Real Burgos
Clasament Primera RFEF - Group I
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 22:20 | +2 |
2 | Unionistas de Salamanca | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 17:10 | +7 |
3 | Zamora | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 18:17 | +1 |
4 | La Coruna B | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 14:10 | +4 |
5 | Ferrol | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 22:17 | +5 |
6 | Compostela SD | 25 | 18 | 5 | 10 | 3 | 20:16 | +4 |
7 | Pontevedra CF | 21 | 18 | 5 | 6 | 7 | 19:19 | 0 |
8 | Coruxo FC | 20 | 18 | 6 | 2 | 10 | 16:23 | -7 |
9 | Salamanca | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:23 | -6 |
10 | Guijuelo | 12 | 18 | 2 | 6 | 10 | 12:22 | -10 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 39 | 18 | 12 | 3 | 3 | 24:12 | +12 |
2 | Leonesa Cultural | 31 | 18 | 8 | 7 | 3 | 27:15 | +12 |
3 | Valladolid B | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 24:17 | +7 |
4 | Numancia | 25 | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:14 | +9 |
5 | Langreo | 25 | 18 | 6 | 7 | 5 | 21:20 | +1 |
6 | Marino Luanco | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | -4 |
7 | Oviedo B | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:27 | -10 |
8 | Lealtad | 20 | 18 | 4 | 8 | 6 | 11:14 | -3 |
9 | Gijon Sporting B | 16 | 18 | 3 | 7 | 8 | 16:24 | -8 |
10 | Covadonga | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 21:37 | -16 |
Placement Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferrol | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 31:23 | +8 |
2 | La Coruna B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 22:13 | +9 |
3 | Numancia | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 34:19 | +15 |
4 | Langreo | 30 | 24 | 7 | 9 | 8 | 25:30 | -5 |
5 | Compostela SD | 28 | 24 | 5 | 13 | 6 | 22:23 | -1 |
6 | Marino Luanco | 27 | 24 | 7 | 6 | 11 | 19:26 | -7 |
Promotion Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 31:14 | +17 |
2 | Celta Vigo B | 40 | 24 | 12 | 4 | 8 | 34:26 | +8 |
3 | Zamora | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 27:26 | +1 |
4 | Unionistas de Salamanca | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 24:17 | +7 |
5 | Valladolid B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 32:30 | +2 |
6 | Leonesa Cultural | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 34:28 | +6 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coruxo FC | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 32:32 | 0 |
2 | Salamanca | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 29:26 | +3 |
3 | Pontevedra CF | 34 | 26 | 8 | 10 | 8 | 31:25 | +6 |
4 | Oviedo B | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 22:39 | -17 |
5 | Lealtad | 28 | 26 | 5 | 13 | 8 | 20:23 | -3 |
6 | Gijon Sporting B | 26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 26:35 | -9 |
7 | Guijuelo | 22 | 26 | 5 | 7 | 14 | 24:38 | -14 |
8 | Covadonga | 15 | 26 | 4 | 3 | 19 | 31:57 | -26 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 31:14 | +17 |
2 | Ferrol | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 31:23 | +8 |
3 | Celta Vigo B | 40 | 24 | 12 | 4 | 8 | 34:26 | +8 |
4 | Zamora | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 27:26 | +1 |
5 | La Coruna B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 22:13 | +9 |
6 | Unionistas de Salamanca | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 24:17 | +7 |
7 | Valladolid B | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 32:30 | +2 |
8 | Numancia | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 34:19 | +15 |
9 | Coruxo FC | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 32:32 | 0 |
10 | Salamanca | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 29:26 | +3 |
11 | Leonesa Cultural | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 34:28 | +6 |
12 | Pontevedra CF | 34 | 26 | 8 | 10 | 8 | 31:25 | +6 |
13 | Langreo | 30 | 24 | 7 | 9 | 8 | 25:30 | -5 |
14 | Oviedo B | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 22:39 | -17 |
15 | Compostela SD | 28 | 24 | 5 | 13 | 6 | 22:23 | -1 |
16 | Lealtad | 28 | 26 | 5 | 13 | 8 | 20:23 | -3 |
17 | Marino Luanco | 27 | 24 | 7 | 6 | 11 | 19:26 | -7 |
18 | Gijon Sporting B | 26 | 26 | 5 | 11 | 10 | 26:35 | -9 |
19 | Guijuelo | 22 | 26 | 5 | 7 | 14 | 24:38 | -14 |
20 | Covadonga | 15 | 26 | 4 | 3 | 19 | 31:57 | -26 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Coruna B | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 9:5 | +4 |
2 | Coruxo FC | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:5 | +7 |
3 | Unionistas de Salamanca | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 10:6 | +4 |
4 | Zamora | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:9 | +1 |
5 | Ferrol | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:8 | +5 |
6 | Salamanca | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:12 | 0 |
7 | Compostela SD | 12 | 9 | 2 | 6 | 1 | 11:8 | +3 |
8 | Pontevedra CF | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9:6 | +3 |
9 | Celta Vigo B | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:12 | -5 |
10 | Guijuelo | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 6:7 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | Numancia | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:8 | +9 |
3 | Marino Luanco | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:7 | +5 |
4 | Leonesa Cultural | 17 | 9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | +7 |
5 | Valladolid B | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:8 | +2 |
6 | Oviedo B | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 8:11 | -3 |
7 | Lealtad | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 5:4 | +1 |
8 | Langreo | 12 | 9 | 2 | 6 | 1 | 13:12 | +1 |
9 | Covadonga | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 10:13 | -3 |
10 | Gijon Sporting B | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 |
Placement Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Coruna B | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 17:6 | +11 |
2 | Numancia | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:9 | +15 |
3 | Ferrol | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:9 | +8 |
4 | Marino Luanco | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 12:8 | +4 |
5 | Langreo | 16 | 12 | 3 | 7 | 2 | 16:15 | +1 |
6 | Compostela SD | 13 | 12 | 2 | 7 | 3 | 13:12 | +1 |
Promotion Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 21:5 | +16 |
2 | Zamora | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 15:11 | +4 |
3 | Unionistas de Salamanca | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 14:8 | +6 |
4 | Valladolid B | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 14:15 | -1 |
5 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 15:13 | +2 |
6 | Celta Vigo B | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 11:17 | -6 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coruxo FC | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 22:9 | +13 |
2 | Salamanca | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 22:14 | +8 |
3 | Pontevedra CF | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 15:9 | +6 |
4 | Oviedo B | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 11:12 | -1 |
5 | Guijuelo | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 11:13 | -2 |
6 | Lealtad | 16 | 13 | 3 | 7 | 3 | 9:9 | 0 |
7 | Gijon Sporting B | 15 | 13 | 3 | 6 | 4 | 17:20 | -3 |
8 | Covadonga | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 16:24 | -8 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 31 | 12 | 10 | 1 | 0 | 21:0 | +21 |
2 | La Coruna B | 28 | 12 | 9 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
3 | Coruxo FC | 27 | 13 | 8 | 3 | 0 | 22:0 | +22 |
4 | Numancia | 26 | 12 | 8 | 2 | 0 | 24:0 | +24 |
5 | Salamanca | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 22:0 | +22 |
6 | Zamora | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
7 | Unionistas de Salamanca | 22 | 12 | 7 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Ferrol | 21 | 12 | 6 | 3 | 0 | 17:0 | +17 |
9 | Valladolid B | 21 | 12 | 6 | 3 | 0 | 14:0 | +14 |
10 | Pontevedra CF | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 15:0 | +15 |
11 | Marino Luanco | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 12:0 | +12 |
12 | Oviedo B | 19 | 13 | 5 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 4 | 5 | 0 | 15:0 | +15 |
14 | Langreo | 16 | 12 | 3 | 7 | 0 | 16:0 | +16 |
15 | Guijuelo | 16 | 13 | 4 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
16 | Lealtad | 16 | 13 | 3 | 7 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | Gijon Sporting B | 15 | 13 | 3 | 6 | 0 | 17:0 | +17 |
18 | Celta Vigo B | 15 | 12 | 4 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
19 | Covadonga | 13 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:0 | +16 |
20 | Compostela SD | 13 | 12 | 2 | 7 | 0 | 13:0 | +13 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 15:8 | +7 |
2 | Zamora | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:8 | 0 |
3 | Unionistas de Salamanca | 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:4 | +3 |
4 | Ferrol | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 0 |
5 | Compostela SD | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:8 | +1 |
6 | La Coruna B | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:5 | 0 |
7 | Pontevedra CF | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:13 | -3 |
8 | Salamanca | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 5:11 | -6 |
9 | Coruxo FC | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 4:18 | -14 |
10 | Guijuelo | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 6:15 | -9 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Burgos | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 9:7 | +2 |
2 | Valladolid B | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:9 | +5 |
3 | Leonesa Cultural | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:10 | +5 |
4 | Langreo | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 8:8 | 0 |
5 | Oviedo B | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:16 | -7 |
6 | Numancia | 8 | 9 | 1 | 5 | 3 | 6:6 | 0 |
7 | Lealtad | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | -4 |
8 | Gijon Sporting B | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 5:8 | -3 |
9 | Marino Luanco | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:15 | -9 |
10 | Covadonga | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 11:24 | -13 |
Placement Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferrol | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14:14 | 0 |
2 | Compostela SD | 15 | 12 | 3 | 6 | 3 | 9:11 | -2 |
3 | Langreo | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 9:15 | -6 |
4 | Numancia | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 10:10 | 0 |
5 | La Coruna B | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 5:7 | -2 |
6 | Marino Luanco | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 7:18 | -11 |
Promotion Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 23:9 | +14 |
2 | Real Burgos | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 10:9 | +1 |
3 | Valladolid B | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:15 | +3 |
4 | Zamora | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 12:15 | -3 |
5 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 19:15 | +4 |
6 | Unionistas de Salamanca | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 10:9 | +1 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pontevedra CF | 15 | 13 | 3 | 6 | 4 | 16:16 | 0 |
2 | Salamanca | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 7:12 | -5 |
3 | Lealtad | 12 | 13 | 2 | 6 | 5 | 11:14 | -3 |
4 | Oviedo B | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 11:27 | -16 |
5 | Gijon Sporting B | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9:15 | -6 |
6 | Coruxo FC | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 10:23 | -13 |
7 | Guijuelo | 6 | 13 | 1 | 3 | 9 | 13:25 | -12 |
8 | Covadonga | 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 15:33 | -18 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celta Vigo B | 25 | 12 | 8 | 1 | 0 | 40:9 | +31 |
2 | Ferrol | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 23:14 | +9 |
3 | Real Burgos | 19 | 12 | 5 | 4 | 0 | 15:9 | +6 |
4 | Valladolid B | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 33:15 | +18 |
5 | Zamora | 18 | 12 | 5 | 3 | 0 | 23:15 | +8 |
6 | Leonesa Cultural | 17 | 12 | 5 | 2 | 0 | 32:15 | +17 |
7 | Unionistas de Salamanca | 17 | 12 | 4 | 5 | 0 | 18:9 | +9 |
8 | Pontevedra CF | 15 | 13 | 3 | 6 | 0 | 25:16 | +9 |
9 | Compostela SD | 15 | 12 | 3 | 6 | 0 | 21:11 | +10 |
10 | Langreo | 14 | 12 | 4 | 2 | 0 | 24:15 | +9 |
11 | Salamanca | 13 | 13 | 3 | 4 | 0 | 21:12 | +9 |
12 | Lealtad | 12 | 13 | 2 | 6 | 0 | 20:14 | +6 |
13 | Numancia | 12 | 12 | 2 | 6 | 0 | 19:10 | +9 |
14 | Gijon Sporting B | 11 | 13 | 2 | 5 | 0 | 29:15 | +14 |
15 | Oviedo B | 11 | 13 | 3 | 2 | 0 | 23:27 | -4 |
16 | La Coruna B | 11 | 12 | 2 | 5 | 0 | 11:7 | +4 |
17 | Coruxo FC | 9 | 13 | 2 | 3 | 0 | 19:23 | -4 |
18 | Marino Luanco | 8 | 12 | 2 | 2 | 0 | 15:18 | -3 |
19 | Guijuelo | 6 | 13 | 1 | 3 | 0 | 26:25 | +1 |
20 | Covadonga | 2 | 13 | 0 | 2 | 0 | 39:33 | +6 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Real Burgos din Primera RFEF - Group I
Aici vei găsi statistici pentru echipa Real Burgos din sezonul Primera RFEF - Group I 2020/2021. Poți verifica poziția și punctele echipei Real Burgos în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Real Burgos
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Real Burgos pe această pagină pentru sezonul 2020/2021. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Primera RFEF - Group I, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Real Burgos
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Primera RFEF - Group I. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.