Clasament Niké Liga
Championship Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 68 | 27 | 21 | 5 | 1 | 57:14 | +43 |
2 | Žilina | 51 | 27 | 15 | 6 | 6 | 48:25 | +23 |
3 | Dunajská Streda | 50 | 27 | 15 | 5 | 7 | 42:28 | +14 |
4 | Trnava | 35 | 27 | 10 | 5 | 12 | 30:32 | -2 |
5 | Ružomberok | 32 | 27 | 7 | 11 | 9 | 28:33 | -5 |
6 | Michalovce | 32 | 27 | 8 | 8 | 11 | 31:49 | -18 |
Regular Season
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 55 | 22 | 17 | 4 | 1 | 46:11 | +35 |
2 | Žilina | 45 | 22 | 13 | 6 | 3 | 38:17 | +21 |
3 | Dunajská Streda | 38 | 22 | 11 | 5 | 6 | 31:25 | +6 |
4 | Trnava | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 25:26 | -1 |
5 | Michalovce | 30 | 22 | 8 | 6 | 8 | 28:32 | -4 |
6 | Ružomberok | 28 | 22 | 6 | 10 | 6 | 25:27 | -2 |
7 | Trencín | 27 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:35 | +4 |
8 | Zlaté Moravce | 26 | 22 | 6 | 8 | 8 | 22:28 | -6 |
9 | Senica SH | 24 | 22 | 6 | 6 | 10 | 24:33 | -9 |
10 | Sereď | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 23:34 | -11 |
11 | Nitra | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 17:31 | -14 |
12 | Pohronie FK | 16 | 22 | 3 | 7 | 12 | 19:38 | -19 |
Relegation Group
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trencín | 39 | 27 | 11 | 6 | 10 | 52:43 | +9 |
2 | Zlaté Moravce | 33 | 27 | 8 | 9 | 10 | 27:33 | -6 |
3 | Sereď | 27 | 27 | 6 | 9 | 12 | 29:41 | -12 |
4 | Senica SH | 26 | 27 | 6 | 8 | 13 | 26:40 | -14 |
5 | Pohronie FK | 26 | 27 | 6 | 8 | 13 | 25:44 | -19 |
6 | Nitra | 25 | 27 | 7 | 4 | 16 | 23:36 | -13 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 68 | 27 | 21 | 5 | 1 | 57:14 | +43 |
2 | Žilina | 51 | 27 | 15 | 6 | 6 | 48:25 | +23 |
3 | Dunajská Streda | 50 | 27 | 15 | 5 | 7 | 42:28 | +14 |
4 | Trencín | 39 | 28 | 11 | 6 | 11 | 52:46 | +6 |
5 | Trnava | 35 | 29 | 11 | 5 | 13 | 33:34 | -1 |
6 | Zlaté Moravce | 33 | 27 | 8 | 9 | 10 | 27:33 | -6 |
7 | Ružomberok | 32 | 29 | 9 | 11 | 9 | 31:33 | -2 |
8 | Michalovce | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | 31:50 | -19 |
9 | Sereď | 27 | 27 | 6 | 9 | 12 | 29:41 | -12 |
10 | Senica SH | 26 | 27 | 6 | 8 | 13 | 26:40 | -14 |
11 | Pohronie FK | 26 | 27 | 6 | 8 | 13 | 25:44 | -19 |
12 | Nitra | 25 | 27 | 7 | 4 | 16 | 23:36 | -13 |
Championship Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 38 | 14 | 12 | 2 | 0 | 31:2 | +29 |
2 | Žilina | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 33:13 | +20 |
3 | Dunajská Streda | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 26:11 | +15 |
4 | Trnava | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:11 | +6 |
5 | Michalovce | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 20:12 | +8 |
6 | Ružomberok | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 12:14 | -2 |
Regular Season Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 26:2 | +24 |
2 | Žilina | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24:9 | +15 |
3 | Dunajská Streda | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 18:8 | +10 |
4 | Michalovce | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 17:9 | +8 |
5 | Trnava | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:9 | +6 |
6 | Trencín | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 25:16 | +9 |
7 | Zlaté Moravce | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 11:11 | 0 |
8 | Senica SH | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 14:16 | -2 |
9 | Sereď | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:19 | -6 |
10 | Ružomberok | 10 | 11 | 1 | 7 | 3 | 10:12 | -2 |
11 | Nitra | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:15 | -7 |
12 | Pohronie FK | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 9:21 | -12 |
Relegation Group Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trencín | 24 | 14 | 7 | 3 | 4 | 32:21 | +11 |
2 | Zlaté Moravce | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 16:15 | +1 |
3 | Sereď | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 16:21 | -5 |
4 | Senica SH | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 16:20 | -4 |
5 | Pohronie FK | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 11:21 | -10 |
6 | Nitra | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10:17 | -7 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 38 | 14 | 12 | 2 | 0 | 31:0 | +31 |
2 | Žilina | 30 | 14 | 9 | 3 | 0 | 33:0 | +33 |
3 | Dunajská Streda | 27 | 14 | 8 | 3 | 0 | 26:0 | +26 |
4 | Trencín | 24 | 14 | 7 | 3 | 0 | 32:0 | +32 |
5 | Trnava | 23 | 15 | 8 | 2 | 0 | 20:0 | +20 |
6 | Michalovce | 22 | 13 | 6 | 4 | 0 | 20:0 | +20 |
7 | Zlaté Moravce | 21 | 14 | 6 | 3 | 0 | 16:0 | +16 |
8 | Sereď | 17 | 13 | 4 | 5 | 0 | 16:0 | +16 |
9 | Senica SH | 15 | 14 | 4 | 3 | 0 | 16:0 | +16 |
10 | Ružomberok | 13 | 14 | 3 | 7 | 0 | 13:0 | +13 |
11 | Pohronie FK | 13 | 13 | 3 | 4 | 0 | 11:0 | +11 |
12 | Nitra | 12 | 13 | 3 | 3 | 0 | 10:0 | +10 |
Championship Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 26:12 | +14 |
2 | Dunajská Streda | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 16:17 | -1 |
3 | Žilina | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 15:12 | +3 |
4 | Ružomberok | 19 | 14 | 5 | 4 | 5 | 16:19 | -3 |
5 | Trnava | 12 | 14 | 3 | 3 | 8 | 13:21 | -8 |
6 | Michalovce | 10 | 14 | 2 | 4 | 8 | 11:37 | -26 |
Regular Season Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 20:9 | +11 |
2 | Žilina | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:8 | +6 |
3 | Ružomberok | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 15:15 | 0 |
4 | Dunajská Streda | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 13:17 | -4 |
5 | Zlaté Moravce | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11:17 | -6 |
6 | Senica SH | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 10:17 | -7 |
7 | Michalovce | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:23 | -12 |
8 | Trnava | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10:17 | -7 |
9 | Nitra | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 9:16 | -7 |
10 | Trencín | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 14:19 | -5 |
11 | Pohronie FK | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 10:17 | -7 |
12 | Sereď | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 10:15 | -5 |
Relegation Group Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trencín | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20:22 | -2 |
2 | Pohronie FK | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 14:23 | -9 |
3 | Nitra | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 13:19 | -6 |
4 | Zlaté Moravce | 12 | 13 | 2 | 6 | 5 | 11:18 | -7 |
5 | Senica SH | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 10:20 | -10 |
6 | Sereď | 10 | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:20 | -7 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 30 | 13 | 9 | 3 | 0 | 28:12 | +16 |
2 | Dunajská Streda | 23 | 13 | 7 | 2 | 0 | 27:17 | +10 |
3 | Žilina | 21 | 13 | 6 | 3 | 0 | 28:12 | +16 |
4 | Ružomberok | 19 | 15 | 6 | 4 | 0 | 32:19 | +13 |
5 | Trencín | 15 | 14 | 4 | 3 | 0 | 41:25 | +16 |
6 | Pohronie FK | 13 | 14 | 3 | 4 | 0 | 35:23 | +12 |
7 | Nitra | 13 | 14 | 4 | 1 | 0 | 30:19 | +11 |
8 | Trnava | 12 | 14 | 3 | 3 | 0 | 26:21 | +5 |
9 | Zlaté Moravce | 12 | 13 | 2 | 6 | 0 | 26:18 | +8 |
10 | Senica SH | 11 | 13 | 2 | 5 | 0 | 30:20 | +10 |
11 | Sereď | 10 | 14 | 2 | 4 | 0 | 34:20 | +14 |
12 | Michalovce | 10 | 15 | 2 | 4 | 0 | 23:38 | -15 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Europa League
- Retrogradare
Statistici Trnava din Niké Liga
Aici vei găsi statistici pentru echipa Trnava din sezonul Niké Liga 2019/2020. Poți verifica poziția și punctele echipei Trnava în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Trnava
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Trnava pe această pagină pentru sezonul 2019/2020. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Niké Liga, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Trnava
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Niké Liga. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.