Skelleftea AIK
Clasament Champions Hockey League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 11:9 | +2 |
2 | Grizzlys Wolfsburg | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:10 | +1 |
3 | Pardubice | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 11:14 | -3 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15:6 | +9 |
2 | Davos | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:10 | 0 |
3 | Rouen | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6:15 | -9 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lugano | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11:9 | +2 |
2 | Tappara Tampere | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7:9 | -2 |
3 | Adler Mannheim | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10:10 | 0 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Lukko Rauma | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9:9 | 0 |
3 | ERC Ingolstadt | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
2 | Vítkovice | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7:10 | -3 |
3 | Krefeld Pinguine | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8:12 | -4 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 12:6 | +6 |
2 | Red Bull München | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14:7 | +7 |
3 | Znojmo | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:19 | -13 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17:7 | +10 |
2 | IFK Helsinki | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 13:11 | +2 |
3 | Esbjerg | 3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10:22 | -12 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 15:3 | +12 |
2 | Liberec | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8:9 | -1 |
3 | Lorenskog | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5:16 | -11 |
Grupa I
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 11 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17:9 | +8 |
2 | Eisbären Berlin | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:13 | -1 |
3 | Lulea HF | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7:14 | -7 |
Grupa J
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitra | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | Plzeň | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:10 | +2 |
3 | Stavanger | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:12 | -5 |
Grupa K
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
2 | Jyp Jyväskylä | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:9 | +3 |
3 | Gap | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:16 | -14 |
Grupa L
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 16:10 | +6 |
2 | Mladá Boleslav | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 12:15 | -3 |
3 | Junost Minsk | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10:13 | -3 |
Grupa M
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17:5 | +12 |
2 | Košice | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10:15 | -5 |
3 | EHC Linz | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:14 | -7 |
Grupa N
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 10:9 | +1 |
2 | Kalpa Kuopio | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
3 | CE Wien | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10:10 | 0 |
Grupa O
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 16:5 | +11 |
2 | Sparta Praha | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16:10 | +6 |
3 | Kraków | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7:24 | -17 |
Grupa P
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HV 71 | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:9 | +7 |
2 | Red Bull Salzburg | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14:12 | +2 |
3 | Sheffield | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11:20 | -9 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 12 | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 32:19 | +13 |
2 | Linköpings | 12 | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 29:22 | +7 |
3 | TPS Turku | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 20:9 | +11 |
4 | Zug | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 18:14 | +4 |
5 | Saipa | 11 | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 28:17 | +11 |
6 | SC Curych | 11 | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 26:14 | +12 |
7 | Kärpät | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 | 13:7 | +6 |
8 | Farjestad | 10 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 19:8 | +11 |
9 | Red Bull München | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | +6 |
10 | HV 71 | 9 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 26:19 | +7 |
11 | Fribourg | 9 | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 30:25 | +5 |
12 | Nitra | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9:18 | -9 |
13 | Djurgarden IF | 8 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:9 | +7 |
14 | Davos | 8 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:19 | -3 |
15 | Sparta Praha | 8 | 13 | 6 | 2 | 1 | 2 | 38:22 | +16 |
16 | Vaxjö Lakers HC | 8 | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 32:27 | +5 |
17 | Lugano | 8 | 8 | 4 | 0 | 1 | 2 | 23:19 | +4 |
18 | Frolunda | 7 | 13 | 9 | 0 | 2 | 2 | 51:21 | +30 |
19 | Skelleftea AIK | 7 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 15:15 | 0 |
20 | Jyp Jyväskylä | 6 | 8 | 3 | 0 | 0 | 4 | 23:19 | +4 |
21 | Red Bull Salzburg | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 18:19 | -1 |
22 | Plzeň | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16:17 | -1 |
23 | Grizzlys Wolfsburg | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 14:19 | -5 |
24 | Eisbären Berlin | 6 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 20:24 | -4 |
25 | Liberec | 6 | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 14:14 | 0 |
26 | Kalpa Kuopio | 6 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 14:14 | 0 |
27 | Tappara Tampere | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 9:15 | -6 |
28 | Mladá Boleslav | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 12:16 | -4 |
29 | Junost Minsk | 5 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 13:21 | -8 |
30 | CE Wien | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10:11 | -1 |
31 | Pardubice | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11:15 | -4 |
32 | IFK Helsinki | 4 | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 21:19 | +2 |
33 | Adler Mannheim | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11:10 | +1 |
34 | Lukko Rauma | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 12:14 | -2 |
35 | Vítkovice | 4 | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 26:20 | +6 |
36 | Krefeld Pinguine | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8:12 | -4 |
37 | Stavanger | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:12 | -5 |
38 | ERC Ingolstadt | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 |
39 | Sheffield | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11:20 | -9 |
40 | Esbjerg | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11:23 | -12 |
41 | Košice | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 12:20 | -8 |
42 | EHC Linz | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7:14 | -7 |
43 | Rouen | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6:13 | -7 |
44 | Lulea HF | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8:14 | -6 |
45 | Lorenskog | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6:16 | -10 |
46 | Znojmo | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:19 | -13 |
47 | Gap | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:16 | -14 |
48 | Kraków | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7:24 | -17 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Frolunda | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
2 | Davos | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
3 | Rouen | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adler Mannheim | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
2 | Tappara Tampere | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Lugano | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Lukko Rauma | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 |
3 | ERC Ingolstadt | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | -8 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Vítkovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | Krefeld Pinguine | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull München | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
2 | Fribourg | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
3 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | +2 |
2 | IFK Helsinki | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:4 | +4 |
3 | Esbjerg | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8:12 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Liberec | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5:5 | 0 |
3 | Lorenskog | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa I Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:5 | +4 |
2 | Eisbären Berlin | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Lulea HF | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:9 | -5 |
Grupa J Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitra | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | +2 |
2 | Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:8 | 0 |
3 | Stavanger | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
Grupa K Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Jyp Jyväskylä | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
3 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 |
Grupa L Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Junost Minsk | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Mladá Boleslav | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:4 | +2 |
Grupa M Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Košice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | -4 |
3 | EHC Linz | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
Grupa N Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
2 | Kalpa Kuopio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
3 | CE Wien | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
Grupa O Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Sparta Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:6 | 0 |
3 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:12 | -9 |
Grupa P Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Sheffield | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
3 | HV 71 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
2 | Fribourg | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
3 | Bern | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
4 | Linköpings | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
5 | SC Curych | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
6 | Djurgarden IF | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
7 | Red Bull München | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
8 | Davos | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
9 | TPS Turku | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
10 | Nitra | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Saipa | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
12 | Junost Minsk | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
13 | Pardubice | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
14 | Zug | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Kärpät | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
16 | Mladá Boleslav | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
17 | Farjestad | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | Frolunda | 3 | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
19 | Vítkovice | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | +18 |
20 | Sparta Praha | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
21 | IFK Helsinki | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
22 | Jyp Jyväskylä | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
23 | Red Bull Salzburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
24 | Plzeň | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
25 | Skelleftea AIK | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
26 | Liberec | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
27 | Eisbären Berlin | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
28 | HV 71 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
29 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
30 | Kalpa Kuopio | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
31 | Sheffield | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
32 | Adler Mannheim | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
33 | Tappara Tampere | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
34 | Krefeld Pinguine | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Stavanger | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Lugano | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
37 | Esbjerg | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
38 | Rouen | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:0 | +5 |
39 | CE Wien | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
40 | Lukko Rauma | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Košice | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | EHC Linz | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
43 | Lulea HF | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
44 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
45 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
46 | ERC Ingolstadt | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
47 | Lorenskog | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
2 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:8 | -4 |
3 | Pardubice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | -9 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
2 | Davos | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3:8 | -5 |
3 | Rouen | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lugano | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:3 | +3 |
2 | Tappara Tampere | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
3 | Adler Mannheim | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
2 | Lukko Rauma | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | ERC Ingolstadt | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:2 | +4 |
2 | Vítkovice | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 |
3 | Krefeld Pinguine | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6:10 | -4 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull München | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
2 | Fribourg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | -10 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12:4 | +8 |
2 | IFK Helsinki | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5:7 | -2 |
3 | Esbjerg | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2:10 | -8 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TPS Turku | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
2 | Liberec | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
3 | Lorenskog | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:8 | -4 |
Grupa I Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saipa | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8:4 | +4 |
2 | Eisbären Berlin | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8:8 | 0 |
3 | Lulea HF | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
Grupa J Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitra | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
2 | Plzeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:2 | +2 |
3 | Stavanger | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5:8 | -3 |
Grupa K Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linköpings | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:1 | +5 |
2 | Jyp Jyväskylä | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
3 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 |
Grupa L Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:7 | -2 |
2 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6:11 | -5 |
3 | Junost Minsk | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa M Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bern | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Košice | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
3 | EHC Linz | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:7 | -4 |
Grupa N Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 |
2 | CE Wien | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Kalpa Kuopio | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
Grupa O Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7:2 | +5 |
2 | Sparta Praha | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
3 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:12 | -8 |
Grupa P Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HV 71 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Red Bull Salzburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:6 | -2 |
3 | Sheffield | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:13 | -9 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HV 71 | 6 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28:9 | +19 |
2 | Linköpings | 6 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 27:9 | +18 |
3 | Bern | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 24:12 | +12 |
4 | Saipa | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21:7 | +14 |
5 | Lugano | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20:9 | +11 |
6 | Zug | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17:8 | +9 |
7 | Farjestad | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
8 | Kärpät | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
9 | Sparta Praha | 5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 34:10 | +24 |
10 | SC Curych | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19:10 | +9 |
11 | TPS Turku | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 15:6 | +9 |
12 | Frolunda | 4 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 31:10 | +21 |
13 | Skelleftea AIK | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11:8 | +3 |
14 | Fribourg | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23:13 | +10 |
15 | Eisbären Berlin | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22:13 | +9 |
16 | Jyp Jyväskylä | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:12 | +6 |
17 | Red Bull Salzburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:9 | +8 |
18 | Košice | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:10 | +6 |
19 | Plzeň | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:6 | +10 |
20 | Lukko Rauma | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
21 | ERC Ingolstadt | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
22 | Grizzlys Wolfsburg | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:13 | -1 |
23 | Nitra | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:11 | +1 |
24 | Tappara Tampere | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:9 | +3 |
25 | CE Wien | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
26 | Kalpa Kuopio | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10:10 | 0 |
27 | Liberec | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:8 | +2 |
28 | EHC Linz | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:7 | +3 |
29 | Red Bull München | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9:10 | -1 |
30 | Vaxjö Lakers HC | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 20:15 | +5 |
31 | Davos | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 15:10 | +5 |
32 | Djurgarden IF | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6:8 | -2 |
33 | Vítkovice | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 20:7 | +13 |
34 | IFK Helsinki | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
35 | Esbjerg | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14:10 | +4 |
36 | Lorenskog | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12:8 | +4 |
37 | Lulea HF | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12:5 | +7 |
38 | Adler Mannheim | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
39 | Kraków | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16:12 | +4 |
40 | Sheffield | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:13 | -2 |
41 | Junost Minsk | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:12 | -2 |
42 | Mladá Boleslav | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:11 | -1 |
43 | Znojmo | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:12 | -3 |
44 | Stavanger | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
45 | Krefeld Pinguine | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:10 | -2 |
46 | Rouen | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:8 | 0 |
47 | Gap | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:10 | -3 |
48 | Pardubice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:11 | -6 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Skelleftea AIK din Champions Hockey League
Aici vei găsi statistici pentru echipa Skelleftea AIK din sezonul Champions Hockey League 2016/2017. Poți verifica poziția și punctele echipei Skelleftea AIK în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Skelleftea AIK
Puteți găsi programul complet al echipei hochei pentru Skelleftea AIK pe această pagină pentru sezonul 2016/2017. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Champions Hockey League, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Skelleftea AIK
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Champions Hockey League. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.