Clasament Europa Conference League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Slovan Bratislava | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | +1 |
3 | Olimpija Ljubljana | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
4 | Klakksvik KI | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | -4 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:9 | +5 |
2 | KAA Gent | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:7 | +9 |
3 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 |
4 | Breidablik | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:18 | -13 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Dinamo Zagreb | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:5 | +5 |
3 | Ballkani Suva Reka | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 |
4 | FC Astana | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Bodo Glimt | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | +3 |
3 | Besiktas | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 |
4 | FC Lugano | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:14 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aston Villa | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | +5 |
2 | Legia | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:6 | +4 |
3 | Alkmaar AZ | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | -5 |
4 | Zrinjski Mostar | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:6 | +8 |
2 | Ferencváros Budapest | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 9:6 | +3 |
3 | KRC Genk | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 |
4 | Čukarički Belgrad | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | -14 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:10 | +6 |
2 | Eintracht Frankfurt | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:7 | +4 |
3 | Aberdeen FC | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | 0 |
4 | HJK Helsinki | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:17 | -10 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:11 | +2 |
2 | Ludogorets Razgrad | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:11 | 0 |
3 | Nordsjalland FC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:7 | +10 |
4 | Trnava | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:15 | -12 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Farul Constanta | - | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:7 | +6 |
- | Beitar Jerusalem | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Partizan Belgrad | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 |
- | Aarhus AGF | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Midtjylland FC | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | +2 |
- | Adana Demirspor | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:8 | +4 |
- | Vikingur Reykjavik | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Dynamo Tbilisi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Omonia Nikósia | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
- | Glentoran Belfast | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
- | CFR Cluj | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Shkendija 79 Tetovo | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | Union St-Gilloise | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
- | Larnaca AEK | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Buducnost Podgorica | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
- | Linfield Belfast | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 |
- | Bohemians 1905 | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
- | Hapoel Beer Sheva | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Osasuna | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Betis Sevilla | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | FCSB | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Twente Enschede | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:7 | 0 |
- | Apoel Nikósia | - | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:6 | +2 |
- | Maccabi Haifa | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Vllaznia Shkodër | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Santa Coloma FC | - | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 |
- | Birkirkara Luxol | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Torpedo Kutaisi | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | -1 |
- | Urartu Yerevan | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
- | The New Saints FC | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Haverfordwest C. | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
- | Connah's Quay | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 |
- | Kecskeméti TE | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Ajax Amsterdam | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:7 | -3 |
- | Vitoria Guimaraes SC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Tirana SK | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
- | Makedonia Gjorče Petrov | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Thorshavn HB | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Shkupi Skopje | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:3 | +2 |
- | FC Riga | - | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:9 | -4 |
- | Sepsi Sfantu Gheorghe | - | 6 | 3 | 3 | 0 | 12:6 | +6 |
- | Drita | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Gzira United | - | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:11 | -4 |
- | FK Panevezys | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 |
- | FC Struga | - | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:8 | +1 |
- | CSKA 1948 Sofia | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Inter d'Escaldes CM | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:9 | -3 |
- | Gjilani | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | FC Hegelmann | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Larne | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 |
- | Swift Hesperange | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:7 | 0 |
- | Hamrun Spartans | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
- | Atletic Club d'Escaldes | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Cosmos | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Petrocub Sarata-Galbena | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Dynamo Batumi | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Progres Niedercom | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
- | Vojvodina Nový Sad | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Differdange FC 03 | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:5 | -1 |
- | Aktobe FC | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Neftci Baku | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 |
- | FC Arouca | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Rigas Futbola skola | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | +1 |
- | Crusaders Belfast | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:7 | 0 |
- | Pyunik Yerevan | - | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | +1 |
- | Tre Penne | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | -10 |
- | Milsami Orhei | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Ordabasy Shymkent | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | La Fiorita | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Penybont | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:3 | -2 |
- | Lincoln Red Imps | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 |
- | Gilan Qabala | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
- | Kauno Žalgiris | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 |
- | Sabah FK | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
- | Flora Tallin | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Vikingur Gotu | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Partizani Tirana | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
- | Sutjeska Niksic | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | KuPS Kuopio | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Vorskla Poltava | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | SC Dnipro-1 | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:3 | -1 |
- | Dynamo Kyiv | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 |
- | FC Basel | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Servette Genf | - | 4 | 1 | 3 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Austria Wien | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:7 | +1 |
- | Rapid Wien | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | +4 |
- | FC Luzern | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | FC Vaduz | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Žilina | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:12 | -5 |
- | NK Celje | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | +1 |
- | Maribor Branik NK | - | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:12 | -3 |
- | Sturm Graz | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
- | Akureyri KA | - | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:13 | -2 |
- | Honka Espoo | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Valkeakoski Haka | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Narva Trans | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 |
- | Levadia Tallin | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Žalgiris Vilnius | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 |
- | Hammarby | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 |
- | IF Djurgarden | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Derry City | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | +2 |
- | Shamrock Rovers | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Rosenborg Trondheim | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 |
- | Kalmar FF | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
- | Molde FK | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
- | Brann Bergen | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 |
- | Auda Riga | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 |
- | Dynamo Minsk | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Bate Barysau | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Torpedo Zhodzina | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Nyoman-Belcard Hrodna | - | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 |
- | Valmiera FK | - | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:3 | +8 |
- | Tobol Kostanay | - | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:10 | -2 |
- | HNK Rijeka | - | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | +10 |
- | Zimbru Chișinău | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:10 | -8 |
- | Hajduk Split | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Debreceni VSC | - | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
- | CSKA Sofia | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 |
- | Levski Sofia | - | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | +2 |
- | Borac Banja Luka | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Zeljeznicar Sarajevo | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:7 | -1 |
- | Pogon Szczecin | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:10 | 0 |
- | Olympiakos Piraeus | - | 8 | 6 | 0 | 2 | 16:10 | +6 |
- | Sarajevo FK | - | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
- | Zalaegerszeg | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 |
- | Hearts of Midlothian | - | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 |
- | Lech Poznan | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | +2 |
- | Hibernian | - | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:14 | -2 |
- | Aris Saloniki | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | NK Osijek | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:8 | -1 |
1 | Viktoria Plzeň | 18 | 16 | 11 | 5 | 0 | 23:5 | +18 |
1 | Alashkert FC | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
2 | Club Brugge | 16 | 18 | 12 | 3 | 3 | 42:15 | +27 |
2 | Ararat-Armenia | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | PAOK Saloniki | 16 | 16 | 10 | 3 | 3 | 34:18 | +16 |
3 | Arsenal Tivat | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 |
4 | Balzan Youths FC | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Maccabi Tel Aviv | 15 | 14 | 10 | 2 | 2 | 31:17 | +14 |
5 | Lille | 14 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:8 | +11 |
5 | College Europa | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
6 | Dila Gori | 0 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | -1 |
6 | KAA Gent | 13 | 14 | 9 | 2 | 3 | 37:15 | +22 |
7 | Aston Villa | 13 | 14 | 8 | 2 | 4 | 29:16 | +13 |
7 | Domzale | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
8 | Dudelange F91 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
8 | Fiorentina | 12 | 14 | 6 | 7 | 1 | 27:14 | +13 |
9 | Legia | 12 | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:25 | +3 |
9 | Dukagjini Klina | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
10 | Fenerbahce | 12 | 16 | 12 | 0 | 4 | 40:17 | +23 |
10 | Dunajská Streda | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
11 | Dundalk FC | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 |
11 | Ludogorets Razgrad | 12 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:12 | -1 |
12 | Egnatia Rrogozhinë | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:6 | -1 |
12 | Nordsjalland FC | 10 | 10 | 6 | 2 | 2 | 25:7 | +18 |
13 | Bodo Glimt | 10 | 14 | 7 | 5 | 2 | 32:18 | +14 |
13 | Flora Paide | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:2 | -2 |
14 | Magpies | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 |
14 | Ferencváros Budapest | 10 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:10 | +20 |
15 | St. Patrick's Athletic | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 |
15 | Slovan Bratislava | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:12 | -3 |
16 | Thorshavn B36 | 0 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 |
16 | Dinamo Zagreb | 9 | 10 | 5 | 1 | 4 | 15:11 | +4 |
17 | Eintracht Frankfurt | 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:12 | +5 |
18 | KRC Genk | 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:7 | +3 |
19 | Zorya Luhansk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 |
20 | Aberdeen FC | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:10 | 0 |
21 | Alkmaar AZ | 6 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:16 | -1 |
22 | Olimpija Ljubljana | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | -5 |
23 | Ballkani Suva Reka | 4 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19:11 | +8 |
24 | Klakksvik KI | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | -4 |
25 | Zrinjski Mostar | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | -4 |
26 | Besiktas | 4 | 12 | 7 | 1 | 4 | 21:19 | +2 |
27 | FC Lugano | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:14 | -8 |
28 | FC Astana | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:14 | -8 |
29 | HJK Helsinki | 2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 10:19 | -9 |
30 | Trnava | 1 | 12 | 2 | 4 | 6 | 15:22 | -7 |
177 | Breidablik | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 7:18 | -11 |
178 | Čukarički Belgrad | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:16 | -14 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lille | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Slovan Bratislava | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Klakksvik KI | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 |
4 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAA Gent | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Maccabi Tel Aviv | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
3 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | +2 |
4 | Breidablik | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
2 | Dinamo Zagreb | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | +6 |
3 | Ballkani Suva Reka | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 0 |
4 | FC Astana | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Bodo Glimt | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | FC Lugano | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 |
4 | Besiktas | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Aston Villa | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
3 | Alkmaar AZ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | Zrinjski Mostar | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | +7 |
2 | Ferencváros Budapest | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
3 | KRC Genk | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 |
4 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | -4 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Eintracht Frankfurt | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | +6 |
3 | Aberdeen FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 |
4 | HJK Helsinki | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
2 | Ludogorets Razgrad | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
3 | Nordsjalland FC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:3 | +11 |
4 | Trnava | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fenerbahce | 9 | 8 | 7 | 0 | 0 | 24:5 | +19 |
2 | KAA Gent | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24:3 | +21 |
3 | Maccabi Tel Aviv | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 18:10 | +8 |
4 | Aston Villa | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 16:7 | +9 |
5 | Legia | 9 | 7 | 4 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
6 | Viktoria Plzeň | 9 | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:0 | +13 |
7 | Lille | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:4 | +8 |
8 | Ludogorets Razgrad | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
9 | Club Brugge | 7 | 9 | 6 | 3 | 0 | 21:6 | +15 |
10 | Nordsjalland FC | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 | 21:3 | +18 |
11 | PAOK Saloniki | 7 | 8 | 5 | 2 | 0 | 20:8 | +12 |
12 | Fiorentina | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 | 18:6 | +12 |
13 | Bodo Glimt | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 18:8 | +10 |
14 | Eintracht Frankfurt | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
15 | Dinamo Zagreb | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | +8 |
16 | Alkmaar AZ | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
17 | Ferencváros Budapest | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 14:5 | +9 |
18 | KRC Genk | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | +3 |
19 | Zrinjski Mostar | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
20 | Zorya Luhansk | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
21 | Aberdeen FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
22 | Slovan Bratislava | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
23 | Klakksvik KI | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
24 | Ballkani Suva Reka | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
25 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
26 | HJK Helsinki | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:6 | 0 |
27 | FC Astana | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
28 | FC Lugano | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
29 | Trnava | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 10:9 | +1 |
30 | Midtjylland FC | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
31 | Besiktas | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 9:12 | -3 |
32 | Hibernian | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9:7 | +2 |
33 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
34 | Farul Constanta | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | +5 |
35 | Adana Demirspor | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
36 | Valmiera FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
37 | Olympiakos Piraeus | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7:6 | +1 |
38 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | +4 |
39 | Akureyri KA | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:6 | 0 |
40 | Brann Bergen | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
41 | Partizani Tirana | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
42 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
43 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
44 | NK Celje | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
45 | Tobol Kostanay | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:5 | 0 |
46 | Swift Hesperange | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
47 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
48 | Molde FK | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
49 | Pogon Szczecin | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
50 | Dila Gori | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
51 | Dundalk FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
52 | Lech Poznan | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
53 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
54 | Žilina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
55 | Breidablik | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
56 | Austria Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
57 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
58 | Egnatia Rrogozhinë | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
59 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
60 | FC Riga | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
61 | Gzira United | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
62 | Pyunik Yerevan | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
63 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
64 | Sturm Graz | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
65 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 |
66 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
67 | Rigas Futbola skola | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
68 | Hearts of Midlothian | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
69 | FC Struga | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
70 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
71 | Progres Niedercom | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
72 | Levski Sofia | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
73 | NK Osijek | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
74 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
75 | Santa Coloma FC | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 |
76 | Sabah FK | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
77 | Derry City | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
78 | Hamrun Spartans | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:7 | -4 |
79 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:6 | -3 |
80 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
81 | Thorshavn B36 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
82 | FK Panevezys | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
83 | Neftci Baku | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
84 | KuPS Kuopio | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 |
85 | FC Luzern | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 |
86 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
87 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
88 | Twente Enschede | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
89 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
90 | Union St-Gilloise | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
91 | Bohemians 1905 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
92 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
93 | Gilan Qabala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
94 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
95 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
96 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
97 | Larnaca AEK | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
98 | Ajax Amsterdam | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
99 | Ordabasy Shymkent | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
100 | Valkeakoski Haka | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
101 | Ararat-Armenia | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
102 | Dukagjini Klina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
103 | Partizan Belgrad | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
104 | Kecskeméti TE | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
105 | FC Arouca | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
106 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
107 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
108 | Haverfordwest C. | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
109 | Aris Saloniki | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
110 | Debreceni VSC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
111 | Arsenal Tivat | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
112 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
113 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
114 | Larne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
115 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
116 | Domzale | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
117 | Tirana SK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
118 | Aktobe FC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
119 | Lincoln Red Imps | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
120 | FC Basel | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
121 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
122 | Osasuna | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
123 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
124 | Drita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
125 | Dynamo Batumi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
126 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
127 | Kauno Žalgiris | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
128 | SC Dnipro-1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
129 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
130 | Levadia Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
131 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
132 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
133 | Dynamo Minsk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
134 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
135 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
136 | Zalaegerszeg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
137 | Alashkert FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
138 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
139 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
140 | Cosmos | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
141 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
142 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
143 | Penybont | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
144 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
145 | Auda Riga | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
146 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Vikingur Reykjavik | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
148 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
149 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
150 | Vllaznia Shkodër | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
151 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
152 | Hammarby | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
153 | Bate Barysau | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
154 | FC Hegelmann | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:5 | -5 |
155 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
156 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
157 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
158 | Balzan Youths FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:3 | -3 |
159 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
160 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
161 | Gjilani | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
162 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
163 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
164 | Shamrock Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
165 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
166 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
167 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
168 | Betis Sevilla | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
169 | Vitoria Guimaraes SC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
170 | Makedonia Gjorče Petrov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
171 | CSKA 1948 Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
172 | Atletic Club d'Escaldes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
173 | Milsami Orhei | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
174 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
175 | Servette Genf | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | Hajduk Split | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Magpies | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
2 | Lille | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 |
3 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
4 | Klakksvik KI | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | KAA Gent | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
4 | Breidablik | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria Plzeň | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
2 | FC Astana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
3 | Dinamo Zagreb | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 |
4 | Ballkani Suva Reka | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:4 | -4 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | +8 |
2 | Besiktas | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Bodo Glimt | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
4 | FC Lugano | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aston Villa | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Legia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
3 | Alkmaar AZ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 |
4 | Zrinjski Mostar | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | -4 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
2 | Ferencváros Budapest | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 |
3 | KRC Genk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | -10 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAOK Saloniki | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | +3 |
2 | Eintracht Frankfurt | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 |
3 | Aberdeen FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 |
4 | HJK Helsinki | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:11 | -8 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets Razgrad | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:11 | -7 |
2 | Fenerbahce | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
3 | Nordsjalland FC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Trnava | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Brugge | 9 | 9 | 6 | 0 | 0 | 21:9 | +12 |
2 | PAOK Saloniki | 9 | 8 | 5 | 1 | 0 | 14:10 | +4 |
3 | Viktoria Plzeň | 9 | 8 | 6 | 2 | 0 | 10:5 | +5 |
4 | Maccabi Tel Aviv | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
5 | Slovan Bratislava | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
6 | Ferencváros Budapest | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 16:5 | +11 |
7 | Fiorentina | 5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 9:8 | +1 |
8 | Lille | 5 | 6 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | +3 |
9 | Bodo Glimt | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 14:10 | +4 |
10 | KAA Gent | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 13:12 | +1 |
11 | Aston Villa | 4 | 7 | 2 | 2 | 0 | 13:9 | +4 |
12 | Besiktas | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | +5 |
13 | KRC Genk | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
14 | Fenerbahce | 3 | 8 | 5 | 0 | 0 | 16:12 | +4 |
15 | Legia | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 15:15 | 0 |
16 | FC Lugano | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:9 | -4 |
17 | Eintracht Frankfurt | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
18 | Ludogorets Razgrad | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:11 | -7 |
19 | FC Astana | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:10 | -6 |
20 | Dinamo Zagreb | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
21 | Zorya Luhansk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
22 | Nordsjalland FC | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
23 | Olimpija Ljubljana | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
24 | Aberdeen FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5:6 | -1 |
25 | Ballkani Suva Reka | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7:7 | 0 |
26 | Trnava | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 | 5:13 | -8 |
27 | HJK Helsinki | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4:13 | -9 |
28 | Alkmaar AZ | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 9:11 | -2 |
29 | Olympiakos Piraeus | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
30 | Alashkert FC | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
31 | NK Celje | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6:5 | +1 |
32 | Akureyri KA | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:7 | -2 |
33 | Pogon Szczecin | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:7 | -2 |
34 | FC Struga | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5:6 | -1 |
35 | Ararat-Armenia | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
36 | Farul Constanta | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
37 | Pyunik Yerevan | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:4 | +1 |
38 | Sepsi Sfantu Gheorghe | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
39 | HNK Rijeka | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
40 | Aktobe FC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 |
41 | Rapid Wien | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
42 | Shkupi Skopje | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
43 | Dukagjini Klina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:8 | -4 |
44 | Omonia Nikósia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:7 | -3 |
45 | Adana Demirspor | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4:6 | -2 |
46 | Twente Enschede | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4:6 | -2 |
47 | Crusaders Belfast | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:5 | -1 |
48 | Maribor Branik NK | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4:5 | -1 |
49 | Apoel Nikósia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
50 | Vitoria Guimaraes SC | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
51 | Balzan Youths FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 |
52 | Torpedo Kutaisi | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
53 | Austria Wien | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
54 | Breidablik | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3:12 | -9 |
55 | Gzira United | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:7 | -4 |
56 | Hibernian | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3:7 | -4 |
57 | Žilina | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
58 | NK Osijek | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:6 | -3 |
59 | Rosenborg Trondheim | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
60 | Tobol Kostanay | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:5 | -2 |
61 | Tirana SK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
62 | Differdange FC 03 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
63 | Neftci Baku | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:4 | -1 |
64 | FC Luzern | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
65 | Derry City | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3:4 | -1 |
66 | Lech Poznan | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
67 | Dudelange F91 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:4 | -1 |
68 | Larnaca AEK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
69 | Molde FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:3 | 0 |
70 | Partizani Tirana | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
71 | Union St-Gilloise | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
72 | Valmiera FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 |
73 | Domzale | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Inter d'Escaldes CM | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:7 | -5 |
75 | Ajax Amsterdam | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:5 | -3 |
76 | Dila Gori | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2:5 | -3 |
77 | Linfield Belfast | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
78 | Swift Hesperange | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:4 | -2 |
79 | Hapoel Beer Sheva | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
80 | Urartu Yerevan | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
81 | The New Saints FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
82 | CSKA 1948 Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
83 | Ordabasy Shymkent | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
84 | Brann Bergen | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
85 | Zeljeznicar Sarajevo | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
86 | Aris Saloniki | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
87 | Thorshavn B36 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2:3 | -1 |
88 | Glentoran Belfast | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
89 | Osasuna | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
90 | Maccabi Haifa | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 |
91 | Gjilani | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
92 | Hamrun Spartans | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
93 | Progres Niedercom | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
94 | Rigas Futbola skola | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
95 | Milsami Orhei | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
96 | Sabah FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:2 | 0 |
97 | Dynamo Minsk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
98 | Nyoman-Belcard Hrodna | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
99 | Levski Sofia | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
100 | Sarajevo FK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
101 | FC Basel | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 |
102 | Sturm Graz | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 |
103 | Čukarički Belgrad | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:11 | -10 |
104 | Klakksvik KI | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
105 | Zimbru Chișinău | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:6 | -5 |
106 | Hearts of Midlothian | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:6 | -5 |
107 | Midtjylland FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
108 | Santa Coloma FC | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1:5 | -4 |
109 | FC Riga | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1:5 | -4 |
110 | Makedonia Gjorče Petrov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
111 | Atletic Club d'Escaldes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
112 | Gilan Qabala | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
113 | Auda Riga | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
114 | Bate Barysau | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
115 | Vllaznia Shkodër | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
116 | Haverfordwest C. | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
117 | FC Arouca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
118 | Kauno Žalgiris | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
119 | Sutjeska Niksic | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
120 | Vorskla Poltava | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
121 | Dundalk FC | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | -2 |
122 | Magpies | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
123 | Dynamo Tbilisi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
124 | CFR Cluj | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
125 | FCSB | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
126 | Kecskeméti TE | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
127 | Vojvodina Nový Sad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
128 | Vikingur Gotu | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
129 | KuPS Kuopio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
130 | Honka Espoo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
131 | Levadia Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
132 | Kalmar FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
133 | College Europa | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
134 | St. Patrick's Athletic | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
135 | Betis Sevilla | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
136 | Birkirkara Luxol | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
137 | FK Panevezys | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:1 | 0 |
138 | Dynamo Batumi | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
139 | SC Dnipro-1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
140 | Servette Genf | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
141 | FC Vaduz | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
142 | IF Djurgarden | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
143 | Torpedo Zhodzina | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
144 | Arsenal Tivat | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
145 | Egnatia Rrogozhinë | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
146 | Debreceni VSC | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
147 | Partizan Belgrad | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
148 | Tre Penne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:7 | -7 |
149 | Shamrock Rovers | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
150 | CSKA Sofia | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
151 | Zrinjski Mostar | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:4 | -4 |
152 | Aarhus AGF | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
153 | Bohemians 1905 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
154 | Larne | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
155 | Petrocub Sarata-Galbena | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
156 | Flora Tallin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
157 | Žalgiris Vilnius | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
158 | Hajduk Split | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
159 | Vikingur Reykjavik | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
160 | Connah's Quay | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
161 | Penybont | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:2 | -2 |
162 | Lincoln Red Imps | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
163 | Dynamo Kyiv | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
164 | Narva Trans | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
165 | Dunajská Streda | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
166 | Shkendija 79 Tetovo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
167 | Buducnost Podgorica | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
168 | Thorshavn HB | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
169 | Cosmos | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
170 | La Fiorita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
171 | Valkeakoski Haka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
172 | Hammarby | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
173 | Borac Banja Luka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
174 | Zalaegerszeg | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
175 | Beitar Jerusalem | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
176 | Drita | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
177 | FC Hegelmann | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
178 | Flora Paide | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
- Retrogradare
Statistici Fenerbahce - Olympiakos Piraeus
Aici poti vedea echipele Fenerbahce si Olympiakos Piraeus comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor fotbal jucate din competitia Europa Conference League. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Fenerbahce și Olympiakos Piraeus în campionat.
Compară echipele pe baza statisticilor
-
Statistici Victorie, Remiză, Înfrângere (Win, Draw, Loss):
- Câte meciuri au câștigat, au terminat la egalitate și au pierdut?
-
Statistici Șansă Dublă (Double Chance):
- Câte meciuri au câștigat sau au terminat la egalitate atunci când au avut o șansă dublă?
-
Statistici Fără Gol Încasat (To Nil):
- Victorii fără gol încasat: Câte meciuri au câștigat fără să primească gol?
- Înfrângeri fără gol marcat: Câte meciuri au pierdut fără să înscrie?
-
Statistici Margini de Victorie (Winning Margin):
- Margini medii de victorie în meciurile lor (de exemplu, victorii la limită sau victorii clare)
-
Statistici Scoruri Corecte (Correct Score):
- Care au fost cele mai comune rezultate în meciurile anterioare?
-
Număr de Goluri (Number of Goals):
- Goluri sub/peste 0.5, 1.5, 2.5, 3.5, 4.5
- Goluri pare/impare
-
Goluri Marcate și Încasate pe Meci și Statistici Fără Gol Încasat (Clean Sheet):
- Număr mediu de goluri marcate pe meci
- Număr mediu de goluri încasate pe meci
- Câte meciuri au jucat fără să primească gol (fără gol încasat)?
-
Număr de Goluri în Cele Două Repere (Number of Goals in Halves):
- Distribuția golurilor în prima și a doua repriză
-
Statistici Rezultat la Pauză / Final (HT/FT):
- Cât de des au condus la pauză și au câștigat meciul?
- Cât de des au condus la pauză și au pierdut meciul?
- Cât de des au terminat la egalitate la pauză și au câștigat sau pierdut meciul?
- Întâlniri directe Fenerbahce - Olympiakos Piraeus
Poți analiza rezultatele anterioare ale întâlnirilor directe.
Statistics GG sau BTTS
GG (ambele echipe marchează) este o piață populară de pariere la fotbal. La un pariu GG, încercați să preziceți dacă ambele echipe implicate într-un meci vor marca cel puțin un gol fiecare sau dacă cel puțin o echipă nu va reuși să înscrie.
Pe această pagină, puteți compara statisticile GG pentru Fenerbahce și Olympiakos Piraeus. În plus, față de statisticile simple GG, puteți verifica și piețele combinate GG & Peste 2.5 goluri, GG & Câștigă și GG & Pierde. Calculăm aceste statistici pentru meciurile de acasă, de deplasare și total pentru fiecare echipă.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.