Clasament Europa Conference League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:1 | +11 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:4 | +10 |
3 | HJK Helsinki | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:15 | -10 |
4 | Alashkert FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
2 | Partizan Belgrad | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:4 | +2 |
3 | Anorthosis Famagusta | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 |
4 | Flora Tallin | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:11 | +7 |
2 | Bodo Glimt | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:5 | +9 |
3 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
4 | CSKA Sofia | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | -10 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | +5 |
2 | Randers Freja | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9:9 | 0 |
3 | Jablonec | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:8 | -2 |
4 | CFR Cluj | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:7 | -3 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | +5 |
2 | Slavia Praha | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Union Berlin | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 |
4 | Maccabi Haifa | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | -5 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:5 | +10 |
2 | PAOK Saloniki | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Slovan Bratislava | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
4 | Lincoln Red Imps | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:17 | -15 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rennes | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
2 | Vitesse Arnheim | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:9 | +3 |
3 | Tottenham | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:11 | 0 |
4 | Mura Murska Sobota | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:6 | +8 |
2 | Qarabag FK | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | +2 |
3 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 |
4 | Kairat Almaty | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 16 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27:10 | +17 |
2 | FC København | 15 | 14 | 10 | 2 | 2 | 40:18 | +22 |
3 | FC Basel | 14 | 14 | 9 | 2 | 3 | 30:14 | +16 |
4 | Rennes | 14 | 9 | 6 | 2 | 1 | 17:11 | +6 |
5 | Alkmaar AZ | 14 | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:6 | +5 |
6 | Feyenoord | 14 | 19 | 12 | 5 | 2 | 43:21 | +22 |
7 | AS Roma | 13 | 15 | 10 | 3 | 2 | 33:16 | +17 |
8 | KAA Gent | 13 | 14 | 7 | 2 | 5 | 17:10 | +7 |
9 | Bodo Glimt | 12 | 18 | 11 | 4 | 3 | 36:18 | +18 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 11 | 14 | 7 | 5 | 2 | 23:8 | +15 |
11 | PAOK Saloniki | 11 | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:13 | +7 |
12 | Qarabag FK | 11 | 14 | 7 | 4 | 3 | 18:16 | +2 |
13 | Vitesse Arnheim | 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 25:20 | +5 |
14 | Partizan Belgrad | 8 | 16 | 7 | 4 | 5 | 22:19 | +3 |
15 | Slavia Praha | 8 | 12 | 5 | 3 | 4 | 25:22 | +3 |
16 | Slovan Bratislava | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 |
17 | Randers Freja | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 11:16 | -5 |
18 | Tottenham | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:9 | +5 |
19 | Union Berlin | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:9 | +3 |
20 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:11 | -6 |
21 | Jablonec | 6 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:9 | +5 |
22 | Anorthosis Famagusta | 6 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:10 | -1 |
23 | HJK Helsinki | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:15 | -10 |
24 | Flora Tallin | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:10 | 0 |
25 | CFR Cluj | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:7 | -3 |
26 | Maccabi Haifa | 4 | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:15 | +8 |
27 | Omonia Nikósia | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 |
28 | Mura Murska Sobota | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 |
29 | Kairat Almaty | 2 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 |
30 | CSKA Sofia | 1 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10:18 | -8 |
31 | Alashkert FC | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | -11 |
32 | Aarhus AGF | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
33 | Aberdeen FC | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:10 | +1 |
34 | Anderlecht | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | +3 |
35 | Appolon Limassol | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
36 | Ararat Yerevan | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 |
37 | Arda Kardzhali | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
38 | Aris Saloniki | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
39 | Ashdod SC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
40 | FC Astana | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
41 | Athens AEK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
42 | Austria Wien | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
43 | Bala Town | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
44 | Bate Barysau | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
45 | Birkirkara Luxol | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
46 | Bohemians Dublin | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 |
47 | Borac Banja Luka | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 |
48 | Breidablik | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | +2 |
49 | Buducnost Podgorica | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
50 | FC Riga | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 |
51 | Celtic Glasgow | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
52 | Coleraine Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
53 | College Europa | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
54 | Connah's Quay | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
55 | Čukarički Belgrad | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
56 | Decic Tuzi FK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
57 | Dila Gori | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 |
58 | Domzale | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:10 | -4 |
59 | Drita | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
60 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
61 | Dunajská Streda | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
62 | Dundalk FC | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | +5 |
63 | Dynamo Batumi | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | +9 |
64 | Dynamo Brest | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
65 | Dynamo Tbilisi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
66 | PSV Eindhoven | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:7 | +4 |
67 | Elfsborg Boras IF | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:8 | +9 |
68 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
69 | Fehérvár | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
70 | Fenerbahce | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
71 | Ferreira | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | +1 |
72 | Flora Paide | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 |
73 | Fola Esch CS | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:10 | -1 |
74 | Folgore | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
75 | Gagra FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
76 | Glentoran Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
77 | Gzira United | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 |
78 | BK Häcken | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
79 | Hafnarfjordur FH | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
80 | Hajduk Split | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
81 | Hammarby | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | +5 |
82 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:5 | +7 |
83 | Hibernian | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
84 | Hibernians Paola | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
85 | NK Osijek | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 |
86 | HNK Rijeka | 0 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 |
87 | Honka Espoo | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:3 | +1 |
88 | Inter Baku | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
89 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
90 | Inter Turku FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
91 | Kauno Žalgiris | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:10 | -7 |
92 | Klakksvik KI | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
93 | Kolos Kovalivka | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
94 | KuPS Kuopio | 0 | 8 | 2 | 4 | 2 | 14:13 | +1 |
95 | La Fiorita | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
96 | Laci SK | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:6 | -3 |
97 | Larne | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
98 | Leicester City | 0 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | +6 |
99 | Levadia Tallin | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 |
100 | Limassol AEL | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
101 | Linfield Belfast | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:4 | +2 |
102 | Llapi | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
103 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
104 | FC Luzern | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
105 | Maribor Branik NK | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
106 | Marseille | 0 | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:7 | +8 |
107 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
108 | Metalurgs Liepaja | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:2 | +3 |
109 | Midtjylland FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
110 | Milsami Orhei | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
111 | Mladost Podgorica | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
112 | Molde FK | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 |
113 | Mons Calpe | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 |
114 | Mosta | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
115 | Neftci Baku | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 |
116 | Newtown AFC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
117 | Noah | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:5 | -4 |
118 | Olimpija Ljubljana | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:4 | -3 |
119 | FK Panevezys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
120 | Partizani Tirana | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 |
121 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 |
122 | Viktoria Plzeň | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | +2 |
123 | Pogon Szczecin | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
124 | Pristina | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 |
125 | Puskás Akadémia | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
126 | Racing Club Lucemburk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
127 | Rakow Czestochowa | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2:4 | -2 |
128 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
129 | Rigas Futbola skola | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
130 | Rosenborg Trondheim | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15:8 | +7 |
131 | FC Rubin Kazan | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
132 | Runavik NSI | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
133 | Santa Clara | 0 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
134 | Santa Coloma FC | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 |
135 | Sarajevo FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
136 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
137 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
138 | Sfintul Gheorghe | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
139 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
140 | Shamrock Rovers | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
141 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 |
142 | Shkupi Skopje | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
143 | Sileks Krakovo | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
144 | Siroki Brijeg NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
145 | Sivasspor | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
146 | Slask Wroclaw | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:11 | +2 |
147 | Sligo Rovers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
148 | Slovácko 1. FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
149 | Sochi PFC | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | +5 |
150 | Sparta Praha | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
151 | St Joseph's | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
152 | St. Johnstone | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
153 | Stjarnan Gardabae | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
154 | FC Struga | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
155 | Suduva Marijampole | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | +1 |
156 | Sumgayet Khazar | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 |
157 | Sutjeska Niksic | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
158 | Swift Hesperange | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
159 | Šachťor Karaganda | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:7 | -3 |
160 | Teuta Durrës | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:5 | -3 |
161 | The New Saints FC | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:7 | +11 |
162 | Thorshavn HB | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
163 | Tobol Kostanay | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:9 | -6 |
164 | Torpedo Zhodzina | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | -8 |
165 | Trabzonspor | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | -4 |
166 | Tre Penne | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
167 | Trnava | 0 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | 0 |
168 | Újpest | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 |
169 | Universitatea Craiova | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
170 | Urartu Yerevan | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | -2 |
171 | FC Vaduz | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
172 | Valerengen Oslo | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
173 | Valmiera FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
174 | Valur Reykjavík | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
175 | Velez Mostar | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:9 | -1 |
176 | Vllaznia Shkodër | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:5 | -1 |
177 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
178 | Vorskla Poltava | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
179 | Žalgiris Vilnius | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
180 | Žilina | 0 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:14 | +4 |
181 | Lincoln Red Imps | 0 | 8 | 0 | 2 | 6 | 6:21 | -15 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
3 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
4 | Alashkert FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | Anorthosis Famagusta | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Flora Tallin | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Partizan Belgrad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bodo Glimt | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | +9 |
2 | AS Roma | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
3 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | CSKA Sofia | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Randers Freja | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
3 | Jablonec | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
4 | CFR Cluj | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Slavia Praha | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 |
3 | Union Berlin | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
4 | Maccabi Haifa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
2 | PAOK Saloniki | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 |
4 | Lincoln Red Imps | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:10 | -9 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tottenham | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
2 | Vitesse Arnheim | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
3 | Rennes | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
4 | Mura Murska Sobota | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Basel | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Qarabag FK | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 |
4 | Kairat Almaty | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 9 | 9 | 8 | 1 | 0 | 27:0 | +27 |
2 | Bodo Glimt | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
3 | FC Basel | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
4 | Alkmaar AZ | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
5 | AS Roma | 7 | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:0 | +21 |
6 | LASK Linz | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 17:0 | +17 |
7 | KAA Gent | 7 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Slavia Praha | 7 | 6 | 4 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
9 | FC København | 6 | 7 | 5 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 7 | 5 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
11 | Vitesse Arnheim | 6 | 7 | 4 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
12 | Tottenham | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Rennes | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
14 | Jablonec | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
15 | Randers Freja | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
16 | Qarabag FK | 5 | 7 | 3 | 3 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Maccabi Haifa | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 17:0 | +17 |
18 | Partizan Belgrad | 4 | 8 | 4 | 2 | 0 | 13:0 | +13 |
19 | PAOK Saloniki | 4 | 8 | 4 | 2 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Flora Tallin | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
21 | Anorthosis Famagusta | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Union Berlin | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
23 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | CFR Cluj | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
26 | Mura Murska Sobota | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
27 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
28 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | CSKA Sofia | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
30 | Kairat Almaty | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
31 | Alashkert FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Žilina | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
33 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
34 | The New Saints FC | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
35 | Hammarby | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
36 | Aberdeen FC | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
37 | Bohemians Dublin | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
38 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
39 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
40 | KuPS Kuopio | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
41 | Dundalk FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
42 | Leicester City | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
43 | Marseille | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
44 | Viktoria Plzeň | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
45 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
46 | Breidablik | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
47 | PSV Eindhoven | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
48 | Pristina | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
49 | Santa Clara | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
50 | Anderlecht | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | FC Astana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Ferreira | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
53 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
54 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
55 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Partizani Tirana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Rigas Futbola skola | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
58 | Santa Coloma FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
59 | Thorshavn HB | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
60 | Velez Mostar | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
61 | Ararat Yerevan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Connah's Quay | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
63 | Dynamo Batumi | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
64 | Fola Esch CS | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
65 | Hibernian | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Larne | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | Molde FK | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | Sochi PFC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
71 | Trabzonspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
72 | Lincoln Red Imps | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
73 | FC Riga | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Čukarički Belgrad | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Domzale | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Mosta | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Neftci Baku | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | Siroki Brijeg NK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Tobol Kostanay | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Újpest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Vllaznia Shkodër | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
83 | Birkirkara Luxol | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
84 | Dila Gori | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
85 | Drita | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
86 | Fenerbahce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
87 | Gzira United | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
88 | BK Häcken | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
89 | Hajduk Split | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
90 | NK Osijek | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Inter Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Kauno Žalgiris | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | Laci SK | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Limassol AEL | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Puskás Akadémia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | Racing Club Lucemburk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
99 | Rakow Czestochowa | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
100 | Rapid Wien | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
101 | Servette Genf | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
102 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
103 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
104 | Sivasspor | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
105 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
106 | Trnava | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | +2 |
107 | Valerengen Oslo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
108 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Appolon Limassol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Athens AEK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
113 | Austria Wien | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
114 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
115 | Celtic Glasgow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
116 | Coleraine Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
117 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
118 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
119 | FCSB | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
120 | Fehérvár | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
121 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
122 | Folgore | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
123 | Gagra FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
124 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
125 | Hafnarfjordur FH | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
126 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
127 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
128 | Llapi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
129 | Maribor Branik NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
130 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
131 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
132 | Mladost Podgorica | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
133 | Mons Calpe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
134 | Noah | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
135 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
136 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
137 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
138 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
139 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
140 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
141 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
142 | Sligo Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
143 | Slovácko 1. FC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
144 | St Joseph's | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
145 | Stjarnan Gardabae | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
146 | FC Struga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Swift Hesperange | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Arda Kardzhali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
152 | Ashdod SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
153 | Bala Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
154 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
155 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
156 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
157 | Decic Tuzi FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
158 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
159 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
160 | Honka Espoo | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
161 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
162 | Kolos Kovalivka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
163 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
164 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
165 | Milsami Orhei | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
166 | Newtown AFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
167 | FK Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
168 | Pogon Szczecin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
169 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
170 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
171 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
172 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
173 | St. Johnstone | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
174 | Sumgayet Khazar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Universitatea Craiova | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
179 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
180 | Valmiera FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
181 | Valur Reykjavík | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LASK Linz | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
4 | Alashkert FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
2 | Partizan Belgrad | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 |
3 | Anorthosis Famagusta | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Flora Tallin | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:8 | -1 |
2 | Bodo Glimt | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 |
3 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
4 | CSKA Sofia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alkmaar AZ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Randers Freja | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Jablonec | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 |
4 | CFR Cluj | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feyenoord | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Union Berlin | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 |
3 | Slavia Praha | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 |
4 | Maccabi Haifa | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 |
2 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
3 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | Lincoln Red Imps | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rennes | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Vitesse Arnheim | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Tottenham | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 |
4 | Mura Murska Sobota | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Qarabag FK | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | FC Basel | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 |
4 | Kairat Almaty | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC København | 9 | 7 | 5 | 2 | 0 | 31:8 | +23 |
2 | LASK Linz | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 16:4 | +12 |
3 | Rennes | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13:5 | +8 |
4 | PAOK Saloniki | 7 | 8 | 4 | 1 | 0 | 16:7 | +9 |
5 | Qarabag FK | 6 | 7 | 4 | 1 | 0 | 18:10 | +8 |
6 | AS Roma | 6 | 7 | 4 | 1 | 0 | 16:12 | +4 |
7 | KAA Gent | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
8 | Feyenoord | 5 | 10 | 4 | 4 | 0 | 27:10 | +17 |
9 | FC Basel | 5 | 7 | 3 | 2 | 0 | 15:8 | +7 |
10 | Maccabi Tel Aviv | 5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 13:4 | +9 |
11 | Alkmaar AZ | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 |
12 | Vitesse Arnheim | 4 | 7 | 2 | 3 | 0 | 21:13 | +8 |
13 | Partizan Belgrad | 4 | 8 | 3 | 2 | 0 | 19:8 | +11 |
14 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:4 | +4 |
15 | Bodo Glimt | 3 | 9 | 2 | 4 | 0 | 17:14 | +3 |
16 | HJK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:8 | +3 |
17 | Union Berlin | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 10:6 | +4 |
18 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
19 | Randers Freja | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 12:8 | +4 |
20 | Anorthosis Famagusta | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 8:5 | +3 |
21 | Omonia Nikósia | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 8:5 | +3 |
22 | Slavia Praha | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 20:13 | +7 |
23 | Kairat Almaty | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 13:7 | +6 |
24 | Jablonec | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
25 | Flora Tallin | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
26 | Tottenham | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
27 | KuPS Kuopio | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 14:6 | +8 |
28 | Lincoln Red Imps | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 13:8 | +5 |
29 | Žilina | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
30 | Dynamo Batumi | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 |
31 | Elfsborg Boras IF | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
32 | Marseille | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | +7 |
33 | Rigas Futbola skola | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | +7 |
34 | PSV Eindhoven | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 11:1 | +10 |
35 | Maccabi Haifa | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 10:11 | -1 |
36 | Slask Wroclaw | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
37 | Fola Esch CS | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
38 | The New Saints FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
39 | CSKA Sofia | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 9:12 | -3 |
40 | Alashkert FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
41 | Breidablik | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:5 | +4 |
42 | Dundalk FC | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
43 | Rosenborg Trondheim | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
44 | Velez Mostar | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
45 | Aberdeen FC | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
46 | Leicester City | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
47 | Ararat Yerevan | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8:4 | +4 |
48 | Anderlecht | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
49 | Hibernians Paola | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
50 | Mura Murska Sobota | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:9 | -2 |
51 | Partizani Tirana | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:5 | +2 |
52 | Sochi PFC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
53 | Trabzonspor | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7:4 | +3 |
54 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:2 | +5 |
55 | Domzale | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:7 | -1 |
56 | Viktoria Plzeň | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6:7 | -1 |
57 | Sivasspor | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
58 | Kauno Žalgiris | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
59 | Újpest | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
60 | FC Riga | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
61 | Milsami Orhei | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
62 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
63 | Levadia Tallin | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
64 | Klakksvik KI | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
65 | Metalurgs Liepaja | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 |
66 | Teuta Durrës | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
67 | Hammarby | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
68 | Hafnarfjordur FH | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
69 | Molde FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
70 | Sfintul Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
71 | Folgore | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
72 | Shamrock Rovers | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
73 | FC Astana | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
74 | Fenerbahce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
75 | Appolon Limassol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
76 | Honka Espoo | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
77 | Santa Clara | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
78 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
79 | FC Struga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
80 | Bate Barysau | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
81 | Thorshavn HB | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
82 | Pristina | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
83 | Čukarički Belgrad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
84 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
85 | Hibernian | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
86 | Trnava | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
87 | Drita | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
88 | Inter Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
89 | Laci SK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
90 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
91 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
92 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
93 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
94 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
95 | CFR Cluj | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
96 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
97 | Larne | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
98 | Lokomotiv Plovdiv | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3:5 | -2 |
99 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
100 | NK Osijek | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
101 | Neftci Baku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
102 | Puskás Akadémia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
103 | Santa Coloma FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
104 | Bohemians Dublin | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
105 | FC Luzern | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
106 | Maribor Branik NK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
107 | Šachťor Karaganda | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
108 | Valur Reykjavík | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
109 | Celtic Glasgow | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
110 | Coleraine Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
111 | Dynamo Brest | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
112 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
113 | Racing Club Lucemburk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
114 | Gzira United | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
115 | St. Johnstone | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
116 | Runavik NSI | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
117 | Tobol Kostanay | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:7 | -5 |
118 | Dila Gori | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
119 | Arda Kardzhali | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
120 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
121 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
122 | Vllaznia Shkodër | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
123 | St Joseph's | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
124 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
125 | Austria Wien | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
126 | Decic Tuzi FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
127 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
128 | Mosta | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
129 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
130 | Sparta Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
131 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
132 | Limassol AEL | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
133 | Shakhtsyor Salihorsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
134 | Sligo Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
135 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
136 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
137 | Sumgayet Khazar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
138 | BK Häcken | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
139 | Mons Calpe | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
140 | Newtown AFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
141 | Dudelange F91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
142 | Hajduk Split | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
143 | Olimpija Ljubljana | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
144 | Rakow Czestochowa | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:3 | -2 |
145 | Siroki Brijeg NK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
146 | Stjarnan Gardabae | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
147 | Athens AEK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
148 | Birkirkara Luxol | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
149 | FCSB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
150 | Fehérvár | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
151 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
152 | Inter Turku FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
153 | Llapi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
154 | Matecosa Sant Juliá | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
155 | Midtjylland FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
156 | Rapid Wien | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
157 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
158 | Valmiera FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
159 | Bala Town | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
160 | Gagra FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
161 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
162 | FK Panevezys | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
163 | Sileks Krakovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
164 | Suduva Marijampole | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 |
165 | Swift Hesperange | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
166 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
167 | Ashdod SC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
168 | FC Rubin Kazan | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
169 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
170 | Noah | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
171 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
172 | Ferreira | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
173 | Valerengen Oslo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
174 | Servette Genf | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
175 | Aris Saloniki | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
176 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
177 | Kolos Kovalivka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
178 | Mladost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
179 | Pogon Szczecin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
180 | Slovácko 1. FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
181 | Universitatea Craiova | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Fehérvár din Europa Conference League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Fehérvár din sezonul Europa Conference League 2021/2022. Poți verifica poziția și punctele echipei Fehérvár în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Fehérvár
Puteți găsi programul complet al echipei fotbal pentru Fehérvár pe această pagină pentru sezonul 2021/2022. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Europa Conference League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Fehérvár
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Europa Conference League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.