Debrecen DVSC
Clasament Champions League W
Grupa A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 193:148 | +45 |
2 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 191:186 | +5 |
3 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 192:193 | -1 |
4 | Sävehof IK | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 163:212 | -49 |
Grupa B
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 178:142 | +36 |
2 | Leipzig | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 148:146 | +2 |
3 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 137:147 | -10 |
4 | Debrecen DVSC | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 143:171 | -28 |
Grupa C
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 202:157 | +45 |
2 | Oltchim RM Valcea | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 169:152 | +17 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 148:171 | -23 |
4 | Randers HK | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 136:175 | -39 |
Grupa D
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 183:153 | +30 |
2 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 181:172 | +9 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 170:197 | -27 |
4 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 168:180 | -12 |
Main Round - Group 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 180:160 | +20 |
2 | Itxako Estella SD | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 155:157 | -2 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 183:184 | -1 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 150:167 | -17 |
Main Round - Group 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 168:129 | +39 |
2 | Györi ETO | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 123:108 | +15 |
3 | Volgograd Dinamo | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 118:144 | -26 |
4 | Leipzig | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 132:160 | -28 |
Qualification Tour. 1 - Group A
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:56 | +46 |
2 | Amsterdam VOC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:92 | -4 |
3 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:85 | +1 |
4 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
Qualification Tour. 2 - Group 1
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Randers HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 90:48 | +42 |
2 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 64:64 | 0 |
3 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:78 | -9 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:93 | -33 |
Qualification Tour. 2 - Group 2
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:64 | +31 |
2 | Amsterdam VOC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:68 | +20 |
3 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:106 | -53 |
Qualification Tour. 2 - Group 3
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:70 | +24 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:78 | +7 |
3 | Cluj Napoca | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:90 | -15 |
4 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:83 | -16 |
Qualification Tour. 2 - Group 4
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Debrecen DVSC | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 85:70 | +15 |
2 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:85 | +3 |
3 | KIF Kolding | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:90 | -5 |
4 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 86:99 | -13 |
Clasament general
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 20 | 14 | 10 | 1 | 3 | 387:334 | +53 |
2 | Larvik HK | 20 | 16 | 13 | 0 | 3 | 469:376 | +93 |
3 | Buducnost Podgorica | 20 | 14 | 10 | 0 | 4 | 417:360 | +57 |
4 | Itxako Estella SD | 18 | 16 | 11 | 1 | 4 | 429:391 | +38 |
5 | Ljubljana Krim | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 364:356 | +8 |
6 | Oltchim RM Valcea | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 319:319 | 0 |
7 | Sävehof IK | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 359:338 | +21 |
8 | Volgograd Dinamo | 10 | 12 | 5 | 0 | 7 | 332:366 | -34 |
9 | Zvenigorod Zvezda SC | 10 | 9 | 5 | 0 | 4 | 265:261 | +4 |
10 | Leipzig | 8 | 12 | 4 | 0 | 8 | 280:306 | -26 |
11 | Randers HK | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 226:223 | +3 |
12 | Amsterdam VOC | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 176:160 | +16 |
13 | Debrecen DVSC | 8 | 9 | 4 | 0 | 5 | 228:241 | -13 |
14 | Viborg HK | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 192:193 | -1 |
15 | Toulon/Saint-Cyr | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 148:171 | -23 |
16 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 64:64 | 0 |
17 | Niederösterreich | 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 137:147 | -10 |
18 | Zaječar | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:85 | +3 |
19 | Trondheim Byasen | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:78 | +7 |
20 | Gil Eanes | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:85 | +1 |
21 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 69:78 | -9 |
22 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 82:80 | +2 |
23 | Cluj Napoca | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:90 | -15 |
24 | KIF Kolding | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 85:90 | -5 |
25 | Koprivnica | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 168:180 | -12 |
26 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 53:106 | -53 |
27 | Milli Piyango SK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 60:93 | -33 |
28 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
29 | Metalurg Skopje | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 67:83 | -16 |
30 | Lublin MKS | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 86:99 | -13 |
Grupa A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:72 | +22 |
2 | Volgograd Dinamo | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 105:91 | +14 |
3 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 98:96 | +2 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78:105 | -27 |
Grupa B Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:69 | +16 |
2 | Leipzig | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 81:84 | -3 |
3 | Debrecen DVSC | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 68:73 | -5 |
4 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 67:79 | -12 |
Grupa C Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 105:76 | +29 |
2 | Oltchim RM Valcea | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 89:69 | +20 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:80 | -6 |
4 | Randers HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:90 | -18 |
Grupa D Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 86:68 | +18 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 93:88 | +5 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:86 | +2 |
4 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 95:98 | -3 |
Main Round - Group 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 94:72 | +22 |
2 | Itxako Estella SD | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:75 | +7 |
3 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 103:96 | +7 |
4 | Oltchim RM Valcea | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 74:72 | +2 |
Main Round - Group 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 86:64 | +22 |
2 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:80 | -8 |
3 | Györi ETO | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 43:44 | -1 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 71:81 | -10 |
Qualification Tour. 1 - Group A Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 102:56 | +46 |
2 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 65:55 | +10 |
3 | Amsterdam VOC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:26 | +4 |
4 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Randers HK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 55:34 | +21 |
2 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50:46 | +4 |
3 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:21 | +7 |
4 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14:35 | -21 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zvenigorod Zvezda SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 67:41 | +26 |
2 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 37:72 | -35 |
3 | Amsterdam VOC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:28 | -5 |
4 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:27 | -4 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cluj Napoca | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 54:57 | -3 |
2 | Sävehof IK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:21 | +12 |
3 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 43:54 | -11 |
4 | Trondheim Byasen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:33 | -7 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Debrecen DVSC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 60:46 | +14 |
2 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 60:70 | -10 |
3 | KIF Kolding | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:30 | -1 |
4 | Zaječar | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:25 | -1 |
Clasament general Acasă
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 12 | 7 | 6 | 0 | 0 | 212:0 | +212 |
2 | Larvik HK | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 239:0 | +239 |
3 | Itxako Estella SD | 10 | 8 | 7 | 0 | 0 | 218:0 | +218 |
4 | Györi ETO | 10 | 7 | 5 | 1 | 0 | 189:0 | +189 |
5 | Oltchim RM Valcea | 10 | 6 | 5 | 0 | 0 | 163:0 | +163 |
6 | Sävehof IK | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 213:0 | +213 |
7 | Ljubljana Krim | 8 | 6 | 4 | 0 | 0 | 196:0 | +196 |
8 | Zvenigorod Zvezda SC | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | 155:0 | +155 |
9 | Volgograd Dinamo | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 177:0 | +177 |
10 | Debrecen DVSC | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 128:0 | +128 |
11 | Randers HK | 6 | 5 | 3 | 0 | 0 | 127:0 | +127 |
12 | Viborg HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 98:0 | +98 |
13 | Leipzig | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 152:0 | +152 |
14 | Koprivnica | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 95:0 | +95 |
15 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 74:0 | +74 |
16 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 67:0 | +67 |
17 | Gil Eanes | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 65:0 | +65 |
18 | Cluj Napoca | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 54:0 | +54 |
19 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 53:0 | +53 |
20 | Smart Kryvoy Roh | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50:0 | +50 |
21 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:0 | +28 |
22 | Lublin MKS | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 60:0 | +60 |
23 | Metalurg Skopje | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 43:0 | +43 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 37:0 | +37 |
25 | KIF Kolding | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 29:0 | +29 |
26 | Trondheim Byasen | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 26:0 | +26 |
27 | Zaječar | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 24:0 | +24 |
28 | Alsa Elda Prestigio | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23:0 | +23 |
29 | Milli Piyango SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
30 | Zug LK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Grupa A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 99:76 | +23 |
2 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 94:97 | -3 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:95 | -9 |
4 | Sävehof IK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 85:107 | -22 |
Grupa B Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Itxako Estella SD | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 93:73 | +20 |
2 | Leipzig | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 67:62 | +5 |
3 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70:68 | +2 |
4 | Debrecen DVSC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 75:98 | -23 |
Grupa C Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:81 | +16 |
2 | Oltchim RM Valcea | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 80:83 | -3 |
3 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 74:91 | -17 |
4 | Randers HK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 64:85 | -21 |
Grupa D Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Györi ETO | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 97:85 | +12 |
2 | Ljubljana Krim | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 88:84 | +4 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 82:111 | -29 |
4 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 73:82 | -9 |
Main Round - Group 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buducnost Podgorica | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 86:88 | -2 |
2 | Itxako Estella SD | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 73:82 | -9 |
3 | Ljubljana Krim | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 80:88 | -8 |
4 | Oltchim RM Valcea | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 76:95 | -19 |
Main Round - Group 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 82:65 | +17 |
2 | Györi ETO | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 80:64 | +16 |
3 | Volgograd Dinamo | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 46:64 | -18 |
4 | Leipzig | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:79 | -18 |
Qualification Tour. 1 - Group A Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 58:66 | -8 |
2 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 58:101 | -43 |
3 | Gil Eanes | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:30 | -9 |
4 | Sävehof IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Qualification Tour. 2 - Group 1 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 36:43 | -7 |
2 | Randers HK | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:14 | +21 |
3 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 46:58 | -12 |
4 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 19:32 | -13 |
Qualification Tour. 2 - Group 2 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amsterdam VOC | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 65:40 | +25 |
2 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 59:53 | +6 |
3 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:23 | +5 |
4 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16:34 | -18 |
Qualification Tour. 2 - Group 3 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sävehof IK | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 61:49 | +12 |
2 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 59:45 | +14 |
3 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:29 | -5 |
4 | Cluj Napoca | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21:33 | -12 |
Qualification Tour. 2 - Group 4 Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 64:60 | +4 |
2 | KIF Kolding | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 56:60 | -4 |
3 | Debrecen DVSC | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 25:24 | +1 |
4 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:29 | -3 |
Clasament general Deplasare
# | Echipa | P | MJ | V | E | Î | GM:GP | DG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Larvik HK | 10 | 8 | 6 | 0 | 0 | 411:195 | +216 |
2 | Györi ETO | 10 | 7 | 5 | 0 | 0 | 357:175 | +182 |
3 | Itxako Estella SD | 8 | 8 | 4 | 1 | 0 | 400:202 | +198 |
4 | Buducnost Podgorica | 8 | 7 | 4 | 0 | 0 | 376:189 | +187 |
5 | Leipzig | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 293:141 | +152 |
6 | Amsterdam VOC | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 | 177:106 | +71 |
7 | Ljubljana Krim | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 352:172 | +180 |
8 | Sävehof IK | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 328:156 | +172 |
9 | Volgograd Dinamo | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 326:195 | +131 |
10 | Trondheim Byasen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 92:45 | +47 |
11 | Zaječar | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 89:60 | +29 |
12 | Oltchim RM Valcea | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 297:178 | +119 |
13 | Zvenigorod Zvezda SC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 237:134 | +103 |
14 | Randers HK | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 223:99 | +124 |
15 | Debrecen DVSC | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 219:122 | +97 |
16 | Viborg HK | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 190:97 | +93 |
17 | Toulon/Saint-Cyr | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 154:91 | +63 |
18 | Niederösterreich | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 149:68 | +81 |
19 | KIF Kolding | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:60 | +26 |
20 | Alsa Elda Prestigio | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 86:53 | +33 |
21 | TSV Bayer 04 Leverkusen | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 57:43 | +14 |
22 | Koprivnica | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 171:82 | +89 |
23 | Lublin MKS | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 96:29 | +67 |
24 | Ormi-Loux Patras AC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 88:34 | +54 |
25 | Milli Piyango SK | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 81:58 | +23 |
26 | Cluj Napoca | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 78:33 | +45 |
27 | Metalurg Skopje | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 78:29 | +49 |
28 | Gil Eanes | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 76:30 | +46 |
29 | Smart Kryvoy Roh | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 65:32 | +33 |
30 | Zug LK | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 58:101 | -43 |
- P
- Puncte
- MJ
- Meciuri
- V
- Victorii
- E
- Egaluri
- Î
- Înfrângeri
- GM:GP
- Goluri marcate:Goluri primite
- DG
- Diferența de goluri
Statistici Debrecen DVSC din Champions League W
Aici vei găsi statistici pentru echipa Debrecen DVSC din sezonul Champions League W 2010/2011. Poți verifica poziția și punctele echipei Debrecen DVSC în clasamentul ligii.
Printre statistici interesante despre echipă, evidențiem forma curentă a echipei bazată pe ultimele 5 meciuri jucate și indicatorii corespunzători de formă, care pot fi utili pentru a prezice rezultatele meciurilor.
Prezentăm numărul de goluri marcate și primite de echipă, inclusiv meciurile cu foaie curată. Sunt acoperite și statistici privind golurile.
Program și Rezultate Debrecen DVSC
Puteți găsi programul complet al echipei handbal pentru Debrecen DVSC pe această pagină pentru sezonul 2010/2011. Puteți naviga ușor între meciuri și rezultate, sări înapoi la începutul sezonului sau înainte spre sfârșit. În mod implicit, lista de meciuri este filtrată pentru liga Champions League W, dar puteți comuta pentru a vedea toate meciurile.
Comparații Debrecen DVSC
Puteți compara ușor echipa cu oricare altă echipă din Champions League W. Faceți clic pe un meci sau alegeți opțiunea de comparație.