U. D. Leiria
Clasament UEFA Cup
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | 1. FC Nürnberg | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Zenit St. Petersburg | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
4 | Alkmaar AZ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
5 | Larissa AE | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:10 | -6 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Madrid | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Panathinaikos Athena | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
3 | Aberdeen FC | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 |
4 | FC København | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
5 | Lokomotiv Moskva | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Fiorentina | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | +6 |
3 | Athens AEK | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | Mladá Boleslav | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 |
5 | Elfsborg Boras IF | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamburger SV | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | FC Basel | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Brann Bergen | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Dinamo Zagreb | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 |
5 | Rennes | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 |
2 | Spartak Moskva | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | FC Zürich | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Sparta Praha | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
5 | Toulouse | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bayern München | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | Braga | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Bolton Wanderers | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | +1 |
4 | Aris Saloniki | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:8 | -3 |
5 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Getafe | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Tottenham | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Anderlecht | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Aalborg BK | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 |
5 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bordeaux | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | Helsingborg | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | +3 |
3 | Galatasaray | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
4 | Panionios Athens | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
5 | Austria Wien | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Siroki Brijeg NK | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:9 | -3 |
- | Etzella Ettelbrück | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Santa Coloma FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Vaduz FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Urartu Yerevan | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
- | Odense | - | 6 | 2 | 4 | 0 | 10:1 | +9 |
- | Anorthosis Famagusta | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:8 | -1 |
- | U. D. Leiria | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 |
- | PSV Eindhoven | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Carmarthen Town | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:14 | -11 |
- | Rhyl FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Honvéd FC | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 |
- | Blackburn Rovers | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Sporting Lisabon | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | +4 |
- | Ajax Amsterdam | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Ferreira | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Twente Enschede | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Groningen | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Loveč Liteks | - | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:4 | +10 |
- | Club Brugge | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Otelul Galati | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Dinamo Bucuresti | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Lokomotiva Sofia | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
- | CSKA Sofia | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Vardar Skopje | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | Zimbru Chișinău | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Metalist Kharkiv | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Glasgow Rangers | - | 9 | 2 | 5 | 2 | 5:4 | +1 |
- | Dunfermline | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Rapid Bucuresti | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Rabotnički | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
- | Nistru Otači | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
- | Standard Liege | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Benfica Lisabon | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Palermo | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | CFR Cluj | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Zlaté Moravce | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
- | Buducnost Podgorica | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Dungannon Swifts | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Ameri Tbilisi | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Sliema Wanderers | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
- | Bezanija | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Vojvodina Nový Sad | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | +2 |
- | Rudar Plevlja | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Araz Imisli MKT | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Dostyk Alma-Ata | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Streymur Eidi EB | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Aktobe FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Kaerjeng UN | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
- | Neftci Baku | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Glentoran Belfast | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
- | Thorshavn B36 | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
- | Teuta Durrës | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
- | Besa Kavajë | - | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | -6 |
- | Belenenses | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Sampdoria Genoa | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Empoli | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Real Zaragoza | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Maccabi Tel Aviv | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Partizan Belgrad | - | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
- | Midtjylland FC | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:12 | 0 |
- | FC Sion | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 0 |
- | Kayseri Erciyesspor | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:11 | -7 |
- | Keflavik IBV | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | MIKA Ashtarak | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:8 | -6 |
- | Omonia Nikósia | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | +3 |
- | Libertas | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Hibernians Paola | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
- | Bate Barysau | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
- | Heerenveen | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:8 | -2 |
- | Werder Bremen | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
- | Young Boys Bern | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 |
- | Petržalka FC | - | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | -3 |
- | Dynamo Minsk | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 |
- | Gorica Nova Gorica | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Fredrikstad | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Lilleström | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Slavia Praha | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | RB Salzburg | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Rapid Wien | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:2 | +7 |
- | Dynamo Brest | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Tobol Kostanay | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
- | Maccabi Netanya | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | SC Dnipro-1 | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | +2 |
- | SV Ried | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 |
- | Reykjavík KR | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Valkeakoski Haka | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | -4 |
- | Tampere United | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | MyPa Myllykoski | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
- | HJK Helsinki | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | FC Koper | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
- | Jablonec | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Mattersburg SV | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
- | MTK Budapest | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Drogheda United | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Belchatów | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 |
- | Groclin Dyskobolia | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:2 | +2 |
- | Marseille | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Lens | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 9:5 | +4 |
- | Suduva Marijampole | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:7 | +1 |
- | Sochaux | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Narva Trans | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 |
- | Flora Tallin | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
- | Zrinjski Mostar | - | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:13 | -11 |
- | AIK Stockholm | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:4 | +9 |
- | Ekranas Panevezys | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:10 | -3 |
- | Valerengen Oslo | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | +6 |
- | Rosenborg Trondheim | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Hajduk Split | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Metalurgs Liepaja | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Sarajevo FK | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
- | Skonto Riga | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
- | St. Patrick's Athletic | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Slaven Belupo | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:8 | +2 |
- | Hammarby | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
- | BK Häcken | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:10 | -5 |
1 | Everton | 12 | 10 | 8 | 1 | 1 | 23:9 | +14 |
2 | Bordeaux | 12 | 8 | 5 | 2 | 1 | 15:11 | +4 |
3 | Hamburger SV | 10 | 12 | 8 | 3 | 1 | 21:6 | +15 |
4 | Atletico Madrid | 10 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23:6 | +17 |
5 | Villarreal | 10 | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:6 | +9 |
6 | Leverkusen | 9 | 12 | 7 | 1 | 4 | 23:14 | +9 |
7 | Panathinaikos Athena | 9 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:4 | +9 |
8 | Getafe | 9 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:12 | +7 |
9 | Bayern München | 8 | 14 | 6 | 6 | 2 | 33:19 | +14 |
10 | Fiorentina | 8 | 14 | 6 | 7 | 1 | 21:11 | +10 |
11 | FC Basel | 8 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | +9 |
12 | Helsingborg | 7 | 12 | 6 | 2 | 4 | 30:16 | +14 |
13 | Tottenham | 7 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:10 | +8 |
14 | Spartak Moskva | 7 | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | +7 |
15 | 1. FC Nürnberg | 7 | 8 | 2 | 4 | 2 | 11:11 | 0 |
16 | Braga | 6 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:9 | +1 |
17 | Bolton Wanderers | 6 | 10 | 3 | 6 | 1 | 9:7 | +2 |
18 | FC Zürich | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:12 | -3 |
19 | Anderlecht | 5 | 10 | 4 | 4 | 2 | 12:13 | -1 |
20 | Zenit St. Petersburg | 5 | 17 | 9 | 4 | 4 | 31:15 | +16 |
21 | Athens AEK | 5 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:9 | -1 |
22 | Aris Saloniki | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 |
23 | Galatasaray | 4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:16 | +2 |
24 | Aalborg BK | 4 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13:11 | +2 |
25 | Brann Bergen | 4 | 12 | 6 | 1 | 5 | 26:21 | +5 |
26 | Alkmaar AZ | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 |
27 | Aberdeen FC | 4 | 8 | 1 | 4 | 3 | 9:14 | -5 |
28 | Sparta Praha | 4 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:5 | -1 |
29 | Panionios Athens | 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 |
30 | Mladá Boleslav | 3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:7 | -1 |
31 | Toulouse | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 |
32 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:8 | +2 |
33 | FC København | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:10 | -6 |
34 | Lokomotiv Moskva | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | +1 |
35 | Dinamo Zagreb | 2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 |
36 | Rennes | 2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 |
37 | Austria Wien | 1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | -2 |
38 | Elfsborg Boras IF | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:14 | -9 |
156 | Larissa AE | 0 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:12 | -5 |
157 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Alkmaar AZ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | 1. FC Nürnberg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Zenit St. Petersburg | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
5 | Larissa AE | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panathinaikos Athena | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Atletico Madrid | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Aberdeen FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
4 | Lokomotiv Moskva | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
5 | FC København | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Villarreal | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Elfsborg Boras IF | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
4 | Athens AEK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
2 | Hamburger SV | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Brann Bergen | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Rennes | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
5 | Dinamo Zagreb | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moskva | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Leverkusen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
3 | Toulouse | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | FC Zürich | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 |
5 | Sparta Praha | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bayern München | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
2 | Aris Saloniki | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Braga | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
4 | Bolton Wanderers | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
5 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anderlecht | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
2 | Tottenham | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Getafe | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Aalborg BK | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bordeaux | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Helsingborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Galatasaray | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Panionios Athens | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
5 | Austria Wien | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 6 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15:0 | +15 |
2 | Everton | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:0 | +13 |
3 | Leverkusen | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
4 | Atletico Madrid | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
5 | FC Basel | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
6 | Spartak Moskva | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
7 | Panathinaikos Athena | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
8 | Bordeaux | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
9 | Helsingborg | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 19:0 | +19 |
10 | Bayern München | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 17:0 | +17 |
11 | Hamburger SV | 4 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
12 | Villarreal | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
13 | Braga | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
14 | Aberdeen FC | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:0 | +7 |
15 | Anderlecht | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
16 | Aris Saloniki | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
17 | Getafe | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | Tottenham | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
19 | Brann Bergen | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | FC Zürich | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
21 | 1. FC Nürnberg | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | +4 |
22 | Toulouse | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
23 | Alkmaar AZ | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Zenit St. Petersburg | 2 | 9 | 6 | 2 | 0 | 18:0 | +18 |
25 | Bolton Wanderers | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:0 | +5 |
26 | Rennes | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
27 | Galatasaray | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
28 | Athens AEK | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | +6 |
29 | Aalborg BK | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
30 | Lokomotiv Moskva | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
31 | Elfsborg Boras IF | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Sparta Praha | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
33 | Dinamo Zagreb | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
34 | Odense | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
35 | Valerengen Oslo | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
36 | Midtjylland FC | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
37 | Loveč Liteks | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
38 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
39 | Slaven Belupo | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
40 | Austria Wien | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
41 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | FC Sion | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
43 | Marseille | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
44 | Lens | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
45 | AIK Stockholm | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
46 | Maccabi Tel Aviv | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
47 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
48 | Heerenveen | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
49 | Young Boys Bern | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
50 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | Larissa AE | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Blackburn Rovers | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
53 | Lokomotiva Sofia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
54 | Werder Bremen | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
55 | Petržalka FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
56 | SV Ried | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
57 | HJK Helsinki | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
58 | Mattersburg SV | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
59 | Drogheda United | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
60 | Belchatów | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
61 | Ekranas Panevezys | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
63 | Hammarby | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
64 | Hapoel Tel Aviv | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
65 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
66 | U. D. Leiria | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
67 | Rhyl FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
68 | Sporting Lisabon | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
69 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
70 | Rabotnički | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
71 | Zlaté Moravce | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | Sampdoria Genoa | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Kayseri Erciyesspor | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Keflavik IBV | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | MIKA Ashtarak | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Dynamo Minsk | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | Valkeakoski Haka | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Groclin Dyskobolia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | BK Häcken | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Anorthosis Famagusta | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | PSV Eindhoven | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | Honvéd FC | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Zimbru Chișinău | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Metalist Kharkiv | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
87 | Glasgow Rangers | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2:0 | +2 |
88 | Rapid Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
89 | Standard Liege | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
90 | Benfica Lisabon | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Ameri Tbilisi | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Bezanija | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Neftci Baku | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Empoli | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Real Zaragoza | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | Lilleström | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | SC Dnipro-1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Tampere United | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | FC Koper | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | MTK Budapest | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Panionios Athens | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
105 | FC København | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
106 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
107 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
108 | Twente Enschede | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
109 | Groningen | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | Club Brugge | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Dinamo Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Dunfermline | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Nistru Otači | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Dungannon Swifts | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Dostyk Alma-Ata | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Streymur Eidi EB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | Aktobe FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Kaerjeng UN | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Thorshavn B36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Gorica Nova Gorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Fredrikstad | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Slavia Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | RB Salzburg | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | MyPa Myllykoski | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Jablonec | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
131 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Skonto Riga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Mladá Boleslav | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
135 | Vaduz FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
136 | Carmarthen Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
137 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
138 | Ferreira | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
139 | Otelul Galati | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
140 | Vardar Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
141 | Palermo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
142 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
143 | Rudar Plevlja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
144 | Araz Imisli MKT | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
145 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
146 | Besa Kavajë | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
147 | Belenenses | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
148 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
149 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
150 | Tobol Kostanay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
151 | Maccabi Netanya | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
152 | Reykjavík KR | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
153 | Sochaux | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
156 | Rosenborg Trondheim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
157 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Everton | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | 1. FC Nürnberg | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | Zenit St. Petersburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Alkmaar AZ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Larissa AE | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Madrid | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Panathinaikos Athena | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
3 | FC København | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
4 | Lokomotiv Moskva | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
5 | Aberdeen FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villarreal | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Athens AEK | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Mladá Boleslav | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Fiorentina | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
5 | Elfsborg Boras IF | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamburger SV | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
2 | FC Basel | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
3 | Dinamo Zagreb | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
4 | Brann Bergen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Rennes | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leverkusen | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
2 | Sparta Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
3 | FC Zürich | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
4 | Spartak Moskva | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
5 | Toulouse | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bayern München | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Bolton Wanderers | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
3 | Braga | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
4 | Aris Saloniki | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | -6 |
5 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Getafe | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Tottenham | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Aalborg BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
5 | Anderlecht | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bordeaux | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | Panionios Athens | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
3 | Helsingborg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
4 | Galatasaray | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
5 | Austria Wien | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Getafe | 6 | 6 | 3 | 2 | 0 | 14:6 | +8 |
2 | Bordeaux | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13:7 | +6 |
3 | Everton | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 13:6 | +7 |
4 | Hamburger SV | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | +9 |
5 | Villarreal | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
6 | Bayern München | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 23:12 | +11 |
7 | Tottenham | 4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14:3 | +11 |
8 | Atletico Madrid | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 13:5 | +8 |
9 | 1. FC Nürnberg | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 12:6 | +6 |
10 | Panionios Athens | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:1 | +10 |
11 | Bolton Wanderers | 4 | 5 | 1 | 3 | 0 | 7:4 | +3 |
12 | Athens AEK | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
13 | Zenit St. Petersburg | 3 | 8 | 3 | 2 | 0 | 17:11 | +6 |
14 | Leverkusen | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 17:8 | +9 |
15 | Helsingborg | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 15:12 | +3 |
16 | Galatasaray | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 14:11 | +3 |
17 | Aalborg BK | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
18 | FC Zürich | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
19 | Hapoel Tel Aviv | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
20 | Mladá Boleslav | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
21 | FC København | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
22 | Sparta Praha | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
23 | Panathinaikos Athena | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
24 | Fiorentina | 2 | 7 | 2 | 4 | 0 | 12:5 | +7 |
25 | FC Basel | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | +7 |
26 | Braga | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
27 | Brann Bergen | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 25:12 | +13 |
28 | Anderlecht | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 14:5 | +9 |
29 | Austria Wien | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 | 9:6 | +3 |
30 | Lokomotiv Moskva | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
31 | Alkmaar AZ | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
32 | Dinamo Zagreb | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
33 | Spartak Moskva | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:6 | -1 |
34 | Aris Saloniki | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:9 | -6 |
35 | Carmarthen Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
36 | Midtjylland FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
37 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:9 | -1 |
38 | Larissa AE | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
39 | Zrinjski Mostar | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
40 | Loveč Liteks | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
41 | AIK Stockholm | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | +5 |
42 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
43 | Kayseri Erciyesspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
44 | Rennes | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
45 | Slaven Belupo | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
46 | Mattersburg SV | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
47 | PSV Eindhoven | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 |
48 | Anorthosis Famagusta | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
49 | Petržalka FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
50 | Ekranas Panevezys | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
51 | BK Häcken | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
52 | Rabotnički | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
53 | SC Dnipro-1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
54 | Sporting Lisabon | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:1 | +5 |
55 | Lokomotiva Sofia | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
56 | Partizan Belgrad | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
57 | Aberdeen FC | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 5:11 | -6 |
58 | Valkeakoski Haka | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:8 | -3 |
59 | Besa Kavajë | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
60 | Steaua Roșie Belgrad | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
61 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
62 | Toulouse | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
63 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
64 | Thorshavn B36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
65 | Belchatów | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
66 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
67 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
68 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
69 | Teuta Durrës | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
70 | FC Sion | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
71 | Heerenveen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
72 | Glasgow Rangers | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
73 | Zlaté Moravce | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
74 | Jablonec | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
75 | U. D. Leiria | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
76 | Standard Liege | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
77 | Benfica Lisabon | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
78 | Kaerjeng UN | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
79 | FC Koper | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
80 | Lens | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
81 | Valerengen Oslo | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
82 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
83 | Metalist Kharkiv | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
84 | Tampere United | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
85 | Sampdoria Genoa | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
86 | Young Boys Bern | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:6 | -3 |
87 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
88 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
89 | Hibernians Paola | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
90 | SV Ried | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
91 | Hammarby | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
92 | Sliema Wanderers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
93 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
94 | Keflavik IBV | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
95 | Gorica Nova Gorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
96 | Hajduk Split | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
97 | CSKA Sofia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
98 | Zimbru Chișinău | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
99 | Slavia Praha | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
100 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
101 | Club Brugge | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
102 | Dinamo Bucuresti | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
103 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
104 | Sochaux | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
105 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
106 | Honvéd FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
107 | Dynamo Minsk | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
108 | Aktobe FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
109 | Maccabi Tel Aviv | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
110 | MIKA Ashtarak | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
111 | Drogheda United | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
112 | Dostyk Alma-Ata | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
113 | Neftci Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
114 | MyPa Myllykoski | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
115 | HJK Helsinki | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
116 | Blackburn Rovers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
117 | Groningen | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
118 | Nistru Otači | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
119 | Rudar Plevlja | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
120 | Fredrikstad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
121 | Rosenborg Trondheim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
122 | Odense | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:1 | +1 |
123 | Belenenses | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
124 | Reykjavík KR | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
125 | Groclin Dyskobolia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
126 | Ajax Amsterdam | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
127 | Rapid Bucuresti | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
128 | Palermo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
129 | Bezanija | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
130 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
131 | Marseille | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
132 | Otelul Galati | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
133 | Empoli | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
134 | Libertas | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
135 | Etzella Ettelbrück | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
136 | Rhyl FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
137 | Werder Bremen | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
138 | Tobol Kostanay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
139 | Skonto Riga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
140 | Vardar Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
141 | Dunfermline | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
142 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
143 | Streymur Eidi EB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
144 | Real Zaragoza | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
145 | Lilleström | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
146 | MTK Budapest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
147 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
148 | Ferreira | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | Maccabi Netanya | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
151 | Santa Coloma FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
152 | Dungannon Swifts | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
153 | RB Salzburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
154 | Vaduz FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
155 | Ameri Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
156 | Twente Enschede | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
157 | Araz Imisli MKT | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici U. D. Leiria din UEFA Cup
Aici vei găsi statistici pentru echipa U. D. Leiria din sezonul UEFA Cup 2007/2008. Poți verifica poziția și punctele echipei U. D. Leiria în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate U. D. Leiria
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru U. D. Leiria pe această pagină pentru sezonul 2007/2008. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga UEFA Cup, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații U. D. Leiria
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din UEFA Cup. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.