Rezultate și program Talleres
Clasament Liga Profesional
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Godoy Cruz | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 17:8 | +9 |
2 | River Plate | 27 | 15 | 7 | 6 | 2 | 28:13 | +15 |
3 | Estudiantes de La Plata | 27 | 17 | 9 | 5 | 3 | 25:11 | +14 |
4 | Argentinos Juniors | 26 | 16 | 7 | 7 | 2 | 27:16 | +11 |
5 | Barracas Central | 26 | 15 | 7 | 5 | 3 | 20:18 | +2 |
6 | Defensa y Justicia | 26 | 15 | 7 | 6 | 2 | 18:15 | +3 |
7 | Boca Juniors | 25 | 16 | 8 | 5 | 3 | 24:16 | +8 |
8 | Velez Sarsfield | 25 | 17 | 8 | 6 | 3 | 18:15 | +3 |
9 | Racing Club | 24 | 14 | 7 | 3 | 4 | 24:11 | +13 |
10 | Talleres | 24 | 14 | 6 | 6 | 2 | 24:16 | +8 |
11 | Lanus | 23 | 14 | 7 | 2 | 5 | 20:14 | +6 |
12 | Independiente | 23 | 14 | 6 | 5 | 3 | 14:10 | +4 |
13 | Newell's Old Boys | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 13:15 | -2 |
14 | Union de Santa Fe | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16:14 | +2 |
15 | Club Atletico Platense | 18 | 14 | 4 | 6 | 4 | 10:14 | -4 |
16 | Instituto Cordoba | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 18:17 | +1 |
17 | Club Atletico Banfield | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 14:15 | -1 |
18 | Huracán | 16 | 14 | 4 | 4 | 6 | 12:12 | 0 |
19 | San Lorenzo de Almagro | 16 | 14 | 3 | 7 | 4 | 10:14 | -4 |
20 | Club de Gimnasia L.P. | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 18:23 | -5 |
21 | Rosario Central | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 10:18 | -8 |
22 | Club Atletico Belgrano | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 19:21 | -2 |
23 | Deportivo Riestra | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 8:16 | -8 |
24 | Central Córdoba SdE | 11 | 14 | 2 | 5 | 7 | 10:20 | -10 |
25 | Atlético Tucumán | 10 | 14 | 1 | 7 | 6 | 8:23 | -15 |
26 | Sarmiento | 9 | 14 | 2 | 3 | 9 | 9:19 | -10 |
27 | Independiente Rivadavia | 8 | 14 | 2 | 2 | 10 | 13:25 | -12 |
28 | Tigre Victoria | 5 | 14 | 1 | 2 | 11 | 7:25 | -18 |
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Argentinos Juniors | 19 | 9 | 6 | 3 | 0 | 21:9 | +12 |
2 | Boca Juniors | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 13:6 | +7 |
3 | Estudiantes de La Plata | 16 | 9 | 6 | 2 | 0 | 17:3 | +14 |
4 | River Plate | 15 | 8 | 4 | 3 | 0 | 17:8 | +9 |
5 | Talleres | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:7 | +7 |
6 | Barracas Central | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 11:8 | +3 |
7 | Defensa y Justicia | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 9:7 | +2 |
8 | Velez Sarsfield | 14 | 8 | 4 | 3 | 0 | 9:5 | +4 |
9 | Godoy Cruz | 14 | 8 | 4 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
10 | Huracán | 12 | 7 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | +6 |
11 | Rosario Central | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 6:4 | +2 |
12 | San Lorenzo de Almagro | 11 | 7 | 3 | 2 | 0 | 5:5 | 0 |
13 | Club de Gimnasia L.P. | 10 | 7 | 3 | 1 | 0 | 11:10 | +1 |
14 | Racing Club | 10 | 7 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
15 | Club Atletico Platense | 10 | 7 | 2 | 4 | 0 | 6:4 | +2 |
16 | Independiente | 9 | 7 | 2 | 3 | 0 | 7:7 | 0 |
17 | Instituto Cordoba | 8 | 8 | 2 | 2 | 0 | 9:11 | -2 |
18 | Lanus | 8 | 7 | 2 | 2 | 0 | 9:9 | 0 |
19 | Union de Santa Fe | 8 | 7 | 2 | 2 | 0 | 9:9 | 0 |
20 | Atlético Tucumán | 8 | 7 | 1 | 5 | 0 | 6:8 | -2 |
21 | Newell's Old Boys | 8 | 7 | 2 | 2 | 0 | 5:10 | -5 |
22 | Deportivo Riestra | 7 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3:7 | -4 |
23 | Club Atletico Belgrano | 6 | 7 | 1 | 3 | 0 | 8:11 | -3 |
24 | Central Córdoba SdE | 6 | 7 | 1 | 3 | 0 | 6:8 | -2 |
25 | Club Atletico Banfield | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 | 3:7 | -4 |
26 | Sarmiento | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 6:9 | -3 |
27 | Tigre Victoria | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 4:11 | -7 |
28 | Independiente Rivadavia | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 5:11 | -6 |
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lanus | 15 | 7 | 5 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
2 | Godoy Cruz | 15 | 7 | 5 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
3 | Racing Club | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:5 | +9 |
4 | Independiente | 14 | 7 | 4 | 2 | 0 | 7:3 | +4 |
5 | Newell's Old Boys | 13 | 7 | 4 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
6 | Club Atletico Banfield | 12 | 7 | 3 | 3 | 0 | 11:8 | +3 |
7 | River Plate | 12 | 7 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | +6 |
8 | Barracas Central | 12 | 8 | 3 | 3 | 0 | 9:10 | -1 |
9 | Defensa y Justicia | 12 | 8 | 3 | 4 | 0 | 9:8 | +1 |
10 | Union de Santa Fe | 12 | 7 | 3 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
11 | Velez Sarsfield | 11 | 9 | 4 | 3 | 0 | 9:10 | -1 |
12 | Estudiantes de La Plata | 11 | 8 | 3 | 3 | 0 | 8:8 | 0 |
13 | Talleres | 10 | 7 | 2 | 4 | 0 | 10:9 | +1 |
14 | Instituto Cordoba | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
15 | Boca Juniors | 8 | 9 | 3 | 3 | 0 | 11:10 | +1 |
16 | Club Atletico Belgrano | 8 | 7 | 2 | 2 | 0 | 11:10 | +1 |
17 | Club Atletico Platense | 8 | 7 | 2 | 2 | 0 | 4:10 | -6 |
18 | Argentinos Juniors | 7 | 7 | 1 | 4 | 0 | 6:7 | -1 |
19 | Club de Gimnasia L.P. | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 | 7:13 | -6 |
20 | Deportivo Riestra | 6 | 7 | 1 | 3 | 0 | 5:9 | -4 |
21 | Independiente Rivadavia | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 | 8:14 | -6 |
22 | San Lorenzo de Almagro | 5 | 7 | 0 | 5 | 0 | 5:9 | -4 |
23 | Central Córdoba SdE | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 | 4:12 | -8 |
24 | Sarmiento | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 | 3:10 | -7 |
25 | Rosario Central | 4 | 8 | 1 | 1 | 0 | 4:14 | -10 |
26 | Huracán | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 | 3:9 | -6 |
27 | Atlético Tucumán | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2:15 | -13 |
28 | Tigre Victoria | 1 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3:14 | -11 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Clasament Copa Libertadores
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolívar | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
1 | Academia Puerto Cabello | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 |
2 | Atlético Mineiro | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Aguilas Doradas | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:1 | -1 |
3 | River Plate | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
4 | Palmeiras | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
4 | Always Ready La Paz | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | +3 |
5 | Talleres | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
6 | Sao Paulo | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
7 | Club Nacional | 6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 10:5 | +5 |
7 | Atlético Nacional | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
8 | Aucas | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
8 | Atlético Junior | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
9 | Aurora | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:8 | -5 |
9 | Huachipato | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
10 | Fluminense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
11 | Colo Colo | 4 | 7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | +2 |
12 | Independiente José Terán | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
13 | Bragantino | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:3 | 0 |
13 | Liverpool Montevideo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
14 | Flamengo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
15 | Rosario Central | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
16 | Estudiantes de La Plata | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
17 | Universitario de Deportes | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
18 | Defensor Sporting | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
18 | The Strongest La Paz | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
19 | LDU de Quito | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
20 | El Nacional Quito | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
20 | Cerro Porteno | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
21 | Peňarol | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:4 | +3 |
22 | Libertad | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
22 | FBC Melgar | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
23 | Botafogo | 3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14:8 | +6 |
24 | Gremio | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
25 | Godoy Cruz | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
25 | Palestino | 3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 10:12 | -2 |
26 | Alianza Lima | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 |
27 | Barcelona | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
28 | Millonarios | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
29 | San Lorenzo de Almagro | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
30 | Cobresal | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
31 | Caracas FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:10 | -8 |
34 | Nacional Asunción | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | +6 |
38 | Portuguesa FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
43 | Sporting Cristal | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:7 | -3 |
44 | Sportivo Trinidense | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
47 | Deportivo Táchira | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Nacional | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Bolívar | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Atlético Mineiro | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
4 | Colo Colo | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
5 | Liverpool Montevideo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
6 | Cerro Porteno | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
7 | Botafogo | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
8 | Palestino | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:9 | -3 |
9 | Peňarol | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Independiente José Terán | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
11 | Libertad | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
12 | Palmeiras | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
13 | Estudiantes de La Plata | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
14 | Talleres | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
15 | Fluminense | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
16 | Universitario de Deportes | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
17 | River Plate | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
18 | Sao Paulo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
19 | Flamengo | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
20 | The Strongest La Paz | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
21 | Rosario Central | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
22 | LDU de Quito | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
23 | Atlético Junior | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
24 | Huachipato | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
25 | Caracas FC | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
26 | Barcelona | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
27 | Cobresal | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
28 | Alianza Lima | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
29 | Millonarios | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
30 | San Lorenzo de Almagro | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
31 | Always Ready La Paz | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
32 | Nacional Asunción | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
33 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
34 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
35 | Sportivo Trinidense | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
36 | Aurora | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
37 | Bragantino | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
38 | Portuguesa FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
39 | FBC Melgar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
40 | Aucas | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Atlético Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
43 | Gremio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
44 | Deportivo Táchira | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
45 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
46 | Godoy Cruz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
47 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plate | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Palmeiras | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Talleres | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Atlético Mineiro | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
5 | Bolívar | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
6 | Sao Paulo | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
7 | Atlético Junior | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
8 | Huachipato | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
9 | Gremio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
10 | Fluminense | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
11 | Universitario de Deportes | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
12 | Flamengo | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
13 | Rosario Central | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
14 | LDU de Quito | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
15 | The Strongest La Paz | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
16 | Independiente José Terán | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
17 | Estudiantes de La Plata | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
18 | Barcelona | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
19 | Alianza Lima | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
20 | Nacional Asunción | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
21 | Palestino | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
22 | Millonarios | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
23 | Colo Colo | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
24 | Always Ready La Paz | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
25 | Peňarol | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
26 | Club Nacional | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
27 | Defensor Sporting | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
28 | Botafogo | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2:3 | -1 |
29 | Sportivo Trinidense | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
30 | Aurora | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:7 | -6 |
31 | Sporting Cristal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
32 | Deportivo Táchira | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
33 | Liverpool Montevideo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
34 | Bragantino | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
35 | Portuguesa FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
36 | El Nacional Quito | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
37 | Caracas FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
38 | Academia Puerto Cabello | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
39 | Aucas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
40 | San Lorenzo de Almagro | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
41 | Libertad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
42 | Cobresal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
43 | Aguilas Doradas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
44 | Atlético Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
45 | Cerro Porteno | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
46 | FBC Melgar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
47 | Godoy Cruz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Competiții Talleres
# | Competiție | P |
---|---|---|
10 | Liga Profesional 2024 | 24 |
5 | Copa Libertadores 2024 | 7 |