Dinamo Tirana KS
Clasament UEFA Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
2 | Schalke 04 | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | FC Basel | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Ferencváros Budapest | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
5 | Hearts of Midlothian | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bilbao | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | +7 |
2 | FCSB | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 |
3 | Parma | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | Besiktas | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
5 | Standard Liege | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:11 | -7 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Dnipro-1 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Real Zaragoza | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Austria Wien | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Club Brugge | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
5 | Utrecht | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:7 | -5 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Sochaux | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Sporting Lisabon | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:3 | +6 |
4 | Panionios Athens | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | -2 |
5 | Dynamo Tbilisi | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | -11 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Middlesbrough | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
2 | Villarreal | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | +6 |
3 | Partizan Belgrad | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 |
4 | SS Lazio | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:7 | -2 |
5 | Aigaleo | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
2 | Auxerre | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | +4 |
3 | GAK Graz | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Glasgow Rangers | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:3 | +5 |
5 | Amica Wronki | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:16 | -13 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stuttgart | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
2 | Benfica Lisabon | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
3 | Heerenveen | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
4 | Dinamo Zagreb | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:7 | +2 |
5 | Beveren Waas | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:15 | -13 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Sevilla | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Aachen | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Zenit St. Petersburg | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:6 | +3 |
5 | Athens AEK | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | -8 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Chateauroux | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Sloga Jugomagnat Skopje | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
- | Nistru Otači | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 |
- | Legia | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:4 | +4 |
- | Fenerbahce | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Dinamo Tirana KS | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
- | Ekranas Kaunas | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
- | Dudelange F91 | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Maccabi Haifa | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Etzella Ettelbrück | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Shirak Gyumri | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Santa Coloma FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Vaduz FC | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
- | Birkirkara Luxol | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Sileks Krakovo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Genclerbirligi | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
- | Modrica Maksima | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
- | Loveč Liteks | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
- | Levski Sofia | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | +7 |
- | Otelul Galati | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:2 | +6 |
- | Dinamo Bucuresti | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | CSKA Sofia | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 7:8 | -1 |
- | Tiraspol FC | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
- | PAOK Saloniki | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
- | Panathinaikos Athena | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Dunfermline | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Millwall | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Trabzonspor | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Urartu Yerevan | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Brøndby IF | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Aalborg BK | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
- | MIKA Ashtarak | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Qarabag FK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | FC Tbilisi | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
- | Samkir FK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Omonia Nikósia | - | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | +7 |
- | Toftir B - 68 | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 |
- | Thorshavn B36 | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | -9 |
- | Marsaxlokk | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Pennarossa | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
- | Sarajevo Željezničar | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:10 | 0 |
- | Glentoran Belfast | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
- | Banat Zrenjanin | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Terek Groznyj | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Hapoel Bnei Sakhnin | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
- | Steaua Roșie Belgrad | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Portadown FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | The New Saints FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Haverfordwest C. | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Honvéd FC | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Larnaca AEK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Ajax Amsterdam | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Marítimo | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Nacional | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Braga | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Valencia FC | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
- | Udinese | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Maccabi Petah-Tikva | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
- | Vozdovac Belgrad | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Hafnarfjordur FH | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:9 | 0 |
- | Rapid Wien | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
- | Odd Grenland | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 |
- | Banská Bystrica | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
- | Stabaek | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:11 | -5 |
- | Bodo Glimt | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Metalurgs Liepaja | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 15:14 | +1 |
- | Ventspils FK | - | 6 | 2 | 3 | 1 | 13:3 | +10 |
- | Petržalka FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Gorica Nova Gorica | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Bate Barysau | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Servette Genf | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Shakhtsyor Salihorsk | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Valkeakoski Haka | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
- | Allianssi Vantaa | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Akranes IA | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
- | FC Wil | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Partizani Tirana | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 |
- | Austria Kärnten SK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Metalurg Doněck | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
- | Illichivets Mariupol | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Dynamo Kyiv | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Primorje Ajdovščina | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Bohemians Dublin | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Maribor Branik NK | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 |
- | Shakhtar Donetsk | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
- | Bochum | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Lech Poznan | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | Žalgiris Vilnius | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | FC Rubin Kazan | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | CSKA Moskva | - | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:5 | +11 |
- | Wisla Kraków | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Levadia Tallin | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
- | TVMK Tallin | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
- | Hammarby | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
- | Újpest | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
- | IF Djurgarden | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | SK Sigma Olomouc | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | +3 |
- | Elfsborg Boras IF | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
- | HNK Rijeka | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Östers | - | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | +3 |
- | Shelbourne United | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Slavia Praha | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Baník Ostrava | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Longford Town | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
1 | Newcastle | 10 | 12 | 10 | 1 | 1 | 28:9 | +19 |
2 | Stuttgart | 9 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:4 | +13 |
3 | Bilbao | 9 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:9 | +7 |
4 | Middlesbrough | 9 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:10 | +6 |
5 | Benfica Lisabon | 9 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:8 | +7 |
6 | Alkmaar AZ | 9 | 14 | 10 | 2 | 2 | 24:14 | +10 |
7 | Lille | 9 | 10 | 5 | 3 | 2 | 11:6 | +5 |
8 | SC Dnipro-1 | 9 | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:10 | +5 |
9 | Sochaux | 9 | 8 | 5 | 0 | 3 | 13:6 | +7 |
10 | Villarreal | 8 | 12 | 6 | 5 | 1 | 19:6 | +13 |
11 | Sporting Lisabon | 7 | 15 | 9 | 2 | 4 | 27:15 | +12 |
12 | Auxerre | 7 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:10 | +6 |
13 | Feyenoord | 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:8 | +5 |
14 | Sevilla | 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:7 | +5 |
15 | Schalke 04 | 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:6 | +9 |
16 | Real Zaragoza | 7 | 10 | 6 | 3 | 1 | 15:9 | +6 |
17 | Aachen | 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11:7 | +4 |
18 | FC Basel | 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8:7 | +1 |
19 | Austria Wien | 7 | 14 | 6 | 7 | 1 | 17:9 | +8 |
20 | GAK Graz | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:9 | +4 |
21 | Heerenveen | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:9 | +3 |
22 | Glasgow Rangers | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:4 | +5 |
23 | FCSB | 6 | 12 | 4 | 3 | 5 | 15:16 | -1 |
24 | Parma | 6 | 14 | 4 | 7 | 3 | 10:12 | -2 |
25 | Zenit St. Petersburg | 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 18:10 | +8 |
26 | Partizan Belgrad | 5 | 12 | 4 | 6 | 2 | 15:12 | +3 |
27 | Club Brugge | 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | +5 |
28 | Dinamo Zagreb | 4 | 8 | 3 | 2 | 3 | 15:9 | +6 |
29 | Besiktas | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | +1 |
30 | Ferencváros Budapest | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 |
31 | Standard Liege | 4 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:12 | -7 |
32 | Panionios Athens | 3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:10 | -1 |
33 | SS Lazio | 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:7 | +4 |
34 | Hearts of Midlothian | 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 |
35 | Aigaleo | 1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | -8 |
141 | Utrecht | 0 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:10 | -4 |
142 | Athens AEK | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 |
143 | Dynamo Tbilisi | 0 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14:23 | -9 |
144 | Amica Wronki | 0 | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:18 | -12 |
145 | Beveren Waas | 0 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:18 | -9 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Schalke 04 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | FC Basel | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Ferencváros Budapest | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Hearts of Midlothian | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Parma | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | FCSB | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Bilbao | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
4 | Besiktas | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
5 | Standard Liege | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:8 | -5 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Dnipro-1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Real Zaragoza | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Austria Wien | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Club Brugge | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
5 | Utrecht | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Panionios Athens | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Sporting Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Sochaux | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
5 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Middlesbrough | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
3 | Partizan Belgrad | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | SS Lazio | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
5 | Aigaleo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAK Graz | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Alkmaar AZ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Auxerre | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Glasgow Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
5 | Amica Wronki | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benfica Lisabon | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Stuttgart | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Heerenveen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
4 | Dinamo Zagreb | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
5 | Beveren Waas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Lille | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Zenit St. Petersburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
4 | Aachen | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
5 | Athens AEK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
2 | Middlesbrough | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
3 | Alkmaar AZ | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | GAK Graz | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
5 | Feyenoord | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
6 | Stuttgart | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
7 | Benfica Lisabon | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Sevilla | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Real Zaragoza | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
10 | FCSB | 6 | 6 | 3 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
11 | Heerenveen | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
12 | Parma | 6 | 7 | 4 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
13 | Lille | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | SC Dnipro-1 | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
15 | Bilbao | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
16 | Dinamo Zagreb | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
17 | Newcastle | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
18 | Auxerre | 4 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12:0 | +12 |
19 | Zenit St. Petersburg | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
20 | Partizan Belgrad | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
21 | Schalke 04 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
22 | Austria Wien | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 | 8:0 | +8 |
23 | Club Brugge | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
24 | Besiktas | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
25 | Aachen | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Sporting Lisabon | 3 | 7 | 6 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
27 | Panionios Athens | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
28 | Sochaux | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | FC Basel | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
30 | Glasgow Rangers | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
31 | Standard Liege | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | SS Lazio | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
33 | Ferencváros Budapest | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
34 | Aigaleo | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
35 | CSKA Moskva | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
36 | Metalurgs Liepaja | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
37 | Ventspils FK | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
38 | Loveč Liteks | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
39 | Legia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
40 | Levski Sofia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Hafnarfjordur FH | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | Banská Bystrica | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
43 | SK Sigma Olomouc | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Utrecht | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
45 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
46 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
47 | Sarajevo Željezničar | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
48 | Akranes IA | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
49 | Partizani Tirana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
50 | Dynamo Tbilisi | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | Beveren Waas | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Otelul Galati | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
53 | Hapoel Bnei Sakhnin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
54 | Primorje Ajdovščina | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
55 | Wisla Kraków | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | Újpest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Östers | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Ekranas Kaunas | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
59 | Modrica Maksima | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
60 | Tiraspol FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
61 | Trabzonspor | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
62 | Larnaca AEK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
63 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Odd Grenland | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Stabaek | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | Bodo Glimt | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Valkeakoski Haka | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Austria Kärnten SK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
70 | Žalgiris Vilnius | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
71 | Hammarby | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Slavia Praha | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Hearts of Midlothian | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Amica Wronki | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Nistru Otači | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | Vaduz FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Genclerbirligi | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
81 | PAOK Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
82 | Glentoran Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | Terek Groznyj | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | Portadown FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Braga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
87 | Valencia FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
88 | Vozdovac Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
89 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
90 | Illichivets Mariupol | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Elfsborg Boras IF | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | HNK Rijeka | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Shelbourne United | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Longford Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Athens AEK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | Chateauroux | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
99 | Sloga Jugomagnat Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
100 | Dinamo Tirana KS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
101 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
102 | Maccabi Haifa | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
103 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
104 | Shirak Gyumri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
105 | Panathinaikos Athena | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
106 | Dunfermline | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
107 | Millwall | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
108 | Brøndby IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
109 | Aalborg BK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | FC Tbilisi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Samkir FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Thorshavn B36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Pennarossa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Banat Zrenjanin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Marítimo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Udinese | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Gorica Nova Gorica | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Allianssi Vantaa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | FC Wil | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Bohemians Dublin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | Bochum | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | TVMK Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Baník Ostrava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Fenerbahce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
131 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
133 | Dinamo Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
134 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
135 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
136 | Qarabag FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
137 | Toftir B - 68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
138 | Marsaxlokk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
139 | Haverfordwest C. | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
140 | Rapid Wien | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
141 | Petržalka FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
142 | Servette Genf | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
143 | Dynamo Kyiv | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
144 | Lech Poznan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
145 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
2 | Hearts of Midlothian | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Schalke 04 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Ferencváros Budapest | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Feyenoord | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bilbao | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
2 | Standard Liege | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
3 | Besiktas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Parma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
5 | FCSB | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Dnipro-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
2 | Austria Wien | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Club Brugge | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Real Zaragoza | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Utrecht | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Sochaux | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Sporting Lisabon | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
5 | Panionios Athens | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Middlesbrough | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
2 | Villarreal | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Partizan Belgrad | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | SS Lazio | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
5 | Aigaleo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:1 | +4 |
2 | Alkmaar AZ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Auxerre | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | GAK Graz | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
5 | Amica Wronki | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | -6 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stuttgart | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
2 | Benfica Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | Heerenveen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 |
4 | Beveren Waas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
5 | Dinamo Zagreb | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | Aachen | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | Zenit St. Petersburg | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Sevilla | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Athens AEK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 18:7 | +11 |
2 | Sochaux | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13:1 | +12 |
3 | Sporting Lisabon | 4 | 8 | 3 | 2 | 0 | 17:10 | +7 |
4 | FC Basel | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
5 | Alkmaar AZ | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 17:9 | +8 |
6 | Bilbao | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 12:7 | +5 |
7 | SC Dnipro-1 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
8 | Austria Wien | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
9 | Stuttgart | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
10 | Aachen | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
11 | Schalke 04 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
12 | Benfica Lisabon | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
13 | Middlesbrough | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 8:6 | +2 |
14 | Hearts of Midlothian | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | +1 |
15 | Glasgow Rangers | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
16 | Auxerre | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 6:8 | -2 |
17 | Lille | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | +2 |
18 | Ferencváros Budapest | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
19 | Villarreal | 2 | 6 | 1 | 5 | 0 | 7:4 | +3 |
20 | Real Zaragoza | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
21 | Standard Liege | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
22 | Zenit St. Petersburg | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:8 | 0 |
23 | Partizan Belgrad | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | +1 |
24 | SS Lazio | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
25 | Feyenoord | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
26 | Heerenveen | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:7 | -1 |
27 | Club Brugge | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
28 | Sevilla | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
29 | GAK Graz | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
30 | Dynamo Tbilisi | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 16:16 | 0 |
31 | Beveren Waas | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 13:9 | +4 |
32 | Metalurgs Liepaja | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 12:8 | +4 |
33 | Amica Wronki | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 11:10 | +1 |
34 | Hafnarfjordur FH | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:1 | +10 |
35 | FCSB | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 10:10 | 0 |
36 | Stabaek | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
37 | Athens AEK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 8:9 | -1 |
38 | Parma | 0 | 7 | 0 | 4 | 0 | 8:8 | 0 |
39 | Valkeakoski Haka | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
40 | Hapoel Bnei Sakhnin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
41 | Sarajevo Željezničar | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:8 | -1 |
42 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | +3 |
43 | Besiktas | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
44 | Vaduz FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
45 | Partizani Tirana | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
46 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
47 | Újpest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
48 | Glentoran Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
49 | Banská Bystrica | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
50 | Akranes IA | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
51 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
52 | Vozdovac Belgrad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
53 | FC Tbilisi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
54 | Panionios Athens | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
55 | Nistru Otači | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
56 | Pennarossa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
57 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
58 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
59 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
60 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
61 | Ventspils FK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
62 | Žalgiris Vilnius | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:2 | +3 |
63 | SK Sigma Olomouc | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
64 | Östers | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
65 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
66 | Aigaleo | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:9 | -5 |
67 | Thorshavn B36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
68 | Odd Grenland | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
69 | Dinamo Zagreb | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
70 | Utrecht | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
71 | Modrica Maksima | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
72 | Sloga Jugomagnat Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
73 | Dinamo Tirana KS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
74 | Ekranas Kaunas | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
75 | Tiraspol FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
76 | Olympiakos Piraeus | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
77 | TVMK Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
78 | Hammarby | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
79 | Aalborg BK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
80 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
81 | Otelul Galati | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
82 | PAOK Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
83 | Dunfermline | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
84 | Allianssi Vantaa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
85 | Wisla Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
86 | Legia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
87 | Levski Sofia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
88 | Samkir FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
89 | Petržalka FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
90 | Toftir B - 68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:8 | -5 |
91 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
92 | CSKA Moskva | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3:4 | -1 |
93 | Braga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
94 | Bodo Glimt | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
95 | Servette Genf | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
96 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
97 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
98 | Longford Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
99 | Banat Zrenjanin | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
100 | Bohemians Dublin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
101 | Loveč Liteks | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
102 | Chateauroux | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
103 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
104 | Genclerbirligi | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
105 | Millwall | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
106 | Haverfordwest C. | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
107 | FC Wil | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
108 | Illichivets Mariupol | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
109 | Fenerbahce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
110 | Shirak Gyumri | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
111 | Trabzonspor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
112 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
113 | Terek Groznyj | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
114 | Portadown FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
115 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
116 | Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
117 | Elfsborg Boras IF | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
118 | Shelbourne United | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
119 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
120 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
121 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
122 | Honvéd FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
123 | Primorje Ajdovščina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
124 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
125 | Dinamo Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
126 | Qarabag FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
127 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
128 | Udinese | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
129 | Baník Ostrava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
130 | Marsaxlokk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
131 | Austria Kärnten SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
132 | Slavia Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
133 | Gorica Nova Gorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
134 | Lech Poznan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
135 | HNK Rijeka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
136 | Brøndby IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Bochum | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Larnaca AEK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
139 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
140 | Maccabi Haifa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
141 | Panathinaikos Athena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
142 | Valencia FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
143 | Dynamo Kyiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
144 | Marítimo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
145 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1:8 | -9 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Dinamo Tirana KS din UEFA Cup
Aici vei găsi statistici pentru echipa Dinamo Tirana KS din sezonul UEFA Cup 2004/2005. Poți verifica poziția și punctele echipei Dinamo Tirana KS în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Dinamo Tirana KS
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Dinamo Tirana KS pe această pagină pentru sezonul 2004/2005. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga UEFA Cup, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Dinamo Tirana KS
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din UEFA Cup. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.