada Biłgoraj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
42 | Rakow Czestochowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
43 | Sparta Świdnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
44 | Wisla II Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
45 | Stal Kraśnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
46 | Sleza Wroclaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
47 | Ruch Chorzów | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
48 | RKS Radomsko | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
49 | Cracovia Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
50 | Konin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
51 | Odra Chojna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Polar Wroclaw | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
53 | Widzew Lódz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:3 | -3 |
54 | Jagiellonia Bialystok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Lechia Gdaňsk din Cupa Poloniei
Aici vei găsi statistici pentru echipa Lechia Gdaňsk din sezonul Cupa Poloniei 2004/2005. Poți verifica poziția și punctele echipei Lechia Gdaňsk în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Lechia Gdaňsk
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Lechia Gdaňsk pe această pagină pentru sezonul 2004/2005. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Cupa Poloniei, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Lechia Gdaňsk
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Cupa Poloniei. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.