Clasament Champions Hockey League
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Praha | 13 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 17:10 | +7 |
2 | Vaxjö Lakers HC | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 14:10 | +4 |
3 | Fischtown Pinguins | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 10:15 | -5 |
4 | TPS Turku | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 10:16 | -6 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 21:14 | +7 |
2 | SC Curych | 13 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 17:12 | +5 |
3 | IFK Helsinki | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 10:11 | -1 |
4 | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 9:20 | -11 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukko Rauma | 14 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 22:11 | +11 |
2 | Adler Mannheim | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 21:13 | +8 |
3 | Lausanne | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 11:15 | -4 |
4 | Cardiff | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 11:26 | -15 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rogle BK | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 23:14 | +9 |
2 | Red Bull München | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 25:13 | +12 |
3 | Zug | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 28:19 | +9 |
4 | Sonderjylland IK | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11:41 | -30 |
Grupa E
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 13 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 25:18 | +7 |
2 | Skelleftea AIK | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 22:21 | +1 |
3 | Eisbären Berlin | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 21:26 | -5 |
4 | Lugano | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 20:23 | -3 |
Grupa F
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 25:9 | +16 |
2 | Leksand IF | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 17:16 | +1 |
3 | Třinec | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15:17 | -2 |
4 | Slovan Bratislava | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8:23 | -15 |
Grupa G
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klagenfurt | 13 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 19:9 | +10 |
2 | Rouen | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 15:14 | +1 |
3 | Donbass Donetsk | 8 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 15:17 | -2 |
4 | Rungsted | 5 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 13:22 | -9 |
Grupa H
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 14 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 23:13 | +10 |
2 | Bolzano Foxes | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 20:13 | +7 |
3 | Jastrzebie JKH GKS | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 17:21 | -4 |
4 | Frisk/Asker | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 11:24 | -13 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 18 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 29:16 | +13 |
2 | Lukko Rauma | 14 | 9 | 5 | 0 | 3 | 0 | 30:15 | +15 |
3 | Red Bull Salzburg | 14 | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 25:17 | +8 |
4 | Rogle BK | 14 | 13 | 10 | 1 | 0 | 2 | 45:28 | +17 |
5 | Frolunda | 14 | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 47:30 | +17 |
6 | Klagenfurt | 13 | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 24:19 | +5 |
7 | Tappara Tampere | 13 | 12 | 6 | 0 | 2 | 2 | 42:29 | +13 |
8 | Bolzano Foxes | 13 | 7 | 3 | 1 | 2 | 1 | 20:14 | +6 |
9 | Sparta Praha | 13 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 25:20 | +5 |
10 | SC Curych | 13 | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 22:19 | +3 |
11 | Red Bull München | 12 | 11 | 6 | 0 | 1 | 3 | 36:24 | +12 |
12 | Leksand IF | 12 | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 30:29 | +1 |
13 | Adler Mannheim | 11 | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 23:28 | -5 |
14 | Zug | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 28:18 | +10 |
15 | Vaxjö Lakers HC | 10 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 19:16 | +3 |
16 | Rouen | 10 | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 23:24 | -1 |
17 | Skelleftea AIK | 9 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 25:25 | 0 |
18 | Fischtown Pinguins | 9 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 10:15 | -5 |
19 | IFK Helsinki | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 9:11 | -2 |
20 | Donbass Donetsk | 8 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 16:16 | 0 |
21 | Lausanne | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 10:15 | -5 |
22 | Eisbären Berlin | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 22:26 | -4 |
23 | Jastrzebie JKH GKS | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 17:20 | -3 |
24 | Lugano | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 21:23 | -2 |
25 | Třinec | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 15:17 | -2 |
26 | Rungsted | 5 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 13:23 | -10 |
27 | TPS Turku | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 10:15 | -5 |
28 | Cardiff | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 11:26 | -15 |
29 | Frisk/Asker | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 10:24 | -14 |
30 | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 9:19 | -10 |
31 | Slovan Bratislava | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8:23 | -15 |
32 | Sonderjylland IK | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 11:41 | -30 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaxjö Lakers HC | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
2 | Sparta Praha | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:5 | +5 |
3 | Fischtown Pinguins | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6:4 | +2 |
4 | TPS Turku | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frolunda | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12:7 | +5 |
2 | SC Curych | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11:8 | +3 |
3 | IFK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4:6 | -2 |
4 | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukko Rauma | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 12:6 | +6 |
2 | Adler Mannheim | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
3 | Cardiff | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:12 | -5 |
4 | Lausanne | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | -4 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rogle BK | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17:9 | +8 |
2 | Red Bull München | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11:7 | +4 |
3 | Zug | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11:11 | 0 |
4 | Sonderjylland IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:18 | -15 |
Grupa E Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12:8 | +4 |
2 | Skelleftea AIK | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14:9 | +5 |
3 | Eisbären Berlin | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10:14 | -4 |
4 | Lugano | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10:11 | -1 |
Grupa F Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14:4 | +10 |
2 | Leksand IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10:10 | 0 |
3 | Třinec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7:7 | 0 |
4 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 |
Grupa G Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rouen | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:8 | +1 |
2 | Donbass Donetsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
3 | Klagenfurt | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Rungsted | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7:12 | -5 |
Grupa H Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10:6 | +4 |
2 | Bolzano Foxes | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7:7 | 0 |
3 | Jastrzebie JKH GKS | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8:9 | -1 |
4 | Frisk/Asker | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6:18 | -12 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rogle BK | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
2 | Fribourg | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
3 | Vaxjö Lakers HC | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
4 | Frolunda | 8 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
5 | Sparta Praha | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
6 | Tappara Tampere | 7 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 22:0 | +22 |
7 | Lukko Rauma | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 14:0 | +14 |
8 | Leksand IF | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 20:0 | +20 |
9 | Red Bull München | 6 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
10 | Skelleftea AIK | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15:0 | +15 |
11 | SC Curych | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
12 | Red Bull Salzburg | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:0 | +13 |
13 | Rouen | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12:0 | +12 |
14 | Fischtown Pinguins | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
15 | Adler Mannheim | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11:0 | +11 |
16 | Bolzano Foxes | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 8:0 | +8 |
17 | Zug | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11:0 | +11 |
18 | Klagenfurt | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
19 | Jastrzebie JKH GKS | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8:0 | +8 |
20 | Donbass Donetsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7:0 | +7 |
21 | TPS Turku | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
22 | Eisbären Berlin | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
23 | Lugano | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
24 | Třinec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
25 | Cardiff | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
26 | IFK Helsinki | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
27 | Lausanne | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
28 | Rungsted | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
29 | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Frisk/Asker | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
31 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
32 | Sonderjylland IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Praha | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
2 | Fischtown Pinguins | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4:11 | -7 |
3 | Vaxjö Lakers HC | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 |
4 | TPS Turku | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | -6 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Curych | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
2 | Frolunda | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9:7 | +2 |
3 | IFK Helsinki | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Mladá Boleslav | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7:13 | -6 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukko Rauma | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10:5 | +5 |
2 | Adler Mannheim | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11:7 | +4 |
3 | Lausanne | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7:7 | 0 |
4 | Cardiff | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:14 | -10 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zug | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17:8 | +9 |
2 | Red Bull München | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14:6 | +8 |
3 | Rogle BK | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
4 | Sonderjylland IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8:23 | -15 |
Grupa E Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tappara Tampere | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 13:10 | +3 |
2 | Eisbären Berlin | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11:12 | -1 |
3 | Lugano | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10:12 | -2 |
4 | Skelleftea AIK | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:12 | -4 |
Grupa F Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11:5 | +6 |
2 | Leksand IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7:6 | +1 |
3 | Třinec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8:10 | -2 |
4 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 |
Grupa G Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klagenfurt | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13:4 | +9 |
2 | Donbass Donetsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8:9 | -1 |
3 | Rouen | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
4 | Rungsted | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6:10 | -4 |
Grupa H Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull Salzburg | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13:7 | +6 |
2 | Bolzano Foxes | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13:6 | +7 |
3 | Jastrzebie JKH GKS | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:12 | -3 |
4 | Frisk/Asker | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | WO | LO | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fribourg | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 21:8 | +13 |
2 | Klagenfurt | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 19:12 | +7 |
3 | Bolzano Foxes | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 23:6 | +17 |
4 | Red Bull Salzburg | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 20:10 | +10 |
5 | Lukko Rauma | 7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 22:8 | +14 |
6 | SC Curych | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 19:7 | +12 |
7 | Frolunda | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 41:15 | +26 |
8 | Tappara Tampere | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 33:14 | +19 |
9 | Red Bull München | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 30:13 | +17 |
10 | Adler Mannheim | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 28:11 | +17 |
11 | Zug | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 28:8 | +20 |
12 | Leksand IF | 6 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26:13 | +13 |
13 | Rogle BK | 5 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 35:11 | +24 |
14 | Sparta Praha | 5 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 25:7 | +18 |
15 | Lausanne | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 15:7 | +8 |
16 | IFK Helsinki | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:5 | +7 |
17 | Eisbären Berlin | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 25:12 | +13 |
18 | Rouen | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 22:12 | +10 |
19 | Lugano | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 21:12 | +9 |
20 | Donbass Donetsk | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 16:9 | +7 |
21 | Skelleftea AIK | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22:13 | +9 |
22 | Jastrzebie JKH GKS | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:12 | +6 |
23 | Rungsted | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 18:10 | +8 |
24 | Třinec | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15:10 | +5 |
25 | Fischtown Pinguins | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:11 | -3 |
26 | Frisk/Asker | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 23:6 | +17 |
27 | Vaxjö Lakers HC | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10:11 | -1 |
28 | Sonderjylland IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26:23 | +3 |
29 | Cardiff | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16:14 | +2 |
30 | Slovan Bratislava | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15:13 | +2 |
31 | Mladá Boleslav | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14:13 | +1 |
32 | TPS Turku | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:10 | 0 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- WO
- Victorii OT
- LO
- Înfrângeri OT
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Tappara Tampere - Rouen
Aici poti vedea echipele Tappara Tampere si Rouen comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor hochei jucate din competitia Champions Hockey League. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Tappara Tampere și Rouen în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.