Clasament Champions Hockey League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 13 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17:12 | +5 |
2 | Liberec | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 16:15 | +1 |
3 | Košice | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 14:16 | -2 |
4 | Kölner Haie | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 12:16 | -4 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CE Wien | 15 | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
2 | Farjestad | 10 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | 14:12 | +2 |
3 | SC Curych | 10 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 16:15 | +1 |
4 | Valerenga Oslo | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7:17 | -10 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 35:13 | +22 |
2 | Servette GE | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 28:15 | +13 |
3 | Villach | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 11:23 | -12 |
4 | Briancon | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8:31 | -23 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 14 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 21:13 | +8 |
2 | Zlín | 10 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 15:20 | -5 |
3 | Djurgarden IF | 9 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 21:16 | +5 |
4 | Eisbären Berlin | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14:22 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 21:16 | +5 |
2 | Stavanger | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 19:17 | +2 |
3 | Třinec | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 20:14 | +6 |
4 | Bern | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 11:24 | -13 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 20:10 | +10 |
2 | TPS Turku | 12 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 21:12 | +9 |
3 | Bolzano Foxes | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 12:22 | -10 |
4 | Pardubice | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 11:20 | -9 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Praha | 12 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 25:19 | +6 |
2 | Vaxjö Lakers HC | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 19:14 | +5 |
3 | Kalpa Kuopio | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | -4 |
4 | Adler Mannheim | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 11:18 | -7 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 18:11 | +7 |
2 | Zug | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 14:14 | 0 |
3 | Vítkovice | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 18:20 | -2 |
4 | ERC Ingolstadt | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 16:21 | -5 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 23:8 | +15 |
2 | Jyp Jyväskylä | 13 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:11 | +4 |
3 | HV 71 | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 15:17 | -2 |
4 | Kloten | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5:22 | -17 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 20:8 | +12 |
2 | IFK Helsinki | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 31:15 | +16 |
3 | Sonderjylland IK | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 15:31 | -16 |
4 | Krefeld Pinguine | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 13:25 | -12 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 32:6 | +26 |
2 | Lukko Rauma | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 21:7 | +14 |
3 | Hamburg | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8:21 | -13 |
4 | Nottingham | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 9:36 | -27 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 15 | 13 | 10 | 0 | 0 | 2 | 57:24 | +33 |
2 | Lukko Rauma | 15 | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 32:19 | +13 |
3 | Servette GE | 15 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 32:19 | +13 |
4 | Frolunda | 15 | 13 | 9 | 0 | 1 | 3 | 59:30 | +29 |
5 | Red Bull Salzburg | 15 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 32:17 | +15 |
6 | Skelleftea AIK | 15 | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 36:25 | +11 |
7 | CE Wien | 15 | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 19:15 | +4 |
8 | IFK Helsinki | 14 | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 40:24 | +16 |
9 | Linköpings | 14 | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 28:18 | +10 |
10 | Fribourg | 14 | 8 | 3 | 1 | 2 | 1 | 24:19 | +5 |
11 | Saipa | 14 | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 24:21 | +3 |
12 | Kärpät | 13 | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 33:26 | +7 |
13 | Jyp Jyväskylä | 13 | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 21:19 | +2 |
14 | Sparta Praha | 12 | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 28:23 | +5 |
15 | TPS Turku | 12 | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 25:19 | +6 |
16 | Vaxjö Lakers HC | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 19:14 | +5 |
17 | Tappara Tampere | 11 | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 26:25 | +1 |
18 | Stavanger | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 19:18 | +1 |
19 | Farjestad | 10 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 | 12:12 | 0 |
20 | SC Curych | 10 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 17:15 | +2 |
21 | Zug | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 15:14 | +1 |
22 | Zlín | 10 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 15:19 | -4 |
23 | Třinec | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 20:14 | +6 |
24 | Djurgarden IF | 9 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 22:17 | +5 |
25 | Liberec | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 16:15 | +1 |
26 | Bolzano Foxes | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 12:22 | -10 |
27 | Košice | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 15:16 | -1 |
28 | Kölner Haie | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 13:16 | -3 |
29 | HV 71 | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 16:17 | -1 |
30 | Kalpa Kuopio | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 11:14 | -3 |
31 | Vítkovice | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 18:20 | -2 |
32 | ERC Ingolstadt | 6 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 16:21 | -5 |
33 | Villach | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 11:23 | -12 |
34 | Adler Mannheim | 5 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 11:19 | -8 |
35 | Bern | 5 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 11:25 | -14 |
36 | Sonderjylland IK | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 15:30 | -15 |
37 | Hamburg | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8:21 | -13 |
38 | Nottingham | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 9:36 | -27 |
39 | Eisbären Berlin | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 14:22 | -8 |
40 | Krefeld Pinguine | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 13:25 | -12 |
41 | Pardubice | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 11:19 | -8 |
42 | Valerenga Oslo | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7:16 | -9 |
43 | Kloten | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5:21 | -16 |
44 | Briancon | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8:31 | -23 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | Košice | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
3 | Liberec | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8:7 | +1 |
4 | Kölner Haie | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CE Wien | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
2 | Farjestad | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
3 | SC Curych | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8:5 | +3 |
4 | Valerenga Oslo | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:7 | +11 |
2 | Servette GE | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:6 | +7 |
3 | Villach | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5:13 | -8 |
4 | Briancon | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:16 | -12 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16:6 | +10 |
2 | Fribourg | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:6 | +6 |
3 | Zlín | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9:6 | +3 |
4 | Eisbären Berlin | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7:9 | -2 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15:9 | +6 |
2 | Stavanger | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
3 | Třinec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 12:7 | +5 |
4 | Bern | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | -5 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 14:5 | +9 |
2 | Bolzano Foxes | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | Linköpings | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
4 | Pardubice | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6:12 | -6 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Praha | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 13:10 | +3 |
2 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10:7 | +3 |
3 | Adler Mannheim | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
4 | Kalpa Kuopio | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6:8 | -2 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | ERC Ingolstadt | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
3 | Zug | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
4 | Vítkovice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:9 | -1 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
2 | Jyp Jyväskylä | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
3 | HV 71 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
4 | Kloten | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2:10 | -8 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFK Helsinki | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21:5 | +16 |
2 | Skelleftea AIK | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
3 | Sonderjylland IK | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9:14 | -5 |
4 | Krefeld Pinguine | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7:11 | -4 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:2 | +16 |
2 | Lukko Rauma | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
3 | Hamburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Nottingham | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:15 | -9 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 9 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 31:0 | +31 |
2 | Lulea HF | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
3 | IFK Helsinki | 9 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 26:0 | +26 |
4 | Red Bull Salzburg | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
5 | Skelleftea AIK | 9 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
6 | Lukko Rauma | 9 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
7 | Servette GE | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
8 | CE Wien | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
9 | Saipa | 8 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
10 | Djurgarden IF | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
11 | Fribourg | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
12 | Jyp Jyväskylä | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
13 | Kärpät | 7 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
14 | TPS Turku | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 15:0 | +15 |
15 | Zlín | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
16 | Tappara Tampere | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
17 | Sparta Praha | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
18 | Linköpings | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
19 | ERC Ingolstadt | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
20 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
21 | Bolzano Foxes | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
22 | Košice | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
23 | Farjestad | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
24 | SC Curych | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
25 | Liberec | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
26 | Zug | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
27 | Kölner Haie | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
28 | Stavanger | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
29 | Adler Mannheim | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
30 | Kalpa Kuopio | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
31 | Třinec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
32 | Vítkovice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
33 | Hamburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
34 | Eisbären Berlin | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
35 | HV 71 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
36 | Nottingham | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
37 | Villach | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
38 | Bern | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
39 | Sonderjylland IK | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
40 | Pardubice | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Valerenga Oslo | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
42 | Kloten | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
43 | Krefeld Pinguine | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
44 | Briancon | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8:7 | +1 |
2 | Liberec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:8 | 0 |
3 | Kölner Haie | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6:9 | -3 |
4 | Košice | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | -3 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CE Wien | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
2 | SC Curych | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8:10 | -2 |
3 | Farjestad | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6:7 | -1 |
4 | Valerenga Oslo | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17:6 | +11 |
2 | Servette GE | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15:9 | +6 |
3 | Villach | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
4 | Briancon | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:15 | -11 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9:7 | +2 |
2 | Zlín | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6:14 | -8 |
3 | Djurgarden IF | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | -5 |
4 | Eisbären Berlin | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7:13 | -6 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stavanger | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10:11 | -1 |
2 | Třinec | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8:7 | +1 |
3 | Tappara Tampere | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6:7 | -1 |
4 | Bern | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:15 | -8 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:7 | +5 |
2 | TPS Turku | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | Bolzano Foxes | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3:15 | -12 |
4 | Pardubice | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:8 | -3 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Praha | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 12:9 | +3 |
2 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | Kalpa Kuopio | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5:7 | -2 |
4 | Adler Mannheim | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
2 | Zug | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
3 | Vítkovice | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10:11 | -1 |
4 | ERC Ingolstadt | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | Jyp Jyväskylä | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | HV 71 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9:7 | +2 |
4 | Kloten | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
2 | IFK Helsinki | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10:10 | 0 |
3 | Sonderjylland IK | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:17 | -11 |
4 | Krefeld Pinguine | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:14 | -8 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14:4 | +10 |
2 | Lukko Rauma | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
3 | Nottingham | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:21 | -18 |
4 | Hamburg | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | -13 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25:11 | +14 |
2 | Frolunda | 6 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 41:16 | +25 |
3 | Lulea HF | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 39:13 | +26 |
4 | Skelleftea AIK | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 26:16 | +10 |
5 | Sparta Praha | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 26:11 | +15 |
6 | Kärpät | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25:13 | +12 |
7 | Lukko Rauma | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 25:8 | +17 |
8 | Servette GE | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23:13 | +10 |
9 | Red Bull Salzburg | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 22:8 | +14 |
10 | Fribourg | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 18:10 | +8 |
11 | Saipa | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17:11 | +6 |
12 | Stavanger | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16:11 | +5 |
13 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16:7 | +9 |
14 | Třinec | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15:7 | +8 |
15 | CE Wien | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 14:7 | +7 |
16 | IFK Helsinki | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 22:17 | +5 |
17 | Tappara Tampere | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 22:11 | +11 |
18 | TPS Turku | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 21:10 | +11 |
19 | Jyp Jyväskylä | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 17:9 | +8 |
20 | HV 71 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 19:7 | +12 |
21 | SC Curych | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
22 | Zug | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13:8 | +5 |
23 | Farjestad | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 11:7 | +4 |
24 | Sonderjylland IK | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 20:17 | +3 |
25 | Vítkovice | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 19:11 | +8 |
26 | Villach | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 19:10 | +9 |
27 | Krefeld Pinguine | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:14 | +3 |
28 | Bern | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:15 | +1 |
29 | Liberec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15:8 | +7 |
30 | Kalpa Kuopio | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13:7 | +6 |
31 | Zlín | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12:14 | -2 |
32 | Bolzano Foxes | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:15 | -5 |
33 | Kölner Haie | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13:9 | +4 |
34 | Košice | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13:8 | +5 |
35 | Djurgarden IF | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11:10 | +1 |
36 | Briancon | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20:15 | +5 |
37 | Nottingham | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18:21 | -3 |
38 | Pardubice | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17:8 | +9 |
39 | Eisbären Berlin | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16:13 | +3 |
40 | ERC Ingolstadt | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13:13 | 0 |
41 | Kloten | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13:12 | +1 |
42 | Valerenga Oslo | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
43 | Adler Mannheim | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:13 | -4 |
44 | Hamburg | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:14 | -6 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Lulea HF - Skelleftea AIK
Aici poti vedea echipele Lulea HF si Skelleftea AIK comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor hochei jucate din competitia Champions Hockey League. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Lulea HF și Skelleftea AIK în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.