Clasament Champions Hockey League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 11:9 | +2 |
2 | Grizzlys Wolfsburg | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:10 | +1 |
3 | Pardubice | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 11:14 | -3 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15:6 | +9 |
2 | Davos | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:10 | 0 |
3 | Rouen | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6:15 | -9 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lugano | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11:9 | +2 |
2 | Tappara Tampere | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7:9 | -2 |
3 | Adler Mannheim | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10:10 | 0 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Lukko Rauma | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9:9 | 0 |
3 | ERC Ingolstadt | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | Vítkovice | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7:10 | -3 |
3 | Krefeld Pinguine | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8:12 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 12:6 | +6 |
2 | Red Bull München | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14:7 | +7 |
3 | Znojmo | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:19 | -13 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17:7 | +10 |
2 | IFK Helsinki | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 13:11 | +2 |
3 | Esbjerg | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10:22 | -12 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Liberec | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8:9 | -1 |
3 | Lorenskog | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5:16 | -11 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17:9 | +8 |
2 | Eisbären Berlin | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:13 | -1 |
3 | Lulea HF | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7:14 | -7 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitra | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | Plzeň | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:10 | +2 |
3 | Stavanger | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:12 | -5 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
2 | Jyp Jyväskylä | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:9 | +3 |
3 | Gap | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:16 | -14 |
Grupa L
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 16:10 | +6 |
2 | Mladá Boleslav | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 12:15 | -3 |
3 | Junost Minsk | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10:13 | -3 |
Grupa M
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17:5 | +12 |
2 | Košice | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10:15 | -5 |
3 | EHC Linz | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:14 | -7 |
Grupa N
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 10:9 | +1 |
2 | Kalpa Kuopio | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
3 | CE Wien | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10:10 | 0 |
Grupa O
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 16:5 | +11 |
2 | Sparta Praha | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16:10 | +6 |
3 | Kraków | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7:24 | -17 |
Grupa P
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HV 71 | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:9 | +7 |
2 | Red Bull Salzburg | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14:12 | +2 |
3 | Sheffield | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11:20 | -9 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 12 | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 32:19 | +13 |
2 | Linköpings | 12 | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 29:22 | +7 |
3 | TPS Turku | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 20:9 | +11 |
4 | Zug | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 18:14 | +4 |
5 | Saipa | 11 | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 28:17 | +11 |
6 | SC Curych | 11 | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 26:14 | +12 |
7 | Kärpät | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
8 | Farjestad | 10 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 19:8 | +11 |
9 | Red Bull München | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | +6 |
10 | HV 71 | 9 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 26:19 | +7 |
11 | Fribourg | 9 | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 30:25 | +5 |
12 | Nitra | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9:18 | -9 |
13 | Djurgarden IF | 8 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:9 | +7 |
14 | Davos | 8 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:19 | -3 |
15 | Sparta Praha | 8 | 13 | 6 | 2 | 1 | 2 | 38:22 | +16 |
16 | Vaxjö Lakers HC | 8 | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 32:27 | +5 |
17 | Lugano | 8 | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 23:19 | +4 |
18 | Frolunda | 7 | 13 | 9 | 0 | 2 | 2 | 51:21 | +30 |
19 | Skelleftea AIK | 7 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 15:15 | 0 |
20 | Jyp Jyväskylä | 6 | 8 | 3 | 0 | 0 | 4 | 23:19 | +4 |
21 | Red Bull Salzburg | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 18:19 | -1 |
22 | Plzeň | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16:17 | -1 |
23 | Grizzlys Wolfsburg | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 14:19 | -5 |
24 | Eisbären Berlin | 6 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 20:24 | -4 |
25 | Liberec | 6 | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 14:14 | 0 |
26 | Kalpa Kuopio | 6 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 14:14 | 0 |
27 | Tappara Tampere | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 9:15 | -6 |
28 | Mladá Boleslav | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 12:16 | -4 |
29 | Junost Minsk | 5 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 13:21 | -8 |
30 | CE Wien | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10:11 | -1 |
31 | Pardubice | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11:15 | -4 |
32 | IFK Helsinki | 4 | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 21:19 | +2 |
33 | Adler Mannheim | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11:10 | +1 |
34 | Lukko Rauma | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 12:14 | -2 |
35 | Vítkovice | 4 | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 26:20 | +6 |
36 | Krefeld Pinguine | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8:12 | -4 |
37 | Stavanger | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:12 | -5 |
38 | ERC Ingolstadt | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 |
39 | Sheffield | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11:20 | -9 |
40 | Esbjerg | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11:23 | -12 |
41 | Košice | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 12:20 | -8 |
42 | EHC Linz | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:14 | -7 |
43 | Rouen | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6:13 | -7 |
44 | Lulea HF | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8:14 | -6 |
45 | Lorenskog | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6:16 | -10 |
46 | Znojmo | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:19 | -13 |
47 | Gap | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:16 | -14 |
48 | Kraków | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7:24 | -17 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Frolunda | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Davos | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Rouen | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adler Mannheim | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Tappara Tampere | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Lugano | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Lukko Rauma | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
3 | ERC Ingolstadt | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | -8 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Vítkovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | Krefeld Pinguine | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull München | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
2 | Fribourg | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
3 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | IFK Helsinki | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Esbjerg | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8:12 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Liberec | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
3 | Lorenskog | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | Eisbären Berlin | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Lulea HF | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:9 | -5 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitra | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:8 | 0 |
3 | Stavanger | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Jyp Jyväskylä | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa L Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Junost Minsk | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Mladá Boleslav | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
Grupa M Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Košice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
3 | EHC Linz | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa N Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | Kalpa Kuopio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | CE Wien | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
Grupa O Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Sparta Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:12 | -9 |
Grupa P Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Sheffield | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | HV 71 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
2 | Fribourg | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
3 | Bern | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
4 | Linköpings | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
5 | SC Curych | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
6 | Djurgarden IF | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
7 | Red Bull München | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
8 | Davos | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
9 | TPS Turku | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Nitra | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Saipa | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
12 | Junost Minsk | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Pardubice | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
14 | Zug | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Kärpät | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
16 | Mladá Boleslav | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Farjestad | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | Frolunda | 3 | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
19 | Vítkovice | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
20 | Sparta Praha | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
21 | IFK Helsinki | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
22 | Jyp Jyväskylä | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
23 | Red Bull Salzburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
24 | Plzeň | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
25 | Skelleftea AIK | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
26 | Liberec | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
27 | Eisbären Berlin | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
28 | HV 71 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
29 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
30 | Kalpa Kuopio | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
31 | Sheffield | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
32 | Adler Mannheim | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
33 | Tappara Tampere | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Krefeld Pinguine | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Stavanger | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Lugano | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
37 | Esbjerg | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
38 | Rouen | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
39 | CE Wien | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
40 | Lukko Rauma | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Košice | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | EHC Linz | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
43 | Lulea HF | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
44 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
45 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
46 | ERC Ingolstadt | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
47 | Lorenskog | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
2 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:8 | -4 |
3 | Pardubice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | -9 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
2 | Davos | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3:8 | -5 |
3 | Rouen | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lugano | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Tappara Tampere | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Adler Mannheim | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Lukko Rauma | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | ERC Ingolstadt | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Vítkovice | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | Krefeld Pinguine | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull München | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
2 | Fribourg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | -10 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
2 | IFK Helsinki | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
3 | Esbjerg | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2:10 | -8 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Liberec | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Lorenskog | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | Eisbären Berlin | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:8 | 0 |
3 | Lulea HF | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitra | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Stavanger | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Jyp Jyväskylä | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 |
Grupa L Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
2 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6:11 | -5 |
3 | Junost Minsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa M Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Košice | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | EHC Linz | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:7 | -4 |
Grupa N Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
2 | CE Wien | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Kalpa Kuopio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
Grupa O Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Sparta Praha | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
3 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:12 | -8 |
Grupa P Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HV 71 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Red Bull Salzburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
3 | Sheffield | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:13 | -9 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HV 71 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28:9 | +19 |
2 | Linköpings | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 27:9 | +18 |
3 | Bern | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 24:12 | +12 |
4 | Saipa | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21:7 | +14 |
5 | Lugano | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20:9 | +11 |
6 | Zug | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17:8 | +9 |
7 | Farjestad | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
8 | Kärpät | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
9 | Sparta Praha | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 34:10 | +24 |
10 | SC Curych | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19:10 | +9 |
11 | TPS Turku | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15:6 | +9 |
12 | Frolunda | 4 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 31:10 | +21 |
13 | Skelleftea AIK | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
14 | Fribourg | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23:13 | +10 |
15 | Eisbären Berlin | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22:13 | +9 |
16 | Jyp Jyväskylä | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:12 | +6 |
17 | Red Bull Salzburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:9 | +8 |
18 | Košice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:10 | +6 |
19 | Plzeň | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:6 | +10 |
20 | Lukko Rauma | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
21 | ERC Ingolstadt | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
22 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:13 | -1 |
23 | Nitra | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:11 | +1 |
24 | Tappara Tampere | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:9 | +3 |
25 | CE Wien | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
26 | Kalpa Kuopio | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10:10 | 0 |
27 | Liberec | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:8 | +2 |
28 | EHC Linz | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
29 | Red Bull München | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9:10 | -1 |
30 | Vaxjö Lakers HC | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 20:15 | +5 |
31 | Davos | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 15:10 | +5 |
32 | Djurgarden IF | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
33 | Vítkovice | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 20:7 | +13 |
34 | IFK Helsinki | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
35 | Esbjerg | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14:10 | +4 |
36 | Lorenskog | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12:8 | +4 |
37 | Lulea HF | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12:5 | +7 |
38 | Adler Mannheim | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
39 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16:12 | +4 |
40 | Sheffield | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:13 | -2 |
41 | Junost Minsk | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:12 | -2 |
42 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:11 | -1 |
43 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:12 | -3 |
44 | Stavanger | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
45 | Krefeld Pinguine | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:10 | -2 |
46 | Rouen | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:8 | 0 |
47 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:10 | -3 |
48 | Pardubice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:11 | -6 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri