Bělehrad OFK
Clasament UEFA Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monaco | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
2 | Hamburger SV | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Slavia Praha | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | Viking Stavanger | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
5 | CSKA Sofia | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palermo | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Espaňol Barcelona | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Lokomotiv Moskva | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | +5 |
4 | Brøndby IF | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 |
5 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:9 | -8 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FCSB | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
2 | Lens | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Hertha Berlin | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1:0 | +1 |
4 | Sampdoria Genoa | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | +1 |
5 | Halmstad BK | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Middlesbrough | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Alkmaar AZ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
3 | Loveč Liteks | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | SC Dnipro-1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 |
5 | Grasshoppers Zürich | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:7 | -4 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strasbourg | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | AS Roma | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | FC Basel | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | -2 |
4 | Steaua Roșie Belgrad | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 |
5 | Tromsö | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:9 | -2 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marseille | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
2 | Levski Sofia | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
3 | Heerenveen | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | CSKA Moskva | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
5 | Dinamo Bucuresti | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shakhtar Donetsk | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4:1 | +3 |
2 | Rapid Bucuresti | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
3 | Stuttgart | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
4 | PAOK Saloniki | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:5 | +1 |
5 | Rennes | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | +4 |
2 | Zenit St. Petersburg | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Bolton Wanderers | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | +1 |
4 | Besiktas | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
5 | Vitoria Guimaraes SC | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Auxerre | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Nistru Otači | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
- | Dacia Chișinău | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Legia | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Domagnano | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
- | Apoel Nikósia | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:5 | +3 |
- | Etzella Ettelbrück | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Esbjerg FB | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:3 | +5 |
- | Vaduz FC | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 |
- | Birkirkara Luxol | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Torpedo Kutaisi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Runavik NSI | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Urartu Yerevan | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | -5 |
- | Bashkimi Kumanovo | - | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:12 | -11 |
- | Germinal Beerschot Antwerpen | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Galatasaray | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Zepce NK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Siroki Brijeg NK | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:11 | -2 |
- | Mainz | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:2 | +6 |
- | Club Brugge | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | KRC Genk | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
- | Lokomotiv Plovdiv | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 |
- | Vardar Skopje | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Athens AEK | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Aris Saloniki | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Xanthi | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Dundee Utd. | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Hibernian | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Portadown FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Anorthosis Famagusta | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Carmarthen Town | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
- | Midtjylland FC | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 |
- | FC København | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | +3 |
- | MTZ-RIPO Minsk | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
- | Keflavik IBV | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | +2 |
- | Matecosa Sant Juliá | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | -10 |
- | MIKA Ashtarak | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
- | Omonia Nikósia | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
- | Thorshavn B36 | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Lokomotiv Tbilisi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Baku FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Pétange CS | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Chazar Lankaran | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Partizan Belgrad | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Ashdod SC | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Maccabi Tel Aviv | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Rhyl FC | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 |
- | Everton | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Sporting Lisabon | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Feyenoord | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Setúbal | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Braga | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Teuta Durrës | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Elbasani SK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Betis Sevilla | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Osasuna | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Udinese | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:3 | +1 |
- | Zeta Golubovci | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Linfield Belfast | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 |
- | Groclin Dyskobolia | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 |
- | Flora Tallin | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | -5 |
- | MyPa Myllykoski | - | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:7 | -2 |
- | Allianssi Vantaa | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Vestmannaeyar IBV | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Hibernians Paola | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Austria Kärnten SK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
- | FC Thun | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Willem Tilburg | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Metalurg Doněck | - | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:4 | +4 |
- | Bělehrad OFK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | FC Zürich | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | +3 |
- | GAK Graz | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
- | Schalke 04 | - | 8 | 4 | 3 | 1 | 13:5 | +8 |
- | Banská Bystrica | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Bate Barysau | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | +2 |
- | Brann Bergen | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
- | TVMK Tallin | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Krylya Sovetov Samara | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
- | Atlantas Klaipeda | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Ekranas Panevezys | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | IF Djurgarden | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Longford Town | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Ventspils FK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Metalurgs Liepaja | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
- | Rosenborg Trondheim | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Valerengen Oslo | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Cork City | - | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | -2 |
- | Malmö FF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Austria Wien | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
- | Žilina | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
- | Petržalka FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Inter Zaprešič | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
- | Sopron FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | HNK Rijeka | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Teplice | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Baník Ostrava | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Ferencváros Budapest | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Debreceni VSC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Wisla Kraków | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Leverkusen | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | Lille | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Wisla Plock | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | NK Celje | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Domzale | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:5 | +7 |
1 | Middlesbrough | 10 | 15 | 8 | 2 | 5 | 20:14 | +6 |
2 | Alkmaar AZ | 10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 13:9 | +4 |
3 | Monaco | 9 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
4 | Hamburger SV | 9 | 10 | 6 | 1 | 3 | 12:7 | +5 |
5 | Shakhtar Donetsk | 9 | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
6 | Rapid Bucuresti | 9 | 16 | 10 | 4 | 2 | 28:8 | +20 |
7 | Marseille | 9 | 10 | 4 | 4 | 2 | 9:7 | +2 |
8 | Stuttgart | 9 | 8 | 5 | 0 | 3 | 10:7 | +3 |
9 | FCSB | 8 | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | +15 |
10 | Palermo | 8 | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:8 | +7 |
11 | Strasbourg | 8 | 10 | 5 | 4 | 1 | 18:7 | +11 |
12 | Espaňol Barcelona | 8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8:8 | 0 |
13 | Lokomotiv Moskva | 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:9 | +4 |
14 | Sevilla | 7 | 15 | 8 | 5 | 2 | 25:8 | +17 |
15 | Lens | 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:11 | +2 |
16 | AS Roma | 7 | 10 | 6 | 2 | 2 | 18:11 | +7 |
17 | Zenit St. Petersburg | 7 | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:14 | +3 |
18 | Hertha Berlin | 6 | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:4 | +1 |
19 | Bolton Wanderers | 6 | 8 | 3 | 4 | 1 | 9:7 | +2 |
20 | Levski Sofia | 6 | 14 | 7 | 2 | 5 | 16:12 | +4 |
21 | Loveč Liteks | 6 | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:11 | -2 |
22 | FC Basel | 6 | 12 | 7 | 2 | 3 | 22:16 | +6 |
23 | Sampdoria Genoa | 5 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | +2 |
24 | Heerenveen | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:7 | +2 |
25 | Besiktas | 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:9 | +6 |
26 | CSKA Moskva | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:6 | +3 |
27 | Dinamo Bucuresti | 4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:8 | +3 |
28 | Steaua Roșie Belgrad | 4 | 8 | 3 | 3 | 2 | 15:10 | +5 |
29 | Slavia Praha | 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:11 | +1 |
30 | Viking Stavanger | 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 11:10 | +1 |
31 | Brøndby IF | 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 |
32 | PAOK Saloniki | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:8 | +1 |
33 | CSKA Sofia | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 |
34 | Tromsö | 3 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:11 | -1 |
35 | SC Dnipro-1 | 3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 17:12 | +5 |
36 | Vitoria Guimaraes SC | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 |
141 | Grasshoppers Zürich | 0 | 8 | 2 | 1 | 5 | 10:11 | -1 |
142 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 8 | 3 | 0 | 5 | 17:13 | +4 |
143 | Rennes | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:11 | -7 |
144 | Halmstad BK | 0 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:18 | -9 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monaco | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Hamburger SV | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Viking Stavanger | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
4 | Slavia Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
5 | CSKA Sofia | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brøndby IF | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Palermo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Espaňol Barcelona | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Lokomotiv Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
5 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lens | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | FCSB | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
3 | Hertha Berlin | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Sampdoria Genoa | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
5 | Halmstad BK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Middlesbrough | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Alkmaar AZ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | Loveč Liteks | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Grasshoppers Zürich | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
5 | SC Dnipro-1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strasbourg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | AS Roma | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | FC Basel | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Steaua Roșie Belgrad | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
5 | Tromsö | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marseille | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Levski Sofia | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Heerenveen | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Dinamo Bucuresti | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
5 | CSKA Moskva | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapid Bucuresti | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | PAOK Saloniki | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | Stuttgart | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Shakhtar Donetsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
5 | Rennes | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevilla | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Zenit St. Petersburg | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Bolton Wanderers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Besiktas | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
5 | Vitoria Guimaraes SC | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapid Bucuresti | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Middlesbrough | 6 | 8 | 6 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Sevilla | 6 | 7 | 5 | 2 | 0 | 15:0 | +15 |
4 | FCSB | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | Levski Sofia | 6 | 7 | 6 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
6 | Hamburger SV | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Lens | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Zenit St. Petersburg | 6 | 7 | 3 | 4 | 0 | 9:0 | +9 |
9 | Monaco | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
10 | Marseille | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
11 | AS Roma | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
12 | Strasbourg | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Dinamo Bucuresti | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
14 | Heerenveen | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
15 | Palermo | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
16 | Viking Stavanger | 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
17 | Alkmaar AZ | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
18 | Brøndby IF | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
19 | Espaňol Barcelona | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
20 | Bolton Wanderers | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
21 | FC Basel | 3 | 6 | 5 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
22 | Steaua Roșie Belgrad | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
23 | Slavia Praha | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
24 | Lokomotiv Moskva | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | PAOK Saloniki | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
26 | CSKA Moskva | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
27 | Shakhtar Donetsk | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
28 | Stuttgart | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
29 | Loveč Liteks | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
30 | Tromsö | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | CSKA Sofia | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Besiktas | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
33 | Hertha Berlin | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Sampdoria Genoa | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
35 | Vitoria Guimaraes SC | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
36 | SC Dnipro-1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
37 | Siroki Brijeg NK | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
38 | Krylya Sovetov Samara | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
39 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
40 | Mainz | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Groclin Dyskobolia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | FC Zürich | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
43 | Schalke 04 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
45 | Carmarthen Town | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
46 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
47 | Bate Barysau | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
48 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
49 | Domzale | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
50 | Urartu Yerevan | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
51 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
52 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
53 | Austria Wien | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
54 | Žilina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
55 | Lille | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | Grasshoppers Zürich | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Nistru Otači | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
58 | KRC Genk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
59 | Midtjylland FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
60 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
61 | Udinese | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
62 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
63 | Allianssi Vantaa | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Atlantas Klaipeda | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Teplice | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | Wisla Plock | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Rennes | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Halmstad BK | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | Auxerre | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
70 | Vaduz FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
71 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
72 | Dundee Utd. | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
73 | FC København | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
74 | MTZ-RIPO Minsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
75 | Keflavik IBV | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
76 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | Ashdod SC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Rhyl FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Betis Sevilla | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Austria Kärnten SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
81 | Bělehrad OFK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
82 | Longford Town | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | Ventspils FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | HNK Rijeka | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Baník Ostrava | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Dacia Chișinău | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
87 | Esbjerg FB | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
88 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
89 | Galatasaray | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
90 | Zepce NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
91 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
92 | Vardar Skopje | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
93 | Portadown FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
94 | Baku FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
95 | Pétange CS | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
96 | Chazar Lankaran | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
97 | Maccabi Tel Aviv | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
98 | Everton | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
99 | Sporting Lisabon | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
100 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
101 | Setúbal | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
102 | Braga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
103 | Elbasani SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
104 | MyPa Myllykoski | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
105 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
106 | FC Thun | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
107 | Willem Tilburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
108 | GAK Graz | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
109 | Brann Bergen | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | TVMK Tallin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Cork City | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Malmö FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Inter Zaprešič | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | NK Celje | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Legia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
117 | Domagnano | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
118 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
119 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
120 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
121 | Bashkimi Kumanovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
122 | Germinal Beerschot Antwerpen | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
123 | Athens AEK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
124 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
125 | Xanthi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
126 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
127 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
128 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
129 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
130 | Lokomotiv Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
131 | Osasuna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Zeta Golubovci | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
133 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
134 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
135 | Banská Bystrica | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
136 | Ekranas Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
137 | Rosenborg Trondheim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
138 | Valerengen Oslo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
139 | Petržalka FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
140 | Sopron FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
141 | Ferencváros Budapest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
142 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
143 | Wisla Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
144 | Leverkusen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
2 | Hamburger SV | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
3 | Slavia Praha | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
5 | Viking Stavanger | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moskva | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Palermo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Espaňol Barcelona | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Brøndby IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
5 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hertha Berlin | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Sampdoria Genoa | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | FCSB | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Lens | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
5 | Halmstad BK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Middlesbrough | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
3 | SC Dnipro-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Loveč Liteks | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Grasshoppers Zürich | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strasbourg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | AS Roma | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | FC Basel | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Steaua Roșie Belgrad | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
5 | Tromsö | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marseille | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
2 | Heerenveen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
3 | CSKA Moskva | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
4 | Levski Sofia | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
5 | Dinamo Bucuresti | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stuttgart | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Shakhtar Donetsk | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Rapid Bucuresti | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Rennes | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
5 | PAOK Saloniki | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Besiktas | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
2 | Bolton Wanderers | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
3 | Sevilla | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Zenit St. Petersburg | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Vitoria Guimaraes SC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stuttgart | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Shakhtar Donetsk | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
3 | Alkmaar AZ | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:8 | 0 |
4 | Middlesbrough | 4 | 7 | 2 | 2 | 0 | 12:6 | +6 |
5 | Lokomotiv Moskva | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:3 | +9 |
6 | Strasbourg | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
7 | Palermo | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
8 | Espaňol Barcelona | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:4 | +4 |
9 | Hertha Berlin | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
10 | FC Basel | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 13:11 | +2 |
11 | Rapid Bucuresti | 3 | 8 | 3 | 3 | 0 | 12:7 | +5 |
12 | SC Dnipro-1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:7 | +5 |
13 | Besiktas | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
14 | Loveč Liteks | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
15 | AS Roma | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | +4 |
16 | Monaco | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
17 | Marseille | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 | 6:3 | +3 |
18 | Sampdoria Genoa | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
19 | Hamburger SV | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
20 | FCSB | 2 | 7 | 3 | 3 | 0 | 14:6 | +8 |
21 | Bolton Wanderers | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | +2 |
22 | Zenit St. Petersburg | 1 | 7 | 3 | 2 | 0 | 14:8 | +6 |
23 | Sevilla | 1 | 8 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | +7 |
24 | Steaua Roșie Belgrad | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 10:7 | +3 |
25 | Slavia Praha | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
26 | CSKA Moskva | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
27 | Lens | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:9 | -3 |
28 | Heerenveen | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
29 | Maccabi Petah-Tikva | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 18:5 | +13 |
30 | Halmstad BK | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 13:11 | +2 |
31 | Grasshoppers Zürich | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
32 | Esbjerg FB | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
33 | Levski Sofia | 0 | 7 | 1 | 2 | 0 | 9:8 | +1 |
34 | Tromsö | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
35 | Urartu Yerevan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
36 | Domzale | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
37 | Schalke 04 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
38 | Flora Tallin | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
39 | Viking Stavanger | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 7:7 | 0 |
40 | Midtjylland FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
41 | Vitoria Guimaraes SC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
42 | MyPa Myllykoski | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 7:4 | +3 |
43 | Metalurg Doněck | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
44 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
45 | Bashkimi Kumanovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
46 | KRC Genk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
47 | PAOK Saloniki | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
48 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
49 | Brann Bergen | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
50 | Krylya Sovetov Samara | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
51 | Cork City | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
52 | MTZ-RIPO Minsk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
53 | Keflavik IBV | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
54 | Groclin Dyskobolia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:1 | +5 |
55 | Siroki Brijeg NK | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
56 | Rennes | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
57 | CSKA Sofia | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
58 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
59 | Rhyl FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
60 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
61 | Domagnano | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
62 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
63 | Thorshavn B36 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
64 | Žilina | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
65 | Nistru Otači | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
66 | Anorthosis Famagusta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
67 | Lokomotiv Tbilisi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
68 | Austria Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
69 | Malmö FF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
70 | Brøndby IF | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4:9 | -5 |
71 | Dinamo Bucuresti | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
72 | GAK Graz | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
73 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
74 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
75 | Valerengen Oslo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
76 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
77 | Sopron FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
78 | FC København | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
79 | Sporting Lisabon | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
80 | Ferencváros Budapest | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
81 | Mainz | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
82 | Carmarthen Town | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
83 | Zeta Golubovci | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
84 | Inter Zaprešič | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
85 | Debreceni VSC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
86 | Chazar Lankaran | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
87 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
88 | Teplice | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
89 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
90 | Betis Sevilla | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
91 | Willem Tilburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
92 | FC Zürich | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
93 | Bate Barysau | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
94 | Atlantas Klaipeda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
95 | Rosenborg Trondheim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
96 | Ashdod SC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
97 | Allianssi Vantaa | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
98 | Austria Kärnten SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
99 | Ekranas Panevezys | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
100 | Vaduz FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
101 | Legia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
102 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
103 | Vardar Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
104 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
105 | Vestmannaeyar IBV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
106 | Lille | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
107 | Portadown FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
108 | Wisla Plock | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
109 | Dundee Utd. | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Torpedo Kutaisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
111 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
112 | Hibernian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
113 | Everton | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
114 | Longford Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
115 | Banská Bystrica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
116 | Baku FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
117 | Pétange CS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
118 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
119 | Osasuna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
120 | Udinese | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
121 | Wisla Kraków | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
122 | Petržalka FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
123 | Auxerre | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
124 | Galatasaray | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
125 | Feyenoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
126 | Setúbal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
127 | Bělehrad OFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
128 | TVMK Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
129 | Ventspils FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
130 | HNK Rijeka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
131 | Leverkusen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
132 | Zepce NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Athens AEK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Braga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Elbasani SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Baník Ostrava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
138 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
139 | NK Celje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
140 | Dacia Chișinău | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
141 | Xanthi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
142 | FC Thun | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
143 | Germinal Beerschot Antwerpen | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
144 | Maccabi Tel Aviv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Bělehrad OFK din UEFA Cup
Aici vei găsi statistici pentru echipa Bělehrad OFK din sezonul UEFA Cup 2005/2006. Poți verifica poziția și punctele echipei Bělehrad OFK în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Bělehrad OFK
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Bělehrad OFK pe această pagină pentru sezonul 2005/2006. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga UEFA Cup, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Bělehrad OFK
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din UEFA Cup. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.