Clasament Champions League W
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 193:148 | +45 |
2 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 191:186 | +5 |
3 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 192:193 | -1 |
4 | Sävehof IK | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 163:212 | -49 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 178:142 | +36 |
2 | Leipzig | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 148:146 | +2 |
3 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 137:147 | -10 |
4 | Debrecen DVSC | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 143:171 | -28 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 202:157 | +45 |
2 | Oltchim RM Valcea | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 169:152 | +17 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 148:171 | -23 |
4 | Randers HK | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 136:175 | -39 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 183:153 | +30 |
2 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 181:172 | +9 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 170:197 | -27 |
4 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 168:180 | -12 |
Main Round - Group 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 180:160 | +20 |
2 | Itxako Estella SD | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 155:157 | -2 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 183:184 | -1 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 150:167 | -17 |
Main Round - Group 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 168:129 | +39 |
2 | Györi ETO | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 123:108 | +15 |
3 | Volgograd Dinamo | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 118:144 | -26 |
4 | Leipzig | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 132:160 | -28 |
Qualification Tour. 1 - Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:56 | +46 |
2 | Amsterdam VOC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:92 | -4 |
3 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:85 | +1 |
4 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
Qualification Tour. 2 - Group 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Randers HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:48 | +42 |
2 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 64:64 | 0 |
3 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:78 | -9 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:93 | -33 |
Qualification Tour. 2 - Group 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:64 | +31 |
2 | Amsterdam VOC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:68 | +20 |
3 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:106 | -53 |
Qualification Tour. 2 - Group 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:70 | +24 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:78 | +7 |
3 | Cluj Napoca | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:90 | -15 |
4 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:83 | -16 |
Qualification Tour. 2 - Group 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Debrecen DVSC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 85:70 | +15 |
2 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:85 | +3 |
3 | KIF Kolding | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:90 | -5 |
4 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 86:99 | -13 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 20 | 14 | 10 | 1 | 3 | 387:334 | +53 |
2 | Larvik HK | 20 | 16 | 13 | 0 | 3 | 469:376 | +93 |
3 | Buducnost Podgorica | 20 | 14 | 10 | 0 | 4 | 417:360 | +57 |
4 | Itxako Estella SD | 18 | 16 | 11 | 1 | 4 | 429:391 | +38 |
5 | Ljubljana Krim | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 364:356 | +8 |
6 | Oltchim RM Valcea | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 319:319 | 0 |
7 | Sävehof IK | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 359:338 | +21 |
8 | Volgograd Dinamo | 10 | 12 | 5 | 0 | 7 | 332:366 | -34 |
9 | Zvenigorod Zvezda SC | 10 | 9 | 5 | 0 | 4 | 265:261 | +4 |
10 | Leipzig | 8 | 12 | 4 | 0 | 8 | 280:306 | -26 |
11 | Randers HK | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 226:223 | +3 |
12 | Amsterdam VOC | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 176:160 | +16 |
13 | Debrecen DVSC | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 228:241 | -13 |
14 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 192:193 | -1 |
15 | Toulon/Saint-Cyr | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 148:171 | -23 |
16 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 64:64 | 0 |
17 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 137:147 | -10 |
18 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:85 | +3 |
19 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:78 | +7 |
20 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:85 | +1 |
21 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:78 | -9 |
22 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
23 | Cluj Napoca | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:90 | -15 |
24 | KIF Kolding | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:90 | -5 |
25 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 168:180 | -12 |
26 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:106 | -53 |
27 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:93 | -33 |
28 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
29 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:83 | -16 |
30 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 86:99 | -13 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:72 | +22 |
2 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 105:91 | +14 |
3 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 98:96 | +2 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78:105 | -27 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:69 | +16 |
2 | Leipzig | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 81:84 | -3 |
3 | Debrecen DVSC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 68:73 | -5 |
4 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 67:79 | -12 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 105:76 | +29 |
2 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:69 | +20 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:80 | -6 |
4 | Randers HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:90 | -18 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 86:68 | +18 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 93:88 | +5 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:86 | +2 |
4 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 95:98 | -3 |
Main Round - Group 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:72 | +22 |
2 | Itxako Estella SD | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:75 | +7 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 103:96 | +7 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 74:72 | +2 |
Main Round - Group 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 86:64 | +22 |
2 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:80 | -8 |
3 | Györi ETO | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 43:44 | -1 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:81 | -10 |
Qualification Tour. 1 - Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:56 | +46 |
2 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 65:55 | +10 |
3 | Amsterdam VOC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:26 | +4 |
4 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Randers HK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 55:34 | +21 |
2 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50:46 | +4 |
3 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:21 | +7 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14:35 | -21 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 67:41 | +26 |
2 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 37:72 | -35 |
3 | Amsterdam VOC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:28 | -5 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:27 | -4 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cluj Napoca | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 54:57 | -3 |
2 | Sävehof IK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:21 | +12 |
3 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 43:54 | -11 |
4 | Trondheim Byasen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:33 | -7 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Debrecen DVSC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 60:46 | +14 |
2 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 60:70 | -10 |
3 | KIF Kolding | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:30 | -1 |
4 | Zaječar | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:25 | -1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 7 | 6 | 0 | 0 | 212:0 | +212 |
2 | Larvik HK | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 239:0 | +239 |
3 | Itxako Estella SD | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 218:0 | +218 |
4 | Györi ETO | 10 | 7 | 5 | 1 | 0 | 189:0 | +189 |
5 | Oltchim RM Valcea | 10 | 6 | 5 | 0 | 0 | 163:0 | +163 |
6 | Sävehof IK | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 213:0 | +213 |
7 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 0 | 196:0 | +196 |
8 | Zvenigorod Zvezda SC | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | 155:0 | +155 |
9 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 177:0 | +177 |
10 | Debrecen DVSC | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 128:0 | +128 |
11 | Randers HK | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 127:0 | +127 |
12 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 98:0 | +98 |
13 | Leipzig | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 152:0 | +152 |
14 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 95:0 | +95 |
15 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 74:0 | +74 |
16 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 67:0 | +67 |
17 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 65:0 | +65 |
18 | Cluj Napoca | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 54:0 | +54 |
19 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 53:0 | +53 |
20 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50:0 | +50 |
21 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
22 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 60:0 | +60 |
23 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 43:0 | +43 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 37:0 | +37 |
25 | KIF Kolding | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
26 | Trondheim Byasen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 26:0 | +26 |
27 | Zaječar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 24:0 | +24 |
28 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
29 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
30 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 99:76 | +23 |
2 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 94:97 | -3 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:95 | -9 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 85:107 | -22 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 93:73 | +20 |
2 | Leipzig | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 67:62 | +5 |
3 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:68 | +2 |
4 | Debrecen DVSC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:98 | -23 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:81 | +16 |
2 | Oltchim RM Valcea | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 80:83 | -3 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:91 | -17 |
4 | Randers HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 64:85 | -21 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:85 | +12 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:84 | +4 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 82:111 | -29 |
4 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 73:82 | -9 |
Main Round - Group 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:88 | -2 |
2 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 73:82 | -9 |
3 | Ljubljana Krim | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 80:88 | -8 |
4 | Oltchim RM Valcea | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 76:95 | -19 |
Main Round - Group 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:65 | +17 |
2 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 80:64 | +16 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 46:64 | -18 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:79 | -18 |
Qualification Tour. 1 - Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:66 | -8 |
2 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
3 | Gil Eanes | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:30 | -9 |
4 | Sävehof IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 36:43 | -7 |
2 | Randers HK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:14 | +21 |
3 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 46:58 | -12 |
4 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 19:32 | -13 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 65:40 | +25 |
2 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 59:53 | +6 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:23 | +5 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16:34 | -18 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 61:49 | +12 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 59:45 | +14 |
3 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:29 | -5 |
4 | Cluj Napoca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:33 | -12 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:60 | +4 |
2 | KIF Kolding | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 56:60 | -4 |
3 | Debrecen DVSC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 25:24 | +1 |
4 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:29 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 8 | 6 | 0 | 0 | 411:195 | +216 |
2 | Györi ETO | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 357:175 | +182 |
3 | Itxako Estella SD | 8 | 8 | 4 | 1 | 0 | 400:202 | +198 |
4 | Buducnost Podgorica | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 376:189 | +187 |
5 | Leipzig | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 293:141 | +152 |
6 | Amsterdam VOC | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 177:106 | +71 |
7 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 352:172 | +180 |
8 | Sävehof IK | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 328:156 | +172 |
9 | Volgograd Dinamo | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 326:195 | +131 |
10 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 92:45 | +47 |
11 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 89:60 | +29 |
12 | Oltchim RM Valcea | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 297:178 | +119 |
13 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 237:134 | +103 |
14 | Randers HK | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 223:99 | +124 |
15 | Debrecen DVSC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 219:122 | +97 |
16 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 190:97 | +93 |
17 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 154:91 | +63 |
18 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 149:68 | +81 |
19 | KIF Kolding | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:60 | +26 |
20 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:53 | +33 |
21 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 57:43 | +14 |
22 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 171:82 | +89 |
23 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 96:29 | +67 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 88:34 | +54 |
25 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 81:58 | +23 |
26 | Cluj Napoca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 78:33 | +45 |
27 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 78:29 | +49 |
28 | Gil Eanes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 76:30 | +46 |
29 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 65:32 | +33 |
30 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 58:101 | -43 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Györi ETO - Itxako Estella SD
Aici poti vedea echipele Györi ETO si Itxako Estella SD comparate pe baza statisticilor. Datele sunt calculate pe baza meciurilor handbal jucate din competitia Champions League W. Aceasta comparatie poate fi utila in punerea predictiilor sau a pariurilor pe aceste echipe. Aici vei găsi și meciurile directe dintre cele două echipe.
Pe baza datelor statistice, poți face propria prognoză pentru acest meci. Analizează care echipă a marcat sau a primit mai multe goluri și evaluează forma actuală a ambelor echipe.
Plasând graficele de performanță alături, poți urmări evoluția lui Györi ETO și Itxako Estella SD în campionat.
Forma Echipelor
Când se calculează forma echipei, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri. Aceasta contribuie la forma generală. Pentru forma de acasă și de deplasare, sunt luate în considerare ultimele 5 meciuri de acasă și de deplasare ale echipei.
Diferența de formă intră în joc în momentul comparării a două echipe.
Diferența de formă implică două numere: (forma de acasă a echipei de acasă - forma de deplasare a echipei oaspete) și diferența dintre formele totale ale celor două echipe. Acest lucru poate oferi o indicație asupra rezultatului probabil al următorului meci dintre cele două echipe.
Dacă ambele numere sunt pozitive și mai mari de 5, echipa gazdă are o probabilitate mai mare de a câștiga. Dacă ambele numere sunt negative și mai mici de -5, echipa oaspete are o probabilitate mai mare de a câștiga. În caz contrar, ar putea fi un egal, dar nu este recomandat să te bazezi exclusiv pe aceste numere pentru a face predicții.