Clasament Europa Conference League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:4 | +10 |
3 | HJK Helsinki | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:15 | -10 |
4 | Alashkert FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
2 | Partizan Belgrad | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:4 | +2 |
3 | Anorthosis Famagusta | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 |
4 | Flora Tallin | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:11 | +7 |
2 | Bodo Glimt | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:5 | +9 |
3 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
4 | CSKA Sofia | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | -10 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Randers Freja | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9:9 | 0 |
3 | Jablonec | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | CFR Cluj | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:7 | -3 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | +5 |
2 | Slavia Praha | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Union Berlin | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 |
4 | Maccabi Haifa | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | -5 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | PAOK Saloniki | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Slovan Bratislava | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
4 | Lincoln Red Imps | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:17 | -15 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rennes | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
2 | Vitesse Arnheim | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:9 | +3 |
3 | Tottenham | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:11 | 0 |
4 | Mura Murska Sobota | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:6 | +8 |
2 | Qarabag FK | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | +2 |
3 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 |
4 | Kairat Almaty | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 16 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27:10 | +17 |
2 | FC København | 15 | 14 | 10 | 2 | 2 | 40:18 | +22 |
3 | FC Basel | 14 | 14 | 9 | 2 | 3 | 30:14 | +16 |
4 | Rennes | 14 | 9 | 6 | 2 | 1 | 17:11 | +6 |
5 | Alkmaar AZ | 14 | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:6 | +5 |
6 | Feyenoord | 14 | 19 | 12 | 5 | 2 | 43:21 | +22 |
7 | AS Roma | 13 | 15 | 10 | 3 | 2 | 33:16 | +17 |
8 | KAA Gent | 13 | 14 | 7 | 2 | 5 | 17:10 | +7 |
9 | Bodo Glimt | 12 | 18 | 11 | 4 | 3 | 36:18 | +18 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | +15 |
11 | PAOK Saloniki | 11 | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:13 | +7 |
12 | Qarabag FK | 11 | 14 | 7 | 4 | 3 | 18:16 | +2 |
13 | Vitesse Arnheim | 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 25:20 | +5 |
14 | Partizan Belgrad | 8 | 16 | 7 | 4 | 5 | 22:19 | +3 |
15 | Slavia Praha | 8 | 12 | 5 | 3 | 4 | 25:22 | +3 |
16 | Slovan Bratislava | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
17 | Randers Freja | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 11:16 | -5 |
18 | Tottenham | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:9 | +5 |
19 | Union Berlin | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:9 | +3 |
20 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
21 | Jablonec | 6 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:9 | +5 |
22 | Anorthosis Famagusta | 6 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:10 | -1 |
23 | HJK Helsinki | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:15 | -10 |
24 | Flora Tallin | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 |
25 | CFR Cluj | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:7 | -3 |
26 | Maccabi Haifa | 4 | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:15 | +8 |
27 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 |
28 | Mura Murska Sobota | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 |
29 | Kairat Almaty | 2 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 |
30 | CSKA Sofia | 1 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10:18 | -8 |
31 | Alashkert FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 |
32 | Aarhus AGF | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
33 | Aberdeen FC | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | +1 |
34 | Anderlecht | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
35 | Appolon Limassol | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
36 | Ararat Yerevan | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 |
37 | Arda Kardzhali | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
38 | Aris Saloniki | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
39 | Ashdod SC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
40 | FC Astana | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
41 | Athens AEK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
42 | Austria Wien | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
43 | Bala Town | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
44 | Bate Barysau | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
45 | Birkirkara Luxol | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
46 | Bohemians Dublin | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 |
47 | Borac Banja Luka | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
48 | Breidablik | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | +2 |
49 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
50 | FC Riga | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 |
51 | Celtic Glasgow | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
52 | Coleraine Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
53 | College Europa | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
54 | Connah's Quay | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
55 | Čukarički Belgrad | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
56 | Decic Tuzi FK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
57 | Dila Gori | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
58 | Domzale | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:10 | -4 |
59 | Drita | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
60 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
61 | Dunajská Streda | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
62 | Dundalk FC | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | +5 |
63 | Dynamo Batumi | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | +9 |
64 | Dynamo Brest | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
65 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
66 | PSV Eindhoven | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:7 | +4 |
67 | Elfsborg Boras IF | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:8 | +9 |
68 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
69 | Fehérvár | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
70 | Fenerbahce | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
71 | Ferreira | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
72 | Flora Paide | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
73 | Fola Esch CS | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:10 | -1 |
74 | Folgore | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
75 | Gagra FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
76 | Glentoran Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
77 | Gzira United | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 |
78 | BK Häcken | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
79 | Hafnarfjordur FH | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
80 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
81 | Hammarby | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | +5 |
82 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
83 | Hibernian | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
84 | Hibernians Paola | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
85 | NK Osijek | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
86 | HNK Rijeka | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 |
87 | Honka Espoo | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | +1 |
88 | Inter Baku | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
89 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
90 | Inter Turku FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
91 | Kauno Žalgiris | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:10 | -7 |
92 | Klakksvik KI | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
93 | Kolos Kovalivka | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
94 | KuPS Kuopio | 0 | 8 | 2 | 4 | 2 | 14:13 | +1 |
95 | La Fiorita | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
96 | Laci SK | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:6 | -3 |
97 | Larne | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
98 | Leicester City | 0 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | +6 |
99 | Levadia Tallin | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 |
100 | Limassol AEL | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
101 | Linfield Belfast | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:4 | +2 |
102 | Llapi | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
103 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
104 | FC Luzern | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
105 | Maribor Branik NK | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
106 | Marseille | 0 | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:7 | +8 |
107 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
108 | Metalurgs Liepaja | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:2 | +3 |
109 | Midtjylland FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
110 | Milsami Orhei | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
111 | Mladost Podgorica | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
112 | Molde FK | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 |
113 | Mons Calpe | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
114 | Mosta | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
115 | Neftci Baku | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 |
116 | Newtown AFC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
117 | Noah | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
118 | Olimpija Ljubljana | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
119 | FK Panevezys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
120 | Partizani Tirana | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 |
121 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 |
122 | Viktoria Plzeň | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | +2 |
123 | Pogon Szczecin | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
124 | Pristina | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 |
125 | Puskás Akadémia | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
126 | Racing Club Lucemburk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
127 | Rakow Czestochowa | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2:4 | -2 |
128 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
129 | Rigas Futbola skola | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
130 | Rosenborg Trondheim | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15:8 | +7 |
131 | FC Rubin Kazan | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Runavik NSI | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
133 | Santa Clara | 0 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
134 | Santa Coloma FC | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
135 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
136 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
137 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
138 | Sfintul Gheorghe | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
139 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
140 | Shamrock Rovers | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
141 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
142 | Shkupi Skopje | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
143 | Sileks Krakovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
144 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
145 | Sivasspor | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
146 | Slask Wroclaw | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:11 | +2 |
147 | Sligo Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
148 | Slovácko 1. FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
149 | Sochi PFC | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | +5 |
150 | Sparta Praha | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
151 | St Joseph's | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
152 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
153 | Stjarnan Gardabae | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
154 | FC Struga | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
155 | Suduva Marijampole | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | +1 |
156 | Sumgayet Khazar | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
157 | Sutjeska Niksic | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
158 | Swift Hesperange | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
159 | Šachťor Karaganda | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:7 | -3 |
160 | Teuta Durrës | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 |
161 | The New Saints FC | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:7 | +11 |
162 | Thorshavn HB | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
163 | Tobol Kostanay | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
164 | Torpedo Zhodzina | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
165 | Trabzonspor | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | -4 |
166 | Tre Penne | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
167 | Trnava | 0 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 0 |
168 | Újpest | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
169 | Universitatea Craiova | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
170 | Urartu Yerevan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
171 | FC Vaduz | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
172 | Valerengen Oslo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
173 | Valmiera FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
174 | Valur Reykjavík | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
175 | Velez Mostar | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:9 | -1 |
176 | Vllaznia Shkodër | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:5 | -1 |
177 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
178 | Vorskla Poltava | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
179 | Žalgiris Vilnius | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
180 | Žilina | 0 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:14 | +4 |
181 | Lincoln Red Imps | 0 | 8 | 0 | 2 | 6 | 6:21 | -15 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
3 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
4 | Alashkert FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Anorthosis Famagusta | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Flora Tallin | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Partizan Belgrad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bodo Glimt | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | AS Roma | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
3 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | CSKA Sofia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Randers Freja | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
3 | Jablonec | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
4 | CFR Cluj | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Slavia Praha | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
3 | Union Berlin | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Maccabi Haifa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
2 | PAOK Saloniki | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Lincoln Red Imps | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
2 | Vitesse Arnheim | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Rennes | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
4 | Mura Murska Sobota | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Qarabag FK | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | Kairat Almaty | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 9 | 9 | 8 | 1 | 0 | 27:0 | +27 |
2 | Bodo Glimt | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
3 | FC Basel | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
4 | Alkmaar AZ | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
5 | AS Roma | 7 | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:0 | +21 |
6 | LASK Linz | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 17:0 | +17 |
7 | KAA Gent | 7 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Slavia Praha | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
9 | FC København | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 7 | 5 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
11 | Vitesse Arnheim | 6 | 7 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
12 | Tottenham | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Rennes | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
14 | Jablonec | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
15 | Randers Freja | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
16 | Qarabag FK | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Maccabi Haifa | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
18 | Partizan Belgrad | 4 | 8 | 4 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
19 | PAOK Saloniki | 4 | 8 | 4 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Flora Tallin | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
21 | Anorthosis Famagusta | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Union Berlin | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | CFR Cluj | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Mura Murska Sobota | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
27 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
28 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | CSKA Sofia | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
30 | Kairat Almaty | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
31 | Alashkert FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Žilina | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
33 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
34 | The New Saints FC | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
35 | Hammarby | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
36 | Aberdeen FC | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
37 | Bohemians Dublin | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
38 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
39 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
40 | KuPS Kuopio | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
41 | Dundalk FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
42 | Leicester City | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
43 | Marseille | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
44 | Viktoria Plzeň | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
45 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
46 | Breidablik | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | PSV Eindhoven | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
48 | Pristina | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
49 | Santa Clara | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
50 | Anderlecht | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | FC Astana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Ferreira | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
53 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
54 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
55 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Partizani Tirana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Rigas Futbola skola | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
58 | Santa Coloma FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
59 | Thorshavn HB | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
60 | Velez Mostar | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
61 | Ararat Yerevan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Connah's Quay | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
63 | Dynamo Batumi | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
64 | Fola Esch CS | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
65 | Hibernian | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Larne | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | Molde FK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | Sochi PFC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
71 | Trabzonspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
72 | Lincoln Red Imps | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
73 | FC Riga | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Čukarički Belgrad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Domzale | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Mosta | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Neftci Baku | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | Siroki Brijeg NK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Tobol Kostanay | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Újpest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Vllaznia Shkodër | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | Birkirkara Luxol | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | Dila Gori | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Drita | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Fenerbahce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
87 | Gzira United | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
88 | BK Häcken | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
89 | Hajduk Split | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
90 | NK Osijek | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Inter Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Kauno Žalgiris | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | Laci SK | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Limassol AEL | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Puskás Akadémia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | Racing Club Lucemburk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | Rakow Czestochowa | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Rapid Wien | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | Servette Genf | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Sivasspor | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
105 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
106 | Trnava | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
107 | Valerengen Oslo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
108 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Appolon Limassol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Athens AEK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Austria Wien | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Celtic Glasgow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Coleraine Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | FCSB | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Fehérvár | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Folgore | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Gagra FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Hafnarfjordur FH | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | Llapi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Maribor Branik NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
131 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Mladost Podgorica | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Mons Calpe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Noah | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
139 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
140 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
141 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
142 | Sligo Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
143 | Slovácko 1. FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
144 | St Joseph's | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
145 | Stjarnan Gardabae | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
146 | FC Struga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Swift Hesperange | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Arda Kardzhali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
152 | Ashdod SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
153 | Bala Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
156 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
157 | Decic Tuzi FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
158 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Honka Espoo | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Kolos Kovalivka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Milsami Orhei | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Newtown AFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | FK Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Pogon Szczecin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | St. Johnstone | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | Sumgayet Khazar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Universitatea Craiova | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Valmiera FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | Valur Reykjavík | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
4 | Alashkert FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
2 | Partizan Belgrad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Anorthosis Famagusta | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Flora Tallin | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:8 | -1 |
2 | Bodo Glimt | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 |
3 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
4 | CSKA Sofia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Randers Freja | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Jablonec | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | CFR Cluj | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Union Berlin | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
3 | Slavia Praha | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Maccabi Haifa | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Lincoln Red Imps | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rennes | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Vitesse Arnheim | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Tottenham | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Mura Murska Sobota | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Qarabag FK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | FC Basel | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Kairat Almaty | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 31:8 | +23 |
2 | LASK Linz | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | +12 |
3 | Rennes | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13:5 | +8 |
4 | PAOK Saloniki | 7 | 8 | 4 | 1 | 0 | 16:7 | +9 |
5 | Qarabag FK | 6 | 7 | 4 | 1 | 0 | 18:10 | +8 |
6 | AS Roma | 6 | 7 | 4 | 1 | 0 | 16:12 | +4 |
7 | KAA Gent | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
8 | Feyenoord | 5 | 10 | 4 | 4 | 0 | 27:10 | +17 |
9 | FC Basel | 5 | 7 | 3 | 2 | 0 | 15:8 | +7 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 13:4 | +9 |
11 | Alkmaar AZ | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
12 | Vitesse Arnheim | 4 | 7 | 2 | 3 | 0 | 21:13 | +8 |
13 | Partizan Belgrad | 4 | 8 | 3 | 2 | 0 | 19:8 | +11 |
14 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
15 | Bodo Glimt | 3 | 9 | 2 | 4 | 0 | 17:14 | +3 |
16 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:8 | +3 |
17 | Union Berlin | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
18 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
19 | Randers Freja | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 12:8 | +4 |
20 | Anorthosis Famagusta | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 8:5 | +3 |
21 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
22 | Slavia Praha | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 20:13 | +7 |
23 | Kairat Almaty | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 13:7 | +6 |
24 | Jablonec | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
25 | Flora Tallin | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
26 | Tottenham | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
27 | KuPS Kuopio | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 14:6 | +8 |
28 | Lincoln Red Imps | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 13:8 | +5 |
29 | Žilina | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
30 | Dynamo Batumi | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
31 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
32 | Marseille | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | +7 |
33 | Rigas Futbola skola | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
34 | PSV Eindhoven | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 11:1 | +10 |
35 | Maccabi Haifa | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 10:11 | -1 |
36 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
37 | Fola Esch CS | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
38 | The New Saints FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
39 | CSKA Sofia | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 9:12 | -3 |
40 | Alashkert FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
41 | Breidablik | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
42 | Dundalk FC | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
43 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
44 | Velez Mostar | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
45 | Aberdeen FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
46 | Leicester City | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
47 | Ararat Yerevan | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8:4 | +4 |
48 | Anderlecht | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
49 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
50 | Mura Murska Sobota | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:9 | -2 |
51 | Partizani Tirana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
52 | Sochi PFC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
53 | Trabzonspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
54 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
55 | Domzale | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
56 | Viktoria Plzeň | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
57 | Sivasspor | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
58 | Kauno Žalgiris | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
59 | Újpest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
60 | FC Riga | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
61 | Milsami Orhei | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
62 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
63 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
64 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
65 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
66 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
67 | Hammarby | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
68 | Hafnarfjordur FH | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
69 | Molde FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
70 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
71 | Folgore | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
72 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
73 | FC Astana | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
74 | Fenerbahce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
75 | Appolon Limassol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
76 | Honka Espoo | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
77 | Santa Clara | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
78 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
79 | FC Struga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
80 | Bate Barysau | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
81 | Thorshavn HB | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
82 | Pristina | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
83 | Čukarički Belgrad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
84 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
85 | Hibernian | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
86 | Trnava | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
87 | Drita | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
88 | Inter Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
89 | Laci SK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
90 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
91 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
92 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
93 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
94 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
95 | CFR Cluj | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
96 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
97 | Larne | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
98 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
99 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
100 | NK Osijek | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
101 | Neftci Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
102 | Puskás Akadémia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
103 | Santa Coloma FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
104 | Bohemians Dublin | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
105 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
106 | Maribor Branik NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
107 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
108 | Valur Reykjavík | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
109 | Celtic Glasgow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
110 | Coleraine Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
111 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
112 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
113 | Racing Club Lucemburk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
114 | Gzira United | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
115 | St. Johnstone | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
116 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
117 | Tobol Kostanay | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:7 | -5 |
118 | Dila Gori | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
119 | Arda Kardzhali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
120 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
121 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
122 | Vllaznia Shkodër | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
123 | St Joseph's | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
124 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
125 | Austria Wien | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
126 | Decic Tuzi FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
127 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
128 | Mosta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
129 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
130 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
131 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
132 | Limassol AEL | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
133 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
134 | Sligo Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
135 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
136 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
137 | Sumgayet Khazar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
138 | BK Häcken | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
139 | Mons Calpe | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
140 | Newtown AFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
141 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
142 | Hajduk Split | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
143 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
144 | Rakow Czestochowa | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:3 | -2 |
145 | Siroki Brijeg NK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
146 | Stjarnan Gardabae | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
147 | Athens AEK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
148 | Birkirkara Luxol | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
149 | FCSB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
150 | Fehérvár | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
151 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
152 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
153 | Llapi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
154 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
155 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
156 | Rapid Wien | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
157 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
158 | Valmiera FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
159 | Bala Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
160 | Gagra FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
161 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
162 | FK Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
163 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
164 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
165 | Swift Hesperange | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
166 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
167 | Ashdod SC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
168 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
169 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
170 | Noah | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
171 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
172 | Ferreira | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
173 | Valerengen Oslo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
174 | Servette Genf | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
175 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
176 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
177 | Kolos Kovalivka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
178 | Mladost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
179 | Pogon Szczecin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
180 | Slovácko 1. FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
181 | Universitatea Craiova | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare