Clasament Champions League W
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 170:129 | +41 |
2 | Randers HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 166:156 | +10 |
3 | Niederösterreich | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 156:153 | +3 |
4 | Buxtehuder SV | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 134:188 | -54 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 180:134 | +46 |
2 | Ljubljana Krim | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 151:157 | -6 |
3 | Koprivnica | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 136:143 | -7 |
4 | Cluj Napoca | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 141:174 | -33 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 197:156 | +41 |
2 | FTC Budapest | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 183:163 | +20 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 157:200 | -43 |
4 | Sävehof IK | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 174:192 | -18 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 154:142 | +12 |
2 | Buducnost Podgorica | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 149:134 | +15 |
3 | Thüringer HC | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 146:153 | -7 |
4 | Viborg HK | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 143:163 | -20 |
Main Round - Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 160:122 | +38 |
2 | Larvik HK | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 146:133 | +13 |
3 | Buducnost Podgorica | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 116:139 | -23 |
4 | Randers HK | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 129:157 | -28 |
Main Round - Group B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 161:149 | +12 |
2 | Oltchim RM Valcea | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 154:142 | +12 |
3 | FTC Budapest | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 163:173 | -10 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 159:173 | -14 |
Wildcard Qualification
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 52:41 | +11 |
2 | Leipzig | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 42:42 | 0 |
3 | Issy Les Moulineaux | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 36:47 | -11 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Muratpasa Belediyesi | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 53:69 | -16 |
- | Laczpol Gdynia | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 53:48 | +5 |
- | Michalovce | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 48:71 | -23 |
- | Brühl Handball LC | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 37:63 | -26 |
- | Metalurg Skopje | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 53:55 | -2 |
- | Zaječar | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 63:56 | +7 |
- | Rostov Don | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 51:51 | 0 |
- | Trondheim Byasen | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 51:45 | +6 |
- | Bera-Pasajes S.Pedro | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 55:54 | +1 |
- | Bizztravel Dalfsen | - | 2 | 0 | 0 | 2 | 57:68 | -11 |
1 | Györi ETO | 24 | 16 | 15 | 0 | 1 | 435:346 | +89 |
2 | Oltchim RM Valcea | 20 | 14 | 11 | 0 | 3 | 371:319 | +52 |
3 | Larvik HK | 18 | 16 | 10 | 0 | 6 | 435:379 | +56 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 16 | 14 | 8 | 0 | 6 | 365:356 | +9 |
5 | FTC Budapest | 16 | 14 | 10 | 0 | 4 | 417:384 | +33 |
6 | Ljubljana Krim | 14 | 14 | 8 | 0 | 6 | 355:355 | 0 |
7 | Buducnost Podgorica | 11 | 12 | 5 | 1 | 6 | 265:273 | -8 |
8 | Randers HK | 7 | 12 | 3 | 1 | 8 | 295:313 | -18 |
9 | Niederösterreich | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 156:153 | +3 |
10 | Koprivnica | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 136:143 | -7 |
11 | Thüringer HC | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 146:153 | -7 |
12 | Volgograd Dinamo | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 157:200 | -43 |
13 | Sävehof IK | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 174:192 | -18 |
14 | Leipzig | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 42:42 | 0 |
25 | Issy Les Moulineaux | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 36:47 | -11 |
26 | Viborg HK | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 199:199 | 0 |
27 | Cluj Napoca | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 198:222 | -24 |
28 | Buxtehuder SV | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 194:241 | -47 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 87:70 | +17 |
2 | Randers HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:70 | +15 |
3 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 83:74 | +9 |
4 | Buxtehuder SV | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 62:95 | -33 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:67 | +23 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 76:80 | -4 |
3 | Koprivnica | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 75:72 | +3 |
4 | Cluj Napoca | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:81 | -14 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 109:79 | +30 |
2 | FTC Budapest | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:80 | +9 |
3 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 85:97 | -12 |
4 | Volgograd Dinamo | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:102 | -32 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:66 | +16 |
2 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 78:59 | +19 |
3 | Thüringer HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 78:73 | +5 |
4 | Viborg HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 73:83 | -10 |
Main Round - Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:65 | +24 |
2 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 71:59 | +12 |
3 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 63:64 | -1 |
4 | Randers HK | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 64:76 | -12 |
Main Round - Group B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ljubljana Krim | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 86:72 | +14 |
2 | FTC Budapest | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:90 | -2 |
3 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 74:68 | +6 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 77:82 | -5 |
Wildcard Qualification Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:21 | +5 |
2 | Leipzig | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21:16 | +5 |
3 | Issy Les Moulineaux | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 20:26 | -6 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 12 | 8 | 7 | 0 | 0 | 226:0 | +226 |
2 | Larvik HK | 10 | 8 | 5 | 0 | 0 | 223:0 | +223 |
3 | FTC Budapest | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 | 208:0 | +208 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 185:0 | +185 |
5 | Oltchim RM Valcea | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 183:0 | +183 |
6 | Ljubljana Krim | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 181:0 | +181 |
7 | Buducnost Podgorica | 8 | 6 | 4 | 0 | 0 | 141:0 | +141 |
8 | Randers HK | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 149:0 | +149 |
9 | Niederösterreich | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 83:0 | +83 |
10 | Thüringer HC | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 78:0 | +78 |
11 | Koprivnica | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 75:0 | +75 |
12 | Leipzig | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
13 | Viborg HK | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 129:0 | +129 |
14 | Cluj Napoca | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 124:0 | +124 |
15 | Buxtehuder SV | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 96:0 | +96 |
16 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 85:0 | +85 |
17 | Volgograd Dinamo | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 70:0 | +70 |
18 | Trondheim Byasen | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 51:0 | +51 |
19 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:0 | +34 |
20 | Rostov Don | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
21 | Muratpasa Belediyesi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 27:0 | +27 |
22 | Michalovce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 26:0 | +26 |
23 | Brühl Handball LC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
24 | Bera-Pasajes S.Pedro | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
25 | Issy Les Moulineaux | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
26 | Laczpol Gdynia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
27 | Zaječar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
28 | Bizztravel Dalfsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 83:59 | +24 |
2 | Randers HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 81:86 | -5 |
3 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 73:79 | -6 |
4 | Buxtehuder SV | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 72:93 | -21 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:67 | +23 |
2 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:77 | -2 |
3 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 61:71 | -10 |
4 | Cluj Napoca | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 74:93 | -19 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FTC Budapest | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 94:83 | +11 |
2 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:77 | +11 |
3 | Sävehof IK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 89:95 | -6 |
4 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 87:98 | -11 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 72:76 | -4 |
2 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 71:75 | -4 |
3 | Thüringer HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 68:80 | -12 |
4 | Viborg HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 70:80 | -10 |
Main Round - Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 71:57 | +14 |
2 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 75:74 | +1 |
3 | Buducnost Podgorica | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 53:75 | -22 |
4 | Randers HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 65:81 | -16 |
Main Round - Group B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 80:74 | +6 |
2 | FTC Budapest | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:83 | -8 |
3 | Ljubljana Krim | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:77 | -2 |
4 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 82:91 | -9 |
Wildcard Qualification Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:20 | +6 |
2 | Leipzig | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:26 | -5 |
3 | Issy Les Moulineaux | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16:21 | -5 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 12 | 8 | 8 | 0 | 0 | 388:167 | +221 |
2 | Oltchim RM Valcea | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 | 350:157 | +193 |
3 | Larvik HK | 8 | 8 | 5 | 0 | 0 | 398:193 | +205 |
4 | FTC Budapest | 6 | 7 | 4 | 0 | 0 | 401:192 | +209 |
5 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 7 | 3 | 0 | 0 | 349:187 | +162 |
6 | Ljubljana Krim | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | 353:176 | +177 |
7 | Buducnost Podgorica | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 247:150 | +97 |
8 | Randers HK | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 292:167 | +125 |
9 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 189:98 | +91 |
10 | Sävehof IK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 186:95 | +91 |
11 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 147:79 | +68 |
12 | Thüringer HC | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 141:80 | +61 |
13 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 133:71 | +62 |
14 | Buxtehuder SV | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 224:115 | +109 |
15 | Cluj Napoca | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 203:93 | +110 |
16 | Viborg HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 189:80 | +109 |
17 | Bera-Pasajes S.Pedro | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 64:23 | +41 |
18 | Zaječar | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 63:56 | +7 |
19 | Michalovce | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 62:31 | +31 |
20 | Muratpasa Belediyesi | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 61:34 | +27 |
21 | Bizztravel Dalfsen | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 57:68 | -11 |
22 | Laczpol Gdynia | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 53:48 | +5 |
23 | Rostov Don | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 50:23 | +27 |
24 | Brühl Handball LC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 47:30 | +17 |
25 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 45:29 | +16 |
26 | Trondheim Byasen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45:0 | +45 |
27 | Issy Les Moulineaux | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 42:21 | +21 |
28 | Leipzig | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 37:26 | +11 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Györi ETO - Oltchim RM Valcea
Aici poti vedea echipele Györi ETO si Oltchim RM Valcea comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor handbal jucate din competitia Champions League W. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Györi ETO și Oltchim RM Valcea în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.