Clasament Champions Hockey League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biel Bienne EHC | 15 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 16:9 | +7 |
2 | Tappara Tampere | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 21:11 | +10 |
3 | Klagenfurt | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 18:20 | -2 |
4 | Frisk/Asker | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7:22 | -15 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 14 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 22:11 | +11 |
2 | Plzeň | 12 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 24:16 | +8 |
3 | Hämeenlinna | 7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 13:16 | -3 |
4 | Rungsted | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 10:26 | -16 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 14 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 26:15 | +11 |
2 | Augsburger Panther | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 18:15 | +3 |
3 | Liberec | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 20:20 | 0 |
4 | Belfast Giants | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 12:26 | -14 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lausanne | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 20:17 | +3 |
2 | Junost Minsk | 9 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 15:17 | -2 |
3 | Třinec | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 17:14 | +3 |
4 | Lahti Pelicans | 7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 16:20 | -4 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 19:14 | +5 |
2 | Kärpät | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 18:13 | +5 |
3 | Bern | 11 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 17:14 | +3 |
4 | Grenoble | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8:21 | -13 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adler Mannheim | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 23:10 | +13 |
2 | Djurgarden IF | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 20:14 | +6 |
3 | CE Wien | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15:21 | -6 |
4 | Tychy | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 10:23 | -13 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull München | 12 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 14:9 | +5 |
2 | Farjestad | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 17:10 | +7 |
3 | Ambri Piota | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 13:12 | +1 |
4 | Banská Bystrica | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 10:23 | -13 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 13 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 34:17 | +17 |
2 | Hradec Králové | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 22:13 | +9 |
3 | Cardiff | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 18:30 | -12 |
4 | Graz | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14:28 | -14 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biel Bienne EHC | 15 | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 26:19 | +7 |
2 | Adler Mannheim | 14 | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 23:12 | +11 |
3 | Lulea HF | 14 | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 42:24 | +18 |
4 | Zug | 14 | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 30:19 | +11 |
5 | Frolunda | 13 | 13 | 8 | 0 | 1 | 4 | 59:35 | +24 |
6 | Tappara Tampere | 12 | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 25:17 | +8 |
7 | Hradec Králové | 12 | 13 | 8 | 0 | 0 | 3 | 36:19 | +17 |
8 | Plzeň | 12 | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 28:23 | +5 |
9 | Djurgarden IF | 12 | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 36:25 | +11 |
10 | Red Bull München | 12 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 24:19 | +5 |
11 | Lausanne | 12 | 10 | 3 | 1 | 3 | 3 | 29:30 | -1 |
12 | Augsburger Panther | 12 | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 20:17 | +3 |
13 | Skelleftea AIK | 11 | 8 | 2 | 1 | 2 | 2 | 23:22 | +1 |
14 | Kärpät | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 17:13 | +4 |
15 | Bern | 11 | 8 | 2 | 1 | 3 | 2 | 19:19 | 0 |
16 | Farjestad | 11 | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 24:21 | +3 |
17 | Ambri Piota | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 13:11 | +2 |
18 | Klagenfurt | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 18:20 | -2 |
19 | Junost Minsk | 9 | 8 | 2 | 0 | 2 | 4 | 17:26 | -9 |
20 | Třinec | 8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 17:15 | +2 |
21 | Cardiff | 8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 18:31 | -13 |
22 | Hämeenlinna | 7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 13:15 | -2 |
23 | Lahti Pelicans | 7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 16:19 | -3 |
24 | Liberec | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 19:19 | 0 |
25 | CE Wien | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15:21 | -6 |
26 | Tychy | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 10:22 | -12 |
27 | Belfast Giants | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 12:25 | -13 |
28 | Banská Bystrica | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 10:23 | -13 |
29 | Grenoble | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8:21 | -13 |
30 | Graz | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14:28 | -14 |
31 | Rungsted | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 10:26 | -16 |
32 | Frisk/Asker | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7:22 | -15 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16:6 | +10 |
2 | Biel Bienne EHC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7:3 | +4 |
3 | Klagenfurt | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
4 | Frisk/Asker | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plzeň | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 16:8 | +8 |
2 | Zug | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 13:8 | +5 |
3 | Hämeenlinna | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Rungsted | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5:10 | -5 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Augsburger Panther | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9:9 | 0 |
3 | Liberec | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 12:9 | +3 |
4 | Belfast Giants | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10:13 | -3 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Třinec | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14:6 | +8 |
2 | Lausanne | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
3 | Junost Minsk | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7:5 | +2 |
4 | Lahti Pelicans | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7:9 | -2 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kärpät | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10:8 | +2 |
2 | Bern | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9:8 | +1 |
3 | Skelleftea AIK | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
4 | Grenoble | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adler Mannheim | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
2 | Djurgarden IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11:9 | +2 |
3 | Tychy | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8:11 | -3 |
4 | CE Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:10 | -3 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Farjestad | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Red Bull München | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Ambri Piota | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8:7 | +1 |
4 | Banská Bystrica | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hradec Králové | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15:7 | +8 |
2 | Cardiff | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9:14 | -5 |
3 | Frolunda | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 16:11 | +5 |
4 | Graz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 19:0 | +19 |
2 | Farjestad | 9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
3 | Red Bull München | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
4 | Biel Bienne EHC | 9 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
5 | Adler Mannheim | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
6 | Lausanne | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
7 | Třinec | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Lulea HF | 7 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 20:0 | +20 |
9 | Plzeň | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
10 | Zug | 7 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 16:0 | +16 |
11 | Ambri Piota | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
12 | Hradec Králové | 6 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
13 | Djurgarden IF | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21:0 | +21 |
14 | Kärpät | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
15 | Klagenfurt | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
16 | Junost Minsk | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9:0 | +9 |
17 | Augsburger Panther | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | Skelleftea AIK | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
19 | Bern | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9:0 | +9 |
20 | Cardiff | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
21 | Frolunda | 4 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 28:0 | +28 |
22 | Liberec | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12:0 | +12 |
23 | Belfast Giants | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10:0 | +10 |
24 | Tychy | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
25 | Lahti Pelicans | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
26 | Hämeenlinna | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | CE Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
28 | Banská Bystrica | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
29 | Rungsted | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
30 | Grenoble | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
31 | Graz | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
32 | Frisk/Asker | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biel Bienne EHC | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:6 | +3 |
2 | Klagenfurt | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:12 | -3 |
3 | Tappara Tampere | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
4 | Frisk/Asker | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:12 | -8 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9:3 | +6 |
2 | Plzeň | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8:8 | 0 |
3 | Hämeenlinna | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9:11 | -2 |
4 | Rungsted | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:16 | -11 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lulea HF | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 16:11 | +5 |
2 | Augsburger Panther | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9:6 | +3 |
3 | Liberec | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8:11 | -3 |
4 | Belfast Giants | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | -11 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lausanne | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8:9 | -1 |
2 | Lahti Pelicans | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9:11 | -2 |
3 | Junost Minsk | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:12 | -4 |
4 | Třinec | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | -5 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skelleftea AIK | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 13:10 | +3 |
2 | Bern | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8:6 | +2 |
3 | Kärpät | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8:5 | +3 |
4 | Grenoble | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djurgarden IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
2 | Adler Mannheim | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 12:9 | +3 |
3 | CE Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:11 | -3 |
4 | Tychy | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull München | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 |
2 | Ambri Piota | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5:5 | 0 |
3 | Farjestad | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | Banská Bystrica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:13 | -9 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18:6 | +12 |
2 | Hradec Králové | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Graz | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10:16 | -6 |
4 | Cardiff | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:16 | -7 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 50:17 | +33 |
2 | Lulea HF | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 35:14 | +21 |
3 | Zug | 7 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 26:7 | +19 |
4 | Augsburger Panther | 7 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 21:8 | +13 |
5 | Djurgarden IF | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 29:11 | +18 |
6 | Hradec Králové | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 26:8 | +18 |
7 | Biel Bienne EHC | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 22:10 | +12 |
8 | Skelleftea AIK | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 21:14 | +7 |
9 | Bern | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 21:10 | +11 |
10 | Plzeň | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 22:11 | +11 |
11 | Kärpät | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 16:5 | +11 |
12 | Adler Mannheim | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14:10 | +4 |
13 | Lausanne | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 26:15 | +11 |
14 | Cardiff | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:16 | +7 |
15 | Graz | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 22:16 | +6 |
16 | Lahti Pelicans | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 18:11 | +7 |
17 | CE Wien | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:11 | +7 |
18 | Klagenfurt | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:12 | +5 |
19 | Grenoble | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:8 | +9 |
20 | Junost Minsk | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:18 | -2 |
21 | Tappara Tampere | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15:8 | +7 |
22 | Red Bull München | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 14:15 | -1 |
23 | Hämeenlinna | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 14:11 | +3 |
24 | Ambri Piota | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
25 | Liberec | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 17:11 | +6 |
26 | Farjestad | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14:15 | -1 |
27 | Rungsted | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15:16 | -1 |
28 | Belfast Giants | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15:13 | +2 |
29 | Banská Bystrica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14:13 | +1 |
30 | Frisk/Asker | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14:12 | +2 |
31 | Tychy | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13:12 | +1 |
32 | Třinec | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:8 | +1 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Plzeň - Lausanne
Aici poti vedea echipele Plzeň si Lausanne comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor hochei jucate din competitia Champions Hockey League. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Plzeň și Lausanne în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.