Panathinaikos Athena
Clasament UEFA Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | Maccabi Haifa | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Livorno | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
4 | Auxerre | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
5 | Partizan Belgrad | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | Dinamo Bucuresti | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | Leverkusen | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
4 | Besiktas | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
5 | Club Brugge | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | Sevilla | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | +5 |
3 | Braga | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | +1 |
4 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
5 | Grasshoppers Zürich | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | -12 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Parma | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
2 | Osasuna | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Lens | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 |
4 | Odense | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
5 | Heerenveen | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Nancy | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | +3 |
3 | Feyenoord | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Wisla Kraków | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | -2 |
5 | FC Basel | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | -5 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Espaňol Barcelona | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | Ajax Amsterdam | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | Zulte Waregem | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:11 | -2 |
4 | Sparta Praha | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | Austria Wien | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:9 | -8 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Athena | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
2 | PSG | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Hapoel Tel Aviv | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 |
4 | Rapid Bucuresti | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 0 |
5 | Mladá Boleslav | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Celta Vigo | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Fenerbahce | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | +1 |
4 | Palermo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
5 | Eintracht Frankfurt | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Orasje NK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
- | Xanthi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
- | West Ham | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Hearts of Midlothian | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Trabzonspor | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | +1 |
- | FCSB | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Rabotnički | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
- | Nistru Otači | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Standard Liege | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Groningen | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Twente Enschede | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Roeselare | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
- | Dinamo Tirana KS | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Apoel Nikósia | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | +5 |
- | Athens AEK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Iraklis Saloniki | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Zimbru Chișinău | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Sarajevo FK | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
- | Zaglebie Lubin | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Hertha Berlin | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Gretna | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 |
- | Bordeaux | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Wisla Plock | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Marseille | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Randers Freja | - | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 |
- | Loveč Liteks | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:5 | +5 |
- | Legia | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Lokomotiva Sofia | - | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:3 | +8 |
- | CSKA Sofia | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | +4 |
- | Vardar Skopje | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
- | Etzella Ettelbrück | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
- | Vaduz FC | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | +3 |
- | MIKA Ashtarak | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Qarabag FK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Omonia Nikósia | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Glentoran Belfast | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | Llanelli AFC | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
- | Skala IF | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Ranger's FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Karvan Yevlax | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Makedonia Gjorče Petrov | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Ameri Tbilisi | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Jeunesse Esch | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Murata | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
- | Sliema Wanderers | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Kayserispor | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
- | FC Sion | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Beitar Jerusalem | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Urartu Yerevan | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Brøndby IF | - | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | +2 |
- | Steaua Roșie Belgrad | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Portadown FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Rhyl FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Hajduk Kula | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Nacional | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Setúbal | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Benfica Lisabon | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 |
- | Tirana SK | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
- | Atromitos Athinon FC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Chievo Verona | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Bnei Yehuda | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Kairat Almaty | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Brann Bergen | - | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | +2 |
- | WIT Georgia Tbilisi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Trnava | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | Fehérvár | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
- | Tobol Kostanay | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Gefle IF | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Metalurg Záporožís | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:2 | +2 |
- | Shakhtar Donetsk | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | +1 |
- | Skonto Riga | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
- | Chornomorets Odesa | - | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 |
- | SV Ried | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Ventspils FK | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
- | Derry City | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 |
- | Atvidabergs FF | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:12 | -1 |
- | Hibernians Paola | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
- | FC Koper | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Dynamo Minsk | - | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 |
- | Bate Barysau | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
- | Lyn SFK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
- | HJK Helsinki | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
- | Valkeakoski Haka | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Valur Reykjavík | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Start Kristiansand | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:10 | -3 |
- | Akranes IA | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Bělehrad OFK | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Molde FK | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Vikingur Gotu | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
- | Ethnikos Achnas | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:5 | +2 |
- | Suduva Marijampole | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 |
- | Petržalka FC | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | +1 |
- | Domzale | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 |
- | Maribor Branik NK | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Spartak Moskva | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Drogheda United | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Slavia Praha | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:2 | 0 |
- | Levadia Tallin | - | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:5 | 0 |
- | Mattersburg SV | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Flora Tallin | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:5 | -4 |
- | HNK Rijeka | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Varteks Varazdin | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Dinamo Zagreb | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Újpest | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Lokomotiv Moskva | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | IFK Göteborg | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | FC Rubin Kazan | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:2 | +3 |
- | CSKA Moskva | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Ružomberok | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Austria Kärnten SK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Werder Bremen | - | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:9 | +3 |
- | Young Boys Bern | - | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | +3 |
- | FBK Kaunas | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
- | RB Salzburg | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Schalke 04 | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
1 | Espaňol Barcelona | 12 | 15 | 11 | 4 | 0 | 34:11 | +23 |
2 | Tottenham | 12 | 10 | 8 | 1 | 1 | 20:10 | +10 |
3 | Alkmaar AZ | 10 | 12 | 5 | 5 | 2 | 26:21 | +5 |
4 | Blackburn Rovers | 10 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12:6 | +6 |
5 | Glasgow Rangers | 10 | 10 | 5 | 3 | 2 | 16:8 | +8 |
6 | Newcastle | 10 | 12 | 9 | 2 | 1 | 16:7 | +9 |
7 | Parma | 9 | 8 | 5 | 0 | 3 | 8:8 | 0 |
8 | Sevilla | 7 | 15 | 8 | 5 | 2 | 28:13 | +15 |
9 | Ajax Amsterdam | 7 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:8 | +10 |
10 | Osasuna | 7 | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:10 | +7 |
11 | Nancy | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:8 | +3 |
12 | Maccabi Haifa | 7 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10:10 | 0 |
13 | Dinamo Bucuresti | 7 | 12 | 7 | 2 | 3 | 26:15 | +11 |
14 | Panathinaikos Athena | 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | 6:8 | -2 |
15 | Braga | 6 | 10 | 5 | 0 | 5 | 14:13 | +1 |
16 | Zulte Waregem | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 13:17 | -4 |
17 | PSG | 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 15:8 | +7 |
18 | Hapoel Tel Aviv | 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17:15 | +2 |
19 | Livorno | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 |
20 | Celta Vigo | 5 | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:9 | +2 |
21 | Feyenoord | 5 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6:7 | -1 |
22 | Slovan Liberec | 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | +2 |
23 | Fenerbahce | 4 | 8 | 3 | 3 | 2 | 15:10 | +5 |
24 | Auxerre | 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 17:11 | +6 |
25 | Lens | 4 | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | +2 |
26 | Rapid Bucuresti | 4 | 10 | 4 | 4 | 2 | 12:5 | +7 |
27 | Leverkusen | 4 | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:14 | 0 |
28 | Odense | 4 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:9 | +5 |
29 | Heerenveen | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:4 | +1 |
30 | Sparta Praha | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 |
31 | Palermo | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | +1 |
32 | Eintracht Frankfurt | 3 | 6 | 1 | 4 | 1 | 10:7 | +3 |
33 | Mladá Boleslav | 3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:6 | 0 |
34 | Wisla Kraków | 3 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:10 | -1 |
35 | Besiktas | 3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 |
36 | Club Brugge | 2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:10 | +3 |
37 | FC Basel | 2 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16:14 | +2 |
38 | Partizan Belgrad | 1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:12 | -3 |
154 | Austria Wien | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:10 | -7 |
155 | Grasshoppers Zürich | 0 | 8 | 3 | 1 | 4 | 14:16 | -2 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Haifa | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Glasgow Rangers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Livorno | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Partizan Belgrad | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
5 | Auxerre | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Dinamo Bucuresti | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
3 | Besiktas | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Leverkusen | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
5 | Club Brugge | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Braga | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Alkmaar AZ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Slovan Liberec | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
4 | Sevilla | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
5 | Grasshoppers Zürich | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | -7 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osasuna | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Lens | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Parma | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Heerenveen | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Odense | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nancy | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
2 | Blackburn Rovers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Feyenoord | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Wisla Kraków | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
5 | FC Basel | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Espaňol Barcelona | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Zulte Waregem | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Ajax Amsterdam | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
4 | Sparta Praha | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
5 | Austria Wien | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Athena | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | PSG | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
3 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Rapid Bucuresti | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
5 | Mladá Boleslav | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Fenerbahce | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Celta Vigo | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
4 | Palermo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Eintracht Frankfurt | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Espaňol Barcelona | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 | 24:0 | +24 |
2 | Dinamo Bucuresti | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
3 | Tottenham | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | Braga | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | Glasgow Rangers | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
6 | Newcastle | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Nancy | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
8 | Blackburn Rovers | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Maccabi Haifa | 6 | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
10 | Alkmaar AZ | 4 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12:0 | +12 |
11 | Fenerbahce | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
12 | Osasuna | 4 | 7 | 4 | 3 | 0 | 7:0 | +7 |
13 | Celta Vigo | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Slovan Liberec | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Panathinaikos Athena | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Feyenoord | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | Sevilla | 3 | 7 | 5 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
18 | PSG | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
19 | Lens | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
20 | Leverkusen | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
21 | Ajax Amsterdam | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
22 | Zulte Waregem | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
23 | Wisla Kraków | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
24 | Besiktas | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
25 | Parma | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Heerenveen | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
27 | FC Basel | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
28 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
29 | Rapid Bucuresti | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
30 | Club Brugge | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:0 | +8 |
31 | Auxerre | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
32 | Partizan Belgrad | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
33 | Livorno | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
34 | Eintracht Frankfurt | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
35 | Odense | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
36 | Palermo | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
37 | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
38 | Sparta Praha | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
39 | Werder Bremen | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
40 | Brøndby IF | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
41 | Grasshoppers Zürich | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
42 | Loveč Liteks | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
43 | Lokomotiva Sofia | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
44 | Roeselare | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
45 | CSKA Sofia | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
46 | Start Kristiansand | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | Petržalka FC | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
48 | Atvidabergs FF | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
49 | Ethnikos Achnas | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
50 | Domzale | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | Apoel Nikósia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
52 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
53 | Randers Freja | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
54 | Kayserispor | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
55 | Benfica Lisabon | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | Brann Bergen | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Drogheda United | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
59 | Young Boys Bern | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
60 | Xanthi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
61 | Trabzonspor | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
62 | Hertha Berlin | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
63 | Metalurg Záporožís | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
64 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
65 | Derry City | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | Levadia Tallin | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | FC Rubin Kazan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Vaduz FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
69 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
70 | Ameri Tbilisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
71 | Tirana SK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
72 | Chievo Verona | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
73 | Kairat Almaty | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
74 | WIT Georgia Tbilisi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
75 | Fehérvár | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
76 | Ventspils FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
77 | Dynamo Minsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
78 | Bate Barysau | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
79 | Akranes IA | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
80 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
81 | HNK Rijeka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
82 | Lokomotiv Moskva | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | FBK Kaunas | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Austria Wien | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Groningen | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
87 | Twente Enschede | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
88 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
89 | Zaglebie Lubin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
90 | Gretna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
91 | Wisla Plock | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
92 | Marseille | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
93 | Legia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
94 | Vardar Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
95 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
96 | Qarabag FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
97 | Llanelli AFC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
98 | Karvan Yevlax | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
99 | Makedonia Gjorče Petrov | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
100 | FC Sion | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
101 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
102 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
103 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
104 | Portadown FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
105 | Nacional | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
106 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
107 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
108 | Lyn SFK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
109 | HJK Helsinki | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | Valkeakoski Haka | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Bělehrad OFK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Maribor Branik NK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Spartak Moskva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Mattersburg SV | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Varteks Varazdin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Dinamo Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Schalke 04 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Orasje NK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
119 | West Ham | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
120 | Hearts of Midlothian | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
121 | FCSB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
122 | Rabotnički | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
123 | Nistru Otači | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
124 | Standard Liege | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
125 | Dinamo Tirana KS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
126 | Athens AEK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
127 | Iraklis Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
128 | Bordeaux | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
129 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
130 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
131 | Skala IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Ranger's FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
133 | Jeunesse Esch | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
134 | Murata | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
135 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
136 | Rhyl FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
137 | Hajduk Kula | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
138 | Setúbal | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
139 | Bnei Yehuda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
140 | Trnava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
141 | Tobol Kostanay | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
142 | Chornomorets Odesa | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
143 | SV Ried | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
144 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
145 | FC Koper | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
146 | Valur Reykjavík | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
147 | Molde FK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
148 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
149 | Slavia Praha | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
150 | Flora Tallin | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
151 | Újpest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
152 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
153 | CSKA Moskva | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Ružomberok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Austria Kärnten SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glasgow Rangers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | Livorno | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Auxerre | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Maccabi Haifa | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
5 | Partizan Belgrad | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | Dinamo Bucuresti | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Leverkusen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Club Brugge | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | Besiktas | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Sevilla | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
3 | Slovan Liberec | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 |
4 | Grasshoppers Zürich | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
5 | Braga | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Parma | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Osasuna | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Odense | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Lens | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Heerenveen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
2 | Nancy | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | Feyenoord | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | Wisla Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | FC Basel | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Espaňol Barcelona | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Ajax Amsterdam | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
3 | Zulte Waregem | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
4 | Sparta Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Austria Wien | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
2 | Panathinaikos Athena | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
3 | Rapid Bucuresti | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
5 | PSG | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Newcastle | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
2 | Palermo | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
3 | Eintracht Frankfurt | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
4 | Celta Vigo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Fenerbahce | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 6 | 6 | 2 | 2 | 0 | 20:15 | +5 |
2 | Espaňol Barcelona | 6 | 7 | 4 | 3 | 0 | 18:4 | +14 |
3 | Tottenham | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 14:4 | +10 |
4 | Parma | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
5 | Sevilla | 4 | 8 | 3 | 4 | 0 | 21:8 | +13 |
6 | Ajax Amsterdam | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 11:5 | +6 |
7 | Newcastle | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
8 | Livorno | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
9 | Glasgow Rangers | 4 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7:7 | 0 |
10 | Blackburn Rovers | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:6 | 0 |
11 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 15:8 | +7 |
12 | Zulte Waregem | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 14:10 | +4 |
13 | Odense | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 13:6 | +7 |
14 | Auxerre | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:6 | +6 |
15 | Osasuna | 3 | 7 | 2 | 3 | 0 | 11:8 | +3 |
16 | Sparta Praha | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
17 | Palermo | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
18 | Panathinaikos Athena | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
19 | PSG | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 | 8:3 | +5 |
20 | Eintracht Frankfurt | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
21 | Mladá Boleslav | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
22 | Rapid Bucuresti | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
23 | Dinamo Bucuresti | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 17:9 | +8 |
24 | Leverkusen | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 | 11:6 | +5 |
25 | Celta Vigo | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | +1 |
26 | Lens | 1 | 5 | 0 | 3 | 0 | 7:5 | +2 |
27 | Maccabi Haifa | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 6:8 | -2 |
28 | Nancy | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
29 | Heerenveen | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
30 | Slovan Liberec | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
31 | Feyenoord | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4:6 | -2 |
32 | Grasshoppers Zürich | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 14:7 | +7 |
33 | Fenerbahce | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
34 | Atvidabergs FF | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:8 | +2 |
35 | Club Brugge | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
36 | FC Basel | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 9:8 | +1 |
37 | Partizan Belgrad | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
38 | Petržalka FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:7 | +1 |
39 | Wisla Kraków | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
40 | Derry City | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
41 | Gretna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
42 | Llanelli AFC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
43 | Shakhtar Donetsk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
44 | Domzale | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
45 | Braga | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 6:10 | -4 |
46 | Benfica Lisabon | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
47 | Randers Freja | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
48 | Start Kristiansand | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
49 | Austria Wien | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
50 | Kayserispor | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
51 | Apoel Nikósia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
52 | Loveč Liteks | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:1 | +5 |
53 | Vaduz FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
54 | Young Boys Bern | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
55 | Marseille | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
56 | Werder Bremen | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
57 | Besiktas | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
58 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
59 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
60 | Xanthi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
61 | Murata | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
62 | Dynamo Minsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
63 | Ameri Tbilisi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
64 | Lokomotiva Sofia | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 |
65 | Brann Bergen | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
66 | Újpest | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
67 | Roeselare | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
68 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
69 | Tirana SK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
70 | FBK Kaunas | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
71 | Hertha Berlin | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
72 | Skonto Riga | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
73 | Ventspils FK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
74 | Rabotnički | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
75 | Vardar Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
76 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
77 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
78 | Brøndby IF | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
79 | Chornomorets Odesa | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
80 | Levadia Tallin | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
81 | Bate Barysau | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
82 | Dinamo Zagreb | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
83 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
84 | HNK Rijeka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
85 | Trabzonspor | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
86 | MIKA Ashtarak | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
87 | Qarabag FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
88 | Portadown FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
89 | Slavia Praha | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
90 | FC Rubin Kazan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
91 | Karvan Yevlax | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
92 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
93 | Setúbal | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
94 | Orasje NK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
95 | Ethnikos Achnas | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
96 | Groningen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
97 | Dinamo Tirana KS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
98 | Atromitos Athinon FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
99 | Bnei Yehuda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
100 | Fehérvár | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
101 | Ranger's FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
102 | Jeunesse Esch | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
103 | HJK Helsinki | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
104 | Molde FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
105 | Athens AEK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
106 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
107 | CSKA Sofia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
108 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
109 | Maribor Branik NK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
110 | Spartak Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
111 | Drogheda United | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
112 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
113 | FCSB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
114 | Metalurg Záporožís | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:1 | +1 |
115 | Ružomberok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
116 | Hearts of Midlothian | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
117 | Iraklis Saloniki | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
118 | Gefle IF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
119 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
120 | FC Koper | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
121 | Bělehrad OFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
122 | Flora Tallin | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
123 | West Ham | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
124 | Standard Liege | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
125 | Skala IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
126 | FC Sion | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
127 | Tobol Kostanay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
128 | Valur Reykjavík | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
129 | Schalke 04 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
130 | Nistru Otači | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
131 | Makedonia Gjorče Petrov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
132 | Rhyl FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
133 | WIT Georgia Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
134 | Varteks Varazdin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
135 | Lokomotiv Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
136 | Austria Kärnten SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
137 | Twente Enschede | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
138 | Legia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
139 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
140 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
141 | Kairat Almaty | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
142 | Trnava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
143 | Akranes IA | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
144 | Mattersburg SV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
145 | IFK Göteborg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
146 | Zaglebie Lubin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Wisla Plock | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Lyn SFK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | Chievo Verona | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
150 | Valkeakoski Haka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
151 | Bordeaux | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
152 | Nacional | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
153 | SV Ried | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
154 | CSKA Moskva | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
155 | Hajduk Kula | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Panathinaikos Athena din UEFA Cup
Aici vei găsi statistici pentru echipa Panathinaikos Athena din sezonul UEFA Cup 2006/2007. Poți verifica poziția și punctele echipei Panathinaikos Athena în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Panathinaikos Athena
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Panathinaikos Athena pe această pagină pentru sezonul 2006/2007. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga UEFA Cup, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Panathinaikos Athena
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din UEFA Cup. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.